Kanla JabaniRe Bedhei Mana O Udhhata Stana 2 କଅଁଳ ଯଵାନୀ ରେ ବେଧେଇ ମନ ଓ ଉଦ୍ଧତ ସ୍ତନ (part – 2)

କଅଁଳ ଯଵାନୀ ରେ ବେଧେଇ ମନ ଓ ଉଦ୍ଧତ ସ୍ତନ  (part – 2)

Kanla JabaniRe Bedhei Mana O Udhhata Stana 2

Kanla JabaniRe Bedhei Mana O Udhhata Stana 2 Kanla JabaniRe Bedhei Mana O Udhhata Stana 1  ସଂଜୁ ନାନୀ ର ମୋ କମ ବୟସରେ ଏତେ ବଡ ଦୂଧ ପ୍ରତି ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣି ସେ ଦିନ ମୋ ଖୁସି ଆଉ ନ ସରେ. ଭିତରେ ଭିତରେ ମୋ ବେଧେଇ ମନ ଟା ଆହୁରି ଛତରୀ ହବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା. ବାଟ ରେ ଆସିଲା ବେଳେ ମୋ ଯବାନି ର କାମ ଜ୍ୱାଳା ଓ ସଂଜୁ ନାନୀ କଥା ଭାବି ରାସ୍ତା ରେ ଛାତି ଫୁଲେଇ ବଡ ଦୂଧ କୁ ଦୋହଲେଇ ଦୋହଲେଇ, ଗାଣ୍ଡି କୁ ଲଟକ ମଟକ କରି ଘରକୁ ଆସିଲି.

ଘରକୁ ଆସି ସଂଗେ ସଂଗେ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଇ ସଂଜୁ ନାନୀ ଠୁ ନୂଆ ସିଲେଇ କରି ଆଣିଥିବା ସଲ୍ୱାର ଟା ଆଇନା ଆଗରେ ଠିଆ ହେଇ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି. ସଂଜୁ ନାନୀ ଏଡ଼େ ବଦମାସ ଜାଣି ଜାଣି ଏତେ ଟାଇଟ ସିଲେଇ କରିଛି. ଛାତି ଠୁ ନେଇ ଅଂଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସତେ ଯେମିତି ଡ୍ରେସ ଟା ମୋ ଦେହକୁ ଜାବୁଡି ରଖିଛି. ଶରୀର ର ଆକାର ଓ ମୋ ଅଂଟା ଠୁ ନେଇ ଛାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତି ଟି ଅଙ୍ଗର ଆକାର ଅତି ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣ ପଡୁଛି.

ଅଂଟା ଯାଏ ଡ୍ରେସ ଟା ପୁରା ଚାପି ହେଇକି ଅଛି ଆଉ ଠିକ ଅଂଟା ପର ଠାରୁ ଦୁଇ ପଟେ କଟିଙ୍ଗ ହେଇଚି. ସଲ୍ୱାର ର ଲମ୍ବା କାଟିକି ଛୋଟ କରିଦେଇଛି ସଂଜୁ ନାନୀ ଓ ପଛ ପଟୁ ସଲ୍ୱାର ଟା ଗାଣ୍ଡି ପାଖରେ ଟୁମକେଇକି ଟେକି ହେଇକି ଅଛି. ବେକ ରୁ ଛାତି ପାଖ ଯାଏ ଡ୍ରେସ ର ଉନ୍ମୁକ୍ତ ଅଂଶ ଟା ଦରକାର ଠୁ ଅଧିକ ବଡ କରିଦେଇଛି. ଯଦିଓ ଦୂଧ ଦେଖା ଯାଉନି କିନ୍ତୁ ଟିକେ ବେକାଇଦା ହେଲେ ଦୂଧ ର ଉପର ପାର୍ଶ୍ୱ ଟା ପିଚିକି ପଡିବ.

