Lift Dei Bhikaruni Ku Gehili ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଭିକାରୁଣୀକୁ ଗେହିଁଲି – Page 2 of 2 – SexKahanni.COM

Lift Dei Bhikaruni Ku Gehili ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଭିକାରୁଣୀକୁ ଗେହିଁଲି

ମତେ ଭଲ ଲାଗେନି କହିଲା ତ ମୁ ତାକୁ ଆଉ ଜବର ଦସ୍ତି କଲି ନାହିଁ । ସେଠୁ ମୁ କହିଲି ତମ ଚଡି ଖୋଲ ସେ କହିଲା ମୁ ଚଡି ପିନ୍ଧେ ନାହିଁ କହି ତା ଶାଢ଼ୀ କୁ ଟେକି ଦେଇ ଶୋଇଗଲା ଓହହଃ କି ବିଆ ତାର ପୁରା ଗୋରା ବିଆ କୁ ଟିକେ ଟିକେ ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି । ମୁ ତାକୁ କହିଲି ତମ ବିଆ ବାଳ କିଏ କାଟିଛି ? ସେ କହିଲା ମୁ ନିଜେ ବ୍ଲେଡ଼ ରେ ରୁଖି ଦିଅ ମୁ କହିଲି ଯଦି କେବେ ରୁଖୁ ରୁଖୁ ବିଆ କଟିଯାଏ ତ !

ସେ କହିଲା କେବେ ତା କଟି ନାହିଁ ଯେବେ କଟିବ ଦେଖିବା କହି ବିଆ କୁ ଖୋଲି ଦେଲା ଓହହଃ ତା ବିଆ ର ଚମ ଦେଖି ପୁରା ପିଙ୍କ ତାପରେ ତାକୁ ପଚାରିଲି ମୁ ତା କୋଣ୍ଡୋମ ଧରି ନାହିଁ ସେ କହିଲା ଆଣିଲନି ଦୋକାନ ରୁ ମୁ କହିଲି ମତେ ବିନା କୋଣ୍ଡୋମ ରେ ଭଲ ଲାଗେ ସେ କହିଲା ହଉ କର ବୋଲି । ମୁଁ ଯେମିତି ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଛି ସେ ଓ ହ ହଃ ଆଃ ଓ ହ ହଃ ଆଃ ହଃ ହ କହିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ସେ ଆଗାମୀ କ୍ଷଣରେ ସହଜରେ ସବୁ କିଛି ସହି ନେଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାର ବାଳ ଧରିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରିଲି । ଜୋରଦାର ସଟ ମାରିବା ଚାଲୁ କରିଦେଲି । ମୋର ପ୍ରତିଟି ଷଟ ସେ ତା ପାଟିରୁ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଆବାଜ ଆସୁଥିଲା ।  10 ମିନିଟ ପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା ।

ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି ତ ସେ କହିଲା ତମଇଛା ବୋଲି ମୁଁ ସେଠୁ ତା ଭିତରେ ଛାଡିଦେଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ସେ ଚୁପ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ଓ ଉଠି ତା ଶାଢ଼ୀ ରେ ବିଆ କୁ ପୋଛିବାରେ ଲାଗିଲା ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମଧ୍ୟ ସଫା କଲା ସେତେବେଳେ ତା ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଲାଲ ହେଇ ସାରିଥିଲା ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ସେ କହିଲା ମସ୍ତ ଲାଗିଲା ବୋଲି ସେଠୁ ଉଠି ମୁ ମୋ ବାଇକ ପାଖକୁ ଆସି ତାକୁ ଜଗିଲି ।

ସେ ଆସି ବସିଲା ଆମେ ପୁଣି ଆମ ଘରକୁ ଫେରିଲୁ ଓ ରାସ୍ତା ସାରା ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଥାଏ ସେ କାଟୁଚି କାଟୁଚି କହି ମନା କରୁଥାଏ ହେଲେବି ମୁ ଚିପୁଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ଓଲହେଇବା ଜାଗା ଆସିଲା ଓ ମୁ ତାକୁ ଛାଡିଦେଲି। ତାକୁ ଖୁସି ହୋଇ 200 ଟଙ୍କା ବି ଦେଲି ସେ ଖୁସି ହେଇଗଲା ସେଠୁ ମୁ ମୋ ଘରକୁ ଚାଲିଆସିଲି। ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋ ଏଇଟା ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଓ ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରୀ ଯଦି କିଛି ଭୁଲ ଥାଏ କ୍ଷମା କରିବ । Lift Dei Bhikaruni Ku Gehili

ଆମ ସହ  Telegarm ଯୋଡି ହୁଅନ୍ତୁ ନାମ ଠିକଣା ଫୋନ ନମ୍ବର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଗୋପନ ରହିବ । @sexkahanni ଲେଖି ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ସର୍ଚ କରନ୍ତୁ

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

361226cookie-checkLift Dei Bhikaruni Ku Gehili ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଭିକାରୁଣୀକୁ ଗେହିଁଲି
3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!