ଦୁଇଟି ଛୁଆର ମା ହୋଇ ମଧ୍ୟ ପର ପୁରୁଷ ପାଖରେ ନିଜକୁ ସମର୍ପି ଦେଲି – SexKahanni.COM

ଦୁଇଟି ଛୁଆର ମା ହୋଇ ମଧ୍ୟ ପର ପୁରୁଷ ପାଖରେ ନିଜକୁ ସମର୍ପି ଦେଲି

ଦୁଇଟି ଛୁଆର ମା ହୋଇ ମଧ୍ୟ ପର ପୁରୁଷ ପାଖରେ ନିଜକୁ ସମର୍ପି ଦେଲି

Duiti Chhuaa Ra Maa Hoi Mandhya Para Purusha Pakhare Nijaku Samarpi Deli

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ମୁଁ ପ୍ରମିଳା, ବୟସ ୪୬,ମୋ ଦେହର ରଙ୍ଗ ସୁନା ପରି,ଚମ୍ପା ଫୁଲ ର ମୁହଁ, ଟିକେ ମୋଟୀ ଆଉ ଗେଡି ,ମୋ ଦୁଧ ର ସାଇଜ଼ ୩୬,ଆଉ ଅଣ୍ଟା ୩୪,ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ର ସାଇଜ଼ ୪୦। ମୁଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଅପ୍ସରି ପରି ଦେଖିବାକୁ,ମୋ ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ର ଏକ ଗାଁ ରେ । ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ, ଆମ ଗାଁ ଠୁ ୪ କିମି ଦୂରରେ ସେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି। ମୋର ଦୁଇଟି ଛୁଆ,ହସ ଖୁସି ରେ ଆମ ପରିବାର ଚାଲୁଥାଏ ।

ମୋ ତେ ଯିଏ ଦେଖେ ମୋ ରୂପ ରେ ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠେ,ମୋ ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ, ସତେ ଯେପରି ସମସ୍ତେ ବ୍ୟାକୁଳ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜଣେ ପତୀବ୍ରତା ଆଉ ପବିତ୍ର ତା ନାରୀ । ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ, ଆଉ କାହାକୁ ନିଜ଼ର ବୋଲି ଭାବେନା, ମୋ ସ୍ୱାମୀ  ମୋ ପାଇଁ ସବୁକିଛି, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ମୋ ଜୀବନରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିଲେ ଯାହାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇ ନିଜର ସତୀତ୍ଵ ହରାଇଲି, ନିଜ଼ର ଦୁଇ ପିଲା ପାଖରେ ଛୋଟ ହୋଇ ଗଲି, ଆଉ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଆଗରେ କଳଙ୍କି ନି ପାଲଟିଗଲି ।

