Lift Dei Bhikaruni Ku Gehili ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଭିକାରୁଣୀକୁ ଗେହିଁଲି – SexKahanni.COM

Lift Dei Bhikaruni Ku Gehili ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଭିକାରୁଣୀକୁ ଗେହିଁଲି

ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଭିକାରୁଣୀକୁ ଗେହିଁଲି

Lift Dei Bhikaruni Ku Gehili

Lift Dei Bhikaruni Ku Gehili   ହାଏ ମୁ ସିପୁନ  ମୁ ଏଇ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ରେ ବହୁତ ଦିନ ରୁ ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢୁଛି । କିନ୍ତୁ ମୋ ଜୀବନରେ  ଘଟିଥିବା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା କୁ ବହୁତ ଦିନୁ ଲେଖିବି ବୋଲି ଭାବୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ଲେଖି ପାରୁନଥିଲି । ଆଜି ସେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି ଲେଖିବା ପାଇଁ । ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଭିକାରୁଣୀ କୁ ଗେହିଲି। ସରୀ ମୁ ଭୁଲି ଯାଇଛି ମୋ ପରିଚୟ ଦେବା ପାଇଁ ମୋ ନାମ ସିପୁନ ମୋ ଘର ରାଉରକେଲା ପାଖ ଗୋଟେ ଗାଁ ରେ ।

ମୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଟିକେ ମୋଟା । ବାଣ୍ଡ 6 ଇଞ୍ଚ  ମୋର ଭାଉଜ ଆଉ ବିବାହିତ ମହିଳା ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ଦିନକର ଘଟଣା ମୁ ଗୋଟେ କାମରେ ସମ୍ବଲପୁର ଯାଇଥିଲି କାମ ସାରୁ ସାରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଗଲା ତେଣୁ ମୁ ମୋ ଜଣେ ଭଉଣୀ ଘରେ ରହିଗଲି  ସକାଳୁ ଉଠୁ ଉଠୁ 7 ଟା ହେଇଗଲା ତେଣୁ ମୁ ଗାଧେଇ ଖାଇ ପିଇ ବାହାରୁ ବାହାରୁ 8 ଟା ଶୀତ ଦିନ ଥାଏ ମୁ ମୋ ବାଇକ ଧରି ବାହାରିଲି ।

ମୁଁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ପାଖା ପାଖି 50 କିଲୋମିଟର ଆସିଛି ଜଣେ ମହିଳା ନିଛାଟିଆ ଜଙ୍ଗଲ ରାସ୍ତା ରେ ମତେ ଲିଫ୍ଟ ମାଗିଲା । ମୁ ଜାଣି ପାରିଲିନି ଟିକେ ଆଗକୁ ଯାଇ ବ୍ରେକ ମାରିଲି ଦେଖିଲି ସେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ପଚାରିଲେ ମତେ ଟିକେ ଆଗକୁ ନେଇ ଛାଡି ଦେବ କି ?  ତ ମୁଁ କହିଲି ନିଶ୍ଚୟ ଛାଡ଼ିଦେବୀ କହିଲି ।

ତା ପରେ ସେ ମୋ ବାଇକ ପଛପଟେ ବସିଲା । ସେ ଯେମିତି ବସିଛି ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା । ମୁ ଭାବିଲି ଆଜି ୟାକୁ ଯେମିତି ହେଲେ ଗେହିବି ଭାବି ଭାବି ଆସିଲି  ରାସ୍ତା ପୁରା ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲରେ ଭରି ରହିଥିଲା ।  ମୁ ତା ସହ କଥା ହେଇ ହେଇ ଆସିଲି ପଚାରିଲି ତମେ କୁଆଡେ ଯାଉଛ ସେ ଗୋଟେ ପାଖ ଗାଁ ର ନା କହିଲା ।

ତ ମୁଁ କହିଲି ତମେ କଣ କର ସେ କହିଲା ଗୋଟେ ଜାଗାରେ କାମ କରୁଥିଲି । ତ ସେ ମାଲିକ ମତେ ବିଦା କରିଦେଲା । ମୁ ୟା ତା ଘରେ ରହିଯାଏ ଆଉ ମାଗିକି ଖାଏ ସେ ଟିକେ ପାଗେଳି ପରି ଲାଗୁଥିଲା ପାଖା ପାଖି 30 କିଲୋମିଟର ଆସିଲା ପରେ ମୁ ତାକୁ କହିଲି କି ମୁ ତମକୁ ଲିଫ୍ଟ ଦେଲି ତା ବଦଳରେ ମତେ କଣ ଦବ (ସେତେବେଳେ ମୋ ମନ ପୁରା ଧକ ଧକ ) ।

ସେ କହିଲା ଭାଇ ମୁ ତ ମାଗିକି ଖାଉଛି ତମକୁ କଣ ଦେବୀ ତା ପରେ ମୁ କହିଲି ତମେ ତ ମସ୍ତ ଦେଖା ଯାଉଛ ଚାଲ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଟିକେ ଯିବା । ସେ ଡରିଗଲା ଆଉ କହିଲା ନାଇଁ ନାଇଁ ମତେ ଡର ଲାଗୁଚି ଚାଲ ମତେ ଛାଡ଼ିଦେବ । ତ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଡରିବାର କିଛି ନାହିଁ ମୁ କିଛି କରିବିନି କହି ଟିକେ ଚୁପ ରହିଲି ଟିକେ ପରେ ପୁଣି କହିଲି କି ମୁ ତମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବି ତମେ ମତେ ଟିକେ ଗେହିଁବାକୁ ଦେବ ତ ?

ସେ ସେଠୁ କହିଲା ଚି ଏମିତି କଣ କହୁଚ ତ ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ତାର ବି ଇଚ୍ଛା ଅଛି ଭାବି ମୋ ହାତକୁ ପଛ ପଟକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ଚିପିଦେଲି ସେ ଆଃ କହି ଛାଡ ଛାଡ କହି ହାତକୁ ବାହାର କରିଦେଲା ତ ମୁଁ ତାକୁ ଟିକେ ଡରେଇ କହିଲି ଯଦି ତମେ କରିବାକୁ ନଦେବ ତାହାଲେ ଏଇ ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଛାଡ଼ିଦେବୀ ସେ ସେଠୁ କିଛି ନକହି ଚୁପ ହେଇକି ରହିଲା ଓ ମୁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଚାଲିଲି ।

ସାଙ୍ଗ ମାନେ ତା ଫିଗର 32-30-32 ଥିଲା ଦେଖିଲି ପଛରେ ଗୋଟେ ବାଇକ ଆସୁଛି ତ ହାତ କୁ ବାହାର କରିଦେଲି ସେ ବାଇକ ଵାଲା ଆଗକୁ ଗଲା ପରେ ମୁ ରାସ୍ତା ସାଇଡ ଜଙ୍ଗଲରେ ଗାଡି ରଖି ତାକୁ କହିଲି ଚାଲ ସେ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ସେ ରାଜି ହେଇଗଲା ଆଉ ଗାଡି ରୁ ଓଲହେଇ ଶାଢ଼ୀ ଟେକି ମୁତିବାରେ ଲାଗିଲା ମୋର ଜେ ଏପଟେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ।

ସେ ଯେମିତି ମୁତି ସାରିଛି ମୁ ତାକୁ ଚାଲ ଜଲଦି ଜଙ୍ଗଲ କୁ କହି ଡାକିନେଲି ଓ ଗୋଟେ ବୁଦା ତଳେ ତାକୁ ଶୋଇବାକୁ କହିଲି । ସେ ଆଗ ବସି ପଡ଼ିଲା ତା ଶାଢ଼ୀ କୁ ଟେକି ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପେଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାର କରି ତାକୁ ଧରେଇ ଦେଲି। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗ ପଛ କଲା ତ ମୁ ଜାଣିଗଲି କି ସେ ପୁରା ଓସ୍ତାତ୍ ଥିଲା ବୋଲି ତାକୁ କହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଟିକେ ପାଟିରେ ପୁରାଓ ସେ ମନା କଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

361225cookie-checkLift Dei Bhikaruni Ku Gehili ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଭିକାରୁଣୀକୁ ଗେହିଁଲି
One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!