Girlfriend O Sasu Nku Eka Sange Gehili ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଓ ଶାଶୁ – SexKahanni.COM

Girlfriend O Sasu Nku Eka Sange Gehili ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଓ ଶାଶୁ

ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଓ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଗେହିଁଲି

Girlfriend O Sasu Nku Eka Sange Gehili

Girlfriend O Sasu Nku Eka Sange Gehili    ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ବିକି, ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଶୁଣେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମୋର ଏଇ କାହାଣୀ ରେ ମୁଁ ମୋର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଓ ତାର ମାକୁ ଗେହିଁଛି ଏହି କଥା ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ବିସ୍ତାର ରୂପେ କହିବି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋର ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡର ନାଁ ରିତୁ ( ଛଦ୍ମନାମ) ସେ ଏବେ ୨୩ ବର୍ଷର । ମୁଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଜବ କରେ ।

ଏହି କାହାଣୀଟି ସେବେକାର ଯେବେ ମୁଁ ପ୍ରଥମଥର ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇ ଫେରିଥିଲି । ସେଇଠାରୁ ମୁଁ ତା ପାଇଁ ଗିଫ୍ଟ ଆଣିଥିଲି । ରିତୁର ମା ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ ଜବ କରନ୍ତି । ଆଉ ତାର ବାପା ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଜବରେ କରନ୍ତି । ସେ ଦୁଇଜଣ ସକାଳ ୯ଟାରେ ବାହାରିଯାନ୍ତି ଆଉ ରାତି ୮ ଟାରେ ଫେରନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଓଡିଶାରେ ରହୁଥିଲି ରିତୁ ଗୋଟେ ମାସରେ ୧୦ଥର ପାଖା ପାଖି ଗିହେଁ ।

ଯେବେ ମୁଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଫେରିଲି ତାପରଦିନ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ୧୦ଟା ବେଳେ ପହଞ୍ଚିଗଲି । ସେ ଡୋର ଖୋଲି ମୋତେ ଭିତରକୁ ନେଇଗଲା । ଆଉ ସେ ଡୋର ବନ୍ଦ କରିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ତାକୁ ସିଧା ମୋ ବାହୁରେ ଟେକି ଧରିଲି । ତାର ଦୁଇ ଗୋଡ ମୋର ଅଣ୍ଟାରେ ଗୁଡେଇ ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ତାର ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ଆମେ ଦୁଇଜଣ କିସ କରୁଥିଲୁ ।

ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି କିସ କରି ସିଧା ତାର ରୁମକୁ ନେଇଗଲି । ସେ ଗୋଟେ ଢିଲା ଟପ ଓ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାର ଟପ ଓ ଜିନ୍ସ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ତାର ଭିତରେ କିଛି ବି ପିନ୍ଧିନଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ବ୍ୟାଗରୁ ଗୋଟେ ଷ୍ଟାଇଲ୍ସ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଳିକରି ଦେଲି । ତାକୁ ପିନ୍ଧିବାକୁ କହିବାରୁ ସେ ପିନ୍ଧିଲା ।

ମୁଁ ମୋର ମୋବାଇଲ ରେ ତାର କିଛି ଫଟୋ ନେଲି । ଆଉ ତାକୁ ଫୁଣିଥରେ ଲଙ୍ଗଲା କରି ନିଜେ ବି ଲଙ୍ଗଲା ହୋଇଗଲି । ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ୬୯ ପୋଜିସନରେ ଆସିଗଲୁ । ଆମର ଚୁମା ଚାଟି ର ୫ ମିନିଟ ପରେ ତାର ମା କେଉଁଠି ଥିଲେ କେଜାଣି ଚାଲିଆସିଲେ । ଆଉ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲେ ।

ସେ ଚିଲେଇ କରି କହିଲେ ହେ ପ୍ରଭୁ! ତୁମେ ଦୁଇଜଣ ଏ କଣ କରୁଛ ? ରିତୁ ମୋ ଉପରୁ ଥିଲା ଏବଂ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବେଡ ଉପରେ ପଡିଥିବା ବେଡସିଟକୁ ନେଇ ସେଇ ଗୋତେ ବେଡସିଟରେ ଦୁହେଁ ଘୋଡି ହୋଇପଡିଲୁ ।

ଆଣ୍ଟି – ତୁମେ ଦୁଇଜଣ ଏ କଣ କରୁଥିଲ ?