ଏହି ଘଟଣା ପ୍ରାୟ ୧୦ ବର୍ଷ ତଳର ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଲେ, ଚନ୍ଦନ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦର ପୁରା ଫିଲ୍ମର ହିରୋ ପରି, ମିଲଟାରି ଯବାନ ଭଳି ହୃଷ୍ଟପୃଷ୍ଟ ଚେହେରା, ଡେଙ୍ଗା ଲୋକ, ଅବିଭାହିତ ଯୁବକ । ଆମ ଗାଁ ରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ, ଆମ ଗାଁ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ପୋଖରୀ, ସେଇ ପୋଖରୀ ରେ ମୁଁ ସକାଳୁ ଗାଧେଇ ବା ପାଇଁ ଗଲା ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଆରେ ମୋତେ ଚାହିଁ ରହନ୍ତି, ଆଉ ସେ ନିଜେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଯାନ୍ତି । ପୋଖରୀ ତୁଠରେ ସେ  ମୋତେ ଏକା ଲୟରେ ଚାହିଁ ରୁହନ୍ତି,ତାଙ୍କ ହସ ଆଉ ତେରଛା ଚାହାଣି ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଏକା ଲୟରେ  ଚାହିଁ ରୁହେ,ଦିନକୁ ଦିନ ଆମେ ନିକଟ ହେବାକୁ ଲାଗିଲୁ, ସେ  ମୋ ପୁଅକୁ ଭାରି ଗେଲ କରି ତାକୁ ଚକଲେଟ ଦେଇ ଆଦର କରନ୍ତି, କେବଳ  ମୋ ନିକଟ ହେବା ପାଇଁ,ତା ପରେ ସେ  ମୋ ଘର କୁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତ ରେ ଯିବାଆସିବା କରି ମୋ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ସହ ମିତ୍ରତା ମଧ୍ୟ କଲେ । ଏହିଭଳି ଭାବରେ, ସେ ମୋ ନିକଟ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ,ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ଅନ୍ଧ ହେବାକୁ ଲାଗିଲି । ଦିନେ ଗୋଟେ ଡାକଚିଠି ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାରେ ଆସିଥିଲା,ସେ ତାକୁ ନେଇ ଆମ ଘରକୁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ଆସିଲେ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଚିଠି ଖୋଲି ପଢି ଭାରି ଖୁସିରେ ଝୁମି ଉଠିଲେ ।

ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଲଟେରୀ ଉଠିଥିଲା,ବୋଲି, ମୁଁ ଏହି ଖୁସିରେ ଉଭୟ ଙ୍କୁ ମିଠା ଆଣି ଖୁଆଇଲି,ତା ପରେ ଚା କରି ପିବାକୁ ଦେଲି,ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ସେ ଖୁସି ରେ ଗପ ସପ ହୋଇଲେ । ତା ପରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଲଟେରୀ ପାଇଁ ଦିଆ ଯାଇଥିବା ଠିକଣା ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା କୁ ଗାଡି ଧରି ବାହାରିଲେ, ମୋ ପୁଅ ତାଙ୍କ ସଂଗେ ଯିବା କୁ ଜିଦ କଲା ରୁ ତାକୁ ସାଥେ ନେଇ ଗଲେ,ଝିଅ ମୋର ଦାଣ୍ଡରେ ଖେଳିବାକୁ ଦଉଡି ପଳାଇଲା ।

ଆମେ ଦିହେଁ କେବଳ ଘରେ ରହିଗଲୁ,ସେ ମୋତେ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ଖୁବ ଖୁସୀ, ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ, କିଛି ସମୟ ଗପିଲା ପରେ ତାଙ୍କ ଆଖି ସହ ମୋ ଆଖି ମିଶି ରହୁଥିଲା, ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ହସିଦେଉଥାନ୍ତି,ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟ, ତାପରେ ସେ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ କୁ ଟିକେ ଆଉଜାଇ ଦେଲେ । ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ଲାଗିହୋଇ ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ତୁମ ସ୍ୱାମୀ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ,କିନ୍ତୁ ମୁଁ ହାତଭାଗ, କାରଣ ତୁମ ପରି ସ୍ତ୍ରୀ ମୋ ଭାଗ୍ୟରେ ନାହିଁ ।

ଏତକି ଶୁଣି ମୁଁ ପୁରା ଖୁସି, ମୋ ଦେହର ବିଜୁଳି ଖେଳିଗଲା, ମୋତେ ସେ ଆସ୍ତେ କିନା କୁଣ୍ଢାଇ ପକାଇଲେ ମୁ ପୁରା ନିସ୍ତେଜ, ହୋଇଗଲି,ତା ପରେ ସେ ମୋ ଓଠକୁ ମୋ ଚିକଣିଆ ଗୋରା ଗାଲକୁ ମୋ ପେଟ କୁ ମୋ ଦୁଧକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚୁମା ଦେଇଗଲେ, ମୁଁ ଖାଲି,ଆଃ ଆଃ ହଃ ହଃ ହୋଇ ଘୁଞ୍ଚି ଯାଉଥାଏ । ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକି ଖାଲୀ ଚିପି ବାକୁ ଲାଗିଲେ, ତାପରେ ସେ ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁଷି ଦେଇଗଲେ । ମୋତେ କାହିଁକି ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା, ତାପରେ ମୋ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦୁଧକୁ ଦଳିଲେ,ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ବା ସୁବିଧା ହେବ ବୋଲି ମୁଁ ମୋ ବ୍ଲାଉଜ ର ବୋତାମ ତଳୁ ଖୋଲିପକାଇଲି ।

