କୁଆଁର ପୁନେଇ ରାତିରେ ଫାଟିଲା କୁଆଁରୀ ବିଆ – SexKahanni.COM

କୁଆଁର ପୁନେଇ ରାତିରେ ଫାଟିଲା କୁଆଁରୀ ବିଆ

କୁଆଁର ପୁନେଇ ରାତିରେ ଫାଟିଲା କୁଆଁରୀ ବିଆ

Kuanra Punei Ratire Phatila Kuanri Bia

କୁଆଁର ପୁନେଇ ରାତିରେ ଫାଟିଲା କୁଆଁରୀ ବିଆ :- ସମସ୍ତ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଓ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ଜୁହାର କରୁଛି ମୁଁ ଅନୁପମ, ସମସ୍ତେ ଅନୁଆ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି । ଆମ ଘର କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଆଠଗଡ ବ୍ଲକରେ । ମୋ ବୟସ ଏବେ ୨୧ ବର୍ଷ । ଆଜି ମୋର ଯେଉଁ କାହାଣୀଟି କହିବାକୁ ଯାଉଛି ତାହା ମୋର ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡର  ସହ ଘଟିଥିଲା । କାହାଣୀଟି ମୋର ୩ ବର୍ଷ ତଳର ଯେତେବେଳେ ମୁଁ +୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ଛାତ୍ର ଥିଲି । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଗୋଟେ ୯ମ ଶ୍ରେଣୀର ଝିଅ କୁ ପଟେଇ ଥିଲି । ତା ନାଁ ରୁନୁ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ରଙ୍ଗ ପୁରା ଚୂଳବୁଲି ହାବ ଭାବ ତାର । ନୂଆ ନୂଆ ଯୌବନ ଦେହକୁ  ଛୁଇଁଥାଏ, ମନ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ରେ ହେଉଥାଏ ତାର ପୁରୁଷର ଛୁଆଁ ପାଇବା ପାଇଁ ।

ତାଙ୍କ ଘର ଆମରି ସାହିରେ, ଆମ ଘରଠୁ ୨୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ । ସେ ଯେତେବେଳେ ସ୍କୁଲ କିମ୍ବା ଟ୍ୟୁସନ ଯାଏ ମୁଁ ଆମ ଗାଁ ବରଗଛ ମୂଳେ ଠିଆ ହୋଇ ତାକୁ ଲାଇନ ମାରେ । ଯେମିତି ତା ଆସିବା ଟାଇମ ହୁଏ ଯେତେ ଯାହା କାମ ଥିଲେ ବି ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମନଅଧୀର ହୁଏ, ଆଉ ସବୁ କାମ ଛାଡି ଫୁଣି ସେଇ ବରଗଛ ମୂଳେ ତାକୁ ଅପେକ୍ଷାକରିଥାଏ । ଏମିତି ସବୁଦିନ ତାକୁ ଚାହିଁ ୨ ମାସ ପଳେଇଲା । ସେ ବି ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ଦେଖେ ତାର ଆଖିର ଚାହାଣୀ କହେ ସେ ବି ମୋତେ ଭଲପାଏ ବୋଲି । ଦିନେ ସେ ଏକାଏକା ଟ୍ୟୁସନ ଯାଉଥିଲା, ମୁଁ ବାଇକ ଧରି ସବୁଦିନ ଭଲି ଠିଆ ହେଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ତା ସାଙ୍ଗ ମାନେ କେହି ନାଆସିଥିବା ଦେଖି ମୁଁ ତା ପଛରେ ବାଇକ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରି ଗଲି ।

