Kanla JabaniRe Bedhei Mana O Udhhata Stana 1 କଅଁଳ ଯଵାନୀ ରେ ବେଧେଇ ମନ ଓ ଉଦ୍ଧତ ସ୍ତନ (part – 1)

କଅଁଳ ଯଵାନୀ ରେ ବେଧେଇ ମନ ଓ ଉଦ୍ଧତ ସ୍ତନ  (part – 1)

Kanla JabaniRe Bedhei Mana O Udhhata Stana 1

Kanla JabaniRe Bedhei Mana O Udhhata Stana 1  ମୁ ଆୟେଶା. ଆଜି ବି ମୋର ଠିକ ମାନେ ଅଛି ସେ ଦିନ ସଂଜୁ ନାନୀ ମତେ ଦେଖିକି କେମିତି ତଟକା ପରି ଚାହିଁ ରହିଥିଲେ. ମୁ କହୁଛି ୨୦୧୪ ମସିହା କଥା. ଦ୍ୱାଦଶ (+2) ପରୀକ୍ଷା ସରିଲା ପରେ ମୁ ଏଣ୍ଟ୍ରାନ୍ସ ପରୀକ୍ଷା ଦେଉଥାଏ. ଖରା ଛୁଟି ଥାଏ ଓ ଏଣ୍ଟ୍ରାନ୍ସ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଘରେ ପଢା ପଢି କରୁଥାଏ.

ବାହାରେ ଡୁହୁ ଡୁହୁ ନିଆଁ ର ତାତି ଓ ଝାଂଜି ପବନ. ଅପରାହ୍ନ ରେ ଟିକେ ଖରା କମିଲା ପରେ ରଜ ପାଇଁ କିଣିଥିବା ନୂଆ ସଲ୍ୱାର ଟିକୁ ଫିଟିଙ୍ଗ ମାରିବା ପାଇଁ ଗାଁ ର ସେ ସଂଜୁ ନାନୀ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲି. ସଂଜୁ ନାନୀ ଛୋଟ ଦୋକାନ ଟିଏ କରିଥାଏ, ସେ ଦୋକାନ ରେ ଲେଡ଼ିଜ ଙ୍କର ସବୁ ଦରକାରୀ ଜିନିଷ ରଖିଥାଏ ଓ ସିଲେଇ ମେସିନ ଟେ ପକେଇ ଗାଁ ଝିଅ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କର ଲୁଗା ପଟା ବି ସିଲେଇ କରେ.

ଗାଁ ରେ ଏମିତି ବହୁତ ଉଡା ଖବର ମିଳେ କି, ଆମ ଗାଁ ର ସେ ଏ-କ୍ଲାସ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ର ପୁଅ ପୁଅ ତାକୁ ନୀତି ଗେହୁଁଚି. ସେଦିନ ବୋଧେ ସେ ମତେ ପ୍ରାୟ ୧ ବର୍ଷ ପରେ ଦେଖୁଥିବେ, ସେ ମତେ ଦେଖି ମୋ ଛାତି ଉପରୁ ନଜର ଉଠେଇ ପାରୁନଥିଲେ.

ବୟସ ୧୮ ଛୁଆଁ ଦେଉଥାଏ କିନ୍ତୁ ମୋ ଛାତି ର ଉଭାରତ ଏତେ ବଢି ଯାଇଥିଲା ଯେ, ଯେକୌଣସି ପୂର୍ତ ବୟସ୍କ ମାଇକିନା ବି ମୋତେ ଦେଖିଲେ ଇର୍ଷା ନ କରି ରହି ପାରିବନି. ସ୍କୁଲ ରେ ସବୁ ସାର ଙ୍କ ଠାରୁ ବୋଧେ ସେଥି ପାଇଁ ମତେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଓ ସ୍ନେହ ମିଳେ. କ୍ଲାସ ପୁଅ ମାନେ ମୋ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ସେଇଥି ପାଇଁ ଏତେ ଆଗ୍ରହୀ ଥିଲେ.

ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ ରେ ଗଲା ବେଳେ ଅଭଦ୍ର ପୁଅ ଗୁଡା ମୋତେ ଏମିତି କଣେଇ କଣେଇ ଦେଖନ୍ତି. ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ର ସେ ଢିଲା ସାର୍ଟ ରେ ବି ମୋ ଦୂଧ ଏତେ ଫୁଲିକି ଜଣା ପଡେ ଜେ ସବୁ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ନଜର ପ୍ରଥମେ ମୋ ପୁରିଲା ଦୂଧ ଉପରେ ଆଗ ପଡେ. ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶରୀର ର ଏମିତି ଉଭାରତା ପାଇଁ କାହା ଆଗରେ ଠିଆ ହବା ପାଇଁ ମତେ ଲାଜ ଲାଗୁଥାଏ.

ବୟସ ସିନା ବଢି ଚାଲିଥାଏ ହେଲେ ଇଉନିଫର୍ମ ର ସେ ସ୍କର୍ଟ ଟା ବା କୋଉ ବୟସ ବୁଝୁଛି. ବୟସ ବଢିବା ସାଙ୍ଗରେ ସ୍କର୍ଟ ର ଲମ୍ବା ଛୋଟ ହେଇଯାଇଥାଏ. ଆଂଠୁ ର ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଳି ଉପରକୁ ଢିଲା ମାଟିଆ ସ୍କର୍ଟ ଟା ଭ୍ୟାନ ରେ ବସିଲା ବେଳେ ଟେକି ହେଇ ଯାଇ ଜଙ୍ଘ ଦେଖା ଯାଏ. ପୁଅ ମାନଙ୍କ ନଜର ରୁ ବଂଚିବା ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ବ୍ୟାଗ ଟା କୁ କୋଳରେ ଧରି ଜଙ୍ଘ ଲୁଚେଇ ସ୍କୁଲ ଯାଏ.

ଘରେ ଘର ପିନ୍ଧା ସଲ୍ୱାର ୩ – ୪ ଟା ଥାଏ. ସେତେବେଳେ ଏତେ ମୁ ନିଜ ର ସୌନ୍ଦର୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉନଥିଲି. ଜୀବନ କହିଲେ, କେବଳ ସକାଳୁ ଉଠ ଓ ପାଠ ପଢ଼. +୨ ବିଜ୍ଞାନ ବି କୋଉ କମ କଷ୍ଟ. ୨ ବର୍ଷ ର ଅକ୍ଲାନ୍ତ ପରିଶ୍ରମ ଯିଏ କରିଛି ସେ ଜାଣିଛି. ଛାଡ଼ନ୍ତୁ ସେ କଥା…

ସଂଜୁ ନାନୀ ମୋ ଛାତି କୁ ଏମିତି ଦେଖୁଥିବାର ଦେଖି ମତେ ଟିକେ ଲାଜ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁ ମୋ ପିନ୍ଧା ସଲ୍ୱାର ର ଓଢଣୀ କୁ ଟିକେ ତଳକୁ ଭିଡି ମୋ ଦୂଧ ଉପରେ ରେ ପକେଇ କହିଲି –  ନାନି ଏ ଡ୍ରେସ କୁ ଟିକେ ଫିଟିଙ୍ଗ ମାରିଦେବ.

ସେ ବି ପ୍ରକୃତିସ୍ଥ ହେଇ ମତେ କହିଲେ ଆଣେ ଦେଖିବା କେମିତି ଡ୍ରେସ ଟେ କରିଛୁ ରଜ ପାଇଁ. ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଖିଲେ ଓ ହଠାତ କହିଲେ ତୁ ଯେମିତି ହେଇଚୁ ନା ତତେ ସଲ୍ୱାର ଆଉ ମାନିବନି. ମୁ ବି କିଛି ବୁଝିନପାରି ପଚାରିଲି – କଣ କହିଲ?
ସେ – ଆଲୋ ତୁ ଯଦି ଆଜିଠୁ ଏତେ ତାହେଲେ ପାଣି ପଡିଲେ ହବୁ କେତେ! ମୁ ତଥାପି ବୁଝି ପାରୁନଥାଏ.
ମୁ – ଆରେ ନାନି କଣ କହୁଚ ମୁ କିଛି ବୁଝି ପାରୁନି.
ସେ – ଆଲୋ ତୋରୋ ସ୍କୁଲ ରେ କେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛି କି? କଣ କଣ କରୁଚୁ ତା ସହ ? ଏତେ ଛୋଟ ବୟସରେ ଏମିତି ହେଲୁଣି!
ମୁ – ନା ନାନି କେହି ନାହାନ୍ତି କାଇଁ କଣ ହେଲା କି?
ସେ – ଆଲୋ ଏତେ ଛୋଟ ବୟସେ ରେ ତୋରୋ ଏତେ ବଡ ବଡ କେମିତି ହେଲାଣି?
ମୁ – ନାନି ସତ କହିବି, ମୁ ବି ଜାଣିନି ସେ ଆପେ ଆପେ ହେଇ ଯାଇଛି. ମତେ ବି ବହୁତ ଲାଜ ଲାଗେ ୟା ପାଇଁ, କଣ କରିବି କହିଲ, ବାଟ ରେ ଘାଟରେ ଚାଲି ବି ହଉନି ?
ସେ – ଆଲୋ କଣ ପାଇଁ ଲାଜ ଲାଗୁଚି ତତେ ତ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବା କଥା. ପୁଅ ମାନେ ଯାହା ଭଲପାନ୍ତି ତୋ ପାଖେ ବଢିଆ ଅଛି. ଆଉ ଏମିତି ଡରନି. ତୋ ଭଳିଆ ମୋର ଥିଲେ ନା କେତେ ଟୋକା ଙ୍କୁ ଯେ ପାଗଳ କରନ୍ତି ତାର ହିସାବ ନାଇଁ.
ମୁ – (ଲାଜେଇ ଯାଇ) ନାନି କଣ କହୁଚ ମୁ କିଛି ବୁଝି ପାରୁନି.
ସେ- ଆଲୋ ତୋ ଦୂଧ ସାଇଜ ଯାହା ହେଇଚି ନା ତୁ ଯଦି ଟିକେ ସେକ୍ସି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବୁ ତାହେଲେ ତୋ ପଛରେ କେତେ ଟୋକା ଲାଇନ ଲାଗିବେ.

କାହିଁକି କେଜାଣି ସଂଜୁ ନାନି କଥା ଶୁଣି ମୋ ଛାତିରେ ଏକ ପ୍ରକାର ର ଆଶା ଉଙ୍କି ମାରିଲା ଓ ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ସେ ଦିନ.
ମୁ – ହଉ ନାନି ଦେଖିବା. ତମେ ମୋର ସିଲେଇ କରିଦେବା. ମୁ ଆସି ନେଇଯିବି.

ଏତିକି କହି ଚାଲିଆସିଲି ସେଠୁ. ଚାଲି ଆସିଲି ସିନା ହେଲେ ସଂଜୁ ନାନି କହିଥିବା କଥା ଗୁଡା ମୋ ମନରୁ ଜମା ଯାଉନଥିଲା. ଘର କୁ ଆସି ଘର କାମ ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇଗଲି, ରୋଷେଇ ବାସ ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜେଜେ ମା ର ଦେଖା ଶୁଣା ଓ ତା ସହିତ ସାନ ଭଉଣୀର ପାଠ ପଢା, ମୋ ପାଇଁ  ବୋଝୋ ଉପରେ ନଳିତା ବିଡା ସାଜି ଯାଇଥିଲା.  ବାପା ଦୁବାଇ ରେ.

ମା ଚାଲିଗଲା ପରେ ଘର ର ସବୁ ଦାୟିତ୍ୱ ମୋ ଉପରେ. ସବୁ କାମ ସାରି ରାତିରେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲାବେଳେ ଏତେ ଗରମ ହଉଥିଲା ଯେ ଫ୍ୟାନ ତଳେ ଝାଳ ଶୁଖୁନଥିଲା. ଫ୍ୟାନ ତଳେ ବସି ଏମିତି ବିଞ୍ଚି ହଉ ହଉ ମାନେ ପଡିଲା ପୁଣି ସଂଜୁ ନାନି କଥା. ଗରମ ରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ମୁ ସିଧା ବାଥରୁମ ରେ ପଶି ଥଣ୍ଡା ପାଣି ରେ ଗାଧେଇ ପଡିଲି. ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଇ ଟାଉଲ ଟା ପିନ୍ଧି ଦେଇ ଆସି ଆଇନା ସାମ୍ନା ରେ ବସିଛି. Kanla JabaniRe Bedhei Mana O Udhhata Stana 1

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

25 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!