ସେ ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଖାଲି ଚୁଷି ଦେଇଗଲେ,ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା, ସେଦିନ ସେତିକି ରେ କାମ ସରିଲା,ବହୁତ କାମ ତାଙ୍କର ଥିବାରୁ ସେ ଯିବାପାଇଁ ତରତର ହାଇଥିଲେ, ମୋର ଅନିଚ୍ଛା ସତ୍ତ୍ୱେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଲି, ସେମୋତେ ଚୁମା ଦେଇ ଘରୁ ବାହାରି ଲେ,ଆଉ ପୁଣିଥରେ ଆସିବେ ବୋଲି କହିଗଲେ ।

ମୁଁ ଭାରି ଖୁସୀ ହୋଇଗଲି, ତାପରେ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ସ୍କୁଲ ଗଲାପରେ ମୁଁ ମୋ ପୁଅକୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପଠାଇ ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲି, ଆଗରୁ ତାଙ୍କୁ ମୁଁ କହିଥିଲି ଯେ ତୁମେ ଏକୁଟିଆ ଲୋକ ,ରୋଷେଇ ନକରି ଆମ ଘରେ ଖାଇନେବ ବୋଲି । ସେ ମୋ କଥା ମାନି ବେଳ କାଳ ଦେଖି ଆସିଲେ, ମୋ ପୁଅକୁ ମୁଁ ପଡ଼ିଶା ଘରକୁ ପଠାଇ ଦେଲି, ଆଉ ଝିଅ ସ୍କୁଲ ଯାଇଥିଲା, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲି, ଶୀଘ୍ର ଖାଇ ପିଇ ବାସନ ମଜ଼ା ଧୁଆ କରି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଲି ।

ସେ ମୋ ବେଡ଼ରୁମ ରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥାନ୍ତି, ମୋତେ ସେ ଦେଖି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଟାଣି ନେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ପୁରା ବାୟା ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲି, ମୁଁ ଭୁଲି ଗଲି ଯେ ମୁଁ ବିବାହିତା ନାରୀ, ଆଉ ଦୁଇ ଛୁଆ ର ମା । ସେମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଚୁମ୍ବନ ମୋ ଦେହ ସାରା ଦେଇ ଗଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଲଂଗଳା ହବାକୁ କାକୁତିମିନତି ହେଲେ,କିନ୍ତୁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ପିଲାମାନେ କେତେବେଳ ପଳା ଇଆସିବେ ଠିକ ନୁହେଁ । ତେଣୁ ମୁଁ ମନାକଲି,କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ନଥିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ସାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ଆଗରୁ କାଢି ଖାଲି ଲୁଗା ଦେହରେ ପିଂଧି ତା ଙ୍କ ସହ ରାସ ଖେଳୁଥିଲି ।

ସେ ମୋ କଥା ମାନି ମୋ ପିଠିରେ ଖାଲୀ ଚୁମା ଦେଇଚିପି ବାକୁଲାଗିଲେ, ମୋ ଦେହ ପୁରା ଗରମ, ମୋ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକି କାମୁଡି ଦୁଇ ହାତରେ ଦଳି ବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ  ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହୋଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଉଜି ପଡ଼ିଲି । ମୋ ଦେହରେ ଆଉଜ୍ଞାନ ନଥାଏ । ସେ ମୋ ଲୁଗାକୁ ଟେକି ମୋ ଲଂଗଳା ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜୋରରେ ଚିପି ମୋ ଗାଣ୍ଡି କୁ କାମୁଡ଼ି ପକାଇଲେ । ମୋର ଦେହରେ ଖାଲି ବିଜୁଳି ଖେଳୁଥାଏ,ମୋ ବିଆ ଭିତର ନାଳେଇ ଯାଇଥାଏ ।

ସେ ମୋତେ ଖାଲି ପ୍ରମିଳା ଆଇ ଲଭ ୟୁ, କହି ମୋ ଦୁଧକୁ ଗେଲ କରୁଥାନ୍ତି, ଆଉ ମୋ ଓଠକୁ ମଧ୍ୟ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗୁଥାନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚନ୍ଦନ ମୁଁ ତୁମ ବିନା ବଞ୍ଚିପାରିବିନାହିଁ, ବୋଲି କହି ଜାବୁଡି ଧରି ଥାଏ । ସେ ମୋତେ ପ୍ରମିଳା ତୁମେ ମୋର ଆଉଁ ମୁଁ ତୁମର ତୁମେ ମୋତେ ବହାହେବ ମୁଁ ତୁମକୁ ଖୁସି ରେ ରଖିବି, ବୋଲି କହି ମୋତେ ଖାଲି ଚୁମ୍ବନ ଦେଇଉଥାନ୍ତି, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି ତୁମେ ମୋତେ ଆଜି ଆଗ ଖୁସି କରି ଦେଖାଅ, ପରେ ମୁଁ ତୁମ କଥା କୁ ବିଚାର କରିବି ।

ସେ ମୋ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ମୋ ବାଳୁଆ ଜଙ୍ଗଲିଆ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲେ, ମୁଁ ଇସସ ଇସସ ଔଃ ଉହୁଃ ଏ କଣ କରୁଛ ଛାଡମୋତେ, ମୋର କଣ ହେଇଯାଉଛି । ସେ ଆଉ ଡେରିନକରି ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ର ଚେନ୍ ଖୋଲି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢି ମୋ ହାତରେ ଧରି ଦେଲେ, କଣ କହିବି, କି ମୋଟା ଗରମ ବାଣ୍ଡ ଚନ୍ଦନ ଙ୍କର, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଠୁ ବହୁତ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ତାକୁ ମୁଠେଇ ଧରଲୀ, ଭରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା, ସେ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲି ଥାନ୍ତି, ଘର କୋଣରେ ଆମେ ଠିଆହୋଇ ଖେଳ ଖେଳୁ ଥିଲୁ ।

ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ପୁରା ଜୋରରେ ଦାବିଦେଲେ, ମୋତେ ଭାରି କଷ୍ଟ ହେଲା, ମୁଁ ଟିକେ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ହେଲି କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ ଗେହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ମୋ ନାଳୁଆ ବିଆରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଚ ପଚ ହୋଇ ପଶିଲା ବାହାରିଲା, କି ସୁଖ ଲାଗୁଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ଦୁଇ ବିଶାଳ ଗୋରା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଦୁଇହାତ ରେ ଧରି କେତବେଳେ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଗେହିଁ ଚାଲିଲେ ଜଣାପଡିଲା ନାହିଁ,ଏମିତି ପ୍ରାୟ 25 ମିନି ଟି ଗେହିଁଲା ପରେ ସେ ମୋ କାନ ପାଖରେ ମୁହଁ ରଖି କହିଲେ ମୋର ବାହାରିବ, କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି ?

