GharaMalikani Mo Ratira Sathi ଘରମାଲିକାଣୀ ମୋ ରାତିର ସାଥି

GharaMalikani Mo Ratira Sathi  ହଠାତ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଖସି ଗଲା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଧରି ପକେଇଲି । ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ଚାପି ହୋଇ ରହିଥାଏ । ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ଉଠେଇଲି । ସେ ମୋତେ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ଦେଖିକି ଚାଲ, ଏବେ କଣ ହେଇଥାନ୍ତା । ସେ କହିଲେ ତୁମେ ଥିଲ ମୋର କିଛି ହୋଇ ନଥାନ୍ତା । ମୁଁ ଅଫିସ ଚାଲିଗଲି କିନ୍ତୁ କାମରେ ମନ ଲାଗୁନଥାଏ । odia sex kahani

ତାଙ୍କର ସେଇ ଦୃଶ୍ୟ ମୋତେ ବହୁତ ଡିଷ୍ଟର୍ବ କରୁଥାଏ । ପ୍ରଥମର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦେହ ଛୁଇଁଲି ସେ ଫୁଣି  ଦୁଧକୁ ଓଃ କଣ କହିବି ସେ ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସ । ସେଦିନ ପରଠୁ ଆମ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ନିବିଡ ହେଇଗଲା । ଏମିତି ତାଙ୍କ ଜା ନଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେଡରେ ପଶି ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୁଏ । ଧିରେ ଆମ କଥାରେ ବ୍ୟଙ୍ଗତା ଆସି ଯାଇଥିଲା ।

ଏମତି ୧୦-୧୫ ଦିନ କଟି ଯାଇଥାଏ ସେଦିନ ସେ ମଟନ କରିଥାନ୍ତି । ମୋତେ ତାଙ୍କ ବେଡ ରୁମକୁ ମଟନ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ । ମୁଁ ଖାଇ ସାରି ଧୋଇ ଆସିଲି ଆଉ ସେ ସେଇ ଭିତରେ ଖାଇବା ତାଲି ଉଠେଇ ଥୋ ଦେଇ ଆସିଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ସେଦିନ ପ୍ରାଂସଶ କରିବା ପାଇଁ ପଛେଇଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ବସିଥାଏ । ସେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସି ମୋତେ କହିଲେ ଖାଲି ମିଛ ଟାରେ ଏମତି କହୁଛ ମୋ ପାଇଁ କିଛି ଗୋଟେ କରୁନ ।

ମୁଁ କହିଲି କଣ କରିବି ମା କୁହ । ସେ କହିଲେ – ମୋତେ ସେ ମା ଆଉ ଡାକନି । ମୁଁ ତୁମ ମା ଭଳି ଦେଖାଜାଉଛି କି ?

ମୁଁ – ଜମା ନୁହେଁ , ତୁମେ ତ ପୁରା ହିରୋଇନି, ମୁଁ ଡ଼ିରେକ୍ଟର କି ହିରୋ ହୋଇଥିଲେ ତୁମକୁ ମୋ ହିରୋଇନି କରି ଥାନ୍ତି ।

ସେ ଲାଜେଇ କହିଲେ –  ତାହାଲେ କଣ ପାଇଁ ମା ଡାକୁଚ?

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଧରି ଆଣି କଣ ଡାକିବି କହୁ ନାହାନ୍ତି ?

ସେ ଖାଲି ନିତୁ ବୋଲି ଡାକ,

ମୁଁ ଯଦି ବାହାରେ କିଏ ଜାଣିବ । ସେ ସେଠୁ କହିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ମୋତେ ମା କହିବ ଆଉ ଏକ ଥିଲା ବେଳେ କେବଳ ନିତା ।

