Gotie Abhula Rati Nija Jhiari Saha -2 ଗୋଟିଏ ଅଭୂଲା ରାତି ନିଜ ଝିଆରୀ ସହ -୨

ଗୋଟିଏ ଅଭୂଲା ରାତି ନିଜ ଝିଆରୀ ସହ -୨

Gotie Abhula Rati Nija Jhiari Saha -2

Gotie Abhula Rati Nija Jhiari Saha -2  ସ୍ନେହା ଲାପଟପ କୁ ଅନେଇ ରହିଲା କିଛି ସମୟ ତା ପରେ ମତେ ଅନେଇଲା ଆଉ ଟିକେ ମୁରୁକି ହସ ଦେଇ କହିଲା ତମେ ସତରେ ଗୋଟେ ଅଭଦ୍ର ଇଏ ସବୁ କଣ ପଢୁଛ ତା ହସରେ ମୁଁ ଟିକେ energy ପାଇଥିଲି so ମୁ ତାକୁ କହିଲି କଣ କରିବି ମୋ ବୟସ ଏବେ ମତେ ଏମିତି କିଛି କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛି

ଇଏ ସବୁ କହିବା ପରେ ସେ କହିଲା କଣ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛି ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ ଆଜି ତୋ ସହ ଯାହା କଲି ଏତିକି କହିଛି ତ ସେ କହିଲା କଣ କଲ କଉଠି ମତେ ତ କରିନ ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଥିଲି ଇଏ type ର କଥା ତା ପାଖରୁ ଶୁଣି ।। ସେ ମୋ ଲାପଟପ ର file manager ଓପେନ କଲା ମୋ ଲାପଟୋପ ରେ ଗୋଟେ ଆଳିଆ ନାମ ରେ ଗୋଟେ file ଅଛି ଯଉଁଥିରେ ସେକ୍ସ ର ପୁରା move ଅଛି

ମନେ ମନେ ମୁ ଭାବୁଥିଲି ସେଇ file open କରୁ ପ୍ରଭୁ ସତ କୁ ସତ ସେଇଆ ହେଲା ସେ ସେଇ file କୁ ପଢି ମତେ କହିଲା ଅଳିଆ କଣ ଏଥିରେ କଣ ଅଳିଆ ଅଛି ସେ file କୁ open କଲା just click କରିଛି ତ ପୁରା ସବୁ ଲଂଗଳା ଭିଡିଓ ର ଓପର page ରେ କାହା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଛି ତ କାହା ମୁଁହଁ ରେ କାହା ବିଆ ରେ ଏମିତି ସବୁ ଆସିଗଲା

ଏ ସବୁ ଦେଖି ସ୍ନେହା ଇସ୍ ଇଏ ସବୁ କଣ କହି ରୁମ ରୁ ପଳେଇ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲା ମୁଁ ତା ହାତ କୁ ଧରି କହିଲି ସ୍ନେହା ଲୋ ମରିଯିବି ଲୋ ଥରେ ମତେ ତୋ ବିଆ ରେ କରିବାକୁ ଦେ ସେ ବୁଲି କି ରାଗୀକି ଅନେଇଲା ମୁ ହାତ ଛାଡିଦେଲି ଯେମିତି ସେ ହସିକି କହିଲା ତମେ ବୋହୁତ ଡରୁଆ ନୁହଁ ଇଏ କଥା ମୁଁ ଯେମିତି ତା ମୁଁହରୁ ଶୁଣିଚି ମତେ green signal ମିଳିଗଲା ମୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାକୁ ମୋ କୋଳରେ ଉଠେଇ ମୋ ବେଡ଼ ଉପରେ ସୋଇପକେଇଲି ସେ କହୁଥିଲା ଆରେ ଇଏ କଣ କରୁଚ ତୁମେ ଛାଡ଼ ମତେ ଇଏ ସବୁ ଭଲ ନୁହେଁ ।

ମୁଁ ଆଉ କିଛି ନ ଶୁଣି ତା ଲିପ୍ସ୍ ରେ ମୋ ଲିପ୍ସ୍ କୁ ପୁରା ଜୋଖି ଦେଲି ସେ ମୋ ତଳେ ଥାଏ ମୁଁ ତା ଓପରେ ତା ଓଠ କୁ ମୁଁ ଜୋର ରେ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ ଆଉ ମୋର ଡାହାଣ ହାତ ସିଧା ତା ଦୁଧ ଉପରକୁ ନେଇଗଲି t-shirt ଉପରେ ତା ଦୁଧ ପୁରା ଫୁଟିକି ଥାଏ ଓଃ କି ନରମ ନରମ ଦୁଧ ମୋ ହାତରେ ପଡି ଯେମିତି ତୁଳା ପରି ଦବି ଯାଉଥାଏ ମୁଁ ତା ବେକ ରେ kiss କରିଚାଲିଲି ଓଃ କି ବେକ ତା ବେକ ପାଖ ରେ ଟିକେ ଟିକେ ରୁମ ଉଠିଥିଲା

ମୁ ତାକୁ ପୁରା ଚାଟି ପକେଇଲି ସେ ମତେ ଏତେ ବେଳୁ ଆଉ କିଛି କହୁନଥାଏ ମୁଁ କିଛି ବୁଝିପାରୁନଥାଏ but ଇଏ time ରେ ବୁଝୁଚି କିଏ ମୁଁ ତା t-shirt ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦେଲି ମୋ ହାତ ସିଧା ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଯାଇ ରହିଗଲା ସେ ମୋ ହାତ କୁ ଧରି ପଦାକୁ କାଢ଼ିବା ପାଇଁ ଭିଡ଼ିଲା ମୁଁ ତାକୁ ପ୍ଲିଜ୍ ପ୍ଲିଜ୍ କହି ଚିପିଲି ଜୋର ଜୋର ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ କି ଜୋର ରେ ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା ଆଉ ମୋ ବେକକୁ କାମୁଡି କି ଚୁମା ଦେଇ ମୋ ତ

T-shirt କୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲା ମତେ ପେଲି ଦେଲା ମୁଁ ତା ଉପରୁ ଆର ପଟକୁ ଗଡିପଡିଲି ତା ଚୁଟି ପୁରା ଖୋଲିଯାଇଥିଲା ଚୁଟି କୁ ସଜାଡି ମୋ ପେଟ ପାଖରୁ ତା ମୁହଁ ଲଗେଇ ଲଗେଇ ଆଣି ମୋ ଛାତି କୁ କାମୁଡି ପକେଇଲା ମୋ ଉପରେ ପୁରା ଲଦି ହୋଇ ମତେ kiss କରୁଥାଏ ମୁଁ ତା ପଛ ପଟେ ହାତ କୁ ନେଉ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଜୋର କରି ଚିପିଇଦେଲି

ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲା ଆଉ ମୋ ଉପରୁ ଉଠିପଡ଼ିଲା ମୁଁ ତାକୁ time ନ ଦେଇ ମାଡିବସିଲି ଆଉ ତା t-shirt କୁ ଖୋଲି ପକେଇଲି oww କି ଦୃଶ୍ୟ ହଳଦି ରଙ୍ଗର ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧ ନାଲି କଲର ବ୍ରା ଭିତରୁ ଯେମିତି କହୁଛି ମତେ କାମୁଡି କାମୁଡି ଖାଇଯା ମୁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ତା ବ୍ରା ଉପରୁ 2 ହାତ ରେ 2 ଟା ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲି ଜୋର ଜୋର

ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଖାଲି କଲବଲ ହେଲା ପରି ହଉଥାଏ ମୁଁ ତା ବ୍ରା କୁ ଜୋର କରି ଝିଙ୍କି ଦେଲି ତା ବ୍ରା ହୁକ ଛିଣ୍ଡି କି ବାହାରିଗଲା ମୋ ଆଖି ଆଗ ରେ ତା 2 ଦୁଧ ପୁରା ମୂନିଆ ମୂନିଆ ଦୁଧ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଗୁଡ଼ିକ ଗୋଲାପି ଗୋଲାପୀ ଓଃ ତା ଦୁଧକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଫାଟିଗଲା ପରିଲାଗିଲା ସତରେ

ଏତେ ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଛି କିନ୍ତୁ ସ୍ନେହା ର ଦୁଧ ପରିକା କେବେ କାହାର ଦେଖିନି କି ଦୁଧ ପାଇଛୁ ଲୋ ସ୍ନେହା ମୁ ତାକୁ କହିଲି ସେ ଖାଲି ଉଁ ,,,,ଆଁ ,,,ଉଁ,,,,ଆଁ ଏମିତି ହଉଥାଏ ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ସ୍ନେହା ପୁରା ସାରିବିଡି ହୋଇ ଉଠିଲା ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ଚୁଚୁମି ଦୁଧକୁ କୁ ଖାଉଥାଏ ସ୍ନେହା ମୋ ମୁଁହଁ କୁ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ମାଡିକି ରଖି କହିଲା ପ୍ଲିଜ୍ ଆଉ କଷ୍ଟ ଦିଅନି ଜଲ୍ଦି ଖାଅ ସବୁ ଖାଇଯାଓ ମୁଁ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧ ର ଭୁଣ୍ଡିକି ରାଗୁଡୁ ଥାଏ

Gotie Abhula Rati Nija Jhiari Saha -2

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

8 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *