Dui PuaNka Kamana NianRe Bidhaba Bou Jaligala -2 – SexKahanni.COM

Dui PuaNka Kamana NianRe Bidhaba Bou Jaligala -2

Dui PuaNka Kamana NianRe Bidhaba Bou Jaligala 2 ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କ କାମନା ନିଆଁରେ ବିଧବା ବୋଉ ଜଳିଗଲା

Dui PuaNka Kamana NianRe Bidhaba Bou Jaligala -2 ଆପଣମାନେ ମୋ ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ପଢିଥିବେ । ଯେଉଁମାନେ ପଢିନାହାନ୍ତି ତଳେ ଦିଆ ଯାଇଥିବା ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ କରି ଆଗ ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢନ୍ତୁ ତାପରେ ଏହି ଷ୍ଟୋରି ପଢିଲେ ମଜା ଲାଗିବ । Odia maa pua sex story

ଦୁଇ ପୁଅ ଙ୍କ କାମନା ନିଆଁରେ ବିଧବା ବୋଉ ଜଳିଗଲା । କେମିତି ଅଛ ଗଲେଇ ଟୋକି ଓ ଗଲୁଆ ଟୋକା ମାନେ? ହଉ ଏବେ ଆସନ୍ତୁ ପର କାହାଣୀ କୁ ଜିବା ।

ମୁଁ  ଆଉ ଥରେ ଛୁଟି ରେ ଘରକୁ ଆସିଲି । ସେତେଦିନ ଯାଏ ଭାଇ ବୋଉକୁ ଲଗାତାର ପ୍ରତି ଦିନ ଗେହୁଁ ଥିଲା । ମୁଁ ସେ ଦିନ ଆସିଲା ପରେ ବୋଉକୁ ଆଗ ଗେହିଁ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ପରେ ଭାଇବି ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲା । ହେଲେ ମୁଁ ଫେରିଥିବା ରୁ ଥକି ଯାଇଥିଲି, ତେଣୁ ଭାଇ ଓ ବୋଉର ରାସଲୀଳା ଦେଖି ପାରିଲିନି । ପରଦିନ ସକାଳେ ପିଙ୍କି ଦିଦି ଘରକୁ ଆସିଲା । ସକାଳୁ ଉଠି ବୋଉ ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ ସାରି ଖାଇବା ବନାଇବାକୁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲା । ଯିବା ସମୟରେ ବୋଉ ଠିକ୍ ସେ ଚାଲି ପାରୁନଥିଲା  ।  ଦିଦି ବି ବୋଉ ପଛେ ପଛେ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲା । bou ku gehili
ମୁଁ ଯାଇ ଲୁଚି ରହି ସବୁ ଶୁଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ଦିଦି ବୋଉକୁ କହିଲା କଣ  ହେଲା କି ବୋଉ  କ’ଣ ଚାଲି ପାରୁନୁ ? ବୋଉ କହିଲା  ହଁ ଝିଅ କିଛି ଦିନ ହେବ ସକାଳୁ ଉଠି ତ ହଉନି , ଉଠିଲା ପରେ ଗୋଡ, ହାତ ସବୁ ଦରଜ ଲାଗୁଚି। କ’ଣ ହୋଇଛି କେଜାଣି?  ଦିଦି କହିଲା ଏକା ସବୁ କାମ କରୁଛୁ ସେଥିଲାଗି ହଉଥିବ ।  ଏହା ଶୁଣି ମୁଁ ସେଠାରୁ ଚାଲିଆସିଲି । ଭାଇ ଆମ ରୁମ ରେ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲା । ମୁଁ କହିଲି ଭାଇ ଆଜି କ’ଣ କରିବା । ଭାଇ କହିଲା କ’ଣ କରିବା ମାନେ, ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ରାତିରେ ବୋଉକୁ କେମିତି ଗେହିଁବା । ଭାଇ କହିଲା ଆରେ ହଁ ତ ଏ କଥା ତ ମୁଁ ପୁରା ଭୁଲି ଯାଇଛି । ଆଜି ପରା ଦିଦି ଆସିଛି, ମୁଁ କହିଲି ହଁ । ଭାଇ କହିଲା ଦିଦି ତ ବୋଉ ରୁମ୍ ରେ ଶୋଇବ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ, ବୋଉ କୁ କେମିତି ରାତିରେ ଆମ ରୁମକୁ ଆଣିବା ।
ଭାଇ କହିଲା ଆଜି ଦୁଇଟା  ନିଦ ବଟିକା ଦରକାର ହେବ । ମୁଁ କହିଲି କ’ଣ ପାଇଁ, ସେ କହିଲା ଗୋଟେ ବୋଉ ର ଖିର glass ରେ ଓ ଅନ୍ୟଟି ଦିଦି ର ଖିର glass ରେ ମିଶାଇ ଦେବା । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଇ କି ଆଇଡ଼ିଆ,ଆମେ ଲଭ୍ ୟୁ ଭାଇ । ମୁଁ ପୁଣି ପଚାରିଲି ଭାଇ, ମୁଁ ଗଲାପରେ ବୋଉ କୁ ଆଉ କେତେଥର ଗେହିଁଚୁ, ଭାଇ କହିଲା ନାଇଁ ରେ ଆଉଥରେ ଗେହିଁଛି । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଏହା ସତ୍ୟ ନୁହେଁ । ତେଣୁ ମୁଁ ଭାଇକୁ କହିଲି ଏଥର ଆମ ଲାଟିନ ପଛରେ ଗୋଟିଏ ଗାଡ଼ ଖୋଳିଦେବା ଆଉ ସେଥିରେ ସବୁ used କଣ୍ଡମ୍ ଓ ନିଦ ବଟିକା ଖୋଳ ପକାଇବା ।
 
ରାତିରେ ଖାଇପିଇ ସାରିବା ପରେ ଭାଇ ବୋଉ ଓ ଦିଦି ର ଖିରରେ ନିଦ ବଟିକା ମିଶାଇ ଦେଇ ଆସିଲା ।  କିଛି ସମୟପରେ ବୋଉ ଓ ଦିଦି ଦୁହେଁ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲେ । ମୁଁ ଓ ଭାଇ ବୋଉକୁ ଆମ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଗଲୁ । ଭାଇ କହିଲା ଆରେ ବୋଉକୁ ଆମ ବେଡ଼ରୁମକୁ କାହିଁକି ନବା ଚାଲ୍ ଏଠି ଗେହିଁ ଦବା । ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଭାଇ ବିନା ବିପି ଦେଖି ମୁଁ ଗେହିଁ ପାରିବିନି । ଟିଭି ତ ଆମ ରୁମରେ ଆଛିନା । ଭାଇ କହିଲା ଆରେ ତୁ ଏଡେ ବଡ ମାଗିହାଟା ଥିଲୁ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଇ ବିପି ଦେଖି, ବାଣ୍ଡ ଠିଆ କରି ଗେହିଁ ବାରେ କି ମଜା,,,,, ।  ତାପରେ ଆମେ ବୋଉକୁ ଉଠେଇ ଆଣିବା ବେଳେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଇ ଚାଲୁନୁ ଆଜି ଆମେ ଦିଦି କୁ ଟିକେ କରିବା ।
ଭାଇ ଏକଥା ଶୁଣି କହିଲା ଆରେ ତୁ କ’ଣ ପାଗଳ ହୋଇ ଗଲଣୁ ନା କ’ଣ , ଦିଦି ଏବେ ପୁରା ଟେକି ଟେ , ତା ର ମେନ୍ସ୍ ହେଉଥିବ ଆଉ ଆମେ ଯଦି ତାକୁ ଗେହିଁବା, ତା ହେଲେ ସେ ପ୍ରେଗନାଂଟ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେ ଆମ ପିଲାକୁ ତା ପେଟରେ ଧରିବ । ମୁଁ କହିଲି ତାହେଲେ ଆମେ ବୋଉକୁ କେମିତି ରାତି ରାତି ଗେହିଁଛେ । ଭାଇ କହିଲା ଆରେ ବୋଉ ତ ଦରବୁଢ଼ୀ ହେଲାଣି, ତା ର କଣ ଆଉ ମେନ୍ସ୍ ହେଉଥିବ, ନା ସେ ଆମ ପିଲାକୁ ତା ପେଟରେ ଧରିବ , ନା ପ୍ରେଗନାଂଟ ହେବ। ମୁଁ କହିଲି ତାହେଲେ ଆମେ କ’ଣ ପାଇଁ କଣ୍ଡମ୍ କିଣି ବାରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଛେ ଯେ   । 
ଭାଇ କହିଲା ଆରେ ଝିଅ ଙ୍କର ୧୦-୫୦ ବର୍ଷ ଯାଏ ମେନ୍ସ୍ ହୋଇ ଥାଏ । ସେଥିଲାଗି ଆମେ ରିକ୍ସ୍ ନ ନେଇ କଣ୍ଡମ୍ ଲଗେଇ ବୋଉକୁ ପେଲୁଛେ । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ବୁଝିଲି , ଚାଲ୍ ଏବେ ପୁରା ରାତି ବୋଉ ସହିତ ମଜାକରିବା ।
ସେ ଦିନ ରାତି ସାରା ବୋଉକୁ ନିଧୁମ ଗେହିଁଲୁ । ମୁଁ କହିଲି ଭାଇ ଚାଲ୍ ଆମେ ଆଜି ବୋଉକୁ ଆମ ଭଉଣୀ ଭାବି ଗେହିଁବା । ଭାଇ କହିଲା ହଉ, ମୁଁ କହିଲି ତାହେଲେ ଟିଭି ରେ ଏକ  ଭାଇ ଭଉଣୀର ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଚଲା । ତାପରେ ଭାଇ ସେମିତି କଲା, ଏବେ ଆମେ ବୋଉକୁ ଛିଡ଼ା କରି ତା’ର ହାତ କୁ ଝରକା ରେ ବାନ୍ଧି ଦେଲୁ । ବୋଉ ସେମିତି ମୁଣ୍ଡ ମାଡ଼ି ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲା । ସେହି ପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁଇ ଭାଇ ବୋଉର ଦୁଧ ଓ ବିଆ କୁ ଖାଇଗଲୁ ।
ମୁଁ ଆଗେ ବୋଉ ର କାଖ ସନ୍ଧି ଚାଟି ପକେଇଲି । ମୁଁ ଭାଇକୁ କହିଲି ତୁ ପ୍ରଥମେ ବୋଉକୁ ଗେହିଁଦେ, ମୁଁ ପରେ ଗେହିଁବି । ଏହା ଶୁଣି ଭାଇ ନିଜର ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କଲା ,ୟା ଭିତରେ ଭାଇ ର ବାଣ୍ଡଟା ବହୁତ ବଡ଼ ଲମ୍ବା ହୋଇଯାଇଥାଏ । ଭାଇ ସେମିତି ଠିଆ ଠିଆ ବୋଉ ର ଗୋଟେ ଗୋଡ ଝରକା ଧାର ରେ ରଖି ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । କିଛି ସମୟ ନିର୍ଘାତ ଗେହିବା ପରେ ସେ ଝଡ଼ିଗଲା । ପରେ ସେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ପଳେଇଲା ।
ସେ ଯିବାବେଳେ କହିଲା ଯା ଏବେ ତୋ ପଳି, ପୁରା ରାତି ପଡ଼ିଛି ତୋ ପାଖରେ,ତୁତ କେବଳ ରାତି ରାତି ବୋଉକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଘରକୁ ଆସୁଛୁ, ଆଉ ସେ ଠି ଯାଇ ରେଷ୍ଟ୍ ନଉଛୁ । ଏହା କହି ସେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ପଳେଇଲା । ଏହା ପରେ ମୁଁ ବୋଉ ପାଖକୁ ଗଲି, ଯାଇ ଦେଖିଲି ବୋଉ ର ବିଆରୁ ଧଳା ରଙ୍ଗର  ବୀର୍ଯ ବାହାରୁଥିଲା । ଏହା ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଉଠିଲି ଓ ବୋଉର ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତା ର ସ୍ବାଦ ମୋତେ ପୁରା ମତୁଆଲା  କରୁଥିଲା, ଏହା ବୋଉ ର ଦହି ହିଁ ଥିଲା । ଏହା ପରେ ମୁଁ ବୋଉକୁ ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡରେ କଣ୍ଡୌମ୍ ଲଗେଇ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାହାରିଗଲା ।
ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି  ଓ କଣ୍ଡମଟାକୁ କାଢ଼ି ବୋଉ ର ବିଆ ଉପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଢାଳିଦେଲି । ମୋର ବାଣ୍ଡ ଏବେ ପୁରା ଛୋଟ ହୋଇଥାଏ । ପୁଣି ମୁଁ ବୋଉର ବିଆକୁ  ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେଥିରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ଓ ବୋଉର ରସ ବୋହୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ଚାଟିବା ପରେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୁଣିଥରେ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ଏବେ ମୋ ଆଖି ବୋଉର ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ଥିଲା । ମୁଁ ଯୋତେବେଳ ବୋଉ ର ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିକୁ ଦେଖିଲି, ସେଥିରେ ଝାଡ଼ା ଲାଗିଥାଏ। ବୋଧେ ବେହୋସ୍ ଅବସ୍ଥାରେ ଜୋରରେ ଗେହିଁବାରୁ ବୋଉ ହଗି/ଝାଡ଼ା କରିଦେଇଛି । ମୁଁ  ସେ ଝାଡ଼ା ଲାଗିଥିବା  ବୋଉ ର ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିକୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ।