ଡ୍ରେସ ଟାଇଟ ଯୋଗୁଁ ଭିତର ର ପିନ୍ଧା ସେମିଜ ର ଲାଇନ ଗୁଡା ଡ୍ରେସ ଭିତରୁ ଫୁଟିକି ଜଣା ପଡୁଛି. ସଂଜୁ ନାନୀ ର ଏପରି କର୍ମ ଦେଖି ରାଗ ଲାଗୁଥିଲା ଓ ସେତିକି ଖୁସି ବି ଲାଗୁଥିଲା, ସେ ଡ୍ରେସ ରେ ନିଜର ସେକ୍ସି ଅବତାର ଦେଖିକି. ଠିକ ଏତିକି ସମୟରେ ମୋ ଭଉଣୀ ମୋ ରୁମ ରେ ପଶି ଆସିଲା ଓ ହଠାତ ମତେ ଦେଖି ମୁହଁରେ ରେ ହାତ ଦେଇ କହିଲା
ସେ –  ଓଃ ମାଇଁ ଗଡ଼ ଦିଦି କଣ ଦେଖା ଯାଉଛି ଏ ଡ୍ରେସ ଟା ତୋ ଉପରେ.
ମୁ – ସତରେ ଭଲ ଲାଗୁଚି? ଟିକେ ଟାଇଟ ହେଇଯାଇନି?
ସେ –  ନା ନା ଟାଇଟ ହେଇଚି ବୋଲି ତୁ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଚି. ଆଉ ତୋରୋ ଯେମିତି ଚେହେରା ଉଫ ଟୋକା ଙ୍କୁ ଘାଇଲା କରୁଚୁ ତୁ.
ମୁ – କୋଉ ଟୋକା କୁ ଘାଇଲା କଲି କିଲୋ.
ସେ – ଆଉ ନୁହେଁ ତ କଣ ସ୍କୁଲ ରେ ସବୁ ଖାଲି ତୋ ପାଇଁ ପାଗଳ.
ମୁ – ଆଛା ଏ କଥା ତ କାଇଁ ମୁ ଜାଣିନି.
ସେ – ହଁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ବି ତୋ ପାଇଁ ପାଗଳ. ଆଛା ତୁ ବ୍ରା ପିନ୍ଧୁନୁ ଏତେ ବଡ ବଡ ହେଲାଣି ତୋରୋ ଟିକେ ମେଣ୍ଟେନ କର.
ମତେ ତା କଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା. ମୁ କହିଲି ହଉ କିଣିବି.
ସେ – ବ୍ରା କିଣେ ଆଉ ଟିକେ ସେକ୍ସି ସେକ୍ସି ଡ୍ରେସ କିଣେ.
ମୁ – ସେକ୍ସି ଡ୍ରେସ ମାନେ? କଣ କିଣିବି ?
ସେ – ତୁ ଆଜି ଯାଏଁ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧୁନୁ କଣ ପାଇଁ. ଏତେ ସେକ୍ସି ଜଙ୍ଘ ଓ ଗାଣ୍ଡି ପାଇଛୁ. ତୁ ଜିନ୍ସ କିଣେ. ଜିନ୍ସ ସାଙ୍ଗ କୁ ସେକ୍ସି ଟପ୍ସ.
ମୁ – ଆଛା ସତ କହିଲୁ ମତେ କଣ ସେ ସବୁ ମାନିବ?
ସେ – ଦିଦି କଣ କହିବି ତତେ?? ତୋରୋ ଯୋଉ ଫିଗର ନା ତୁ ଯାହା ପିନ୍ଧିଲେ ଟୋକା ଙ୍କୁ ଘାଇଲା କରିଦେବୁ. ତୋରୋ ଦୂଧ ସାଇଜ ଯାହା ହେଲାଣି ସ୍କୁଲ ସାରା ତୋ ଚର୍ଚା.
ମୁ – ଆଛା ତାହେଲେ କେବେ ଗୋଟେ ମାର୍କେଟ ଯିବା ଆଉ ତୁ ଯାହା କହିବୁ ସେୟା  କିଣିବା.
ସେ – ହଁ ଯେ ମୁ ଯାହା କହିବି ତୁ କଣ ପିନ୍ଧି ପାରିବୁ.
ମୁ – କାଇଁ ତୁ ଏମିତି କଣ ଭାବିଛୁ କି.
ସେ – ଦିଦି ଜାଣିଚୁ ତୁ ଶୋଇକି ଉଠିଲା ପରେ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଆଉ ସେମିଜ ରେ ସବୁଠୁ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉ. ମତେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ଯଦି ମୁ ପୁଅ ଟେ ହେଇଥାନ୍ତି ତତେ ଦିନ ରାତି କୋଳ ରେ ପୁରେଇ ଗେଲ କରୁଥାନ୍ତି ଓ ତୋ ଶରୀର ର ସବୁ ଅଙ୍ଗ କୁ ଚୁମୁ ଥାନ୍ତି.
ମୁ – ବଦମାସ ହେଇଗଲୁଣି ତୁ ଏ ସବୁ କଥା କୋଉଠୁ ଶିଖୁଛୁ.
ସେ – ଶିଖିବି କଣ ମ?  ଏ ସବୁ ତ ନର୍ମାଲ କଥା. ତୁ ସିନା ପାଠ ପାଠ ହେଇ ତୋ ଯଵାନୀ ନଷ୍ଟ କରୁଚୁ. ହେଲେ ମୋରୋ ପାଠ ସାଙ୍ଗକୁ ସାଠ ଜ୍ଞାନ ବି ଅଛି.
ମୁ – ହଉ ଠିକ ଅଛି ଗଲୁ ଦେଖିବୁ ଜେଜେ ମା କଣ କରୁଛି.

ସେ ସେଠୁ ଚାଲି ଗଲା କିନ୍ତୁ ତା କଥା ଗୁଡା ମୋ ମନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ରହି ଗଲା. ସେ ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଜଲ୍ଦି ରୋଷେଇ ସାରି ଦେଇ ମୁ ଲ୍ୟାପଟପ ରେ ଅନଲାଇନ ବ୍ରା କିଣିବା ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି. ମୋ ଭଉଣୀ ବି ଆସି ମତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ବୋଲି କହି ମୋ ସାଇଡ ରେ ବସିଲା. ସଂଜୁ ନାନୀ କଥା କୁ ମନରେ ରଖି ପ୍ୟାଡେଡ ବ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି.

ଏମିତି ଦେଖୁ ଦେଖୁ ୨ – ୩ ଟା କଳା ରଙ୍ଗ ର ସିଲେକ୍ଟ କଲି. କିନ୍ତୁ ମୋ ଭଉଣୀ ମତେ ବାଧ୍ୟ କରି ଗୋଟେ ଲାଲ ରଙ୍ଗ ର ଓ ଆଉ ଗୋଟେ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ର କିଣିବାକୁ କହିଲା. ତା କଥା ରେ ରାଜି ହେଇ ଗୋଟେ କଳା ଗୋଟେ ନୀଳ ଓ ଗୋଟେ ଲାଲ ରଙ୍ଗ କିଣିବି ବୋଲି ଭାବିଲି. କିନ୍ତୁ ପରେ ଜାଣିଲି ଯେ ମତେ ମୋ ସାଇଜ ଜଣା ନାହିଁ. ସେଥିରେ ସ୍ଟ୍ରାପ ସାଇଜ ଓ କପ ସାଇଜ ମାଗୁଥିଲା. ହେଲେ ମତେ ତାହା ଜଣା ନଥିଲା. ମୁ ସେଠୁ ସଂଜୁ ନାନୀ କୁ ଫୋନ କରି ପଚାରିଲି ଓ ସେ ଯାହା କହିଲା ସେମିତି ମାପିଲି.

(ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ବି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି  ସ୍ଟ୍ରାପ ସାଇଜ ଓ କପ ସାଇଜ ବିଷୟରେ ତେବେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ)

ସଂଜୁ ନାନୀ କହିବା ଅନୁଯାଇ ପେଟ ଉପରେ ଦୂଧ ର ତଳ ପାଖ ରେ ମାପ ଫିତା କୁ ପିଠି ଚାରି ପଟେ ଗୁଡେଇ ମାପିଲି ଓ ଦେଖିଲି ୩୫ ଇଞ୍ଚ ହେଲା. ଏବେ ଦୂଧ ର ଉଭାରତା ମାପିବା ପାଇଁ  ପିଠି ଚାରି ପଟେ ପୁଣି ମାପ ଫିତା ଟାକୁ ଗୁଡେଇ ସ୍ତନାଗ୍ର ଉପରେ ମାପି ଯାହା ଦେଖିଲି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି. ମାପ ୪୧ ଇଞ୍ଚ ହେଲା. Kanla JabaniRe Bedhei Mana O Udhhata Stana 2

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

8 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!