ରିତୁ – ସରି ମା, ଆମେ ଆଗକୁ ଆଉ ଏମିତି କେବେ କରିବୁ ନାହଁ ପ୍ଳିଜ ଆମକୁ କ୍ଷମା କରିଦେ ।

ଆଣ୍ଟି – ନା ନା,ଏଇ କଣ ତୋର ବୟସ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ? ମୁଁ ଏବେ ତୋର ବାପାଙ୍କୁ କହୁଛି ରହ ! ମୁଁ ଓ ରିତୁ ସେମିତି ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ଉଠିଲୁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କର ଗୋଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କୁ ଭୁଲ ମାଗିବାରେ ଲାଗିଲୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଲା ହୋଇ ।

ଆଣ୍ଟି – ସର୍ବପ୍ରଥେମ ତୁମେ ଦୁଇଜଣ ମୋତେ କୁହ ତୁମେ ଏମିତି କେବାଠାରୁ କରୁଛ ?

ମୁଁ – ପ୍ଳିଜ ଆଣ୍ଟି ଏଥରକ କ୍ଷମା କରିଦିଅ ଆମେ ଆଗକୁ ଆଉ କିଛି କରିବୁ ନାହି

ଆଣ୍ଟି – ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଯାହା ପଚାରୁଛି ତାର ଜବାବ ମୋତେ ଦିଅ

ମୁଁ – ଆଣ୍ଟି ଆମେ ଏଇ ସବୁ ପାଖା ପାଖି ୬ମାସ ହେଲା କରୁଛୁ

ଆଣ୍ଟି – ଆଉ ତୁମେ ଏମିତି କେତେ ଥର କରିଲଣି ?

ମୁଁ – ଆଣ୍ଟି ଗୋଟେ ମାସରେ ପାଖା ପାଖି ୧୦ଥର

ଆଣ୍ଟି – କଣ ଏସବୁ ତୁମର ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣା ଅଛି ?

ମୁଁ – ହଁ ଆଣ୍ଟି, କିନ୍ତୁ ଏତିକି କି ମୋର କେହି ଜଣେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛି ଆଉ ମୁଁ ତା ସହ ଥରେ ସେକ୍ସ କରିଛି

ଆଣ୍ଟି – କଣ ତୁମର ବାପା ଓ ମା ଙ୍କୁ ଏସବୁ ମାଲୁମ ଅଛି । କଣ ସେମାନେ ତୁମକୁ କିଛି କହନ୍ତି ନାହି

ମୁଁ – ନା, ଆଣ୍ଟି

ଆଣ୍ଟି ମୋର କଥା ଶୁଣି ସେ ସାଙ୍ଗେ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ହାତ ଆଣି ମୋର ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଦେଲେ । ଏବେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

 

ରିତୁ – ତୁମେ ବିଲକୁଲ ବି ଟେନସନ ନିଅ ନାହି ମୁଁ ମୋର ମା କୁ ସବୁକିଛି ଆଗରୁ କହି ଦେଇଥିଲି କି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସେକ୍ସ କରୁ ଆଉ ଏଇ ତୁମର ଆଗରେ ଆମେ ମା ଝିଅ ନାଟକ କରୁଥିଲୁ । କାରଣ ମୋ ମା କୁ ତୁମେ ପ୍ରଥମରୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଅଟ । ଆଉ ତୁମେ ସେଇ ପ୍ରଥମ ପୁଅ ଯାହାକୁ ମୋ ମା ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ହଁ ତୁମେ ମୋର ପ୍ରଥମ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଉ ମୋର ସଚ୍ଚା ପ୍ରେମ ବି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ରିତୁର ଫିଗର ସାଇଜ 36-24-34 ଅଟେ । ମୁଁ ତାର ମୁହଁରୁ ସବୁ କଥା ଶୁଣି ସାରିବା ପରେ ବହୁତ ଆଚମ୍ବିତ ହୋଇ କିଛି ସମୟ ଚିନ୍ତା କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆରେ ଏ ଝିଅ ମୋତେ ଏତେ ଭଲପାଉଛି, ୟାକୁ କେବେ ବି ଧୋକା ଦେଇ ହେବ ନାହି, ମୁଁ ତ ଭାବିଥିଲି ଏମିତି ଗେହିଁ କରି ତାକୁ ଛାଡିଦେବି, ତାପରେ ଭାବିଲି ଆଗ ଗେହିଁଦେଇଛି ତ କଣ ହେଲା ମୋତେ ଏବେ ୟାକୁ ହିଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ଏଇ ଭିତରେ ଆଣ୍ଟି ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଓ ରିତୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଉଠେଇଲି ସେ କୁର୍ତା ଓ ସାଲ୍ୱାରରେ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କର କୁର୍ତାକୁ ଖୋଲିଦେଲି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ବ୍ରା କୁ ଖୋଲି ନଥିଲି । ତାପରେ ତାଙ୍କ ସାଲ୍ୱାରକୁ ଖୋଲିଦେଲି । ତାଙ୍କ କଳା ରଙ୍ଗର ସାଲ୍ୱାରରେ ମସ୍ତ ମସ୍ତ ଫୁଲ ଚିତ୍ର ହୋଥିଲା ।

ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏଇ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ବୋଧେ ମୁଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାକୁ ମୁଁ ରିତୁକୁ ଗିଫ୍ଟ ଦେଇ ଯାଇଥିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ଏଇଟା କାହା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ? ଆଣ୍ଟି କହିଲେ ଏଇ ସେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଯାହା ତୁମେ ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ଝିଅକୁ ଗିଫ୍ଟ ଦେଇ ଥିଲ । ଆଉ ଏଇଥିରୁ ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ତୁମେ ଦୁଇଜଣ ସେକ୍ସ କରୁଛ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ବୟସ ୪୦ ବର୍ଷ, ତାଙ୍କର ଛାତି ୩୬, ଅଣ୍ଟା ୩୦ ଓ ଗାଣ୍ଡି ୩୮ ଏକଦମ ଠିକ ଠାକ ଫିଗର । ଏବେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ସେଭ କରିଥିଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କଣ ଆଣ୍ଟି ତୁମେ ଏମତି ସବୁଦିନ ବିଆକୁ ସେଭ କର ? ଆଣ୍ଟି ମୋତେ କହିଲେ କି ହଁ, ମୁଁ ପ୍ରତି ଦୁଇଦିନରେ ମୋ ବିଆକୁ ସେଭ କରେ, କାରଣ ତୁମ ଅଙ୍କଲଙ୍କୁ ସେଭ ବିଆ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ।

ଆଉ ସେ ପ୍ରତିଟି ରାତିରେ ମୋ ବିଆରେ ନିଜକୁ ହଜେଇ ଦିଅନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଗତ ଦୁଇମାସ ହେଲା ସେ ମୋ ସହ କିଛି କରିନାହାନ୍ତି । ମୁଁ ପୁରା ଦୁଇ ମାସ ପରେ ମୋ ବିଆକୁ ସେଭ କରିଛି । ଏଇ ଭିତରେ ରିତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ମୁଁ ଗୋଟେ ହାତରେ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଥିଲି । ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ବେଡ ଉପରେ ବସେଇଦେଲେ ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ରିତୁ ତାର ବିଆକୁ ଆଣି ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ରଖି ବସିଗଲା । ମୋତେ ସେତେବେଳେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା କି ମୁଁ ଆଜି ଏକାସାଙ୍ଗେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗେହିଁବି ଆଉ ସେ ଫୁଣି ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ମା କୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଗରେ । ମୁଁ ମନେ ମନେ ବହୁତ ଖୁସିଥିଲି କି ଆଜି ମୋତେ ଦୁଇ ଦୁଇଟା ବିଆ ଗେହିଁବାକୁ ମିଳିବ । କାରଣ ମୁଁ ସବୁଦିନ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗେହୁଁ ଥିଲି ଆଉ ଏବେ ଆଗ ଭଲି ସେଇ ମଜା ଆସୁନଥିଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!