Girlfriend Ku Gehili Ta Marjire ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗେହିଁଲି ତା ମର୍ଜିରେ – SexKahanni.COM

Girlfriend Ku Gehili Ta Marjire ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗେହିଁଲି ତା ମର୍ଜିରେ

Girlfriend Ku Gehili Ta Marjire  ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗେହିଁଲି ତା ମର୍ଜିରେ

Girlfriend Ku Gehili Ta Marjire  ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, ମୁଁ ରିଙ୍କୁ । ମୋ ବୟସ ୨୦ବର୍ଷ । ମୋ ଉଚ୍ଚତା ୫ଫୁଟ ୭ଇଞ୍ଚ। ମୋ ବାଣ୍ଡ ୬.୫ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ଓ ୪ଇଞ୍ଚ ଗୋଳେଇ ଯାହାକି କାହାର ଯୌନ ଖୁସି ଦେବାର କ୍ଷମତା ରଖେ । ଆଉ ସେକ୍ସର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇ ପାରିବ । Sexkahanni Dot Com ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ । ଏହି କାହାଣୀ ମୋର ଗୋଟେ ମାସ ତଳର । ଏଇ କାହାଣୀ ମୁଁ ମୋ ଘରମାଲିକାଣୀ ଝିଆରୀ କୁ ଗେହିଁଛି ।

Rakhi Purnima Odia Sex Story – Rakhi Purnimare Mo Kunwari Bia Seal Kholila

ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ । କିନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ହେଲେଇବା ଶିଖି ବହୁତ ଦିନରୁ ମୁଁ ମୁଠି ମାରିଛି ଏବଂ ବିପି ଦେଖିବା ବି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲି ଯାହାର ପ୍ରଭାବରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏତେ ବଡ ହେଇଯାଇଛି ।

କଥା ଏମିତି ଆରମ୍ଭ ହେଇଥିଲା ମେ ମାସରେ ମୋ ଘରମାଲିକାଣୀ ଙ୍କ ବାପ ଘରୁ ତାଙ୍କଭାଉଜ ଏଠିକ ଆସିଥିଲେ । କାରଣ ସେ ଏଠାକୁ କିଛି ସପିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ କିଛି ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଗଲା । ଆପଣମାନେ ସବୁ ଜାଣିଥିବେ ଆଜି କାଲି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ଜିଓ ସିମ ଅଛି । ସେଥିରେ ବେଳେ ବେଳେ ଫୋନ ଲାଗିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି । ସେ ମୋତେ ଏହାକୁ ଠିକ କରିବା ପାଇଁ କହିଲେ ।

ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେଥିରେ ଗୋଟେ ଛୋଟ ସେଟିଂ କରି ତାକୁ ମୁଁ ଫଟାକ କିନା ଠିକ କରିଦେଲି । ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ସ୍କ୍ରିନରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଫଟୋ ଥିଲା । ତାଙ୍କ ଝିଅ ଦେଖିବାକୁ ମସ୍ତ ଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନଜଣେଇ ସବୁ ଫଟୋ ଦେଖି ନେଲି । ଫୁଣି ମୁଁ ବ୍ରାୱସର ହିଷ୍ଟ୍ରି କୁ ଦେଖି ପାଇଲି ଅନେକ ଗୁଡାଏ ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ ଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ କଣ ଇନ୍ଟରନେଟ ଚଲାଏ ? ସେ କହିଲେ ନା, ତାଙ୍କ ଝିଅ ଇଉଜ କରେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଫୋନକୁ ଫରେଇ ଦେଲି । ଆଗାମୀ ଦିନ ସେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ଫୁଣି ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ସେ ଆସିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ସାଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଆଣିଥିଲେ । କଥା କଥାରେ ଜଣା ପଡିଲା କି ତା ନାମ କାଜଲ । ତା ଉଚ୍ଚତା ପାଖା ପାଖି ୫ଫୁଟ ୩ଇଞ୍ଚ । ତା ଫିଗର ର ଅନ୍ଧାଜ ଲାଗେଇବାକୁ ମୋତେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାର ଦୁଧ କମ ସେ କମ ୩୪ ସାଇଜ ଥିଲା ।

ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ସେ ଏଥର ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ରହିବେ । ମୁଁ ଭାବିଲି ଗୋଟେ ସପ୍ତାହରେ ବୋଧେ ପଟେଇ ହେବ । ଆଗାମୀ ଦିନ ବାପା ଓ ଘରମାଲିକ ତାଙ୍କ ଅଫିସକୁ ଚାଲିଗଲେ । ତାପରେ ଘରମାଲିକାଣୀ ମୋ ମାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ ସପିଙ୍ଗ ରେ ଯିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଲେ । ମୋ ମା ପ୍ରଥମେ ମନା କରିଲେ କିନ୍ତୁ ଘରମାଲିକାଣୀ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ସେ ରାଜି ହେଲା । ଏବେ କେବଳ ଘରେ ମୁଁ ଓ କାଜଲ ଥିଲୁ ।

ପାଖା ପାଖି ୧୧ଟା ବେଳକୁ ତିନି ଜଣ ଜାକ ସପିଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ ବାହାରିଗଲେ । ବାପା ଓ ଘରମାଲିକ ପ୍ରଥେମ ଅଫିସକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ମୁ ଓ କାଜଲ ଆଗରୁ କେବେ କଥା ହେଇ ନଥିଲୁ । ଗୋଟେ ପ୍ରକାର କହିଲେ ମୁଁ ଏକେଲା ଥିଲି । ମୁଁ ଗାଢେଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଗାଧୋଇ ଆସି ସିଧା ମୋ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି । ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ କେବଳ ଅଣ୍ଡରୱେୟାର ଠିଆ ହେଇଥିଲି । ମୋ ଦେହରେ ଓ ବାଣ୍ଡରେ ତେଳ ଲାଗଉଥିଲି । ବୋଧେ ହୁଏ ସେଇଥିପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବଡ ଆକରେ ହେଇଯାଇଥିଲା । ଠିକ ଏତିକି ବେଳେ ପଛ ପଟୁ ଶୁଭଗଲା ଟିକେ ଶୁଣିବେ ?

ମୁଁ ହଡବଡେଇ ହେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତରେ ପୁରେଇ ପଛକୁ ଦେଖିଲି, ସେ କାଜଲ ଥିଲା । ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତଉଲିଆ ଆଣି ଘୋଡେଇ ହେଇ ଗଲି । ତାକୁ ମୋ କିଚେନ ରୁମରୁ କିଛି ଦରକାର ଥିଲା ।

ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲି, ରୋଷେଇ ଘର ଆଲମାରି ରୁ ବାହାର କରି ଯେମିତି ପଛକୁ ବୁଲିଛି ଦେଖିଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଘୁରି ଘୁରି ଦେଖୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ ଜିନିଷ ଡେଇ ଚାଲି ଆସିଲି । ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଆସି କିଛି କାମ କରିବା ପରେ ଲାପଟପ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଜଲଦି ମୋ ମନ ପରିବର୍ତନ ହେଇ ଯିବାରୁ ମୁଁ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ବସି କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ଧିରେ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ କାନରଏ ଇୟର ଫୋନ ଲଗେଇଥିଲି ତେଣୁ ମୋର ଧ୍ୟାନ ନଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ କବାଟ ପାଖରେ କିଛି ହଲଚଲ ହେବାର ଦେଖିଲି । ମୁଁ ଡରି ଗଲି ଭାବିଲି ଇଏ କାଜଲ ନୁହେଁ ତ ?

ମୁଁ ବାହାରକୁ ଆସି ଦେଖିଲି କାଜଲ ଦଉଡି ତା ରୁମ କୁ ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଗଲି ତାକୁ ଭୁଲ ମାଗିଲି । ସେ କହିଲା ସେ ତା ମାଇଁ (ଘର ମାଲିକାଣୀ) କୁ କହିଦେବ ମୁଁ କଣ କରୁଥିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ବିନତୀ କରିବା ଲାଗିଲି ଯଦି ମୋ ମମିକୁ ଜଣା ପଡିଯିବ ମୋ ଅବସ୍ଥା କଣ ହେବ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ଯାହା କହିବ ମୁଁ ସେଇଆ କରିବି ।

ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି – ତୁମେ ଏବେ ଯାହା ଦେଖୁଥିଲ ମୋତେ ସେଗୁଡା ଦେଖାଅ । ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲି । ଏବେ ତ ଟୋକି ତା ଆଡୁ ମୋ ବାଟ କ୍ଲିଅର କରିଦେଲା । ତାକୁ ଏବେ ନିଶ୍ଚୟ ଗେହିଁବି ।

