Hotel Re Kunwari Gf Saha Sex -2 ହୋଟେଲ ରେ କୁଆଁରୀ ପ୍ରେମିକା ସହ ସେକ୍ସ -୨

ହୋଟେଲ ରେ କୁଆଁରୀ ପ୍ରେମିକା ସହ ସେକ୍ସ -୨

Hotel Re Kunwari Gf Saha Sex -2

Hotel Re Kunwari Gf Saha Sex -2  Hotel Re Kunwari Gf Saha Sex -1 ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ମୋ ଜିଏଫ ପେଟ ରେ ଲାଗୁଥାଏ । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଯେ ଆମେ କେବେ ଏମିତି କରିବା । ସେ ମୋତେ ଟିକେ ଲାଜେଇ କହିଲା – ଛି ଏଇ ଜାଗାରେ ଫୁଣି ମୁଁ

ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଆମେ ଗୋଟେ ଭଲ ରୁମ ଟେ ନେଇ ଯିବା ତୁମେ ଖାଲି ହଁ କୁହ ତ!

ସେ କହିଲା ଏଇ ସବୁ ବାହାଘର ପରେ ।

ତାର ପାଟିରୁ ଏଇ କଥା ଶୁଣି ମୋ ମନ ଦୁଃଖ ହେଲା । ମୁଁ ବି ତାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଲି ନାହିଁ, କାରଣ ନଚେତ ସେ ଭାବିବ, ଯେ ମୁଁ କେବଳ ତାକୁ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଲଭ କରୁଛି । ଏମିତି ରେ ଗୋଟେ ବର୍ଷ କେତେ ବେଳେ ପଳେଇଲା, ଆମ କେବଳ ଫୋନ ରେ ସେକ୍ସ କଥା ହଉ । ଆମ ସମ୍ପର୍କ ଏମିତି ହେଇ ଯାଇଥିଲା କି ଆମେ କାହା ସହ କଥା ନହେଇ ଗୋଟେ ଦିନ ରହି ପାରୁ ନଥିଲୁ ।

ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ସେ ତାର +୨ ଶେଷ କରି +୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ନୂଆ ନୂଆ କ୍ଳାସ ରେ ଯାଉଥାଏ । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବେ ବେଳେ ବେଳେ ୨ବର୍ଷ ହେଲା ମୁଁ ଗୋଟେ ଟୋକି ପଟେଇ ଟିକେ ଗେହିଁବା ସୁଖ ପାଇପାରିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମୋ ଜିଏଫ ସହ ସେକ୍ସ କଥା ହେଇ ହେଇ ତାର ବିଆ ପାଇଁ ପାଗଳ ହେଇ ଯାଇଥିଲି । କାରଣ ମୁଁ କୁଆଁରା ଥିଲି ଆଉ ସେ କୁଆଁରୀ ଥିଲା ।

ଦିନେ ତାକୁ ମୁଁ ରାଗି କରି ଫୋନ କରିଲି ଆଉ କହିଲି – ଶୁଣ ତୁମେ ମୋ ସହ ବ୍ରେକ ଅପ କରି ଦିଅ, ମୋର ଏମିତି ରିଲେସନ ଦରକାର ନାହିଁ । ସେ କହିଲା କଣ ହେଲା ସବୁ ତ ଠିକ ଠାକ ଅଛି, କାରଣ ଆମେ ତାର ପୂର୍ବଦିନ ରାତିରେ କଥା ହେଇଥିଲୁ । ମୁଁ କହିଲି ଖାଲି କଥା ହେଲେ କଣ ହେବ, ମୋତେ ଯେଉଁ ଟା ଦରକାର ତୁମେ ତ ସେଇଟା ମୋତେ ଦେଉନ । ଆମେ ବିଏଫ ଜିଏଫ ହେଇକି କଣ ଲାଭ?

 

ସେ ସେଠୁ କହିଲା କଣ ଦରକାର ଖୋଲିକି କୁହ ମୋତେ । ମୁଁ କହିଲି ଦେଖ ଆମର ସମ୍ପର୍କ ୨ବର୍ଷ ହେଲାଣି, କଣ ତୁମର ମୋ ଉପରେ ଏତିକି ଟିକେ ବିଶ୍ଵାସ ନାହିଁ ଯେ ମୋତେ ଟିକେ ଗେହିଁବାକୁ ଦେଉଣ ତୁମେ । ଯଦି ମୋତେ ତୁମେ ଗେହିଁବାକୁ ନଦେବ ତୁମେ ରାସ୍ତା ତୁମେ ଦେଖ କହି, ମୁଁ ଫୋନ କାଟି ଦେଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋତେ ଫୋନ କରିଲା କହିଲା ମୁଁ ତୁମ ବିନା ବଞ୍ଚି ପାରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ତୁମ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ।

 

ଓଃ ତାପରେ ମୁଁ କଣ ଆଉ କହିବି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଉଠୁଥାଏ ଆଉ ପଡୁ ଥାଏ । ତାପରଦିନ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟିଏ ରାଣ୍ଡୁଆ ସାଙ୍ଗକୁ ଯାଇ ଦେଖା କରିଲି । କାରଣ ତାର ପ୍ରାୟ ହୋଟେଲ ବାଲାଙ୍କ ସହ ଚିହ୍ନା । ସେ ଗୁଡାଏ ଟୋକିଙ୍କୁ ପଟେଇକି ନେଇ ହୋଟେଲ ରେ ଗେହିଁଛି । ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ ମୋର ସବୁ କଥା କହିଲି । ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି ତୋ ପାଇଁ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ଠିକ କରି ଦେଉଛି ।

 

ତା ସହିତ ମୋତେ ନେଇଗଲା, ସେ ଏମିତି ଗୋଟେ ହୋଟେଲକୁ ନେଲା ଯାହାକି ଗୋଟେ ଶୂନଶାନା ଏରିଆରେ ଥିଲା । ହୋଟେଲ ରେ ଏତେ ବେଶୀ ଲୋକ ନଥାନ୍ତି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ସେ ହୋଟେଲ ମାନେଞ୍ଜର ସହ କଥା କରେଇ ଦେଲା । ମ୍ୟାନେଞ୍ଜର କହିଲା ୩ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ରୁମ ୧୦୦୦ଟଙ୍କା ପଡିବ । ମୁଁ ତାକୁ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ଆଡଭାନ୍ସ ଦେଲି ଆସନ୍ତା କାଲି ପାଇଁ ।

 

ତାପରେ ମାନେଞ୍ଜର କହିଲା କଲେଜ ଡ୍ରେସରେ ପୁଅ ହୁଅକି ଝିଅ ହୁଅ କାହାକୁ ବି ଆଲାଉ ନାହିଁ । ଏଇଟା ମୋ ପାଇଁ ଗୋଟେ ବଡ ଟେନସନର କଥା ଥିଲା । ମୁଁ ସିନା ଅଲଗା ଡ୍ରେସ ରେ ଆସିଜିବି ହେଲେ ସେ ତ କେବଳ କଲେଜ ଡ୍ରେସରେ ଆସି ପାରିବ । ସେଠୁ ଘରକୁ ଆସିଲି ଆଉ ଭାବିବାକୁ ଲାଗିଲି ଯେ କଣ କରିବି ।

 

ସେଠୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ସପିଙ୍ଗ ମଲକୁ ଗଲି, ମୋ ଜିଏଫ ପାଇଁ ଗୋଟେ ଭଲ ସେକ୍ସି ଲଙ୍ଗ ଫ୍ରକ କିଣିଲି । ରାତି ୯ଟା ବେଳକୁ ମୋ ଜିଏଫ ମୋତେ ଫୋନ କରିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ରେଡି ତ କାଲି ପାଇଁ! ସେ ଟିକେ ମୁଡ ଅଫ କରି କହିଲା ହଁ । କାରଣ ସେ ମୋ ସହ ବ୍ରେକ ଅପ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନଥିଲା । ତେଣୁ କରି ସେ ରାଜି ଥିଲା । ଆମେ ଟାଇମ ଫିକ୍ସ କରିଲୁ ଯେ ମୁଁ ତାର କଲେଜ୍ ପାଖକୁ ଠିକ ୧୦ଟା ବେଳକୁ ଯିବି ।

 

ସେ ୯.୩୦ ରେ କଲେଜକୁ ଆସି ପୁରା ରେଡି ଥିଲା । ମୁଁ ତାର କଲେକ୍ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ମୁଁ ତାକୁ କଲ କରିଲି, ସେ ୫ ମିନିଟ ଭିତରେ ବାହାରି ଆସିଲା । ତାର ମୁହଁ ରେ ପ୍ରବଳ ଡର ଥିଲା । ସେ ଗାଡିରେ ବସିଲା ଆଉ ଆମେ ବାହାରିଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ଗାଡିକୁ ନେଇ ଏକ ସୁଲଭ ସୌଚାଲୟ ପାଖରେ ରଖିଲି । ଆଉ ତାକୁ ନୂଆ ଡ୍ରେସ ଟା ଦେଇକି କହିଲି ଯାଅ ତୁମେ ଏଇ କଲେଜ ଡ୍ରେସ ଟା ଚାଞ୍ଜେ କରି ଦେଇ ଆସ ।

 

ସେ ଭିତରକୁ ଗଲା ଆଉ କଲେଜ ଡ୍ରେସ ଟା ଚେଞ୍ଜ କରି ମୋତେ ଡୋର ଉପରେ ଦେଲା । ମୁଁ ତାର ଡ୍ରେସ ତାକୁ ତାର କଲେଜ ବ୍ୟାଗରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ଆମେ ବାହାରିଲୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁହଁ ରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ଦେ, ଆଉ ସେ ବି ବାନ୍ଧି ଦେଲା । ୧୫ ମିନିଟ ରେ ଆମେ ହୋଟେଲ ରେ ପହଞ୍ଚି ଗଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ଜିଏଫକୁ ନେଇ କି ହୋଟେଲ ଭିତରକୁ ଗଲି ।

 

ଟିକେ ଦୂରରେ ମୋ ଜିଏଫକୁ ଠିଆ କରି ଦେଇ ମୁଁ ମ୍ୟାନେଞ୍ଜର ପାଖକୁ ଗଲି । ଆଉ ତାକୁ ବାକି ୮୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଲି ।  ମ୍ୟାନେଞ୍ଜର ସେଠୁ ରୁମର ଚାବି ନେଇ ମୋ ସହ ଆସିଲା । ଆଉ ମୋ ପଛେ ପଛେ ମୋ ଜିଏଫ । ସେ ରୁମ ଖୋଲିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ପାଣି ବଟଲ ଥୋଇ ଦେଇ ସେ ଚାଲିଗଲା । ଆଉ କହିଲା ଯେ ୩ ଘଣ୍ଟା ହେଇଗଲେ ଆମ ଷ୍ଟାଫ ଆସି ରୁମ ବେଲ ମାରିବ ।

Hotel Re Kunwari Gf Saha Sex -2

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

19 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *