Jwain Mote Blackmail Kari Gehile – SexKahanni.COM

Jwain Mote Blackmail Kari Gehile

Jwain Mote Blackmail Kari Gehile  ଜ୍ଵାଇଁ ମୋତେ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ଗେହିଁଲେ

Jwain Mote Blackmail Kari Gehile odia sasu jwain sex story,mo shashu ku gehili,sasu saha sex,khudi sasu ku gehi bia phatei deli sex kahani,jwain saha sex gapa, jwain gehidela sasu ku odia sex story, odia sex kahani, sexkahani ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, ଆପଣମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି । ମୁଁ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଏହି ସାଇଟରୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ଆସୁଛି । ଯେବେଠାରୁ ଏହି ସାଇଟରୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢିଛି, ସେହି ଦିନ ଠାରୁ ଏମିତି କୌଣସି ରାତି ନାହିଁ ମୁଁ ଏହି ସାଇଟରୁ  ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ନପଢିଛି । ଆଜି ମୁଁ ମୋର କାହାଣୀ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ଆଶା କରୁଛି ମୋ କାହାଣୀ ନିଶ୍ଚୟ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ।

ମୋ ନାଁ ସୁଷମା ମୋ ବୟସ ୪୦ ବର୍ଷ । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ହଟ ଏବଂ ସେକ୍ସି ଲାଗେ । ମୁଁ ଚାଲିଲାବେଳେ ମୋର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସବୁବେଳେ ଦୋହୋଲୁଥାଏ । ମୋ ବାଳ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଜାଗାରେ ଧଳା ହେଇ ଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଆଜିବି ମୁଁ ୨୮-୩୦ ବର୍ଷର ଲାଗେ । ମୋର ଯବାନୀ ବୟସରୁ ସେକ୍ସରେ ବହୁତ ରୁଚି ରଖେ ।

ମୋର ସ୍କିନରେ ଆଜି ବି ସେହି ତେଜ ଅଛି ଯାହା ମୋର ଟୋକି ବେଳେ ଥିଲା ।  ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ମୋର ବହୁତ ବଡ ବଡ, ଯାହାକୁ ଦେଖି କେହିବି ମୋ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ଅଟେ । କେତେ ଟୋକାଙ୍କୁ ମୁଁ ଏଇ ବୟସରେ ମୋର ଏଇ ଗାଣ୍ଡୀ ତାଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରି ଦେଇଛି । ସେମାନେ ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ଦେଖନ୍ତି ମୋ ପଛରେ ପଡିଯାନ୍ତି ।

ମୋ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ଅନେକ ସାରମାନେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଗେହିଁ ମୋତେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଏବେ ମୋ କାହାଣୀକୁ ଆସୁଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଗୋଟେ ମଧ୍ୟବିତ ପରିବାରରେ ରୁହେ । ମୋ ଘରର ସବୁ ଲୋକ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଜବ କରନ୍ତି ।ମୁଁ ବି ଜଣେ ଟିଚର । ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ପଢେଇବା ପାଇଁ ଯାଏ ।

ମୋତେ ମୋ ସ୍କୁଲର ଅନେକ ମାଷ୍ଟର ଲାଇନ4 ମାରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭିତରୁ ଜେଣ ସାରଙ୍କ ପୁଅ ସହ ମୋ ଭାଇ ଝିଅର ବାହାଘର ହେଇଛି । ତା ନାଁ ଅଜୟ ଅଟେ, ତାଙ୍କ ପୁଅ ନାଁ ଅଭିନାଶ ଅଟେ । ପ୍ରଥମେ ସମୁଦି ମାନେ ଅଜୟ ସାରେ ମୋତେ ଗେହିଁଲେ ତାପରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ମାନେ ମୋ ଜ୍ଵାଇଁ ଅଭିନାଶ ମୋତେ ଗେହିଁ ସେକ୍ସର ପୁରା ମଜା ଦେଲେ ।

ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଏ ସେ ମୋତେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ହେବା ପରେ ଛାଢିବା ପାଇଁ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ବାଟ ସାରା ସେ ବ୍ରେକ ମାରି ମାରି ମୋ ଦୁଧର ମଜା ନିଅନ୍ତି । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଶରୀର ଉପରେ ଫିଦା ଥିଲି । ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ୬ଫୁଟ । ମୁଁ ଥରେ ତାଙ୍କୁ ଧରି ବସିଥିଲି । ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟର ଚେନ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲା ।

ବାପାରେ ! ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଛୁଇଁଲି । ମୋ ହାତ ବାଜିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ଯାଏ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଉପରୁ ମୋ ହାତକୁ ତୁରନ୍ତ ଉଠେଇ ନେଲି । ସେ କହିଲେ କଣ ହେଲା ସମୁଦୁଣି – ତୁମ ହାତକୁ କଣ ପାଇଁ ଉଠେଇ ନେଲ । ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ ବସି ରହିଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ବାରମ୍ବାର ସେଇ ଗୋଟିଏ କଥା ପଚାରୁଥାନ୍ତି ।

ମୁଁ ବହୁତ ସମୟ ପରେ କହିଲି ତୁମର ଏତେ ବଡ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ହିଟ ହେଇଗଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଛୁଇଁ କରି ଡରିଗଲି । ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ମୁଁ ମନା କରିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଜବରଦସ୍ତି ନେଇ ଗଲେ । ତାଙ୍କ ଘର ମୋ ଘରଠାରୁ ୬କିମି ଦୂର ଥିଲା । ସେ କହିଲେ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ନେଇ ଛାଡି ଦେବି । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ରଖି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ।

ଘରେ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି । ଘରେ କେବଳ ଅଜୟ ଓ ମୁଁ ଥିଲୁ । ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଆମେ ଭିତରକୁ ଆସିବା ପରେ ସେ ଘରର କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । ମୁଁ ଡରି ଗଲି ଓ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ କଣ କରିବ ଘରର କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲ ।

ଅଜୟ – ସମୁଦୁଣି, ଆଜି ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି, ମୁଁ ତୁମକୁ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି, ଏକଥା ତୁମେ ବି ଜାଣିଛ ।

ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଳି, ମୁଁ ବହୁତ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲ ଅଜୟ ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଅନେକ ଦିନରୁ ଚାହିଁ ବସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଘରେ ଆଣି ଗେହିଁବେ ମୋତେ ବିଲକୁଲ ଜଣାନଥିଲା । ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାହୁରେ ଧରି ନେଲେ ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ପୁରୁଷଙ୍କର ଧରିବା ଷ୍ଟାଇଲ କିଛି ନିଆରା ଥିଲା ।

ମୁଁ ବି କିଛି ସମୟ ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହେବା ପରେ ଆଉ ପ୍ରାୟାସ କରିଲି ନାହିଁ । ସେ ମୋତେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ବିରୋଧ କରିଲି କିନ୍ତୁ ପରେ ତାଙ୍କର ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋର ବି ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ମନ ବଦଳିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ସହ ଗେହିଁ ହେବା ପାଇଁ ମୁଡ ବନେଇବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମୁଁ ଯେତେ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ ବି ମନ ମୋର ଅଜୟଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଥିଲା, ଆଜି ମଉକା ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତି ବି ଥିଲା । ସେ ମୋତେ କିସ କରି ମୋର ମୋର ନରମ ଓଠରୁ ରସ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି । ମୋର ସବୁ ଲିପଷ୍ଟିକ ସେ ଲିଭେଇ ଦେଲେ ତାଙ୍କ ଓଠରେ। ଏସବୁ କୁ ଅଭିନାଶ ଲୁଚି କରି ଦେଖୁଥିଲା ।

ସେ ବି ଆମେ ସେକ୍ସ କରୁଥିବାର ଫଟୋକି ବି ଉଠେଇ ଦେଇଥିଲା । ଅଜୟ ମୋର ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ସବୁ କପଡାକୁ ଖୋଲି ଓ ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ମଜା ନେବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋତେ ଗେହିଁ ବହୁତ ମଜା ଦେଲେ ଓ ଶେଷରେ ସେ ତାଙ୍କର ସବୁ ମାଲ ଛାଡି ମୋ ଉପରେ ସୋଇ ପଡିଲେ ।

ମୁଁ ଝରକା ବାଟେ କାହାକୁ ବାହାରାକୁ ଯିବାର ଦେଖିଲି । ମୁଁ ଅଜୟଙ୍କୁ କହିଲି କେହି ଜଣେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛି । ଅଜୟ ଉଠିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଝରକା ବନ୍ଦ କରି ନଥିଲ । ସେ କହିଲେ ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ଏତେ ପାଗଳ ହେଇ ଯାଇଥିଲି ଯେ ମୋର ଝରକା ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ମନେ ନଥିଲା । ଏଇ ଭିତରେ ଅଭିନାଶ ବାହାରେ ଥାଇ ଡାକିଲେ ।

ମୁଁ ଅଭିନାଶଙ୍କ ଡାକ ଶୁଣି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୋ ଲୁଗା ପଟା ପିନ୍ଧି ବସି ପଡିଲି । ଅଜୟ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରେ ଯାଇ ଦେଖିଲେ ମୋ ଜ୍ଵାଇଁ ଅଭିନାଶ ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ବି ଘରୁ ବାହରିଲି ସେ ଆସି ମୋ ପାଦ ଛୁଇଁ ପ୍ରାଣାମ କଲେ। ସେ ପଚାରିଲେ – ତୁମେ କେତେବେଳେ ଆସିଲ ? ଆଉ ଘରର ସବୁ ଲୋକ କୁଆଡେ ଗଲେ  ।

ମୁଁ – ଏବେ ଆସିଛି, ତୁମେ ଆସିବାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ।

କିନ୍ତୁ ଅଜୟ ମୋତେ ଅଜବ ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲା । ମୋ ପାଇଁ ସେ ବି ବୋଧେ ଦିୱାନା ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ମୋ ପାଇଁ ଅନେକ ଟୋକା ପାଗଳ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏକଥା ଜାଣିନଥିଲି ମୋତେ ମୋ ଜ୍ଵାଇଁବି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଅଜୟ ଚାଲିଗଲେ ମୁଁ ଓ ଅଭିନାଶ କେବଳ ଘରେ ଥିଲୁ । ସେ ମୋତେ ହୁସକେଇବାରେ ଲାଗିଲେ ଓ କହିଲେ ତୁମେ ବସିଥାଏ ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ଚା କରି ଆଣି ଆସୁଛି ।

ସେ କହିଲେ ଚାରି ଘଣ୍ଟା ହେଲା ମୁଁ ଏଇ ବାହାର ରୁମରେ ସୋଇଥିଲି । ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଟିକେ ବିନ୍ଧୁଥିଲା ତେଣୁ ଆଖି ଲାଗି ଯାଇଥିଲା । ତୁମେ କେତେବେଲେ ଆସିଲା ? ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!