Khudi Nka Abhab Ku Puran Karili ଖୁଡୀଙ୍କ ଅଭାବକୁ ପୂରଣ କରିଲି

ଖୁଡୀଙ୍କ ଅଭାବକୁ ପୂରଣ କରିଲି

Khudi Nka Abhab Ku Puran Karili

Khudi Nka Abhab Ku Puran Karili  Odia Sex Story ମୋର ପ୍ରିୟ ଭାଇ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏଇ କାହାଣୀକୁ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି । ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ନିଜସ୍ୱ ଏକ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ଏହି କାହାଣୀରେ ମୁଁ ମୋ ଘର ପାଖ ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳା କୁ ଗେହିଁ ଥିଲି ଯିଏ କି ସମ୍ପର୍କ ରେ ମୋର ଖୁଡୀ ହେବେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଅନେକ ଦିନରୁ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦିନ ମୋର ସ୍ଵପ୍ନ ସତ ବି ହେଲା ।

ଖୁଡୀଙ୍କ ଫିଗର ସେହି ପରି ସ୍ଵପ୍ନ ରେ ତାଙ୍କୁ କୁ ବି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେବ । ଖୁଡୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ମୁଁ ଟିକେ କହି ରଖୁଛି । ଖୁଡୀ ଦେଖିବା କୁ ଟିକେ ସାବେନା ରଙ୍ଗର କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଫିଗର ସାଇଜ ଏକ ଦମ ଫଟକା । ବାରୁଦ ଗଦା ରେ ଯେମିତି ଟିକେ ନିଆଁ ଲଗେଇ ଦେଲେ ଚାରି ଆଡେ ଲାଗି ଯାଏ ଟିକେ ସେମିତି ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଦେଖୁ ମନ ଭିତରେ କଣ କଣ ହେଇଯାଏ ।

ଖୁଡୀ ଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପୁରା ପାଚିଲା ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା, ସାଇଜ ତାଙ୍କର 40 ହେବ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ବି ସେମିତି ବଡ ବଡ କଖାରୁ ପରିକା । ଚାଲିଲା ବେଳେ ଖାଲି ଝୁଲୁଥାଏ । ଆଉ କଳା ମଚ ମଚ ଲାମ୍ବା ବେଣୀ ତାଙ୍କ ଫିଗରକୁ ଆହୁରି ସେକସି କରି ଦେଉଥାଏ । ଖୁଡୀଙ୍କର ବୟସ 33 ବର୍ଷ, କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ଯବାନ ଟୋକି ପରିକା ଲାଗନ୍ତି । ହାତରୁ ଶଙ୍ଖା ଓ ମଥାରୁ ସିନ୍ଦୁର କାଢି ଦେଲେ କେହି କହିବେନି ସେ ଦୁଇଟା ଛୁଆର ମା ବୋଲି । ତାଙ୍କ ବଡ ଝିଅ ୮ ଶ୍ରେଣୀ ପଡୁଛି ଆଉ ସାନ ପୁଅ ଟା ୫ମଶ୍ରେଣୀରେ । ଖୁଡୀ ଙ୍କ ନାଁ ହେଲା ରୀତା ।

ଖୁଡୀ ଙ୍କ ସହ ମୋର ଭଲ ପଡେ । ମୋ ପରିଚୟ ହେଲା ମୋ ନାଁ ଲକି, ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ମସ୍ତ ଫିଗର ଥିବା ଗୋଟେ ରଡ ଟୋକା । ମୁଁ ଏବେ ରେ ଏକ କମ୍ପାନୀରେ କାମକରୁଛି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ପୁରା ୮ ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ଓ ୩ଇଞ୍ଚ ମୋଟା । ଆଉ ଡେରି ନକରି ଚାଳନ୍ତୁ ଯିବା କାହାଣୀକୁ ।

ମୁଁ କମ୍ପାନୀ ରେ ସୁପର ଭାଇଜର ରୂପେ କାମ କରେ । ଭଲ ଦୁଇ ପଇସା ରୋଜଗାର ହୁଏ ଏହା ସହିତ ଉପରି ବି କିଛି ହେଇଯାଏ  । ଏମିତି ମୁଁ ଦିନେ ଖୁଡୀଙ୍କ ପାଖରେ ବସି କଥା ହଉଥାଏ । ଖୁଡୀ ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ କମ୍ପାନୀରେ ଯଦି କିଛି କାମ ଅଛି ତୁମ ଦାଦାଙ୍କୁ ନେଇ ରଖେଈ ଦେଉନ । ଝିଅ ବଡହେଲାଣି ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ ତାର ବାହାଘର ହେବେ ଏବେ ଠାରୁ ଦୁଇ ପଇସା ବଞ୍ଚାଇ ରଖିଥିଲେ ସିନା କାମ ଆରେ ଆସିବା ।

ଏଇ ଗାଁ ରେ ରହି ଏଇଠି ସେଠି କାମ କରି କେତେ ପଇସା ହେବେ । ବିଲ ବାଡିରୁ ତ ସେତେ ପଇସା ହେଉନି । ବେଶୀ ବିଲ ବାଡି ଥାନ୍ତା ଫସଲ କଲେ ପଇସା ବାହାରନ୍ତା ଯାହା ଅଛି ସେଥିରେ କେବଳ ଧାନ ଚାଷ ହଉଛି । ମୁଁ ତ ଖୁଡୀ ଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବହୁ ଦିନରୁ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲି ମୋତେ ଲାଗିଲା ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଏଇ ମ୍ୟାଟରରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଲେ କଥା ନିଶ୍ଚୟ ଆଗକୁ ବଢିବ ।

ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କହିଲି ହଉ ମୁଁ କମ୍ପାନୀକୁ ଗଲେ ମ୍ୟାନେଜର ସହ କଥା ହୋଇ କିଛି ଗୋଟେ ନିଶ୍ଚୟ କରି ଦେବି । ମୁଁ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ମୋର କମ୍ପାନୀକୁ ଆସି ମ୍ୟାନେଜର ସହ କଥା ହୋଇ ଦାଦାଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟେ କାମ ଠିକ କରି ଦେଲି । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆସି ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଜଣାଇଲି । ଖୁଡୀ ଙ୍କ ଖୁସି କହିଲେ ନସରେ । ଖୁଡୀ ଙ୍କୁ କହିଲି ଦାଦାଙ୍କୁ କହି ଦେବ ଦୁଇ ତିନିଦିନ ଭିତରେ ଆସିବେ ନହେଲେ ମୋତେ କିଛି କହିବ ନାହିଁ ।

ଖୁଡୀ କହିଲେ ତୁମ ଦାଦା ଯିବେ କେମିତି କାରଣ ମୋ କମ୍ପାନୀକୁ ଆସିବାକୁ ହେଲେ କୌଣସି ଡାଇରେକ୍ଟ ବସର ସୁବିଧା ନଥାଏ । ମୁଁ ସେଠୁ ଦିନେ ରାତିରେ ଘରକୁ ଗଲି ଆଉ ସକାଳୁ ଦାଦାଙ୍କୁ ବାଇକ ନେଇ ଆସିଲି ।ଏହି କାହାଣୀ କୁ ଆପଣ ମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଖୁଡୀ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି ଖୁଡୀ ମୋତେ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଖୁସି ନକହିଲେ ସରେ । ଦାଦାଙ୍କର ମୋର ଆସି ପହଞ୍ଚିଲୁ । ଦାଦା ମୋ ରୁମରେ ରହିଲେ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ।

ମୋତେ କମ୍ପାନୀ ରୁମ ଦେଇଥିଲା ତେଣୁ ଦୁଇ ଜଣ ରହିଲେ ଅସୁବିଧା ହୋଇ ପାରେ ତେଣୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ମାସ ଭିତରେ ସେଇ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କ ରୁମ ରେ ରହିବାର ସୁବିଧା କରି ଦେଲି ଦାଦାଙ୍କ ପାଇଁ  । ଆଉ ଦାଦା ମୋ ରୁମରୁ ଚାଲିଗଲେ । ଦାଦା ଘରୁ ଫୋନ ଆଣି ନଥିଲେ, କାରଣ ତାଙ୍କର ଘରେ ଗୋଟେ ଫୋନ ଥିଲା । ତେଣୁ ସେ ଯେତେ ଦିନ ମୋ ପାଖରେ ରୁହନ୍ତି ମୋ ଫୋନରୁ ଖୁଡୀଙ୍କ ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତି ।

ମୁଁ ବି ସେଇ ବାହାନାରେ ଖୁଡୀଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଯାଏ । ଏମିତି ରେ ବି ଖୁଡୀଙ୍କର ମୋର ଭଲ ପଡେ । ଆଉ ଦାଦା ଯିବା ପରେ ବି ଖୁଡୀ ମୋତେ ଫୋନ କରନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ସହ ସବୁଦିନ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପାଖା ପାଖି କଥା ହୁଏ  ॥ ଏମିତି ମୋର ୧୦-୧୫ ଦିନ ଚାଲିଲା । ଦିନେ ଖାଇ ସାରି ଖୁଡୀଙ୍କର ମୋର କଥା ହେଉଥାଉ । ଆମ ଗାଁ ର ଗୋଟେ ଝିଅ ଗୋଟେ ପୁଅ ସହ ଫେରାର ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ଖୁଡୀ ମୋତେ ସେଇ କଥା କହିଲେ ।

ଖୁଡୀ – ଆମେ ସମସ୍ତେ ତାକୁ ଭଲ ଝିଅ ଭାବୁଥିଲି

ମୁଁ – ଖୁଡୀ ନେଇ ପଳେଇବା ଟା ବଡ କଥା ନୁହେଁ ଆଜି କାଲି ତ ଏମିତି ହେଲାଣି, ତାର କେତେ କାହା ସହ ଆଗରୁ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା

ଖୁଡୀ – ସତେ ?

ମୁଁ – ଆରେ ହଁ ଖୁଡୀ, ତୁମେ ବିଶ୍ଵାସ କରିବ ନାହିଁ, ତା ଠେ ମୁଣ୍ଡ ଗଳିଯିବ

ଖୁଡୀ – ( ୟାର ଅର୍ଥ ଜାଣିଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାପରେ ବି ପଚାରିଲେ ) ମାନେ ?

ମୁଁ – କଣ ଗୋଟେ ବୁଝି ପାରୁନ ଯେ ? ଶୁଣ ସେ 200 ଟଙ୍କା ରେ ଦିଏ

ଖୁଡୀ – କଣ ବୁଲେଇ ବଙ୍କେଇ କହୁଛ ସିଧା କୁହ କଣ ଦିଏ ?

ମୁଁ – ତୁମେ କଣ ସତରେ ଜାଣି ପାରୁନ?

ଖୁଡୀ – ନା

ମୁଁ – କରିବାକୁ ଦିଏ

ଖୁଡୀ – ଆରେ କଣ କରିବାକୁ ଦିଏ ?

Khudi Nka Abhab Ku Puran Karili

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *