ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ରାତିରେ ପ୍ରେମିକା ସହ ଚଉଠି

ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ରାତିରେ ପ୍ରେମିକା ସହ ଚଉଠି

Khudurukuni Ratire Premika Saha Chauthi

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ମିକୁ ଘର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାର ବେଗୁନିଆ ବ୍ଲକରେ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ଗାଁ ରେ । ଗାଁ ନାଁ କହିପାରିବି ନାହିଁ, କାରଣ ଗାଁ ନାଁ କହିଲେ ମୋ ଷ୍ଟୋରି ଆଖ ପାଖ ଗାଁ କିମ୍ବା ଗାଁ ର କିଏ ପଢୁଥିବ ତାହାଲେ ସେ ଝିଅ ଯାହା ସହ ମୋର ଗଢିଉଠିଥିଲା ଏକ ନିବିଡ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସେ ବଦନାମ ହେଇଯିବା । ଆପଣମାନଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ମୁଁ ଏ କାହାଣୀ ଲେଖୁଛି, କିନ୍ତୁ ତାକୁ ବଦନାମ କରିପାରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା, ୫ ଫୁଟ ୧୦ଇଞ୍ଚ ର ଗୋଟେ ରାଜା ଟୋକା ଏକଥା ମୁଁ କହୁନି ଆମ ଗାଁ ରେ ମୋତେ କୁହନ୍ତି । ସେଇଥିପାଇଁ ଆଜି ଏଇ ୪ ବର୍ଷ ଭିତରେ ମୁଁ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଗେହିଁ ସାରିଲିଣି । ୨୦ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୋ ଗାର୍ଲ ପ୍ରେଣ୍ଡ ୫ ଜଣ ଅଛନ୍ତି । ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମିଛ ଲାଗିପାରେ କିନ୍ତୁ ଏକଥା ସତ ମୁଁ ମୋର କୌଣସି ଗାର୍ଲ ପ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଧୋକା ଦେଇନି, ସମୟ ର ସୁଅ ମୋଠାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଛଡେଇ ନେଇଛି, କିନ୍ତୁ ଭଗବାନ ଙ୍କ ଦୟା ରୁ ମୁଁ ମୋର ୫ମ ପ୍ରେମିକା କୁ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ ରୂପେ ପାଇଛି । ଏଇ ଯେଉଁ ଗାର୍ଲ ପ୍ରେଣ୍ଡ କଥା ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ସେ ମୋର ଦିତୀୟ ପ୍ରେମିକା ଥିଲା ତା ପୂର୍ବରୁ ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ମୁଁ ଭଲପାଉଥିଲି, ତା କଥା କହିବି ଆଗାମୀ ଷ୍ଟୋରିରେ । ଏବେ ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ଯାଇଛି, ଯେହେତୁ ସେଇ ଦିନ ଏଇ କଥା ଘଟିଥିଲା ସେଇଥିପାଇଁ ମୁଁ ଆପଣମାଙ୍କୁ କହୁଛି । ମୋ କାହାଣୀ ର ନାୟିକା ନାଁ ବର୍ଷା । ଘଟଣାଟି ମୋର ୩ବର୍ଷ ତଳର ମାନେ, ମୋର ସବୁଠୁ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଆଲୋକ ତାର ଗାର୍ଲ ପ୍ରେଣ୍ଡ ବେବି ମୋତେ ଭାଇ କରିଛି । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଦିଦି ବୋଲି ଡାକେ । ସେ ବି ମୋର ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ ବିରହ କଥା ଜାଣିଛନ୍ତି, ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ କୁ ହରେଇଲା ପରେ ମୁଁ ଟିକେ ଟିକେ ଅଫସେଟ ରୁହେ । ଏମିତି ମନ ଦୁଃଖ ହେଲେ ବେଳେ ମଦ ବି ଟିକେ ପିଆ ପିଇ କରିଦିଏ, ମୁଁ ଆଗରୁ ମଦ ପିଉନଥିଲି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମକୁ ହରେଇଲା ପରେ ଦୁଃଖ ଭୁଲିବା ପାଇଁ ପିଇଦିଏ  । ଦିଦି ମୋତେ ବହୁତ ବୁଝାନ୍ତି ହେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା କୁ ଶୁଣେ ନାହିଁ । ପ୍ରଥମ ପାଳି ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ଓଷାକୁ ମୁଁ ଓ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆଲୋକ ମିଶି ଆମ ଗାଁ ଠାରୁ ୧୦କିଲୋମିଟର ଦୂର ଦିଦି ଘର ଗାଁ କୁ ଯାଇଥିଲୁ, ସେଇଠି ମୋର ବର୍ଷା ସହ ଦେଖା ହୁଏ, ପ୍ରଥମ ଦେଖା ରେ ହିଁ ମୁଁ ତା ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲି, ସେଦିନ ଘରକୁ ଫେରି ଦିଦି ଙ୍କୁ ମୁଁ ସବୁ କଥା କହିଲି, ଦିଦି କହିଲେ ମିକୁ ତମେ ଯଦି ତାକୁ ପଟେଇ ପାରିବ ଭଲ କଥା, ସେଠୁ ମୁଁ ଦିଦିଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ମୋତେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବ ନାହିଁ, ଦିଦି କିଛି ସମୟ ଭବିଲା ପରେ କହିଲେ ହଁ କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ସର୍ତ୍ତରେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ସର୍ତ୍ତ କଣ କୁହ ସେ କହିଲେ କି ସେ ତୁମେ ମଦ ଛାଡି ଦିଅ ମୁଁ ଫୁଲ ସପୋର୍ଟ କରିବି । ମୁଁ ଓକେ କହିଲି । ତାର ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସେ କଲେଜ ଆସିଲା ବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ ତା କଲେଜ କୁ ଯାଇ ତାକୁ ଲାଇନ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ପ୍ରଥମ ଦିନ ତାକୁ କିଛି କହିବାକୁ ସାହସ ହେଲା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଦିତୀୟ ସେ ଏକୁଟିଆ ଆସିଥିଲା। ସେଦିନ ବି ତାକୁ କିଛି କହିପାରିଲି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଗପ ହେଲେବି ସତ ପିଲ୍ମି ସେ ନାଁ ଟି ତାର ବର୍ଷା ଗୀତଟି ବଜେଇ ବଜେଇ ତା ପଛରେ ଗଲି । ତୃତୀୟ ଦିନ ଅଭଦ୍ର,ଲଫଙ୍ଗା ଏମିତି ସବୁ ଗୁଡାଏ ଗାଳି ଶୁଣିଲି । ମୁଁ ଦିଦିଙ୍କୁ ସବୁ କହିଲି, ଦିଦି ତୁମେ କିଛି ଗୋଟେ କର ନହେଲେ ସେ ମୋତେ ଖରାପ ଭାବୁଛି । ସେ ବି ସେଦିନ ରାତିରେ ଦିଦି ଙ୍କୁ ଯାଇ ସବୁ କଥା କହିଛି, ଦିଦି ତା ଆଗରେ ମୋତେ ପ୍ରଶଂସାରେ ପୋତି ପକେଇଲେ । ତାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ରାକ୍ଷୀ ପୁର୍ଣିମା ଥିଲା, ସେଦିନ ଆଲୋକ ଓ ବେବି ଦିଦି କଣ୍ଟିଲୋ ନୀଳମାଧବ ବୁଲିଯିବାର ପ୍ଳାନ କରିଥିଲେ । ଦିଦି ସାଙ୍ଗରେ ବର୍ଷାକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ, ମୁଁ ବି ଆଲୋକ ସାଙ୍ଗରେ ଯାଇଥିଲି, ଆମେ ଏକଥା ଆଗରୁ ପ୍ଳାନ କରିଥିଲୁ । ଦିଦି ସେଦିନ ସେଇଠି ମୋ ହାତରେ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଲେ, ବର୍ଷା ଆଲୋକ ସହ କଥାହଉଥିଲା, ଦିଦି ମୋତେ କହିଲେ କାଲିଠୁ ସେ ତମ ଉପରେ ସେ ଟିକେ ତରଳିଛି, ଯାହା କହିବ କଥା କୁହ, ଏମିତି ମଉକା ଆଉ ଆସି ନପାରେ । ସେ ବି ସତ କଥା ମୁଁ ବର୍ଷା ପାଖକୁ ଗଲି ତାକୁ ମନ୍ଦିର ବେଢା ପଛକୁ ନେଇ ପକେଟ ରୁ ବାହାର କରି ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଦେଲି । ପୁରା ପ୍ରପୋଜ ଷ୍ଟାଇଲେ ରେ ସେ କିଛି ସମୟ ଚାରି ଆଡେ ଅନେଇଲା ପରେ ମୋ ହାତରୁ ଫୁଲ ନେଇଗଲା କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ସେ ରାଜି । ତା ସହ ବହୁତ କିଛି କଥା ହେଲି, ସେ ମୋତେ ଗାଳି କରିଥିବାରୁ ସରି କହିଲା । କିଛି ସମୟ ସେଠି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ପରେ ଆମେ ଗାଁ ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଲୁ, ଦିଦି ବର୍ଷା କୁ କହିଲେ ମୁଁ ଆଲୋକ ଙ୍କ ସହ ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଛି ତୁ ମିକୁ ସହ ଆସେ, ମୁଁ ମନେ ମନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲି, ବର୍ଷା ମୋ ବାଇକ ପଛକରେ ବସିଲା, ପ୍ରଥମେ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇକି ବସିଥିଲା, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାକୁ କହିଲି ଫୁଲ ନେଇଗଲ ହେଲେ କିଛି କହିଲ ନାହିଁ, ଦେଖ ଯାହା କହିବାର ଅଛି ମନ ଖୋଲିକି କହିଦିଏ, ମୁଁ ତମକୁ ଫୋର୍ସ କରିବି ନାହିଁ, ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲା ଏତିକି ଜାଣି ପାରୁ ନାହଁ ଫୁଲ ନେଲି ମାନେ ରାଜି, ମୁଁ କହିଲି କଣ ରାଜି, ସେ କହିଲା ତୁମ ପ୍ରପୋଜାଲ ରେ ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ କିଛି ପ୍ରପୋଜାଲ ଦେଇନି ତମକୁ, ମୁଁ ତୁମ ସହ କୌଣସି ବିଜେନ୍ସ ଡିଲ କରୁନାହିଁ ଯେ ପ୍ରପୋଜାଲ ଦେବି । ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲପାଏ, ସେ କହିଲା ହଉ ହେଲା ଏତେ ଆଉ ଭାଉ ଖାଏ ନାହିଁ । ମୁଁ ବି ତୁମକୁ । ମୁଁ କହିଲି କଣ ତୁମକୁ, ସେ କହିଲା ଆଇ ଲଭ ୟୁ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲପାଏ ବୁଝିଲ ! ମୁଁ କହିଲି ଶୁଭିଲା ନାହିଁ, ସେ ମୋ କାନ ପାଖରେ ଆସି କହିଲା ଆଇ ଲଭ ୟୁ, ଏଥର ହେଲା, ସେ ଯେତିକି ବେଳେ ଏକଥା କହିଲା ମୁଁ ବ୍ରେକ ମାରିଦେଲି , ସେ ମୋ ପିଠି ଉପରେ ଲଦି ହେଇଗଲା ତାର ସେଉ ଭଲିଆ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ପିଠିରେ ଚାପି ହେଇଗଲା । ସେଦିନ ମୋର ତା ପ୍ରତି କୌଣସି ଖରାପ ଭାବନା ନଥିଲା । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା କଣ ପାଇଁ ରହିଲ, ମୁଁ କହିଲି ଏତେ ବଡ କଥାଟେ ମୁଁ ଶୁଣିବି ଆଉ ଏମିତି ପବନରେ ଉଡିଗଲେ କଣ ଭଲ ଲାଗିବ ? ସେ ସେଠୁ କହିଲା ହଉ ଶୁଣିଲ ତ ଏବେ ଚାଲ । ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଥରେ, ସେ କହିଲା ଆଗ ଚାଲ ମୁଁ କହିଲି ଥରୁଟିଏ କୁହ ପଳେଇବା,ସେ ମୋତେ ଫୁଣି ଥରେ ଆଇ ଲଭ ୟୁ କହିଲା, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆଇ ଲଭ ୟୁ ଠୁ କହି ଗାଡି ଷ୍ଟାର୍ଟ କଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲା ତମେ ଭାରି ଜିଦିଆ । ମୁଁ କହିଲି ଜିଦି ତୁମ ପାଖେ କରିବିନି ତ ଆଉ କାହା ପାଖେ କରିବି, ଏମିତି କଥା ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଗାଁ ଆଉ ୫ କିଲୋମିଟର ଥିଲା ବର୍ଷା ବେବି ଦିଦିଙ୍କ ଗାଡିକୁ ପଳେଇଲା ଆଉ ମୁଁ ଓ ଆଲୋକ ଘରକୁ ଫେରିଲୁ । ସେ ମୋ ଫୋନ ନମ୍ବର ନେଇଥିଲା ଏବଂ କହିଥିଲା ରାତି ୯ଟା ରେ କଲ କରିବ ବୋଲି । ମୁଁ ମୋ ଫୋନ କୁ ଉତ୍ସୁକତା ର ସହ ଧରି ବସିଥିଲି କେତବେଳେ କଲ ଆସିବ, ଯେମିତି ଠିକ ୯ ଟା ବାଜିଛି କଲ ଆସିଲା, ମୁଁ ଫୋନ କାଟି ମୋ ଆଡୁ କଲ କଲି, ସେଦିନ ଆମେ ଏମିତି ସବୁ କଣ ଖାଇଛ, କଣ କରୁଥିଲ, ଏମିତି ନର୍ମାଳ କଥା ହେଇ ରାତି ୧୧ ଟା ହେଇଗଲା ।  