ମୁଁ – ଆଚ୍ଛା ହଉ ନିତା, ତୁମ ପାଇଁ ମୁଁ କଣ କରିବି

ସେ – ସମସ୍ତଙ୍କର ଲୋନ କରୁଛ ମୋର ଗୋଟେ କରେଇ ଦଉନ

ମୁଁ – ଏଇଟା ଗୋଟା କଥା , ହେଲେ ତା ବଦଳରେ ମୋତେ କଣ ମିଳିବ

ସେ – ତୁମକୁ ଯାହା କହିବ ମୁଁ ଦେବି

ମୁଁ – ମୋର କିଛି ଦରକାର କେବଳ ତୁମେ ଦରକାର ।

ସେ – ଦେତ ତୁମର ସବୁ ବେଳେ ସେଇ କଥା, ହଉ ମିଳିବ

ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ମୋ ଓଠ ମିଶେଇ କିସ କଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଏ ଛାଡ ଯଦି କିଏ ଆସିବ ? ମୁଁ ନା ଆଜି ଜମା ଛାଡିବି ନାହିଁ । ସେ କହିଲେ ରାତିକୁ ଆସିବ ଯାହା ଇଛା ସେଇଆ କରିବ ।

ମୁଁ ନିତା କଥା ଭାବି ଭାବି ସେଦିନ ଦୁଇ ଥର ହଲେଇ ଦେଲି । ରାତି ୧୦.୩୦ ବେଳକୁ ନିତା ମୋତେ ତା ରୁମକୁ ଡାକିଲେ । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଚାଲିଗଲି । ଯେମିତି ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ପହଁଚିଛି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ତାଙ୍କ ଗାଲ କୁ କିସ ଦେଇ ଚାଲିଲି । ନିତା ନୀଳ ଶାଢୀରେ ପୁରା ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦେହର ରଜନୀ ଗନ୍ଧା ଅତର ଆହୁରି ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଥାଏ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କର ବ୍ଳାଉଜ ର ଗୋଟେ ସାଇଡ ଖୋଲି ଗୋଟେ ଦୁଧ ବାହାର କରିଦେଲା । ଆଉ ତାଙ୍କ 36 ସାଇଜ ଦୁଧ ଦେଖି ମୁଁ ଡେରି ନକରି ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ଦୁଧରୁ ଟିକେ ଟିକେ କ୍ଷୀର ବାହାରୁଥାଏ । ଯାହା ମୋତେ ଆହୁରି ଆନନ୍ଦ ଦେଉଥାଏ । ନିତା ମୋତେ କିସ କରିଚାଲି ଥାନ୍ତି ଦୁଇ ଦୁଧକୁ କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିଲି । ନିତାଙ୍କୁ କହିଲି ସତରେ ଆଜି ମୋ ପିଲା ଦିନ ତୁମେ ମୋତେ ଫେରେଇ ଦେଲ । ସେ କହିଲେ ଆଜି ତୁମକୁ ତୁମ ଯୌବନର ବି ମଜା ଦେବି ଯାହା ଜୀବନ ଯାକ ମୋତେ ମନେ ରଖିଥିବ।

ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ ମାପି ନେଇ କହିଲେ ତୁମର ସେଇଟା ବେଶ ବଡ ଅଛି । ମୁଁ କହିଲି କୋଉ ଟା, ଟିକେ ନାଁ ଧରି କହୁନ ଭଲ ଲାଗିବ । ସେ କହିଲେ ବାଣ୍ଡ । ବୋଉ ମୁହଁରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ମୋ ଲୋମ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ତୁମ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର କଣ ଏତେ ବଡ ନୁହେଁ କି ? ସେ କହିଲେ ଧେତ ତାଙ୍କର ତୁମ ଅଧା । ସେଥିରେ ଜମା ମଜା ଆସେନି ଆଜି ମୋତେ ତୁମ ସେଇ ମଜା ଦେବ ଯାହା ମୁଁ 5ବର୍ଷ ହେଲା ପାଇନି ।

ମୁଁ ସେଇଥିପାଇଁ ତ ମୁଁ ଆସିଛି , ତାପରେ ମୁଁ ଯାଇ ଲାଇଟ ଅନ କରିଦେବାରୁ ସେ ଲାଜରେ ତା ମୁହଁ ଲୁଚେଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ନିତା ହାତ ମୁହଁରୁ ଉଠେଇ କହିଲି ଆଉ ଲାଜ କଣ ପାଇଁ କରୁଛ ଲାଜ କଲେ କଣ ମଜା ନେଇ ପାରିବ। ଆଉ ଏଇ ଅନ୍ଧାରର କଣ ଦେଖି ହବ ।  ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି। ସେ ପୁଣି ମତେ ଆହୁରି ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ। ମୋ ଅବସ୍ଥା ସେତେବେଳ କୁ ଅସମ୍ଭାଳ କହିଲେ ଚଳେ। ସେଠୁ ଧୀରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟିଏ ହାତ ଆଣିକି ବ୍ଳାଉଜ ସହ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି।

ଓଃ କି କଅଁଳିଆ ଦୁଧ ….. । ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ଦୁଧ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ଦୁଇହାତ ଲାଗେଇକି ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି। ଦୁଧ ଚିପିବା ସମୟରେ ଧୀରେ କି ତା କାନ ରେ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି। ନିତା ସେତେବେଳେ କୁ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ସାରିଥାଏ। ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ କିଛି କଥା ବାହାରୁ ନଥାଏ। ତଥାପି ବହୁତ କଷ୍ଟ ରେ କହିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି। ପୁଣି କହିଲା କଣ ଖାଲି ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁଥିବ ନା ଆଉ କିଛି କରିବ। ମୁଁ ଖୁସି ହେଇଗଲି ଆଉ ତା ଲୁଗା ଓ ବ୍ଳାଉଜ କୁ ପୁରା ଖୋଲି ଦେଲି । ଫୁଣି ଥରେ ତା ଦୁଧ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି। ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ହଉଥାଏ। ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ଦୁଧ ଆଡ଼କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଥାଏ।

ମୁଁ ବି ମନ ଖୁସି ରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଥାଏ। ଏମିତି ପ୍ରାୟ ୧୫ ମିନିଟ ଚାଲିବା ପରେ ହଠାତ ମତେ ଲାଗିଲା କି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସେ ଧରିଛନ୍ତି ଆଉ ସଲ ସଲ କରୁଛନ୍ତି। ମୁଁ ଦୁଧ ଖାଇ ଚାଲିଛି ଆଉ ସିଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସଲ ସଲ କରିଚାଲିଥାନ୍ତି। ମୁଁ ବି ଧୀରେ ଧୀରେ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖିଦେଲି । ତାଙ୍କ ଦେହ କଣ ହେଲା କେଜାଣି ମତେ ବହୁତ ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ। ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ବାଳ ବହୁତ ଥିଲା । ହାତ ମାରିବା ପରେ ମୁଁ ଆହୁରି ଗରମ ହେଇଗଲି । ଏପଟେ ଦୁଧ ଖାଇଚାଲୁଥାଏ ଆଉ ସେପଟେ ତା ବିଆ କୁ ଆଉଁସୁ ଥାଏ। ସିଏ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗ ପଛ କରୁଥାନ୍ତି।

ମୋ ପ୍ୟାଂଟ କୁ ପୁରା ଖୋଲି ଦେଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ରଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ। ମୁଁ ବିଆ ଚାଟିବା ଦୂର କଥା ତାଙ୍କ ବିଆ ଦେଖି ମୁଁ କିଛି ସମୟ ସେମିତି ଅନେଇ ରହିଲି । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ମୁହଁ ପାଖକୁ ନେଇଆସିଲା ବିଆ ର ବାସ୍ନା ରେ ମୁଁ ଆହୁରି ଗରମ ହେଇଗଲି ଆଉ ବିଆ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ବିଆ ଚାଟିବାକୁ। ସେ ବି ଗରମ ଗେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲଳିପପ ଭଲି ଚାଟି ଚାଲିଥାନ୍ତି। ହଠାତ ତାଙ୍କ ଦେହ ଥରି ଉଠିଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!