ସେ ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ଫିଲିମ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବସି ବିପି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ସେ ପୁରା ଗୋଟେ ଲୟରେ ମୁଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା । ତାର ଆଖି ପତା ପଡୁନଥିଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି ତା ମୁହଁ ପୁରା ଲାଲ ପଡିଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ବି ଏସବୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦେଖ । ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ଦେଖିଲା, ଆଉ ଫୁଣି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ଏହା ଦେଖି ମୁଁ ତା ମଥାରେ ଗୋଟେ କିସ କରିଲି । ସେ ତା ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲା । ମୁଁ ତା ପେଟରେ ଗୋଟେ ହାତ ଓ ଅନ୍ୟ ହାତ ତା ଛାତିରେ ରଖିଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଲାପଟପ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ତାକୁ ମୋ ଆଡକୁ ବୁଲେଇ ତାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ମୋ ସହ ପୁରା ସାଥ ଦେଇ ମୋତେ କିସ କରୁଥିଲା । ଯେମିତି ମୁଁ ତାର କୁର୍ତିକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ କରିଲି ସେ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଗଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା, ସେ କହିଲା – ଏମିତି କଲେ ପିଲା ହେଇଯିବ ।

ମୁଁ – ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ, କିଛି ହେବ ନାହିଁ

କାଜଲ – ଯଦି କିଛି ଗଡବଡ ହେଇଯିବ, ମମି ମୋତେ ଛାଡିବ ନାହିଁ ।

ମୁଁ – ମୋ ଉପରେ ଭରସା କର, ମୁଁ କିଛି ହେବାକୁ ଦେବି ନାହିଁ । ଏକଥା ଆମ ଭିତରେ ରହିବ ।

ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲା ଆଉ ପାଗେଳି ପରିକା କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା। ତାପରେ ସେ ମୋ ଟି ସାର୍ଟ ଖୋଲି ଦେଲା । ମୁଁ ତାର ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ସିତ୍ସକାର ନେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବି ଆଉ ଡେରି ନକରି ତାର କୁର୍ତିକୁ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଏବେ ତାର ଧଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ରୁ ତାର ୩୪ ସାଇଜର ଦୁଧ ଆସିବା ପାଇଁ ଆତୁର ହେଉଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ବ୍ରାକୁ ଖୋଲି ଦେଲି । ତାର ଦୁଧ ବିଲକୁଲ ସୁଢଳ ଓ ଟାଇଟ ଥିଲା । ମୁଁ ତାର ଗୋଟେ ନିପଲକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି ଆଉ ଗୋଟେକୁ ହାତରେ ଧରି ଦଳିଲି । ତାର ଜିନ୍ସ ଉପରେ ହାତ ମାରି ଦେଖିଲି ତା ଜିନ୍ସ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ବୋଧେ ହୁଏ ସେ ଥରେ ଝଡି ସାରିଥିଲା ।

ସେ ମୋ ହାତକୁ ବାରମ୍ବାର ତା ଦେହରେ ଚାପି ଧରି  ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ମାଦକ ଆବାଜ ବାହାର କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଏବେ ତା ଜିନ୍ସ ବଟନ ଖୋଲି ଦେଲି । ସେ ତୁରନ୍ତ ଠିଆ ହୋଇ ତା ଜିନ୍ସ କୁ ଖୋଲିଦେଲା । ଏବେ ସେ ମୋ ଆଗରେ ଗୋଟେ ଛୋଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହେଇଥିଲା । ମୁଁ ବି ତାକୁ ତୁରନ୍ତ ଖୋଲି ଦେଲି ।

କଣ କହିବି!… ମୋ ଆଖି ପୁରା ଟେରା ହେଇଗଲା । ମୁଁ ଆଗରୁ ବିପି ରେ ବିଆ ଦେଖିଥିଲି କିନ୍ତୁ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସତ ସତିକା ବିଆ ଦେଖୁଥିଲି । ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ବିଆ ଉପରେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ବାଳ ଥିଲା । ସେ ମୋ ଆଗରେ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ହେଇ ଠିଆ ହେଇଥିଲା । ସେ ମୋତେ କହିଲା – ତୁମେ ତ ମୋତେ ଦେଖିଲ କିନ୍ତୁ ନିଜେ କଣ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହେଇଚ । ଲାଜ ଲାଗୁ ନାହିଁ? ତା କଥାରେ ଆମେ ହସିବାରେ ଲାଗିଲୁ ।

Girlfriend Ku Gehili Ta Marjire  ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

25330cookie-checkGirlfriend Ku Gehili Ta Marjire ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗେହିଁଲି ତା ମର୍ଜିରେ
2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!