ତା ଟ୍ୟୁସନ ଆମ ଗାଁ ଶେଷ ମୁଣ୍ଡରୁ  ୪କିମି, ସେ ଯେମିତି ଆମ ଗାଁ ପାର ହେଇଛି ତା ସାଇକେଲ ର ଗତି ସହ ମୋ ବାଇକ ର ଗତିକୁ ସମାନ ରଖି ମୁଁ ତା କୁ ମୋ ମନ କଥା କହିଲି, ସେ ସବୁ ଶୁଣୁଥାଏ କିନ୍ତୁ କିଛି କହୁନଥାଏ । ଶେଷରେ ତାକୁ ମୋ ଫୋନ ନମ୍ବର କହି ଆସିଲି । ବହୁତ ଦ୍ଵନ୍ଦ ଭିତରେ ଥାଏ ଫୋନ କରିବ କି ନାଇଁ, କିନ୍ତୁ ରାତି ୧୦ ଟା ପାଖା ପାଖି ହବ ମୋତେ ଗୋଟେ ଅଜଣା ନମ୍ବରରୁ କଲ ଆସିଲା । ମୁଁ ଯେମିତି ହାଲୋ କହିଛି ସେ ଫୋନ କାଟି ଦେଲା । ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଆଡୁ କଲ କଲି ସେ ରିସିଭ କଲା କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ଖାଲି ହାଲୋ ହାଲୋ ହେଲି ପାଖା ପାଖି ୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ କିଛି ନକହିବାରୁ ମୁଁ ଫୋନ କାଟିଦେଲି ।

ତାପରେ ସେ ଫୁଣିଠାରେ ୫ ମିନିଟ ପରେ କଲ କଲା ଫୁଣି କିଛି ନକହି ସେମିତି ଲାଇନରେ ଥାଏ, ମୋ ମନ କହିଲା ଏ ଝୁନୁ ହେଇଥିବ ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କିଏ ରୁନୁ କି ? ଦୁଇଥର କହିବା ପରେ ସେ ନରମ କଣ୍ଠରେ ଗଳା କୁ ଚାପି କହିଲା ହୁଁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କଣ ଡର ଲାଗୁଛି କି ମୋ ସହ କଥା ହବ ପାଇଁ ସେଥିପାଇଁ କିଛି କହୁନଥିଲ । ସେ କହିଲା ନା ନା ଡର ନୁହେଁ ଯେ କାଲେ ଆଉ କିଏ ତମ ଫୋନ ଧରିଥିବେ । ମୁଁ କହିଲି ହଉ କଣ କରୁଛ? ସେ କହିଲା ସୋଇଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ତମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ, ସେ କହିଲା – ହଁ ଜାଣିଛି ସେଇଥିପାଇଁ ତୁମେ ସବୁ ବେଳେ ବର ଗଛ ପାଖେ ଠିଆ ହେଇ ମୋତେ ଦେଖ । ମୁଁ କହିଲି ଯଦି ସବୁ ଜାଣିଛ ତାହେଲେ ସକାଳେ ମୋତେ କଣ ପାଇଁ କିଛି କହିଲ ନାହିଁ ।

ସେ କହିଲା କାଳେ କିଏ ଦେଖିଲେ କଣ ଭାବିବ ବୋଲି, ମୁଁ – ତାକୁ କହିଲି ତାହାଲେ ତମେ ମୋ ଭଲପାଇବା କୁ ସ୍ଵୀକାର କଲ,ସେ କହିଲା ହଁ ସେଇଥିପାଇଁ ତ ଫୋନ କରିଛି । ମୁଁ କହିଲି କଣ ସତରେ ନାଁ ଏମିତି କହୁଛ, ସେ  କହିଲା – ମାନେ, ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ମୋତେ ସେଇ କଥା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କହି ନାହଁ ଯାହା ଜଣେ ପ୍ରେମିକା ତା ପ୍ରେମିକ କୁ କୁହେ । ସେ କହିଲା – ଓଃ , ହଉ ଏବେ କହୁଛି ଆଇ ଲଭ ୟୁ, ମୁଁ ବି ତାକୁ ଆଇ ଲଭ ୟୁ ଠୁ କହିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଏତେ ରାତିରେ କଥା ହଉଛ ଘରେ କେହି ଜାଣିବେ ଯଦି? ସେ କହିଲା – ବୋଉ ସେପଟେ ସୋଇଛି । ମୁଁ ଏପଟ ଘରେ ସୋଇଛି । ତାଙ୍କ ଘରେ ତା ବୋଉ ଆଉ ସେ ରୁହନ୍ତି, ତା ବାପା ଓ ଭାଇ ଭୁବନେଶ୍ଵର ରୁହନ୍ତି ।

ମୁଁ କହିଲି ଏଇଟା କଣ ତୁମ ଫୋନ,ସେ କହିଲା ନା ଘର ଫୋନ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏ ଫୋନ ଟା ଧରେ,  ତୁମେ ମୋତେ ସେତେବେଳେ ଫୋନ କରିବ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଫୋନ କରିବି । ତାପରେ ଆମେ ସେଦିନ ରାତି ୧୧ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ହେଲୁ । ଏମିତି ସେ ସବୁଦିନ ରାତି ହେଲେ ମୋତେ ଫୋନ କରେ ଆଉ ଆମେ କଥା ବହୁତ ଲେଟ ନାଇଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ । ଆପଣ ମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଆମ ଭିତରେ ଏମିତି ନର୍ମାଲ କଥା ୧୨-୧୩ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଦିନେ କିସ ଦବାକୁ କହିଲି ସେ କିସ ଦେଲା, ମୁଁ ବି ତାକୁ ଦେଲି । ଧିରେ ଧିରେ ଆମ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କଥା ହେଲୁ । ଏମିତି କି ଆମର ଫୋନ ସେକ୍ସ ନୀତି ଦିନିଆ କଥା ହେଇଗଲା । ମୁଁ ଆମ କ୍ଲବ ଘରେ ସୁଏ ତେଣୁ ମୋତେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଉନଥିଲା ଏମିତି କଥା ହବ ପାଇଁ ।

ଆମ ସାହିରେ ଭାଗବତ ଘର ଦୁଇ ବଖରା, କ୍ଲବ ଘର ଦୁଇ ବଖରା ସାଙ୍ଗକୁ ଗୋଟେ ବଡ ବାରଣ୍ଡା ଥାଏ ତେଣୁ ଯିଏ ଯେଉଁଠି ସୋଇପାରିଲା । ମୁଁ ଏବଂ ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ପୁରୁଣା କ୍ଲବ ଘରେ ସୋଉ । ଏଇ ଭିତରେ ଆମେ ଫୋନରେ ବହୁତ କିଛି କଥା ହେଇ ସାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫିଜିକାଲି ଆମେ କେବେ ବି କେହି କାହାକୁ ଟଚ କରିନଥିଲୁ । ଏମତିକି କିସ ବି ନୁହେଁ କାରଣ ସେଇ ଭଲି ସୁଯୋଗ ଆମକୁ ମିଳିନଥିଲା । ସେଦିନ କୁମାର ପୁର୍ଣିମା ଥାଏ ଆମ ଗାଁ ଠାରୁ ୧୫ କିମି ଦୂର ହବ ବାଙ୍କୀରେ କୁମାର ପୁର୍ଣିମା ମହୋତ୍ସବ ହୁଏ ବହୁତ ଧୂମ ଧାମ ରେ ହୁଏ। ଆମର ଆଖ ପାଖ ଗାଁର ସମସ୍ତେ ଯାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି । ସେଦିନ ବି ତା ବୋଉ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଗଣାର କିଛି ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଅଟୋ କରି ଯାଇଥିଲେ ।

ସେଦିନ ଓଷା କରି ଓପବାସ କରିଥିଲା ତେଣୁ ସେ ଗଲା ନାହିଁ , ବାସ ତା ବୋଉ ଘରୁ ଯିବା ପରେ ସେ ମୋତେ କଲ କଲା, ସେତେବେଳକୁ ସମୟ ୭ ଟା ହେଇଥିଲା କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲା ପରେ ମୋତେ ସେ ଏମିତି ଖୁସିରେ ଗୋଟେ କିସ କଲା । ମୁଁ ତାକୁ କିସ କଲି ଏବଂ ତାକୁ କହିଲି ଏମିତି ଆଉ କେତେଦିନ ଫୋନ କିସ ଚାଲିବ ରିଅଲରେ କେବେ ଦବ କୁହ, ସେ ସେଠୁ କହିଲା ତମେ ଆମ ଘରକୁ ଆସି ମୋତେ ଦେଇ ଯାଉନ ମୁଁ କଣ ମନା କରୁଛି କି? ମୁଁ କହିଲି ସେଇଟା କଣ ସମ୍ଭବ ? ସେ କହିଲା ପୁରୁଷ ପୁଅ ଯଦି ନିଶ୍ଚୟ ଆସିବ ଦେଇ ଯିବ? ମୁଁ ତା କଥା ଶୁଣି ମୋ ରକ୍ତ ଗରମ ହେଇଗଲା, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କେଉଁ ଦିନ ଯିବି କୁହ ଆଉ କେତେବେଳେ ? ସେ ହସି କହିଲା ଏତେ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ଏବେ ହଉଥିଲା, କେଉଁ ଦିନ କଣ କହୁଛ ଏବେ ଆସ ? ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ବୋଉ ଯଦି ଦେଖି ଦେବେ, ସେ କହିଲା ବୁଦୁ କେହି ଥିଲେ ମୋର ବି ଏତେସାହସ ହବନି ତୁମକୁ କହିବାକୁ ବୋଉ ବାଙ୍କୀ ଯାଇଛି ମହୋତ୍ସବ ଦେଖିବାକୁ । ଏବେ ଆସ ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି ।

ସେତେବଳକୁ ମୁହଁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଥାଏ କାରଣ ଶୀତ ଦିନ ଆସିଯାଇଥାଏ, ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲି ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଲି କେହି କୁଆଡୁ ଆସୁ ନାହାନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କ କନ୍ଧି ଭିତରକୁ ପସିଗଲି, ସେଇ କନ୍ଧିରେ କେବଳ ତାଙ୍କର  ୪ ବଖରା ଲମ୍ବା ଘର ଅଛି ଆଉ ତାପରେ ବାରି ପଡିବ । ସେ ବାହାରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲା ମୋତେ ତା ରୁମ କୁ ଯିବା କୁ କହିଲା, ନୂଆ ଡ୍ରେସ ରେ ସେ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥାଏ । ତାପରେ ସେ ଘର ଭିତରକୁ ପସି ଆସି କବାଟ ବନ୍ଧ କରିଦେଲା । ଯେମିତି ସେ କବାଟ ବନ୍ଧ କରିଛି ତାକୁ ସିଧା ଭିଡି ଧରି କିସ କରିଚାଲିଲି । ସେ ବି ମୋତେ ବହୁତ ସହଯୋଗ କରୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ କିସ କଲା ପରେ ମୁଁ ତାର ଛୋଟ ଛୋଟ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ସେ ବି ମୋତେ ବିରୋଧ କଲା ନାହିଁ ମୁଁ ଭାବିଲି ଟୋକି ଆଜି ବୋଧେ ଗେହିଁବାକୁ ଦବ ସେଇଥିପାଇଁ ଡାକିଛି ।

ମୁଁ ଦୁଧ ଚିପି ସାରିଲା ପରେ ତାକୁ କହିଲି ଡ୍ରେସ ଖୋଲ ଟିକେ ତୁମଦୁଧ ଚୁଚୁମିବି, ସେ ଆଗ ମନା କଲା ତାପରେ ଟିକେ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ସେ ତା ଛାତି ଉପରୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତା ବ୍ରା କୁ ଖୋଲି ତାକୁ ଖଟରେ ସୁଆଇ ଦେଇ ତା ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି । ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ମୋର ବି ପ୍ରଥମ ଥର ଥାଏ ଆଉ ତାର ବି । ଦୁହେଁ ଅପୂର୍ବ ଆନନ୍ଦ ରେ ମଜି ଉଠୁଥିଲୁ । କିଛି ସମୟ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ କହିଲି । ସେ ପ୍ରଥମେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିକି ଡରିଗଲା କହିଲା ଏତେ ବଡ ଟେ ପାଟିରେ ପଶିବ ନାହିଁ, ମୁଁ କହିଲି ଯେତିକି ପଶିବ ସେତିକି ଚୁଚୁମ । ସେ ମୋ ୭ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିଲା । ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ମାଡି ଧରି ଥାଏ । ଯାହା ଫଳରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ବାଣ୍ଡଟା ତା ପାଟି ଭିତରେ ପସିଗଲା । ଏମିତି  ଭାବେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ ।

ଏମିତି ୭-୮ ମିନିଟ ଯାଇଛି ସେ ତାର ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା, ମୋତେ କହିଲା ଥାଉ ଆଜି ସେତିକି ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଲାକି ସେ କହିଲା ମୋର ପାଣି ବାହାରିଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖିବାକୁ କହିଲି ସେ ଠିଆ ହେଇ ମୋତେ ଦେଖେଇଲା ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପୁରା ଭିଜିଯାଇଥାଏ। ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆରେ ଭିତର ଟା ଦେଖା ଉପରଟା ଦେଖିଲେ କଣ କିଛି ଜାଣି ହବ, ସେ କହିଲା ନା ନା ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ପାରିବି ନାହିଁ, ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପ୍ଳିଜ ପ୍ଳିଜ କହିବାରୁ ସେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଚଡି ଖୋଲିଲା, ଯେମିତି ମୋ ଆଖି ତା ବିଆ ରେ ପଡିଛି ମୋ ଆଖି ପଲକ ପଡୁନଥାଏ । ତାପରେ ସେ କହିଲା ଦେଖି ସାରିଲ, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏବେ ତ ଆରମ୍ଭ କଲି ସାରିଲା କେତେବେଳେ, ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଜିନିଷ ଟେ ରଖିଛ wow nice ବିଆ । ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଖଟ ଉପରକୁ ପେଳିଆ ଦେଇ ତା ବିଆ ରେ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଦୁଇ ଚାରିଟା କିସ ଦେଇ ଦେଲି ।

ତା ଶରୀର ଉତ୍ତେଜନା ରେ କମ୍ପି ଉଠୁଥାଏ, ଆଖି ବନ୍ଦ ହେଇଯାଇଥିଲା, ତାପରେ ମୁଁ ବିଆର ପାଖୁଡା ମେଲେଇ ଧରି ଚାଟି ଚାଲିଲି । ତା ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସେତିକି ଥାଉ ଧନ ମରିଜିବି, ତାର ଏହି କଥା ଗୁଡାକୁ ମୋ ଶରୀର ଉତ୍ତେଜନା କୁ ଆହୁରି ବଢେଇ ଦଉଥିଲା । ୧୦ ୧୫ ବିଆ ଚଟିଲା ପରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ସିଧା ଗଲି ଗଲା, ତାପରେ ଆଉ ଆଉ ଦୁଇଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ଗଲେଇଲି କିଛି ସମୟ ଆଗ ପଛ କରିଛି ସେ କହିଲା ଜଲ୍ଦି ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଟା ପୁରାଅ, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳିପାରୁନି । ତମେ ଯାହା କରୁଛ ମୋ ବିଆ ଢିଲା ହବ ପାଇଁ ମୁଁ ତୁମ ସହ ଫୋନ ରେ କଥା ହବ ବେଳେ ଡେଲି ଆଙ୍ଗୁଳି କରେ ।

ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସେଟ କଲି ପସିଲା ନାହିଁ, ତାପରେ ସେ ଭେସଲିନ ଆଣି ତା ବିଆ ରେ ମାରି ମୋତେ କହିଲା ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ଦୁଇ ଧକା ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ଅଗ୍ରଭାଗ ଟା ପସିଗଲା । ସେ ତା ହାତରେ ଜୋରେ ଖଟକୁ ଧରି ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହେଉ ଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ ୧୦ ଧକା ମାରିବା ପରେ ମୋବାଣ୍ଡ ତିନି ଇଞ୍ଚ ପସିଗଲା । ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହେଇ କହୁଥାଏ ଟିକେ ରହିଯାଏ ତାପରେ ପୁରେଇବ । ମୁଁ ତା କଥା ଶୁଣିଲି ନାହିଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ଚାଲିଲି ଆଉ ୫ ଧକା ପରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଟା ଭିତରକୁ ପସିଗଲା । ଯେମିତି ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ର କୁଆଁରୀ ପରଦା କୁ ପଟେଇ ପଶିଛି ରକ୍ତ ବୋହି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯାକ ଲାଗି ଗଲା ।

ମୋତେ ଡର ଲାଗିଲା ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କାଡି ଦେଲି ସେ ଆଖି ବୁଜି ସେମିତି ଖଟରେ ପଡିଥାଏ । ମୁଁ ଭାବିଲି ବେହୋସ ହେଇ ଯାଇଛି । ମୁଁ ତାକୁ ୨-୩ ମିନିଟ ଡାକିଲା ପରେ ସେ ଶୁଣି ବସିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ପିନ୍ଧିଥିବା ମୋ ଇନର ଗଞ୍ଜିରେ ତା ବିଆ ରୁ ସବୁ ରକ୍ତ ପୋଛି ଦେଲି । ସେ ଟିକେ ଶାନ୍ତ ହେଇ ବସିବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ସେ କହିଲା ନାଇ ତୁମ ମନ ଦୁଃଖ ହବ, ତେଣୁ ତୁମେ ବିଆ ପୁରେଇ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗ ପଛ କର ବାହାରିଯିବ । ତାପରେ ତାକୁ ଠିଆ କରି ଧିରେ ଧିରେ ୧୦ ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋର ବାହାରିଗଲା । ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ କାଡି ଦେଲି ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ଘର ଚଟାଣ ଉପରେ ପଡିଲା । ସେଦିନ ପ୍ରାୟ ଆମେ ଦେଢ ଘଣ୍ଟା ଆମେ ଗିହାଁ ଗିହିଁ ହେଲା ପରେ ମୁଁ  ପଳେଇ ଆସିଲି ସେତେବେଳକୁ ବି ତା ବୋଉ ଆସିନଥିଲେ ।

ସେଦିନ ପରଠୁ ଆମ ଭିତରେ ଡର ଛାଡି ଗଲା, ତାପରଠୁ ମୁଁ ରାତିରେ ସମସ୍ତେ ସୋଇବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ ଦୁଇମାସ ଭିତରେ ମୁଁ ତାକୁ ୧୨ ଥର ଗେହିଁଛି ।  ୧୩ ଥର ବେଳକୁ ତା ବୋଉ ଆମକୁ ଧରି ପକେଇଲେ । ତାପରେ କଣ ହେଲା ମୁଁ ପରେ କହିବି ଆଉ ଏକ କାହାଣୀରେ, ରହୁଛି ଧନ୍ୟବାଦ ମୋ କାହାଣୀ କୁ ପଢିଥିବାରୁ

କାହାଣୀର ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ :- ପ୍ରେମିକା ର ବେଧେଇ ମା ମୋତେ ବେଧୁଆ କରିଦେଲା

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

11550cookie-checkକୁଆଁର ପୁନେଇ ରାତିରେ ଫାଟିଲା କୁଆଁରୀ ବିଆ
4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!