ତା ପର ଦିନ ସକାଳୁ କଲ ଆସିଗଲା, କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲା ପରେ ରହିଲୁ ଫୁଣି ସେଇ ନର୍ମାଳ କଥା ହେଇ ରାତି ୯ ରେ ସରିଲା । କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ଆମେ ପ୍ଳାନ କଲୁ ଯେ ଆମେ ଗୋଟେ ଦିନ ଡେଟିଙ୍ଗ ରେ ଯିବା ପାଇଁ । ତୃତୀୟ ଦିନ ରାତିରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆଲୋକ ଓ ବେବି ଦିଦିଙ୍କୁ ନେଇ ଯେଉଁ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଗାଁ ରେ ସେଇ କଥା କୁ ନେଇ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଏମିତି ଲଭର ଙ୍କ ଭିତରେ ହୁଏ ହେଲେ ଏଥିରେ ଭୁଲ କଣ, ତା ପରେ ଲୋକ ମାନେ ଟିକେ କଥା କୁ ବଡ କରି କୁହନ୍ତି, କଣ କିସ କରିବା ମନା ନା ସାଙ୍ଗ ବୁଲିବା ମନା, ସେ କହିଲା ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଠିକ ଅଛି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ତା ଆଗକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଭାରି, ମୁଁ କହିଲି ଏଗୁଡା ମିଛ କଥା ତୁମେ ବି କହୁଛ, ମୋ ଜାଣିବାରେ ସେମାନେ କେବେ ସେକ୍ସ କରି ନାହାନ୍ତି । ସେ କହିଲା ଲୋକ କିନ୍ତୁ ସେଇଆ ସବୁ କଥା ହଉଛନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି ତାପରେ ଏମିତି ବେଳେ ହେଇଯାଏ ସେକ୍ସ ଦୁଇଜଣ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ସେ କହିଲା ଠିକ କଥା । ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ମୋ ସହ କରିବ କି ନାହିଁ, ସେ କହିଲା ହଁ ଯାହା କରିବି ବାହାଘର ପରେ । ଏମିତି କି ସେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କଥା ହାବାକୁ ବି ରାଜି ନଥିଲା, ତାପରେ ଆମେ ଏମିତି ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ କଥା ହେଲୁ, ମୁଁ ବି ତାକୁ ମୋ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମିକା କଥା କହିଲି ସେ କହିଲା ଯାହା ହେଇଛି ଭୁଲି ଯାଏ, ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଏନି ମୁଁ ତୁମ ସବୁ କଷ୍ଟ ଦୂର କରିଦେବି। ତା କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗିଲା । ଆମେ ପ୍ଳାନ କଲୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ବୁଲିଯିବା ପାଇଁ ଗୁରୁବାର ଦିନ । ବେଗୁନିଆ ରୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ୪୦ କିଲୋମିଟର ଦୂର ଯିବା ଆସିବା ୨ ଘଣ୍ଟା ଲାଗିବା ଆଉ ସେଠି ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ବୁଲବୁଲି କରି ଆସିଲେ ଘରେ କେହି ସନ୍ଦେହ କରିବେ ନାହିଁ । ସେ ଗୁରୁବାର ଦିନ କଲେଜ ଯିବା କହି ଘରୁ ଆସିଲା, ଆମେ ଖଣ୍ଡଗିରି ଯିବା ବେଳେ ବାଘମାରୀ ପାଖରେ ପାହାଡ ଉପରେ ଗୋଟିଏ ମନ୍ଦିର ଅଛି, ସେଇଠି କେହି ନଥିଲେ, ମୁଁ ମନ୍ଦିର ରୁ ସିନ୍ଦୁର ଆଣି ତା ମଥାରେ ଲଗେଇ ଦେଲି, ମାନେ ମୁଁ ତାକୁ ବାହାହେଇଗଲି, ସେ ବି ମୋତେ ତା ସ୍ଵାମୀ ବୋଲି ସେଦିନ ସ୍ଵୀକାର କରି ନେଲା । ଆମେ ଖଣ୍ଡଗିରି ରେ ପହଞ୍ଛି ବୁଲା ବୁଲି କଲୁ, ସେଠି ମୁଁ ତାକୁ ଲିପ କିସ ବି କଲି, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତାର ମୋ ପ୍ରତି ଥିବା ଲାଜ ଦୂରେଇ ଗଲା । ଆମେ ସେଦିନ ବୁଲା ବୁଲି କରି ଆସିଲୁ, ସେଦିନ ରାତିରେ କିସ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା ଆମ ଭିତରେ ଅଶୀଳ କଥା ବାର୍ତ୍ତା, ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସବୁ କଣ କଣ କଥା ହୁଅନ୍ତି, ଭିତରେ କଣ ପିନ୍ଧିଛ, କେଉଁଠିକୁ ମୋ କିସ ଦେଲ ଏଇ ସବୁ କଥା, ସବୁ କହିଲେ କାହାଣୀ ମୋର ବହୁତ ଲାମ୍ବା ହେଇଯିବ । ରବିବାର ଦିନ ସକାଳୁ ଉଠି ଫୁଲ ତୋଳିବାକୁ ଯିବ ତେଣୁ ସେ ରାତି ୩ ଟା ରୁ ଉଠି ଫୁଲ ତୋଳି ସାରି ମୋ ମୋତେ 4ଟା ବେଳକୁ କଲ କଲା, ମୁଁ କହିଲି ନିଦ ଲାଗୁଛି ପରେ କଥା ହେବି, ସେ କିନ୍ତୁ ଫୋନରେ ଚୁ ଚୁ ଚୁ ହେଇ ଗୁଡାଏ ଚୁମା ଦେଇ ଗଲା, ଆଉ ମୋ ନିଦ ପୁରା ଛାଡି ଗଲା । ଯେତେବେଳେ ଆରମ୍ଭ ଏମିତି ଫୁଲ୍ ନନ ଭେଜ ପରେ କଣ ଭେଜ ଖାଇଲେ ଭଲ ଲାଗିବ, ତେଣୁ ରବିବାର ଦିନ ସକାଳୁ ଖାଲି ବାଣ୍ଡ ଓ ବିଆ କଥା ହେଲୁ । ତାରି ଭିତରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆମର ତ ବାହାଘର ହେଲା ଆଜି କୁ ଚାରିଦିନ ଚଉଠି ହବ କି ନାହିଁ, ସେ ସାଙ୍ଗେ କହିଲା ମୁଁ କଣ ମନା କରୁଛି କି, ରାତିରେ ତୁମେ ଯଦି ଆସି ପାରିବ ଚଉଠି ନିଶ୍ଚୟ ହବ । ମୁଁ ବି କହିଲି ଓକେ, ଖୁସି ରେ ମୋ ପାଦ ମାଟିରେ ଲଗୁନଥିଲା । ଆମେ ସବୁ ପ୍ଳାନ କରିଦେଲୁ କେମିତି କଣ କରିବା, ମୁଁ ୮.୩୦ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଗାଁରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଗଲି, ତାକୁ ଫୋନ କଲି, ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାରି ବାଟ ଗେଟ ରେ ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରକୁ ନେଇଗଲା, ତାଙ୍କ ଘରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯିଏ ପୂଜା କୁ ଯାଇଛି, ମୁଁ ଯେମିତି ତାକୁ ପାଇଛି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତାକୁ ମୋ ଆଡକୁ ଭିଡି ଆଣି କାନ୍ଥକୁ ଆଉଜେଇ ଦେଇ ତାକୁ ନନ ଷ୍ଟପ ଲିପ କିସ କରି ଚାଲିଲି । ସେ ବି ମୋତେ ପୁଲ ସପୋର୍ଟ କରୁଥାଏ, ଏମିତି ଦୁହେଁ ଦୂହିଁଙ୍କୁ ୫-୭ ମିନିଟ କିସ ଦିଆ ନିଆ ହେଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଦଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି, ୨ -୩ ମିନିଟ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତ ରେ ଚିପିବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ, ସେ କହିଲା ଯାହା କରିବା କଥା ଉପରୁ କର, ଡ୍ରେସ ଖୋଲିହବ ନାହିଁ ଯଦି କିଏ ଆସି ଯିବ ସବୁ ସରିଯିବ, ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଇ କହିଲି ଡ୍ରେସ ନଖୋଲିକି ବି ମୁଁ ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ପାରିବି, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମ ଡ୍ରେସ ଟିକେ ଟେକି ଦିଅ, ମୁଁ ମୋ କାମ କରିଦେବି, ତା ସାଲୱାର କୁ ସେଟେକି ଧରିଲା ମୁଁ  ତା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି, ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଏପଟ ସେପଟ କରି ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚୁଚୁମିଲି । ଓଃ କି ମଜା ! ତାର ନିଶ୍ଵାସ ପ୍ରଶ୍ଵାସ ବଢି ଚାଲିଥାଏ । ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ଭିତରେ ମୁଁ ମୋ ଗୋଟେ ହାତକୁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆକୁ ଆଉଁସି ଚାଲିଥିଲି, ପ୍ରଥମ ଥର ମୋ ହାତ ଯେତେବେଳେ ତା ବିଆ ରେ ବାଜିଲା ତା ମୁହଁ ରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ବାହାରି ଆସିଲା । ମୁଁ ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ଆଣ୍ଠେଇ କରି ତା ବିଆ ରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ବିଆ ଚଟିବା ପରେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କଲି, ପ୍ରଥମେ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି, ତାପରେ ଦୁଇ ଏବଂ ତିନୋଟି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ତା ବିଆକୁ ଟିକେ ମେଳା କରିଦେଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲା ଯାହା କରିବା କଥା ଜଳଦି କର ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ଏବଂ ଟାଇମ ହେଗଲାଣି ପୂଜାସାରିବାର । ମୁଁ ଠିଆ ହେଇଗଲି ଓ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ତା ବିଆ ରେ ପୂରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ପସିଲାଣି, କାରଣ ସେ ପୁରା କୁଆଁରୀ ଥିଲା, ବିଆ ର ପରଦା ଛିଡି ନଥିଲା । ମୁଁ ଫୁଣି ଠାରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆରେ ସେଟ କରି ପାଞ୍ଚ ଛଅ ଦକା ଦେବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ଟା ପଶିଗଲା । ସେ ତା ପାଟିକୁ ଜାବି ଖାଲି ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହେଉଥାଏ ଏବଂ ମୋତେ ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଥାଏ । ମୁଁ ଆଉ ଚାରି ଧକା ମାରିବା ରୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ୩ ଇଞ୍ଚ ଖଣ୍ଡେ ପସିଗଲା । ସେ ମୋତେ ଜୋରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ଏବଂ ତା ଆଖି ଲୁହରେ ମୋ ସାର୍ଟ ଓଦା ହେଇଗଲା । ସେ ସେତିକିବେଳେ ମୋତେ କହିଲା ମିକୁ ବହୁତ ଦରଜ ହେଉଛି ଛାଡି ଦିଅ, ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଟିକେ ସମ୍ଭାଳି ଯାଅ ଭଲ ଲାଗିବ । ଦୁଇମିନିଟ ମୁଁ ବି କିଛି କଲି ନାହିଁ, ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ବିଆ ରେ ପସିକି ଥାଏ, ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ କିସ କରୁଥାଏ, ଏବଂ ତା ସେଉ ପରିକା ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ । ସେ ଟିକେ ଶାନ୍ତ ପଡିବାରୁ ମୁଁ ଧିରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗ ପଛ କଲି, ଦୁଇ ମିଣ୍ଟ ଧିରେ ଧିରେ କରିବା ପରେ ଗୋଟେ ଶକ୍ତ ଧକା ମାରିବା ରୁ ମୋର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଟା ଭିତରେ ପସିଗଲା । ସେ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହେଇ ଚିହିକି ଉଠିଲା । ବାସ ମୁଁ ଦୁଇ ତିନି ଧକା ମାରିଛି  ସେ ମୋତେ ଆଉ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବାରଣ କଲା । କହିଲା ବେଶି ଦରଜ ହେଲେ ଚାଲିପାରିବି ନାହିଁ ଲୋକ ସନ୍ଦେହ କରିବେ, ତା ପରେ ଏବେ  ଓଷା ଠିକୁ ଯାଇ ଭୋଗ ଆଣିବାର ଅଛି । ମୁଁ ତା କଥା ମାନି ଅଟକି ଗଲି, ହେଲେ ମୋର ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାରି ନଥାଏ ସେଇ କଥା ତାକୁ କହିବାରୁ ସେ କହିଲା ମୁଁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ବାହାର କରିଦେବି । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ରୁମାଲ ରେ ତା ବିଆ ରେ ଲାଗିଥିବା ରକ୍ତ କୁ ପୋଛି ଦେଲି, ସେ ନିଜ ଡ୍ରେସ କୁ ଠିକ କରିଦେଲା, ଓ ସେ ବସି ପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲା, ୧୦ ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ମୋ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ପାଟି ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି । କିଛି ସେ ଢୋକି ଦେଲା ଆଉ ବାକି ତ କ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଫୋପାଡି ଦେଲା । ମୁଁ ସେଇ ବାରି ପଟେ ବାହାରି ଆସିଲି । ଏଥିଲା ମୋର ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ରାତିରେ ପ୍ରେମିକା ସହ ଚଉଠି । କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରିବେ । ତାର ଆଉ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପରେ ଆମେ ଆଉ ଥରେ ସେକ୍ସ କରିବା କୁ ଇଚ୍ଛା କଲୁ, ଠିକ ଆଗ ଦିନ ପରିକା ମୁଁ ଯାଇଥିଲି, ହେଲେ ସେଦିନ ଆମ ଭାଗ୍ୟ ଖରାପ ଥିଲା ତା ଭାଇ ଆମକୁ ଧରି ନେଲା, ତା କୁ ବହୁତ ଗାଳି କଲେ, ତା ପରେ ମୁଁ ତା ବୋଉଙ୍କୁ ବହୁତ ବୁଝେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି  କିନ୍ତୁ ତା ବୋଉ ମୋତେ ବୁଝେଇ ବାକୁ ଯାଇ କହିଲେ ଦେଖ ପୁଅ ତମକୁ ମୋ ଝିଅଠୁ ଭଲ ଝିଅ ମିଳିବେ, କାନ୍ଦ ନାହିଁ, ଯାହା ହେଇଛି ଭୁଲିଯାଏ, ଯଦି ଆମର ଜାତି ସମାନ ହେଇଥାନ୍ତା ମୋ ଝିଅ ନିଶ୍ଚୟ ତୁମ ସହ ବାହା କରେଇଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଜାତି ଆଲଗା ରୁ ଲୋକ ନିନ୍ଦା ସହି ହବନି । ତା ପରେ ତା ଠୁ ଫୋନ ଛଡେଇ ନେଲେ ତା କଲେଜ ଯିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । ମୋତେ ବି ମୋର ଏହି ଭୁଲ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଅନୁତପ୍ତ, ସେ ଝିଅ ଆଜି ବି ମୋ ମନରେ ଅଛି । ଏଇ ସବୁ ଥିଲା ମୋ ଜୀବନ, ଆଗକୁ ଆଉ କିଛି ମୋ ଜୀବନ ସତ ଘଟଣା ନେଇ ଆସିବି ବିଦାୟ ଦିଅନ୍ତୁ । କାହାଣୀ କୁ ପଢିଥିବାରୁ ଅଶେଷ ଧନ୍ୟବାଦ । 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!