ଏହା ପରେ ତା ଗାଣ୍ଡି କଣା ମୋତେ ପୁରା ଦେଖାଗଲା । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଘଷି ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ପସିଲାନି, ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ବାଣ୍ଡ ପସିବ ବୋଲି ମୁଁ କିଛି ଲହୁଣୀ ଆଣି ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ବୋଉ ର ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଓ ନିଜ ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇ ଦେଲି । ଏବେ ଚେଷ୍ଟା କଲାରୁ ବାଣ୍ଡଟା ବୋଉର ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ପଶିଗଲା ।ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଯେ ଭାଇ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡି ମାରୁନଥିଲା ।
ଦୀର୍ଘ ଅଧଘଣ୍ଟା ବୋଉ ର ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ପରେ ମୋ ର ଗରମ ବୀର୍ଯ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ବାହାରି ଗଲା ସେଦିନ ମୁଁ ବିନା କଣ୍ଡମ୍ ରେ ଗେହିଁବାର ମଜା ପାଇଲି । ଶେଷରେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡି ଭିତରୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି ମୁଁ ଦେଖିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ରକ୍ତ ଲାଗିଚି । ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଯେ ମୁଁ ବୋଉ ର ଗାଣ୍ଡି ଫଟେଇ ଦେଇଛି।  ପରେ ବୋଉ କୁ ଲୁଗାପଟା ପିନ୍ଧାଇ ତା ରୁମ୍ ରେ ଶୋଇ ଦେଇ ଆସିଲି ।
 ପର ଦିନ ସକାଳେ ଆମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଇଥିଲୁ । ମୁଁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ବୋଉ ଓ ଦିଦି ଦୁହେଁ ଉଠିସାରିଥିଲେ  । ମୁଁ ଦେଖିଲି ବୋଉ ଓ ଦିଦି ଦୁହେଁ କ’ଣ  କଥା ହେଉଥିଲେ । ମୁଁ ଶୁଣିବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି , ଦିଦି ବୋଉ କୁ କହିଲା କଣ ଏମିତି ଚାଲୁଛୁ, ଯେମିତି ତୋ ଗାଣ୍ଡିରେ କ’ଣ ଗୋଟେ ଉଠିଛି । ବୋଉ କହିଲା ନାଇଁ ତ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ କିଛି ଉଠିଛି, ମୁଁ ଝାଡ଼ା ଜିବାବେଳେ ଗାଣ୍ଡି ରେ ହାତ ମାରି ଦେଖିଥିଲି । ଦିଦି କହିଲା ତାହେଲେ ରାତିରେ ତୋ ସହିତ କିଛି ଗୋଟେ ଘଟୁଛି । ଏହା ଶୁଣି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କ’ଣ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ଦିଦି ଆଉ ଜାଣିଯାଇନିତ ? ବୋଉ ବି ଏମିତି କଥା ଶୁଣି କିଛି ସମୟ ଭାବିଲା । ଦିଦି କଞ୍ଚା ଗଜା ଟୋକି ଟେ , ସେ ଜାଣି ଥିବ ଦୁଇଟା ଗଜା ଟୋକା ଘରେ ଅଛନ୍ତି ମାନେ କିଛି ତ କରୁଥିବେ । Dui PuaNka Kamana NianRe Bidhaba Bou Jaligala -2

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

23610cookie-checkDui PuaNka Kamana NianRe Bidhaba Bou Jaligala -2
5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!