ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଜିଗଲା Mo Band Sijigala

ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ବାଣ୍ଡ ସିଜିଗଲା

Gehin Sariba Pare Mo Band Sijigala

ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଜିଗଲା Odia Sex story – ମୁଁ ଗୋଟେ ମଧ୍ୟବିତ ପରିବାରରୁ ଆସିଛି । ମୋ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖରାପ ସମୟ ଚାଳୁଥିଲା, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଅନୁଗୁଳରେ ରହୁଥିଲି ସେତେବେଳେ ମୋ ସହ କେହି ନଥିଲେ ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ମୋ ବୟସ ୨୦ ବର୍ଷ ଥିଲା । ମୁଁ କଲେଜରେ ପଢୁଥିବା ସମୟରେ ମୋ ବାପାଙ୍କର ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହେଇଗଲା । sex gapa  ଆଉ ତାର କିଛି ଦିନ ପରେ ମା ବାପାଙ୍କୁ ଝୁରି ଝୁରି ରୋଗରେ ପଡିଲା ଆଉ ସେ ବି ଶେଷରେ ମୋତେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ବାପା ମା ଙ୍କର ଏକ ମାତ୍ର ସନ୍ତାନ ଥିଲି । ମୁଁ ବୁଝିପାରୁନଥିଲି ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ କଣ କରିବି । bia banda ସେହି ସମୟରେ ମୋତେ ମୋର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଲେ ନାହିଁ ଯଦିବି କେହି ଆସୁଥିଲେ କେବଳ ସାନ୍ତ୍ଵନା ଦେଇ ଚାଲିଯାଉଥିଲେ odia story । ସେହି ସମୟରେ ମୋ ମନ କଣ ହେଉଥିଲା କେବଳ ମୁଁ ଜାନୁଥିଲି ।

ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ଏକ ଖରାପ ସମୟଦେଇ ଯାଉଥିଲି ଆଉ ମୋତେ ମୋ ପାଠ ପଢାରେ ଡୋରୀ ବାନ୍ଧି କଲେଜ ଛାଡିବା ପାଇଁ ପଡିଲା କାରଣ ମୋତେ କଲେଜର ଫିସ ଦେବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନଥିଲା । ମୁଁ ଅନୁଗୁଳର ଏକ ଡ୍ରେସ ସୋରୁମରେ କାମ କଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ବହୁତ କମ ପଇସା ଦେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ମୋ ଖର୍ଚ ପାଇଁ ସେତିକି ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏହି କଥା ବସି ଭାବୁଥିଲି ସେତେବେଳ ମୁଁ ଭାବେ ଏତେ କମ ପଇସାରେ ମୁଁ କେମିତି ଚଲି ଯାଉଛି? କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୋ ପାଖରେ ଗୋଟେ ଭଲ ଚାକିରି ଅଛି । ମୋ ଘରବି ଭଲରେ ଚଳୁଛି ।

ମୋ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତନ ସେତେବେଳ ଆସିଲା ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଅନୁଗୁଳ ଛାଡି ଭୁବନେଶ୍ବର କାମ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଚାଲି ଆସିଲି । ଭୁବନେଶ୍ଵର ମୋ ପାଇଁ ବିଲକୁଲ ନୂଆ ଥିଲା କାରଣ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ଭୁବନେଶ୍ଵରକୁ ଘର ଛାଡି ଆସିଥିଲି । ଭୁବନେଶ୍ଵର ସବୁ କିଛି ଠିକ କରି ଚାଲିବା ମୋ ପାଇଁ କଷ୍ଟ ଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଗୋଟେ ଛୋଟ ଚାକିରି କରି ବଞ୍ଚିଯାଉଥିଲି । ମୁଁ ବସ୍ତିରେ ଗୋଟେ ଆଜବେଷ୍ଟ ଘରେ ରହୁଥିଲି । ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଜିଗଲା

ଗୋଟେ ଦିନ ମୋର ଦେଖା ଅର୍ଚନା ସହ ହୁଏ । ଅର୍ଚନା ମୋ ବସା ପାଖରେ ରୁହେ ତାର ବୟସ ମୋଠାରୁ ୫ବର୍ଷ ବଡ ହେବ ଆଉ ସେ ବିବାହିତ ଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ମୋ ବୟସ ୨୪ ବର୍ଷ ଥିଲା ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଅର୍ଚନା କୁ ଦେଖୁଥିଲି ତାର ଚେହେରା ହସିଲା ସୁଖୀ ଜଣା ପଡୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ଜାଣିଲି ସେ ଭିତରେ ବହୁତ ଭାଙ୍ଗିପଡିଛି ।

ତାର ସ୍ଵାମୀ ତାକୁ ବହୁତ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରେ ଓ ବାଡା ବାଡି ମଧ୍ୟ କରେ, ତା ସହ ଏତି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରେ । ତାର ସାଥ ଦେବା ପାଇଁ କେହି ନଥିଲେ । ଗୋଟେ ଦିନ କିଛି ଅଧିକ ମାଡ ମାରିଲା ତା ସ୍ଵାମୀ, ଅର୍ଚନାର ସ୍ଵାମୀ ତା ସହ କିଛି ଅଧିକ ଖରାପ ବ୍ୟବାହର କରିଥିଲା । ତାର ଘର ବହୁତ ମାତ୍ରା ଚିଲେଇବା ସାଉଣ୍ଡ ଆସୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ତା ଘରକୁ କେହି ଯାଉନଥିଲେ । ମୁଁ ସେ ସବୁ ଶୁଣୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବେଶୀ ସମୟ ନିଜକୁ ଅଟକେଇ ପାରିଲି ନାହିଁ ମୋ ରକ୍ତ ଗରମ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଘର ଆଡକୁ ଚାଲିଲି ।

ମୁଁ ତା ଘରକୁ ଯାଇ ତାର ସ୍ଵାମୀ ଅଟକେଇଲି ସେ ନମାନିବାରୁ ତାକୁ ଦୁଇ ତିନି ଚାପୁଡା ଦେଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ ଦେଖିଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲା । ଆଉ ଅର୍ଚନା ବି ମୋତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ ଅନାଉଥିଲା । ମୁଁ ତାର ସ୍ଵାମୀକୁ କହିଲି ତୁମେ ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପରେ ଯେଉଁ ପ୍ରକାର ତୁମ ପୁରୁଷ ପଣିଆ କୁ ଜାହିର କରୁଛ କଣ ଏହା ଉଚିତ ଅଟେ । ସେ କିଛି କହିପାରିଲା ନାହିଁ କାରଣ ସେ ବୟସରେ ଢେର ଅଧିକ ବଡ ଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଯବାନ ଥିଲି । ଯେବେ ମୁଁ ସେଠାରୁ ଚାଲିଆସିଲି ଅର୍ଚନା ମୋ ଆଡକୁ ଚାହୁଁଥିଲା, ଆଉ ତା ଚେହେରାରେ ଏକ ଅଲଗା ଭାବ ଆସିଯାଇଥିଲା ସେ ମୋତେ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା ।

ମୁଁ ବି ସେଠାରୁ ଚୁପ ଚାପ ଚାଲିଆସିଲି, କିଛି ଦିନ ପରେ ଯେବେ ମୋତେ ଅର୍ଚନା ଦେଖିଲା ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣେଇଲା । ସେ କହିଲା ତୁମେ ସେଦିନ ମୋ ଜୀବନ ବଞ୍ଚେଇଦେଲ ନହେଲେ ମୋତେ ସେଦିନ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମାରୁ ମାରୁ ମାରି ଦେଇଥାନ୍ତା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ବାହାରେ ରହୁଛ ଏବଂ ପଢା ଲେଖା ଜାଣିଥିବା ମହିଳା ତୁମେ କଣ ପାଇଁ ସ୍ଵାମୀର ଅତ୍ୟାଚାର ସହୁଛ? ସେ କହିଲା ମୁଁ କଣ କରିପାରିବି? ମୋର ବାପା ମା କେହି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ସ୍ଵାମୀ କୁ ଛାଡି ଗଲେ କେଉଁ ଆଡେ ଯିବୀ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତା କଥା ଶୁଣିଲି ମୋତେ ଲାଗିଲା ତାର ପୀଡା ମୋ ପୀଡା । ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଜିଗଲା

ମୁଁ ଅର୍ଚନାକୁ କହିଲି ମୋର ବି ବାପା ମା ନାହାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ବି ୪ବର୍ଷ ହେଲା ସଂଘର୍ଷ କରି ଆସୁଛି ଆଉ ଏବେ ବି କରୁଛି, ମୁଁ ଗୋଟେ ଛୋଟ ଚାକିରି କରି ନିଜ ଗୁଜୁରାନ ମେଣ୍ଟେଇ ନେଉଛି । ସେଦିନ ପରେ ମୁଁ ଅର୍ଚନା ମନରେ ତା ସ୍ଵାମୀ ସହ ଲଢିବା ପାଇଁ ସାହସ ଯୋଗେଇ ଦେଲି କହିଲେ ଚଲେ ଆଉ ତାପରେ ସେ ତା ସ୍ବାମୀର ଭୁଲକୁ କୁ ବିରୋଧ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ବି ତାର ନିସ୍ପତି ନିଜେ ନେବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେ ଯେବେ ବି ମୋ ସହ ଦେଖା ହୁଏ ମୋତେ ସବୁବେଳେ କୁହେ ତୁମ ପାଇଁ ମୋ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତନ ଆସିଛି ।

ତାଚେହେରା ସୁନ୍ଦରତା ମୋ ଉପରେ କୌଣସି ଯାଦୁ କଲା ପରି ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା । ମୋତେ ଜଣାନଥିଲା ଏହି ନିଆଁ କେବଳ ମୋ ଆଡୁ ଜଳୁଛି ନା ସେବି ଏହି ନିଆଁରେ ଜଳୁଛି । ସେ ବି ତାର ହୃଦୟର କଥାକୁ ମୋତେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ମୋତେ ତାର ହୃଦୟରେ କଥା କୁ କହିଦେଲା । ସେ ମୋ ସମ୍ମାନାରେ ପ୍ରସ୍ତାବ ରଖିଲା କି ସେ ମୋ ସହ ତାର ବାକି ଜୀବନ ବିତେଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆମେ କିଛି ସମୟ ନେଇ ଭାବିବା ଟା ଠିକ ହେବ । ସେ ବି ମୋ ଜୀବନରେ ଆସି ଅନେକ ପରିବର୍ତନ ନେଇ ଆସିଥିଲା ।

ମୁଁ ଗୋଟେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରେ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେଲି ଆଉ ସିଲେକ୍ସନ ହେଇଗଲି । ମୋର ସେଠି ସିଲେକସ୍ନ ହେଇଗଲା ପରେ ମୋ ଦରମା ବଢିଗଲା ଆଉ ଭଲ ଦରମାବି ମିଳିଲା ଆଉ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଅର୍ଚନାର ବି ଖର୍ଚ ଉଠେଇ ପାରିବି । ଅର୍ଚନା ମୋ ସହ ରହିବା ପାଇଁ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇ ସାରିଥିଲା, ସେ ବି ତା ମନକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଦେଇଥିଲା ମୋ ସହ ରହିବା ପାଇଁ । ସେଥିପାଇଁ ଗୋଟେ ଦିନ ଆମେ ସେଠୁ ଆଉ ଏକ ଜାଗାକୁ ଚାଲିଆସିଲୁ । ଅର୍ଚନା ମୋ ସହିତ ନୂଆ ଜାଗାରେ ରହିବାରେ ଲାଗିଲା । ଅର୍ଚନା ମୋ ଜୀବନ ଆସିବା ପରେ ମୋତେ ବହୁତ ସୁବିଧା ଆଉ ସହଜ ଲାଗିଲା ଜୀବନକୁ ଜିଇଁବାରେ । ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଜିଗଲା

ମୁଁ ଅର୍ଚନା କୁ ମୋର ସବୁ କିଛି ମାନିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆମ ଭିତରେ ଯେବେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସେକ୍ସ ହେଲା ସେହି ସମୟ ଗୋଟେ ସ୍ମୃତି ପରି ଅଛି କାରଣ ମୁଁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କେବେ କୌଣସି ନାରୀ ସହ ସଂଭୋଗ କରି ନଥିଲି । ସେଦିନ ବର୍ଷା ହେଉଥିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବସି ପକୋଡା ଖାଉଥିଲୁ । ମୋ ହୃଦୟରେ ଅର୍ଚନା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଜ୍କତ ଥିଲା କାରଣ ସେ ମୋ ସହ ଆସି ନିଜକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କରିପାରିଛି ।

