GHARA MALIKANI SAHITA RATI ADHARE STORE ROOM RE WILD SEX -2

ଘର ମାଲିକାଣି ସହିତ ରାତି ଅଧାରେ ଷ୍ଟୋର ରୁମରେ ୱାଇଲଡ ସେକ୍ସ 2

GHARA MALIKANI SAHITA RATI ADHARE STORE ROOM RE WILD SEX -2

GHARA MALIKANI SAHITA RATI ADHARE STORE ROOM RE WILD SEX -2 ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ମୁଁ ଦିପୁ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇଆସିଛି  ମୋ ଷ୍ଟୋରୀର  ଦ୍ଵିତୀୟ ଅଧ୍ୟାୟ | ଯୋଉମାନେ ମୋ ଷ୍ଟୋରୀର ପ୍ରଥମ ଅଧ୍ୟାୟ ପଢି ନାହାନ୍ତି, ଏଇ ଲିଙ୍କରେ https://sexkahanni.com/ghara-malikani-sahita-rati-adhare-store-room-re-wild-sex-part-1/ ଯାଇ ପଢନ୍ତୁ | ଆଜି ମୁଁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ନିକିତା ନାନୀ ସହିତ ହୋଟେଲ ରେ ହେଇଥିବା ସେକ୍ସ କାହାଣୀ |

ନିକିତା ନାନୀ ମୋ ଘର ମାଲିକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ | ବୟସ ତାଙ୍କର 37 ହବ | ତାଙ୍କ figure 34-28-36. ମୁଁ ଡିପ୍ଲୋମା କଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଥର ଗେହିଁଚି | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ଏଥିରେ ପୁରା ସହଯୋଗ କରନ୍ତି | 2011 ରେ ଡିପ୍ଲୋମା ସରିବା ପରେ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯାଇ B. Tech କଲି | ପ୍ରତି ମାସରେ ମୁଁ ଅନୁଗୁଳ ଆସେ ନିକିତା ନାନୀଙ୍କ ଘରକୁ | ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ରହି ଭଲକି ଗେହିକି ଯାଏ | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ନ ପାରୁ ଥିବାରୁ ସେ ଆମ ଦି ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ | କାରଣ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ diploma ଟାଇମ ରୁ ଭଲରେ ମିଶି ଯାଇଥିଲି ସାଙ୍ଗ ଭଳି |

ଥରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କହିଲି ମୁଁ ନିକିତା ନାନୀଙ୍କୁ ନେଇ ପୁରୀ ଯିବି | ଆମେ ହୋଟେଲ ରେ 2, 3 ଦିନ ରହିକି ଆସିବୁ | ସେ ବି ହଁ କହିଲେ | କିନ୍ତୁ ଘରେ ପୁଅ ଝିଅ ଙ୍କୁ କଣ କହିକି ଯିବେ ? ତାପରେ ନିକିତା ନାନୀ କହିଲେ ମୋ ମାମୁଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ଅଛି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଯାଇ ଦେଖି ଆସିବି | ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଥାଏ | ତା ପରଦିନ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଅନୁଗୁଳ ଷ୍ଟେସନ ରେ ଟ୍ରେନରେ ବସେଇ ଦେଇ ଆସିଲେ ସକାଳ 5 ଟା ରେ |

ଟ୍ରେନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ପହଁଚିଲା ପରେ ମୁଁ ନିକିତା ନାନୀଙ୍କୁ call କରି ତାଙ୍କ ବଗିରେ ଚଢିଲି | ଆମେ ପୁରୀରେ ପହଂଚିଲୁ ଦିନ 12 ଟା ରେ | ସେଠୁ ଅଟୋରେ ଗଲୁ ସ୍ୱର୍ଗଦ୍ୱାର ପାଖରେ ଗୋଟେ ହୋଟେଲକୁ | ସେଠି 3 ଦିନ ପାଇଁ ରୁମ ଗୋଟେ ନେଇଗଲୁ |  ପାଖ resturant ରୁ ଖାଇବା ପାର୍ସଲ ନେଇ ଆସିକି ରୁମ ଭିତରକୁ ଗଲୁ | ମୁଁ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଅସ୍ଥିର ହେଲିଣି କେମିତି ଗେହିବି ବୋଲି |

ନିକିତା ନାନୀ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି | ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଜିନିଷପତ୍ର ଖଟ ଉପରେ ରଖି ନିକିତା ନାନୀଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି | ସେ ବି ପ୍ରାୟ ମାସେ ହବ ମୋ ବାଣ୍ଡର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ନଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ସେଇଟା କବାଟରେ ଆଉଜେଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ବେକ ଆଉ ଓଠକୁ 10 ମିନିଟ ଯାଏ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି | ତାପରେ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ଫିଙ୍ଗିଦେଲି | ତାପରେ ତାଙ୍କ ପିଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି |

ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ସାୟା ଟେକିକି ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ହାତ ଘସୁଥାଏ | ତାପରେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଦେଲି | ଭିତରେ କଳା ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି | ବ୍ରା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଚିପି ପକେଇଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦିଟା କୁ | ବ୍ରା କୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲି | ତାପରେ ତାଙ୍କ ସାୟା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିକି ବିଆରେ ଚାଟିଲି | ତାଙ୍କ ବିଆ ଟିକେ ଟିକେ ଓଦା ହେଇଯାଇଥାଏ ସେତେବେଳକୁ | ବିଆରେ ବହେ ବାଳ |

କିଛି ଖାତିର ନକରି bubare ଜିଭ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି | ନିକିତା ନାନୀ ଖାଲି ଛଟପଟ ହଉଥାନ୍ତି | ତାପରେ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆଣ୍ଠେଇକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବାକୁ | ମୋ ମୋ ଡ୍ରେସ ପୁରା ଖୋଲିକି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଥିଲା ହେଇକି ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କଲି | ସେ ବି ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଭୋକିଲା ପରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଥାନ୍ତି | ଏମିତି 10 ମିନିଟ ଖାଇବା ପରେ ସେ କହିଲେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି |

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇଦେଇ ତଳେ ଠିଆ ହେଇ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ କୁ ଟାଣି ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ପୁରେଇଲି | ତାଙ୍କ ଦେହ ପୁରା ଥରି ଉଠିଲା | ତାପରେ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଠେଲିଲି ||ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇ ତାଙ୍କୁ ଗେହି ଚାଲିଲି | ମଝିରେ ମଝିରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇକି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଁ ଚୁଚୁମି ପକାଉଥାଏ |

15 ମିନିଟ ପେଲିଲା ପରେ ମୁଁ  ଖଟ ଉପରେ ସୋଇକି ତାଙ୍କୁ ମୋ ଉପରେ ବସେଇକି ଗେହି ଚାଲିଲି | ଆଉ 15 ମିନିଟ ଗେହିଲା ପରେ ମୋ ବୀଯ ବାହାରିଲା | ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ସବୁ ଢାଳିଦେଲି | ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହେଇ 10 ମିନିଟ ଶୋଇଲୁ |

ତାପରେ ବାଥରୁମ ଯାଇ ଦିଜଣ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଗାଧେଇଲୁ | ବାଥରୁମ ରେ ମୁଁ ମୋ trimmer ରେ ତାଙ୍କୁ ବିଆ ବାଳ ପୁରା ସଫା karideli| ତାପରେ ବସି ହୋଟେଲ ରୁ ଆଣିଥିବା ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଲୁ |

ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ପୁଣି ଆମ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା | ଏଥର କହିଲି ମୁଁ ତମ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିବି | ସେ ବି ମନା କଲେନି | ତାଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲି | ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଲା | ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଟିକେ  ତେଲ ବୋଳିଦେଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି | ଧୀରେ ଧୀରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶିଗଲା | 20 ମିନିଟ ଗେହିଲା ପରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ସବୁ ବୀଯ ଢାଳିଦେଲି |ତାପରେ   ସେମିତି ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସୋଇପଡିଲୁ |

2ଘଣ୍ଟା ଶୋଇକି ଉଠିଲା ପରେ ସମୁଦ୍ର କୁଳ ଯାଇ ବୁଲାବୁଲି କରି ରାତିରେ ଖାଇବା ଆଣି ପୁଣି ଆମ କାମ ଆରମ୍ଭ କଲୁ | ରାତିରେ ଆହୁରି 3 ଥର ତାଙ୍କୁ ଗେହିଲି |
ଏମିତି ହୋଟେଲ ରେ 3 ଦିନ କାଳ ଆମେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଗିହାଁଗିହିଁ ହେଲୁ | ଏଇ 3 ଦିନରେ ତାଙ୍କୁ ମୁଁ 17 ଥର ଗେହିଲି | ତାପରେ  ଆମେ checkout କରି ଟ୍ରେନ ରେ ଗଲୁ | ମୁଁ ଭୁବେନେଶ୍ୱର ରେ ଓହ୍ଲେଇ ପଡିଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଅନୁଗୁଳ ଟ୍ରେନ ରେ ବସେଇକି ଆସିଲି |

ଏଇଟା ମୋ ଜୀବନର ସତ କାହାଣୀ | ଯଦି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ, ତାହେଲେ ମୋ email id- [email protected] ରେ ଲେଖିକି ଜଣେଇବେ |
ପୁଣି ଗୋଟେ ନୂଆ କାହାଣୀ ନେଇକି ମୁଁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଆସିବି ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଖକୁ | ରହୁଛି | ନମସ୍କାର |

GHARA MALIKANI SAHITA RATI ADHARE STORE ROOM RE WILD SEX -2

ବିଦ୍ର: ଏହି କାହାଣୀ ଓ ଏଥିରେ ଥିବା ଚରିତ୍ର ଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *