Goa Re Chakarani Saha Masti ଗୋଆରେ ଚାକରାଣୀ ସହ ମସ୍ତି – Page 2 of 2 – SexKahanni.COM

Goa Re Chakarani Saha Masti ଗୋଆରେ ଚାକରାଣୀ ସହ ମସ୍ତି

Goa Re Chakarani Saha Masti – ମୁଁ ଖୁସି ହେବା ବଦଳରେ ଈର୍ଷା କଣ ପାଇଁ, ସେ କହିଲା ମୋର ଏ ବେଶ ବୁଷା ଦେଖି ସେମାନେ ଏତେ ଦାମୀ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧନ୍ତି ଆଉ ଗାଁ ମାଇପି ଗୁଡାବି ସେମିତିକା କେହି ଉପରକୁ ଗଲେ ସହି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ମୁଁ ଖରାପ କଥା କଣ କହୁଥିଲେ ? ସେ କହିଲା ମୋର କୁଆଡେ ତୁମ ସହ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଛାଡେ ସେ କଥା ଲୋକ ବହୁତ କିଛି କହିବେ, ତାପରେ ସେ ଯାହା କହିଲା ମୁଁ ଏଇ ଦିନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି । ସେ କହିଲା ଲୋକଙ୍କ କଥାକୁ କିଏ ଧରୁଛି, ବାବୁ ତୁମେ ମୋତେ ଯେତିକି ସୁଖ ଦେଇଛ ମୁଁ ସ୍ଵପ୍ନରେ ଭାବିନଥିଲି ଆଉ ଏମିତିରେ ଆମ ଭିତରେ ତ କିଛି ନାହିଁ ଆଉ ଥିଲେ ବି ମୁଁ କିଛି ଭାବିନଥାନ୍ତି କିଏ ମୋତେ କଣ କହିଲା !

ମୁଁ ତା ମନକୁ କିଣି ସାରିଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ ଏ ସୁଯୋଗକୁ ଫାଇଦା ଉଠେଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ହେଲେ ମୋର ଗୋଟେ ସ୍ଵପ୍ନ ଥିଲା ଗୋଆ ଯିବୀ ଆଉ ସେଠି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବି । ପାରିବାରିକ କାରଣରୁ ଯାଇ ପାରିନଥିଲି ଆଉ ଏବେ ସ୍ତ୍ରୀ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରୀ ଚାକରାଣୀ ଅଛି ତେଣୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ । ତେଣୁ ସେଦିନ ମୁଁ କିଛି କଲି ନାହିଁ ନିଜ ଇଚ୍ଛାକୁ ରୋକୀ ଦେଲି । ମୁଁ ତାପର ଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଚାରି ଦିନ ପାଇଁ ଛୁଟି ଆଣିଲି ଆଉ ଆସିଲା ସାଙ୍ଗରେ ଦୁଇଟା ଗୋଆ ଫ୍ଲାଇଟ ଟିକେଟ । ଘରକୁ ଆସି ତାକୁ କହିଲି ସେ ବି ରାଜି ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋ ଠାରୁ ଗୋଆ ଯିବା କଥା ଶୁଣି ପୁରା ଖୁସି ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କହିଲା ବାବୁ ସତରେ ତମେ ବହୁତ ଭଲ, ମୁଁ ଗୋଆ ଯିବୀ ଆଉ ଫୁନୀ ଫ୍ଲାଇଟରେ ଯାହା ମୋ ଭାଗ୍ୟ ଏମିତି କଥା ମୁଁ ସ୍ଵପ୍ନରେ ବି ଭାବି ନଥିଲି ।

ମୁଁ ବି ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି ଆଉ କିଛି ସମୟରେ ସେ କଣ ଭବିଲା ହଠାତ ମୋଠୁ ଦୂରେଇ ଗଲା ଆଉ ସେଇ ସମୟରେ ଆମ ଦୂହିଁଙ୍କ ଆଖି ରେ ଆଖି ମିଶିଯାଇଥିଲା ଯାହାକି ଅତି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଥିଲା କୌଣସି ସିନେମାର ଦୃଶ୍ୟ ପରି ଲାଗୁଥିଲା । ଆମେ ଯାଇ ଗୋଆରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ । କିଛି ସମୟ ବିଶ୍ରାମ କରି ଆମେ ଗୋଆ ମାର୍କେଟ କୁ ଚାଲିଲୁ । ମାର୍କେଟରୁ ବିଚରେ ବୁଲିବା ପାଇଁ କିଛି କିଛି ବିକିନ ଏବଂ ମୋ ବରମୁଣ୍ଡା କିଣି ଆସିଲୁ । ହୋଟେଲକୁ ଆସି ତାକୁ ରୁମରେ କହିଲି ବିକିନ ଗୁଡା ପିନ୍ଧିଲ କେମିତି ଲାଗୁଛ ଦେଖିବା, ସେ କହିଲା ଏତେ ଛୋଟ ତୁମ ଆଗରେ ଲାଜ ଲାଗିବ, ତାପରେ ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ କହିଲି ଆରେ ଏଠି ମୋତେ ଲାଜ କରୁଛୁ କାଲି ସକାଳୁ ଏଇ ଗୁଡା ପିନ୍ଧି ବିଚରେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।

ସେ କହିଲା ନା ନା ମୁଁ ପାରିବି ନାହି, ମୁଁ ତାକୁ ଆରେ ସେଠି ସମସ୍ତେ ଏମିତି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିବେ ଲାଜ କର ନାହି ଆଉ ଏଠି ତୁମ ଗାଁ ଲୋକ ନାହାନ୍ତି ଯେ ଲାଜ କରିବ । ତାପରେ ସେ ବିକିନି ପିନ୍ଧି ଆସିଲା ସେ ଲାଜରେ ମୋତେ ଅନେଇ ପାରୁ ନଥାଏ । ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ କହିଲି ଏମିତି ତୁ ନା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛୁ ଟିକେ ଆଇନାରେ ନିଜକୁ ଦେଖେ । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ସିଧା ଆଇନା ପାଖକୁ ନେଇଗଲି ସେ ଯେମିତି ନିଜକୁ ଦେଖିଛି ଲାଜରେ ବୁଲି ପଡି କହିଲା ବାବୁ ! ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ସିଧା ଖଟରେ ପକେଇ ଦେଲି ଆଉ ତାକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ବି ମୋତେ ସହଯୋଗ କରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୋ ପାଖରେ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ନ ଥିଲା, ମୁଁ ତାର ବିକିନ କୁ ଭିଡି ଛିଣ୍ଡେଇ ଦେଲି, ତାର ପାଚିଲାଭଣ୍ଡା ଭଳି ପାକେଳିଆ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି, ଆଉ ଦଳିଦେଲି,ତାର କଳା ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ଦେଲାରୁ ତା ଦେହ ରେ ବିଜୁଳୀ ଖେଳି ଗଲା, ତାର ମୁଂହ କୁ ଚୁମା ଦେଲି,ତାପରେ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ତଳକୁ ଖସେଇଦେଲି, ସେ ଖାଲି ନାଇଁ ନାଇଁ ହଉଥାନଏ, ମୁଁ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ତଳକୁ କରି ଦେବାରୁ ତାର ପାକେଳିଆ ବିଆ ଟା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିଶିଲା, ମୁଁ ତାର ମୋଟା ଜଙ୍ଗ ରେ ମୁଂହ ଘଷି ତାର ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି, ସେ ଆଃହଃ ଆଃହଃ ଆଃହଃ ହେଉଥାନଏ,ତାର ବିଆ ପୁରା ନାଳ ହେଇଗଲା ।

ମୁଁ ତାର ବିଆ ରେ ଜିଭ ଲଗାଇ ଚାଟି ବାରୁ ସବୁ ନାଳ ମୋ ପାଟି ରେ ପଡିଗଲା, ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥାଏ, ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାର ବିଆରେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥାଏ, ଆଉ ସଁ ସଁ ହଉଥାଏ, ମୁ ତାର ଲଂଗଳା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ସ୍ପଞ୍ଜ ଭଳି ଦଲିଲି, ଓଃ ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳି ବିଶାଳ କାୟ ଗାଣ୍ଡି, ଆଉ ତାର ଗାଣ୍ଡି କୁ କାମୁଡି ଚାଟି ଦେଇଗଲି, ସେ ପୁରା ଗରମ, ସେ ଖାଲି ଆଃହଃ ଓହଃ ଓହଃ ଉମଃ ହଉଥାଏ, ତା ପରେ ମୁ ପ୍ୟାଂଟ ର ଚେନ ଖୋଲି ମୋ ଲୁହା ଛଡ଼ ଭଳି ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢି ତା ହାତର ଧରାଇ ଦେଲି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି କହିଲେ ହେ ଭଗବାନ, ତୁମର ଏଇଟା ଭାରି ଗରମ ଲାଗୁଛି,ଆଉ କେଡ ବଡ଼ ହୋଇଛି ।

ମୁଁ ସିଧାସଳଖ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆରେ ମାଡିଦେଲି, ଟିକେ କଷ୍ଟ ଅବଶ୍ୟ ହେଲା, କାରଣ ସେ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଗିହାଁ ଖାଇନଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ତା ବିଆ ଟାଇଟ ଥିଲା , କିନ୍ତୁ ତାପରେ ଠିକ ଆସିଗଲା, ମୁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ତା ଲଂଗଳା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଚିପି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ରେ ପୁରାଇ ଭର୍ତ୍ତି କଲି ଆଉ ବାହାର କଲି । ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରା ନାଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା, ମୁଁ ତା ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦେଉଥାଏ, ଆଉ ମୁ ତା ମୁହଁକୁ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ ।

ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥାଏ,ଏମିତି ଆମର ଖେଳ ଚାଲିଥାଏ, ଖାଲି ଉଭୟ ସଁ ସଁ ଆଃ ହଃ ଉଃ ଉଃ ହେଉଥାଉ,କେତେ ବିଆ ରସ ବୋହି ଯାଉଥାଏ । ମୁ ନିର୍ଘାତ ଗେଁହି ଚାଲିଥାଏ, ଶେଷରେ ମୋର ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ୟ ଭସ ଭସ ହୋଇ ବାହାରିଗଲା,ଆଉ ସବୁ ବିଆ ରେ ବୋହିଗଲା, ମୁଂ ସଂଭଳି ନ ପାରି ତା ଦୁଧକୁ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦେଇ ଗଲି ।

ଶେଷରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଆଲୋ କେମତି ଲାଗିଲା ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା ବାବୁ ଏଇ ବୟସ ତୁ ମୋର ଏ ଅବସ୍ଥା କରିଚ ଯେ ମୋ ଗେରସ୍ତ କେବେ କରି ନଥିଲା । ଆଉ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଏଶୁଖ ରୁ ବଞ୍ଚିତ ଥିଲି ଆଜି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି । ଆଲୋ ତୁ ଯଦି ଚାହିଁବୁ ସବୁଦିନ ଏମିତି ମଜା ଦେବି । ବାବୁ ଏ ଦେହ ତ ତୁମର ଯେତେବେଳେ ଇଛା କରିବ । Goa Re Chakarani Saha Masti

ଗୋଆରେ ଆମେ ଚାରିଦିନ ପୁରା ଏଞ୍ଜୟ କରିଛୁ ଆଉ ତାପରେ ସେଇ ଦିନଠାରୁ ଆଜି ଯାଏଁ ସେ ମୋର ଚାକରାଣୀ ଅଛି ଆଉ ଏମତି ସେକ୍ସ ଆମେ ସବୁଦିନ କରୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!