GharaMalikani Mo Ratira Sathi ଘରମାଲିକାଣୀ ମୋ ରାତିର ସାଥି – SexKahanni.COM

GharaMalikani Mo Ratira Sathi ଘରମାଲିକାଣୀ ମୋ ରାତିର ସାଥି

GharaMalikani Mo Ratira Sathi ଘରମାଲିକାଣୀ ମୋ ରାତିର ସାଥି

GharaMalikani Mo Ratira Sathi ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, ଭଗବାନ କରନ୍ତୁ ଆପଣ ଖୁସିରେ ଥାନ୍ତୁ ଆଉ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରୁ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ମଜା ଉଠାନ୍ତୁ । ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ମୋ ପ୍ରିୟ ସାଇଟ କାରଣ ଏଥିରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଓଡିଆ ଯୌନ କାହାଣୀ ପଢିବା ପାଇଁ ମିଳେ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବି ବୋର ଫିଲ କରେ ଏହି ସାଇଟ ଖୋଲି ଗୋଟେ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ଦେଲେ ମନ ଶାନ୍ତି ହେଇଯାଏ । ମୋରବି ଏମିତି କିଛି ଅନୁଭୂତି ଥିଲା ଯାହାକୁ ସେୟାର କରୁଛି । Odia Sex Story

ମୁଁ ବାପୁଜୀ (ଛଦ୍ମନାମ), ଘର କାକଟପୁର । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ହୃଷ୍ଟପୃଷ୍ଟ ଓ ମସ୍ତ ଚେହେରା କେହିବି ମୋତେ ଦେଖି ବାହୁନି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି ଘଟଣା ଟି ମୋର ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳର । ମୋର ଗୋଟେ ମାଇକ୍ରୋ ଫାଇନସରେ ଚାକିରି ହୁଏ । ଏଠି କମ୍ପାନୀ ନା କହିବାଟା ମୁଁ ଠିକ ମନେ କରୁ ନାହିଁ ତେଣୁ ମୋ କମ୍ପାନୀ ନାଁ ଗୋପନ ରଖୁଛି । ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଟ୍ରେନିଂ ସରିବା ପରେ କମ୍ପାନୀ ମୋତେ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ବଡମ୍ବା ଏରିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟିଂ କରେ । ghara malikani saha sex

ମୋ କାମ ହେଉଛି ଗାଁ ଗାଁ ବୁଲି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରୁପ ଲୋନ ଦେବା । ଆମ କମ୍ପାନୀ ସେଠି ନୂଆ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲି ଥାଏ । ମୁଁ ବଡମ୍ବା ଗଲା ପରେ ସେଠି ରହିବା ପାଇଁ ଘର ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବଡମ୍ବା ଟାଉନ ଉପରେ ଭଡା ଘର ମିଳିଲା ନାହିଁ । ତେଣୁ ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ଦିନ ଅଫିସ ଘରେ ଆମେ ତିନି ଜଣ ପିଲା ରହିଲୁ ।

ଏମତି ଦୁଇ ଦିନ ରହିବା ପରେ ମୁଁ ବଡମ୍ବା ଟାଉନ ଠାରୁ ତିନି କିମି ଦୂର ଗାଁକୁ ଲୋନ ଦେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି । ଗାଁ ଟିକେ ଜଙ୍ଗଳ ଭିତରେ । ସେଇଠି କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭଡା ଘର କଥା ପଚାରିବା ପରେ ସେମାନେ ମୋତେ ଘର କହିଲେ । ମୁଁ ସେଇ ଘରକୁ ଭଡା ଅଛି ନା କି ବୁଝିବାକୁ ଗଲି । ଘରରୁ ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ମହିଳା ଆସି ପଚାରିଲେ କଣ ହେଲା ମୁଁ କହିଲି ମା ଘର ଭଡା ଦରକାର ଥିଲା ଘର ଖାଲି ଅଛି କି ? odia bhauja sex story

ଏଇ ଫାଇନାସ କମ୍ପାନୀର ରୁଲ ଅଛିକି କୌଣସି ବି ମହିଳା ଛୋଟ ହୁଅନ୍ତୁକି ବଡ ସେମାନଙ୍କୁ ମା କହି ସମ୍ବୋଧନ କରିବ । ସେ ମୋତେ ମୋ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ ମୁଁ କେଉଁଠି ଆସିଛି ଆଉ କଣ କରୁଛି ବୋଲି ସବୁ କହିଲି । ଆମେ ତିନି ଜଣ ରହିବୁ ବୋଲି କଥା ହେଲୁ । ସତରେ ପାଠକ ବନ୍ଧୁମାନେ ଏ କାହାଣୀର ନାୟିକା ଜଣଙ୍କୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଛି ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୂପରେ ବିମୋହିତ ହୋଇଗଲି । ଏମିତିରେ ବି ମୋତେ ବିବାହିତ ମହିଳା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ।

ସେ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ସାଙ୍ଗକୁ ତାଙ୍କ ଗୋଲ ମୁହଁରେ ଡିମ୍ପଲ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ତାକୁ ଦୁଇଗଣ କରି ଦେଉଥାଏ । ତାଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬-୩୦-୩୮ । ତାଙ୍କ ନାଁ ନିତା । ତାଙ୍କ ବୟସ ୨୭ ବର୍ଷ । ସେ ମୋତେ ଘର ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭିତରକୁ ଡାକିଲେ । ସେ ଆଗେ ଆଗେ ଯାଉଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୋଳାୟମାନ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାହିଁ ଚାହିଁ ଭିତରକୁ ଗଲି । GharaMalikani Mo Ratira Sathi

ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହେଇଯାଇଥିଲା । ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ଗେହିଁ ଦେବାକୁ । କିନ୍ତୁ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କଲି ଆଉ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ୟାକୁ ୟାକୁ ପଟେଇ ଦିନେ ନିଶ୍ଚୟ ପେଲିବି । ଉପର ମହାଳା ଘର ଥିଲା ଆଉ ଭଲ ଘରବି । ଦୁଇ ବଖରା ଘର ସାଙ୍ଗକୁ କିଚେନବି ଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ମା ଘର ଭଡା କେତେ ? ସେ କହିଲେ ପୁଅ ଗାଁ ଗହଳି ଘର ବେଶୀ ନୁହେଁ ୭୦୦ ଦେବ ଆଉ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିବିଲ ଅଲଗା ଦେବ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ କରିବା ପାଇଁ କହିଲି ନାଇଁ ଭଲ ଘର ହେଇଛି ୭୦୦ ନୁହେଁ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଉଛି । ଆଉ ଆମେ କଲିଠୁ ଆସି ରହିବୁ । ସେ ବି ମୋ କଥା ଶୁଣି ଖୁସି ହେଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ଘରେ ସେ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ପୁଅ (୪ବର୍ଷ ), ସାନ ଜା (୩୦ବର୍ଷ) ଓ ତାଙ୍କ ସାନ ଜା ଝିଅ (୧୪ ବର୍ଷ ) ରୁହନ୍ତି । ନିତା ମା ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଦୁଇ ଭାଇ । ସେମାନେ ସବୁ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି ମାସକୁ ଥରେ ଆସନ୍ତି ।

ଆପଣମାନେ ଭାବୁଥିବେ ନିତା ମା ବଡ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସାନ ଜା କେମତି ବୟସରେ ଅଧିକ ହେଲେ ଓ ତାଙ୍କର ଏତେ ବଡ ଝିଅ କେମତି ହେଲା । ନିତା ମା ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ସେଇ ଗାଁର ଗୋଟେ ଝିଅକୁ ଭଲପାଉଥିଲେ । ଆଉ ସେ ଝିଅ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେଗେନେଟ ଥିଲା ତେଣୁ ସେ ତାକୁ ନେଇକି ପଳେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସାନ ଭାଇର ଆଗ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା ଆଉ ପରେ ନିତା ମାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ନିତା ମା ସହ ହୋଇଥିଲା ।

ଯେହେତୁ ନିତା ମା ବଡ ତେଣୁ ସେ ଘରେ ନିତା ମା ଙ୍କ ରାଜ ଚାଲେ, ସାନ ଜା ଯେହେତୁ ସେ ଗୋଟେ ଭୁଲ କରିଦେଇଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି କଥାରେ ପ୍ରତିବାଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ କେବଳ ନିତା ମାଙ୍କ ସହ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା ସେ ଘରେ ଥିବା ସାନ ଜା ଝିଅକୁ ପଟେଇଛି ସେ କଥା ପର କାହାଣୀରେ କହିବି ।

ଆମେ ତିନି ସାଙ୍ଗ ଆସି ପର ଦିନ ନିଜ ନିଜ ଜିନିଷ ପତ୍ର ଆଣି ରହିଲୁ । ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଧିରେ ଧିରେ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେ ଯେତେବେଳେ କିଛ ଭାଲ ତରକାରୀ କରିଥାନ୍ତି ଆମକୁ ଆଣି ଦିଅନ୍ତି । ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରାଂସଶା କରିବା ପାଇଁ ପଛାଏ ନାହିଁ । ଏହିଁ ଏକ ମାତ୍ରା ରାସ୍ତା ଯେଉଁଥିରେ ନାରୀ ମାଙ୍କୁ ପଟେଇ ହବ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଡରି ତାଙ୍କୁ କିଛି କହୁନଥାଏ । କାରଣ ମୋ ଘର ପୁରୀ ଯଦି କିଛି ଭୁଲଭାଲ କହି ଦିଏ ମାଡ ଗୋଟେ ତଳେ ପଡିବ ନାହିଁ ଆଉ ଶେଷରେ ଚାକିରି ଯିବ ।

ଏମତି ଦିନେ ମୁଁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଗାଁ ରୁ ଫେରିଲି । ରୁମକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛି ସେ ମୋ ରୁମକୁ ଆସି ବେଡ ଉପରେ ଆସି ବସିଲେ । ସେତେବଳେ କେହି ସାଙ୍ଗ ନଥିଲେ ସମସ୍ତେ ଅଫିସ ଚାଲି ଯାଇଥାନ୍ତି । ସେ ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ ଆଉ ଗାଁ କୁ ଯାଇଥିଲ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ମା । ସେ ପଚାରିଲେ ଘରେ ସମସ୍ତେ କେମତି ଅଛନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି ଭଲ । ତାପରେ ମୋତେ କହିଲେ ଆଉ ଗାଁ ରୁ ମୋ ପାଇଁ କଣ ଆନିଛ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ମା ମଙ୍ଗଳାଙ୍କ ଭୋଗ ପୁଡିଆ ଦେଲି  । ସେ କହିଲେ ଆରେ କଣ ସବୁ ଦେଇ ଦେଉଛ ତୁମ ସାଙ୍ଗ ମାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ରଖ ।

ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ମା ଏଇଟା ତୁମ ପାଇଁ ସ୍ପେସିଆଲ ଆଣିଛି ଆଉ ତୁମ ନାଁରେ ପୂଜା କରିବି ଆଣିଛି । ସେମାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଛି । ସେ କହିଲେ ସତରେ ତୁମ ମୋର ଏତେ ଚିନ୍ତା କର । ମୁଁ କହିଲି ମା ତୁମେ ଭଲରେ ରହିଲେ ସିନା ଆମେ ଏଇଠି ଖୁସିରେ ରହିବୁ । ସେ କହିଲେ କାଇଁ ମୁଁ ଏମିତି କଣ କଲି କି? ଘର ଦେଇଛି ତା ବାବଦକୁ ଭଡା ନେଉଛି । ମୁଁ – ତୁମେ ଅଛ ବୋଲି ଘର ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବି ଭଲ ସୁଆଦିଆ ଖାଇବା ମିଳୁଛି । ଆଉ ତା ସହ ଏମିତିକା ମାଲିକାନି ଆଉ କଣ କେଉଁଠି ମିଳେବେ ।

ସେ କହିଲେ ଥାଉ ଥାଉ ଆଉ ବେଶୀ କୁହ ନାହିଁ । ମୁଁ ସେଦିନ ଅଫିସ ଯିବାର ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ନିତା ମାଙ୍କୁ କହିଲି ମା ମୁଁ ଅଫିସ ଯାଉଛି । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଆରେ ଏତେ ବାଟ ଆସିଛ ଆଜି ନଗଲେ ହେବ ନାହିଁ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଇ ଜା କାଲି ଠୁ କାମ କାଲେ ହେବ ନାହିଁ । ସେ ମୋ ସହ ବେଶୀ କଥା ହାବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତ ଧରି କହିଲି ସତରେ ମା ତୟୁ ଆର ଗ୍ରେଟ ମୋ ପାଇଁ ଏତେ ଭାବୁଛ, ଯଦି ଅଫିସ ନଯାଏ ଚାକିରି ଚାଲିଯିବ ଆଉ ଏଇଠୁ ଚାଲିଗଲେ ତୁମ ହାତ ରନ୍ଧା ମିଳିବ ନାହିଁ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତ ଧରିଲି ସେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ସେ କହିଲେ ହଉ ଠିକ ଅଛି । ତାପରେ ମୁଁ ରୁମ ଲକ କରି ବାହାରକୁ ଆସିଲି । ଆମେ ଦୁହେଁ ସିଡିରେ ତଳକୁ ଓଲାହୁ ଥାଉ । ସେ ଆଗରେ ଥାନ୍ତି ମୁଁ ପଛରେ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

23750cookie-checkGharaMalikani Mo Ratira Sathi ଘରମାଲିକାଣୀ ମୋ ରାତିର ସାଥି
2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!