ମୁଁ ତାକୁ କେବେ କିଛି କହୁନଥିଲି, ସେଦିନ ଶିତୁଆ ପାଗ ଯୋଗୁ ଆମେ ସ୍ଥିର କଲୁ ସୋଇଯିବା ପାଇଁ ଆଉ ଆମେ ଗୋଟିଏ ଚାଦର ତଳେ ସୋଇଗଲୁ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଅର୍ଚନାର ଅଣ୍ଟା ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି ସେ ମୋ ଆଡକୁ ଚାଲି ଆସିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୋ ହାତ ତାର ଗାଲ ରଖି ତାକୁ ଗେଲ କରୁଥିଲି ତାର ଗରମ ନିଶ୍ଵାସ ମୋ ହାତରେ ବବାଜୁଥିଲା । ସେ ମୋ ହାତ କୁ ଧରି ନେଲା , ଆମେ ଚଦର ଭିତରେ ଦୁହେଁ ଦୁହଁଙ୍କ କୁଣ୍ଡେଇ ସୋଇଥିଲୁ । ଯେତେବେଳେ ଅର୍ଚନା ମୋ ହାତ କୁ ନେଇ ତା ଯୋନି ଉପରେ ରଖିଲା ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ସେ ବି ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଛି ।

ମୁଁ ବି ତାର ଶାଲ୍ୱାର ର ଡୋରକୁ ଖୋଲି ସାଲୱାରକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲି । ଯେବେ ମୁଁ ତାର ସାଲୱାରକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲା ବୋଲି ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି । ମୁଁ ତାର ସାଲୱାରକୁ ଖୋଲି ଦେଲି । ତାର ଗାଣ୍ଡି ମୋବାଣ୍ଡ ଆଡକୁ ଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ଟ୍ରାଉଜରକୁ ଟିକେ ତଳକୁ କଲି । ମୁଁ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ଗାଣ୍ଡିରେ ରଗଡିଲି ସେ ପୁରା ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇ ସାରିଥିଲା । ମୁଁ ତାର ସୁଟ କୁ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ସେ ମୋ ଆଗେ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ଥିଲା । ମୁଁ ତାର ମୁହଁ କୁ ଦେଖିଲି ତାର ଗୋରା ମୁହଁ ଲାଲ ପଡିଯାଇଥିଲା । ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଜିଗଲା

ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ଯେତେବେଳ ମୁଁ ତାର ଦୁଧ ଚିପିଦେଉଥିଲି ସେ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇ ଚିହିକି ଉଠୁଥିଲା । ଯେମିତି ମୁଁ ମୋ ଜିଭ ନେଇ ତାର ଦୁଧରେ ସ୍ପର୍ଶ କଲି ସେ ମୋତେ ହଲକା ଆବାଜ କହିଲା ଶୁଶୀଳ ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରୁନି । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ଯୋନିରେ ଲଗେଇଲି ତାର ବିଆ ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେଲି ତାହା ମୋ ପ୍ରଥମ ଅନୁଭବ ଥିଲା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା ଆଉ ସୁକୁନ ମିଳିଲା । ମୁଁ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଧକା ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ବି ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହେଇ ଚିତ୍କାର କରିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ତା ଶିତ୍ସକାର ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି କଡା ହେଇ ଯାଉଥାଏ ।

ମୁଁ ତା ସହ କିଛି ସମୟ ସଂଭୋଗ କରିବା ପରେ ମୁଁ ମୋର ବୀର୍ଯ୍ୟ କୁ ତାର ସ୍ଥନ ଉପରେ ଛାଡି ଦେଲି, ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା, ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଥିଲା ତେଣୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଜି ମୋଟା ହେଇଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଯେତେବେଳେ କହିଲି ମୁଁ ତୁମ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସେକ୍ସ କରୁଛି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ କହିଲା ତୁମେ ନୂଆ ଖେଳାଳି ହେଇ ବି ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କଲ । ତାପରଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ସମୟ ମିଳେ ସେକ୍ସ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ ଯାଉଥିଲୁ । ଆଉ ତାର ପରିଣାମ ସ୍ୱରୂପ ଆମର ଗୋଟେ ପୁଅ । ଆମ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛୁ । ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଜିଗଲା

ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଜିଗଲା

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!