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଲି ତାଙ୍କ ବୀର୍ୟ ସବୁ ତଳେ ପଡ଼ିଲା, କି ସୁଖ ଲାଗୁଥିଲା,ଆମ୍ଭକୁ, ସେ ଖୁସିରେ ଆଉ ମୁଁ ଖୁସିରେ ଉଭୟ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଲୁ, କିନ୍ତୁ ମୁ ତାଙ୍କ ବୀର୍ୟ ମୋ ବିଆରେ ନଉ ନଥିଲି, କାରଣ ମୋ ର ପିଲାଛୁଆ ହବାର ସମ୍ଭବ ଥିଲା,ଏମିତି ବେଳ କାଳ ଦେଖି ଆମେ ଅନେକ ଥର ରାସ ଲୀଳା ରଚିଛୁ । ତାପରେ ଚନ୍ଦନ ଙ୍କର ପାରାଦ୍ୱୀପ ହେଡ ପୋଷ୍ଟଫିସି କୁ ବଦଳି ହୋଇଗଲା, ତାଙ୍କର ମୋର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ସେ ବାହାହୋଇ ସଂସାର କଲେ, ଆଉ ମୁଁ ଜଞ୍ଜାଳ ଭିତରେ ତାଙ୍କୁ ଭୁଲିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ବହୁତ ବର୍ଷ ପରେ ମୁଁ ପାରାଦ୍ୱୀପ ମୋ ଭଉଣୀ ଘର କୁ ବୁଲିବାକୁ ଏକୁଟିଆ ବସ ରେ ଯାଉଥାଏ, ହଠାତ ଚନ୍ଦନ ମୋ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକ ଙ୍କୁ ବସ ରେ ଦେଖି ମୋ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ମନେପଡ଼ିଲା । ଏହା ଭିତରେ ମୋ ବୟସ ପାଖାପାଖି ୪୮ ଆଉ ତାଂକର ମଧ୍ୟ ୪୯ ହୋଇଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ଘର ଭୁବନେଶ୍ୱର ରୁ ପାରାଦ୍ୱୀପ ଯାଉ ଥିଲେ, ମୋତେ ଦେଖି ସେ ପୁରା ଖୁସି, ଅନେକ ସମୟ ବସ ରେ ବସି ଗପିଲୁ ,ବାଟ ଜଣା ପଡୁ ନଥିଲା, ମୋ ପରିବାର ବିଷୟରେ ସେ ବୁଝୁଥିଲେ, ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର କଥା ପଚାରୁ ଥିଲି ।

ଏହିଭଳି ଭାବେ ଗପି ଗପି ଚାଲିଲୁ, ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଆସିଲା, ଆମେ ଗାଡ଼ିରୁ ଓଲ୍ହାଇ ବାହାରିଲୁ, ସେ ମୋତେ ମୋ ଭଉଣୀ ଘରେ ଛାଡ଼ି ଦେବେ ବୋଲି କହିଲେ, କାରଣ ତାଙ୍କ ବାଇକ ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରେ ରଖିଥିଲେ, ମୁନ୍ନ ତାଙ୍କ ଗାଡି ରେ ବସି ଭଉଣୀ ଘରକୁ ବାହାରିଲି । ସେ ବାଟରେ ତାଙ୍କ ଅଫିସ କ୍ୱାଟର ପଡିଲା, ମୋତେ କହିଲେ ଆସ ମୋ ରୁମ କୁ ଯିବା ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ମା ତୁମକୁ ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ । ଆଉ ମୁଁ ମୋ ବେଡିଙ୍ଗ ରଖିଦେଇ ଆସିବି ।

ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ରାଜି ହଉ ନଥିଲି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମା ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ତଥା ପିଲାମାନେ ଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ରାଜି ହେଲି, ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଯିବା ପାଇଁ,ତାଙ୍କ କ୍ୱାଟର ର ଉପରେ ମହଲା ରେ ସେ ରହୁଥିଲେ, ତଳ ମହଲା ଲୋକ ଛୁଟି ରେ ଯାଇଥିବାରୁ ଘର ଚାବିପପଡିଥିଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଗଲି, ସେ ଦୁଆର ଲକ  ଆଗୁଆ ଫିଟାଇ ଦେଇଥିଲେ, ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲିନାହିଁ, ତାପରେ ମୋତେ ରୁମ କୁ ଡାକିଲେ ମୁଁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଦୁଆର ବନ୍ଦ କରି ଦେଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମ ଘର ଲୋକ କାହାନ୍ତି, ସେ କହିଲେ ଏଠି କେବଳ ମୁଁ ଏକା, ଆଉ ସବୁ ବାପ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, ୮ଦିନ ପରେଆସିବେ । ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ଚନ୍ଦନ କାହିଁକି ମୋତେ ଏଠିକ ଆଣିଛନ୍ତି, ମୁଁ କହିଲି ଚନ୍ଦନ ଚାଲ ଏଠୁ ଯିବା , ମୋର ବହୁତ ଡେରିହେବ । ତାଛଡା ଏଠିକେହିଁ ନାହାନ୍ତି ମୋତେ ଭାରି ଅଡୁଆ ଲାଗୁଚି, ସେ ମୋ ହାତକଟା ବ୍ଲାଉଜ ର ଖୋଲା ବାହା କୁ ଧରି ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲେ ମୋତେ ଆଜି ଏତଦିନ ପରେ ଭେଟିଛ, କଣ କିଛ ନଦେଇ ଚାଲିଯିବ, ମୋତେ କଣ ଭୁଲି ଗଲ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଁହ କୁ ଚାହିଁ କହିଲି ନା, ତୁମକୁ କେବେ ଭୁଲିନାହଁ, କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଭାରି ଡର ଲାଗୁଚି, କାଳେ କଣ ଅସୁବିଧା ହେବ, ସେ କହିଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନି, ତୁମେ ଡର ନାହିଁ, ମୁଁ ଅଛି, ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଭାଙ୍ଗି ପାରିଲି ନାହିଁ, ଶେଷରେ ନିରୁପାୟ ହୋଇ ରହିଲି, ୟା ଭିତରେ ମୁଁ ବହୁତ ମୋଟୀ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି, ମୋ ଦୁଧ ବହୁତ ଫୁଲି ପୁରା ପାଚିଲା ଭଣ୍ଡା ପରି, ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ମୋର ପୁରା ଟୋକେଇ ଭଳି ଫୁଲି ଯାଇଥିଲା, ପେଟ ପୁରା ଗୋରା ଦକଦକ ହୋଇ ଓହଳି ପଡିଥିଲା ।

ଚନ୍ଦନ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଚୁମା ଦେଇଗଲେ, ମୁଁ ଖାଲି ଠେଲି ହଉ ଥିଲି ମୋ ଓଠକୁ, ଗୋରା ଗାଲକୁ, ଗୋରା ଟୋକେଇ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଥାନ୍ତଳା ପେଟ କୁ ଚୁମା ଦେଇ ଗଲେ । ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଖାଲି ଓଃ ଓଃ ଉଃ ହଉଥାଏ, ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଖଟ ଉପରେ ଗଡାଈ ମୋତେ ଖାଲି ଚୁମା ଦେଇ ଗଲେ, ତାପରେ ସେ ମୋ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ଖୋଲି ମୋ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧକୁ ଚିପି କଳା ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି କାମୁଡି ପକାଇଲେ । ମୁଁ ଖାଲି  ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଉଚ୍ଚ ହେଲି, ତାପରେ ସେ ମୋ ଲୁଗା କୁ ଟେକି  ମୋ ସାୟା କୁ ଟେକି ମୋ ମୋଟା ମୋଟା ଜଙ୍ଘ କୁ ଚାଟି ଦେଇଗଲେ ମୋର ସେତେବେଳେ ବିଆ ଭିତରେ ଖାଲି ପାଣି ଜକେଇଲା ।

ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ଭିଡ଼ି ବାହାର କରିଦେଲେ,ତାପରେ ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ମୋ ବୀଆ ରେ ସଲ ସଲ କଲେ, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନଥିଲି, ମୁଁ ଖାଲି ଇଃସ ଇଃସ ଇଃସ ଇଃସ ହଉଥାଏ । ମୁଁ ପୁରା ଗରମ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ମୁହଁରେ ଦାବିଦେଲି, ତାପରେ ଚନ୍ଦନ ଉଠିପଡ଼ି ନିଜେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଲେ, ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହାର୍ଡ ହୋଇ ମୋ ବିଆକୁ ଗେହିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଏ । ଚଦନ ମୋତେ ଉଠାଇ ଠିଆ କଲେ ଆଉ ମୋତେ। ଲଂଗଳା ହବାକୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ, ମୁଁ ଡେରିହେବ ବୋଲି କହିଲି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କଥା କୁ ନ ଭାଙ୍ଗି ଶେଷ ରେ ଲଂଗଳା ହେଲି, ଓଃ ସେ ମୋ ଲଂଗଳା ବିଆ ଦୁଧ ପେଟ ଗାଣ୍ଡୀ ଗାଲ ପିଠି କୁ ଖାଲି ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ଚାଲିଲେ ମୋତେ ଭାରି ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଥାଏ ।

ତାପରେ ସେ ଖଟ ଉପରେ ଗଡାଈ ମୋତେ ମୋ ଉପରେ ଚଢ଼ି ମୋ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଦଳି ଚାଲିଲେ, ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବିଆ ମୁଂହରେ ଲଗାଇ ଦାବି ଦେବାରୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ସିଧା ପଡିଗଲା, ସେ ମୋ ଲାଙ୍ଗଳା ପିଠି କୁ ତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡ଼ି ଜୋରରେ ଗେହିଚାଲିଲେ । ମୁଁ ଖାଲି ସଁ ସଁ ସଁ ହଉଥାଏ, ଆଉ ସେ ମୋ ମୁହଁ ସାରା ଖାଲି ଚୁମା ଦଉ ଥାନ୍ତି ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ଗେହିଁ ଚାଲିଥାନ୍ତି, ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ, ଆଉ ମୁଁ ଭିଡ଼ି ଧରି ଥାଏ ୨୫ ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ତାଙ୍କର ବାହାରି ବା ବେଳ ହେଲା, ସେ ମୋତେ କହିଲେ କୋଉଠି ଛାଡିବି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ପିଚାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ମୋ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଦାବିଦେଲି, ଭସ ଭସ ହୋଇ ତାଙ୍କ ବୀର୍ୟ ମୋ ବୀଆ ରେ ପଡ଼ିଗଲା ।

ସେ ଆଉସଂଭାଳି ନପାରି ମୋ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକାଇଲେ, ଓଃ କି ଆନନ୍ଦ ଥିଲା ସେ ମୁହୂର୍ତ୍ତ, ପର ପୁରୁଷ ଠାରୁ ଗିଁହା ଖାଇବାରେ, କେତେ ଗେଲ ସେ ମୋତେ ଦେଲେ, ମୋ ଦୁଧକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକି, ଆଉ ଗାଲ କୁ, ତାପରେ ତାଙ୍କ ବାର୍ଥରୁମ ରେ ଧୁଆ ଧୋଇ ହୋଇ ଘରୁ ବାହାରିଲୁ, ତାହା ପରେ ମୁଁ ପାରାଦୀପ ଗଲେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖାହୁଏ, ଆଉ ତାଙ୍କ ସହ ମସ୍ତି ମଧ୍ୟ କରେ ।

ମୁଁ ଠିକ କରିଛି କି ଭୁଲ କରିଛି କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ ।

10301cookie-checkଦୁଇଟି ଛୁଆର ମା ହୋଇ ମଧ୍ୟ ପର ପୁରୁଷ ପାଖରେ ନିଜକୁ ସମର୍ପି ଦେଲି
12 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!