Gihankar Ra Gihgana Jatra 1 ଗିହାକାରର ଗିହାଣ ଯାତ୍ରା ୧

ଗିହାକାରର ଗିହାଣ ଯାତ୍ରା ୧

Gihankar Ra Gihgana Jatra 1

Gihankar Ra Gihgana Jatra 1  ଗିହାକାରର ଗିହାଣ ଯାତ୍ରା – ମୋ ଏକ୍ସ୍ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଉ ତା ସେକ୍ସି ସାଙ୍ଗକୁ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ନିର୍ଘାତ ଗେହିଲି (Threesome sex)

ପ୍ରିୟ ଗିହାକାର ଓ ଗେହିକାର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଆମ ଅଞ୍ଚଳର ପବିତ୍ର ନୂଆଁଖାଇର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇ ମୁଁ ଗିହାକାର ମାନବ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ମୋ ସେକ୍ସ ସିରିଜ୍ ର ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଏପିସୋଡ୍ କୁ । ଏଥର ମୋ ଗିହାଣ କାହାଣୀ ଗୁଡିକୁ ଏକ ସିରିଜ୍ ଆକାରରେ ପ୍ରକାଶ କରି ନାଁ ଦେଇଛି “ଗିହାକାରର ଗିହାଣ ଯାତ୍ରା”  ଆଶା ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ ।

ଏଇ ସିରିଜ୍ ଟା ମୋ ଗିହାକାର ଜୀବନର ଅନେକ ବାସ୍ତବ ଓ କାଳ୍ପନିକ ଘଟଣା ଗୁଡିକର ସତ୍ଯାସତ୍ୟକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବ । କାହାଣୀର କୌଣସି ଚରିତ୍ର, ଘଟଣା, ନାମ ଇତ୍ୟାଦି ସହିତ ଯଦି କାହାରି କିଛି ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ଥାଏ ତେବେ ଲେଖକ କିମ୍ବା ପ୍ରକାଶକ ଦାୟୀ ନୁହନ୍ତି ।

….ସେଦିନ ବାସନ୍ତୀକୁ ତା ଭଡ଼ା ଘରେ ଗେହିଲା ପରେ ସେ ତ ଆଉ ମତେ ଭୁଲି ପାରିଲା ନାହିଁ । ସତେ ଯେମିତି ପୂର୍ବ ସ୍ମୃତି ତାର ପୁଣିଥରେ ଉଦ୍ଭାଷିତ ହୋଇ ଆଉଥରେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଦିୱ।ନୀ ବନିଗଲା । ରାତିଦିନ ଫୋନ କଲା ହେଲେ ଏବେ ତା ଘର ମାଲିକ ସବୁବେଳେ ଘରେ ରହୁଥିବାରୁ ମୁଁ ବି ଯାଇ ପାରିଲିନି କି ତାକୁ ସେମିତି ଆଉ ଲଗାତାର ଗେହିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଲାନି ।

ତେଣୁ କେବଳ ଏମିତି ଫୋନ ଫୋନରେ କଥା ହେଇ ନିଜ ନିଜର କାମୋଚ୍ଛାକୁ ବଞ୍ଚେଇ ରଖିଲୁ । ହେଲେ କେତେଦିନ ? ଏମିତି ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ କରି ନଈରେ ପାଣି ଭରିଗଲେ ବନ୍ୟା ହେବା ତ ସ୍ବାଭାବିକ ନା ! ଏମିତି ସିଏ ବି ଆଉ ସହି ରହି ନ ପାରି ଦିନେ ମତେ ଡାକିଲା । ତା ଘରକୁ ନୁହେଁ, ସହର ସେପଟେ ଥିବା ଜଙ୍ଗଲରେ ହେଲେ ଥରେ କାମ ଚଳେଇ ଦେହର କ୍ଷୁଧା ଶାନ୍ତ କରି ନେବାକୁ ।

ମୁଁ ବି ତାକୁ ମନଭରି ପୁଣିଥରେ ଗେହିବା ଲାଳସାରେ ଛୁଟିଗଲି ତା କହିବା ଠିକଣାକୁ । ସହରର ଏକ ଛକରେ ଭେଟ ହେଲୁ । ପିନ୍ଧିଥିଲା ତା ସ୍କୁଲ୍ ର ୟୁନିଫର୍ମ ମାନେ ଶାଢ଼ୀ ଶାୟା ବ୍ଲାଉଜ । ଜାଣିଗଲି, ସ୍କୁଲ୍ ଆସିବା ବାହାନାରେ ପଳେଇ ଆସିଛି । ତା ସହ ସମାନ୍ ବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧିଥିବା ଆଉଜଣେ ଝିଅ ତା ପାଖରେ ହେଲମେଟ୍ ଲଗେଇ ସ୍କୁଟି ଉପରେ ଚଢ଼ି ଠିଆ ହେଇଥିଲା ।

ହେଲମେଟ୍ ସହିତ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ସ୍କାର୍ପ୍ ମୁହଁଠୁ ଛାତିଯାଏ ଗୁଡେ଼ଇ ହେଇଥିବାରୁ ଚିହ୍ନି ହେଉ ନ ଥିଲା । ମତେ ଜାଣିବାକୁ ଅସୁବିଧା ହେଲାନି ଯେ ସେମାନେ ଦୁଇଜଣ ଆସିଛନ୍ତି । ହୁଏତ ସେ ଝିଅଟା ତାକୁ ଏଠାରେ ଡ୍ରପ୍ କରିବାକୁ ଆସିଥିବ ଆଉ ଏଇଠୁ ସେ ମୋ ସହିତ ଯିବ । ମୁଁ ଏଇଆ ଭାବୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମତେ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ସେ ଈଶାରା ଦେଇ କହିଲା ଏଇଠି ନ ଅଟକି ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଫଲୋ କରିବାକୁ । ଆଉ ସେ ଦୁହେଁ ଆଗେ ଆଗେ ସ୍କୁଟିରେ ଗଲାବେଳେ ମୁଁ ପଛେ ପଛେ ମୋ ବାଇକ୍ ରେ ।

ସହର ଛାଡ଼ି ପ୍ରାୟ ଚାରି ପାଞ୍ଚ କିଲୋମିଟର ଗଲାପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଜଙ୍ଗଲ । ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ ଏଇ ଜଙ୍ଗଲ ଆଡ଼କୁ ଆସି ନ ଥିଲି । ଶୁଣିଥିଲି ଏଇ ଜଙ୍ଗଲ ମଝିରେ ମାନେ ମେନ ରୋଡକୁ ଲାଗି ଗୋଟିଏ ସୁନ୍ଦର ମନ୍ଦିର ବି ଅଛି ଆଉ ସେମାନେ ପ୍ରାୟ ସେ ମନ୍ଦିରକୁ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ୍ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନେଇ ବଣଭୋଜି କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି । ଆଉ ସେଇ ମଉକାରେ ଜଙ୍ଗଲର ନିଛାଟିଆ ଦେଖି ସେ ମତେ ଡାକିଛି ।

ଜଙ୍ଗଲ ଆରମ୍ଭ ହେବା କ୍ଷଣି ମୁଁ ବି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି । ଚାରିଆଡ଼େ ନିଘଞ୍ଚ ଅରଣ୍ୟାନି । ମେନ୍ ରୋଡ଼ ହେଇଥିଲେ ବି ଏମିତି ନିଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲ ଆଉ ଅଙ୍କାବଙ୍କା ଘାଟି ପରି ରାସ୍ତା ଥିବାରୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଯାତାୟାତ ବି ସେତେଟା ବେଶୀ ନୁହେଁ । କାଁ ଭାଁ କେମିତି । ଏମିତି ମେନ୍ ରୋଡ଼୍ ଉପରେ ସେଇ ମନ୍ଦିର ତଳକୁ ଯାଇ ଅଟକିଲୁ । ସେ କହିଲା ପ୍ରଥମେ ମନ୍ଦିର ଯାଇ ଦର୍ଶନ କରିବା ତା ପରେ ବାକିକଥା ।

ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ କାଁ ଭାଁ ଲୋକ ଥିଲେ ବି ମନ୍ଦିର ଟା ପାହାଡ଼ ଉପରେ, ପାହାଚ ପରେ ପାହାଚ ପଡିଛି । ସେ ଦୁଇ ଜଣ ଆଗରେ ଚଢିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ । ବୋଧହୁଏ କାଳେ ଚିହ୍ନା ପରିଚିତ କେହି ଦେଖିଦେବେ ବୋଲି ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ବି ବହୁତ ଭୟ । ତେଣୁ ମୁଁ ବି ସେତେଟା ବାଧ୍ୟ ନ କରି ତାଙ୍କଠୁ ସାମାନ୍ୟ ଦୂରତା ମେଣ୍ଟେନ୍ କରୁଥିଲି ।

ଏମିତି ପାହାଚ ପରେ ପାହାଚ ଚଢୁ ଚଢୁ ହଠାତ ମୋର ଆଖି ପଡିଗଲା ସେମାନଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ । ଶାଢ଼ୀ ଶାୟା ପିନ୍ଧିଥିଲେ ବି ପାହାଚ ଚଢିଲାବେଳେ ଗାଣ୍ଡିମାନେ ଯେମିତି ଦୋହଲି ଦୋହଲି ନାଚି ଉଠୁଥିଲା ତାହା ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଭିତରେ ଭିତରେ ଟନ୍ ଟନେଇ ଉଠିଲା ।

ଆଗରୁ ମୋ ଧ୍ୟାନ ତ କେବଳ ବାସନ୍ତୀ ଉପରେ କେନ୍ଦ୍ରିଭୁତ ଥିଲା ମାନେ ଖାଲି ତାକୁ କେମିତି ଗେହିବି ସେଇ କଥା ଭାବୁଥିଲି ହେଲେ ଏଇ ପାହାଚ ଚଢିଲାବେଳେ ହଠାତ ତା ସାଙ୍ଗରେ ଥିବା ଟୋକିର ଆହୁରି ବଡ଼ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି ଯୋଉଟାକି ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ପାହାଚ ଚଢିଲାବେଳେ ଏକଦମ୍ ଦୋହଲି ଦୋହଲି ତା ପିନ୍ଧିଥିବା ଶାଢିଟାକୁ ନଚେଇ ପକାଉଥିଲା, ଦେଖିକି ସହି ହେଲାନି ।

ଉଚ୍ଚତାରେ ଦୁଇଜଣ ପ୍ରାୟ ସମାନ୍ ହେବେ । କିନ୍ତୁ ହେଲଥ ଆଉ ଫିଟନେସ୍ ରେ ସେ ଟୋକିଟା ପଛପଟୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗୁଥିଲା । ସେତେବେଳେ ହେଲମେଟ୍ ଲଗେଇଥିବାରୁ ତ ଚେହେରା ଭଲରେ ଦେଖିନି ଆଉ ଏବେ ତ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ । ତା ଛଡ଼ା ଏବେ ବି ସେଇ ସ୍କାର୍ପ୍ ଟା ତା ମୁହଁରେ । ତା ଦୁଧ ସାଇଜ଼ ବି ସେତେଟା ଅନୁମାନ କରିନି କିନ୍ତୁ ପଛପଟୁ ତା ଡିକିଟା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଏକଦମ୍ ବେକାବୁ କରି ପକାଉଥାଏ ।

ସେ ଯାହା ହେଉ ମନ୍ଦିରକୁ ଚଢି ଦର୍ଶନ କରି ସାରିଲା ପରେ ଏପଟ ସେପଟ ଦେଖି ଟିକେ ଡରିଗଲା ପରି ମୁହଁ ଲୁଚାଇ ମନ୍ଦିର ପଛପଟକୁ ଯାଇ ମତେ ଫୋନ କଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପଡିଶାଘର ଲୋକେ ଆସିଛନ୍ତି ତେଣୁ ସେମିତି ଚୁପଚାପ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଅଲଗା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡିବ । ମୁଁ ବି ହଉ କହି ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇଲି ।

ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇ ପୁଣି କିଛି ଦୂର ଆଗକୁ ବାଇକ୍ (ସେମାନେ ସ୍କୁଟିରେ) ଗଲାପରେ ହଠାତ ଗୋଟିଏ ମୋଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଏକ ବାଟଚଲା ରାସ୍ତାରେ ସ୍କୁଟି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ପଶେଇନେଲେ ଆଉ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ମୁଁ ବି । ସେଇ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ କିଛି ଦୂର ଗଲାପରେ ଯେମିତି ବାଟଟା ସରି ଯାଇଛି । ଏତେ ଘଞ୍ଚ ଗଛଲତା ଯେ ଦିନବେଳା ବି ଅନ୍ଧାର ଲାଗୁଛି । ସେଇଠି ବାଇକ୍ ରୁ ଓହ୍ଲାଉ ଓହ୍ଲାଉ ବାସନ୍ତୀ ମୋ ପାଖକୁ ଦୌଡ଼ି ଆସି ମତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା । ତା ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ମୋ ଛାତିରେ ବାଡେଇ ହେଇ ଲଦବଦେଇ ଗଲା ।

Gihankar Ra Gihgana Jatra 1

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

17 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *