Khudi Nku Gehi Mo Stree Karili ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କରିଲି

ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଗେହିଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କରିଲି

Khudi Nku Gehi Mo Stree Karili

Khudi Nku Gehi Mo Stree Karili     ନାମସ୍କାର ମୋର ବେଧୁଆ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନେ ମୁ  ମୋର ଖୁଡି ଓ ମୋ  ଭିତର ଘଟିଥିବା ସେକ୍ସ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ମୁ ଆଉ ଡରି ନକରି ସିଧା ସଲଖ କାହାଣୀ ଉପରକୁ ଯାଉଛି ମୁ ପ୍ରଥମେ ମୋ କଥା କହୁଛି ମୋ ର ନାମ ରାହୁଲ ମୋର ବୟସ ୧୮ୟେଅର୍ଶ ମୋ ଖୁଡି କ ନାମ ସିନୁ ତାଙ୍କ ବୟସ ୩୦ଏୟାର୍ସ ସେ ଯନ  ବିବାହିତା ନାରୀ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ତାଙ୍କ ଫିଗର ୩୬ ୨୪ ୩୦

ଏ କାହାଣୀ ମୋର ୨ବର୍ଷ ତଳର ଯାତବଲ ମୁ ୧୦ ମ ରେ ପଢୁଥିଲି ମୋର ପାଠ ପାଡରା  ମନ ନଥାଏ ତନୁ ନ ବାପା ମା ମୋତ ଖୁଡି କ ପଖରେ ରହି ପାଡ padhanti ଖୁଡି ଭୁବନେଶ୍ୱର ର ରହନ୍ତି  ଖୁଡିଙ୍କ ଘର ମୁ ଦାଦା  ଖୁଡି ଓ ତାଙ୍କର ଝିଅ ରହୁ  ତାଙ୍କ ଝିଅ ର ବୟସ ୭ବର୍ଷ  ମୋର ଆଗରୁ ଖୁଡି କ ପ୍ରତି କିଛି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଧାରା ନଥିଲା

ଦିନକର କଥା ଖୁଡି ଦାଦା ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଖଟ ଉପର ସୋଇଥିଲା ମୁ ତଳ ସୋଇଥାଏ ହାତଟା ଖୁଡି ଉଟି ନିଜର ପାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦାଦା କ ଉପର ସୋଇ ପଡିଲା ମୁ ସୋଇ ନାଥଏ ମୁ ଟୀକା ଟିକା ଆଖି ଖୋଲି ସବୁ ଦେଖୁ ଥାଏ  ଖୁଡି ଦାଦା କୁ କିସ୍ସ କଲା ଦାଦା ମଧ ସହଯୋଗକାଳ ଖୁଡି ଦାଦା କା ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦାଦା କା ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁଚୁମିଲା କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିଲା ପରା ଦାଦା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଖୁଡି କା ବିଆ ର ପୁରାଇଲା  ଖୁଡି ଖାଲି ଉଁ ଆଃ ଆଃ ହଉଥାନ୍ତି  ମୋ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଖରାପ  ଏ ମିଟି କିଛି ସମୟ ଚାଲିଲା ପରେ ଦାଦା କର ବୀଜ ବାହାରିଲା

ଦାଦା ତାଙ୍କର ସବୁ ବିଜ ଖୁଡି ଙ୍କ ପାଣ୍ଟି ଉପରେ ଡଲିଦେଲେ ଖୁଡି ତାଙ୍କ ପାଣ୍ଟି କୁ ଖଟ  ତଳ ରଖି ବାଥରୁମ କୁ ଯାଇ ଧୋଇ ଧଇ ହୋଇ ଆସି ସୋଇ ପଡିଲା ତା ପରା ଦିନ ସକାଳୁ mu ସିଘିର ଉଟି ଖୁଡି କ ପାଣ୍ଟି ଧରି କାଲି ରତି କଥା ବାଭି ୩ ଥର ହଲାଇ ମୋର ସବୁ ବୀଜ ଖୁଡି ପାଣ୍ଟି ଉପର ଢାଳି ଦଳି ମୁ ସବୁ ଦିନ ଖୁଡି କ କଥା ବାଭି ହଲାଏ ଏମୀତୀ କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ  ଦିନ ଖୁଡି କ ଦହ ଖରାପ ଥିଲା ସକାଳ ଦାଦା ଖୁଡି କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନଲ କ ଖୁଡି କ ଝିଅ ସ୍କୁଲ ଯାଇ ଥାଏ

ମୋର ୧୦ମ ପରିୟ  ଥିବାରୁ ମୁ ସ୍କୁଲ ଯାଏନି  ଦାଦା ଖୁଡି କୁ ଘରେ ଛାଡି ୩ଟାରେ ଅଫିସ ଗଲେ ଦାଦା ଗଲା ସମୟର ମତ କହିଥିଲେ ମୁ ଡ଼ରିରେ ଆସିବି ଖୁଡି କ ଯନ୍ ନବୁ ଧୀର ଧୀର ରାତି ହଲା ମୁ ବସି ପଡୁ ଥାଏ ଖୁଡି କ ଝିଅ ର ୮ଟାରେ ଶୋଇବା ଅଭସ ତନୁ ସେ କାହି ସୋଇ ପଡିଲା ମୁ ପଢୁ ଥାଏ ମୋର ରାତି ୧୦ଟାରେ ପଡା ସରିଲା ଖୁଡି ମୋତ ଖାଇବାକୁ ଦେଲା

ନିଜ ମଧ୍ୟ ଖାଇଲେ ତ ଅପାର ଆମ ଧୁଏ ଶୋଇବାକୁଗଲୁ ମୁ ଶୋଇବାକୁ ଗଲାବେଳକୁ ଖୁଡି କହିଲେ ତାଙ୍କ ଦେହ ଚିପିଦେବାକୁ  ମୁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଚିପିବାକୁଲାଗିଲି ଖୁଡି ରାତିରେ ନାଇଟ ପିଦଣ୍ଡି କାଛି ସମୟ ଗୋଡ଼ ଚିପିଲା ପରା ସେ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଚିପିବାକୁ କହିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଚିପିଲି ମୁ ଧୀର ଧୀର ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି

ସେ ମୋତ କଛି କହିଲେନି କାଚି ସମୟ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଛପିବା ପରେ dhira dhira  ତାଙ୍କ ନାଇଟ ଭିତର hata ପୁରାଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ସେ ମତ କି ଛି କହିଲା ନାହିଁ ସତବଳ ଖୁଡି କୁ ନିଦ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା ମୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ଧୀର ଧୀର ତାଙ୍କ ପାଣ୍ଟି ଖୋଲି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଅଗୁଟି ପୁରେଇଲି ହଟାତ ଖୁଡି ଊଟିଗଲା  ମୁ ଡରି ଯାଇ ହାତ କାଢି ଦେଲି

ଖୁଡି -କଣ କରୁଥିଲୁ
ମୁଁ  -କଛି  ନାହିତ
ଖୁଡ଼ୀ –   ସତକହ
ମୁଁ    -ତୁମେ  କାହକୁ  କହିବନୀତ
ଖୁଡୀ  -ନକାହାକୁକାହିଁବିନି

ମୁ -ତୁମ ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଟି ପୁରାଉଥିଲି
ଖୁଡୀ – କଣପାଇଁ ମୁ – ତୁମ ବିଆ ମୋତ ପାଗଳ କରିଛି ଖୁଡି- ସତରେ ତତ ମୋ ବିଆ ଏତ ପସନ୍ଦ ମୁ -ହଁ ଖୁଡି ତାପରେ ଖୁଡି ମୋର ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାଡି ଦେଲା ଆଉ କହିଲେ ନ ଖା ଖା ଭଲ କରି ଖା ନ ବିଆ କୁ ଚାଟ ଭଲ କରି ଚାଟ ଖୁଡି କ ବିଆ ମୁତୁରା ପରି ବାସନା ହଉଥାଏ ଖୁଡି କିନ୍ତୁ ମୋର ମୁଣ୍ଡ କୁ ଦାବି ଧରି ଥାଏନ୍ତି ମୁ ନିଶୁସ ନେଇ ପାରୁ ନଥାଏ

ଏ ମିତି କାଛି ସମୟ ଚାଟିଲା ପରା ଖୁଡି କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ଖୁଡି ତାଙ୍କ ସବୁ ଲୁଣିଆ ପାଣି ମୋତ ପିଆଇଲା ତାପର ଖୁଡି ପଚାରିଲା କମିତିଲାଗିଲା ମୁ କହିଲି ଭଲ ଲାଗିଲା ଖୁଡି ଖୁଡି କହିଲା ଖୁଡି ଡାକିବା ଦରକାର ନାହିଁ ନାଁ ଧରି ଡାକ ସିନୁ ବୋଲି ମୁଁ କହିଲି ଖୁଡି ସତରେ ଖୁଡି କହିଲେ ହଁ କାରଣ ଏବେ ଆମ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମୁ ବହୁତୁ ଖୁସି ହୋଇଗଲି

ମୁ କହିଲି ଖୁଡି ଆମେତ ବାହା ହୋଇନ ତାହାଲ କମିତି ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ହଲ ଖୁଡି କହିଲା ସେଥର କଣ ଅଛି ଏବେ ବାହା ହୋଇ ଯିବା କିନ୍ତୁ ଗୋଟାଏ ସାର୍ତ୍ର ରେ ମୁ କିନ୍ତୁ କଣ ଖୁଡି କହିଲେ ଦାଦା ଥିବା ବାଳ ଆମେ ଖୁଡି ଓ ପୁତୁରା ଦାଦା ଗଲା ପରା ଆମେ ସ୍ୱାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ହଲା ମୁଁ ହଁ କହିଲି ତାପରେ ଦାଦା ଅଫିସ ରୁ ଆସିଲେ ତନୁ ଆମ ସେଦିନ ରାତିର କାଚି କରି ପାରିଲୁନି ଖୁଡି ମୋତ ଲିପ୍ସକିସ୍ସ କରି ଚାଲିଗଲେ

Khudi Nku Gehi Mo Stree Karili

 

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *