ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ଗାଆଁକୁ ଆସି ବେଧୁଆ ହେଲି Lock Dwon Re Gan Ku Aasi Bedhua Heli

Lock Dwon Re Gan Ku Aasi Bedhua Heli

ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ଗାଆଁକୁ ଆସି ବେଧୁଆ ହେଲି

Lock Dwon Re Gan Ku Aasi Bedhua Heli  ସେକ୍ସକାହାନ୍ନି ଡଟ୍ କମ୍ ସାଇଟ୍ ର ସବୁ ପାଠକ ପାଠିକାଙ୍କୁ ମୋର ହୃଦୟ ଭରା ଅଭିନନ୍ଦନ । କ୍ଷମା କରିବେ, ଏଇ ସାଇଟ୍ ରେ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୋ ଷ୍ଟୋରି ପୋଷ୍ଟ୍ କରୁଛି । ଆଶା ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ । ତଥାପି ଏକ ଛୋଟିଆ ଅନୁରୋଧ, କାହାଣୀଟା ଭଲ ଲାଗୁ କି ଖରାପ, ତଳେ ଦିଆଯାଇଥିବା ମୋ ଇମେଲ ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାଇବେ । ଯଦି ମୋ କାହାଣୀ ଟା ଆପଣମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁ ପାରିବ, ତେବେ ଆଗକୁ କଣ୍ଟିନ୍ୟୁ କରିବି ।

କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଆଗରୁ ପ୍ରଥମେ ମୋ introduction ଟା ଦେଇଦିଏଁ  । ମୁଁ ମନୋଜ । ବୟସ ବାଇଶି । ଛଅ ଫୁଟ୍ ତିନି ଇଞ୍ଚ ଉଚ୍ଚତା ସାଙ୍ଗକୁ ସ୍ପୋର୍ଟି ଏଥେଲେଟିକ୍ସ୍ ବଡି । ହାଇସ୍କୁଲ ପରେ ଦି ବର୍ଷ ଯାଏଁ ପାଠଶାଠ ନ ପଢି ବେକାର ଟୋକାଙ୍କ ସହ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଫାଲତୁ କାମସବୁ କରୁଥିଲି । ଫାଲତୁ ମାନେ ଜାଣୁଥିବେ, ନିଶା ସେବନ ସହ ଟୋକିମାନଙ୍କୁ ଲାଇନ୍ ମାରିବା ।

ଏଇ ସବୁ ଭିତରେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କୁଆଡୁ ସବୁ ଜାପାନୀ ତେଲ, ଷାଣ୍ଡା ଅଏଲ ବି ନେଇକି ଆସନ୍ତି, ଯୋଉଟାକୁ ଆମେ ବାଣ୍ଡରେ ମାଲିସ୍ କରୁଁ, ବାଣ୍ଡ ବଡ଼ ହେବ ବୋଲି । ଏମିତି ସବୁ ବେକାର କାମସବୁ କରୁଥିବାର କଥା ଦିନେ ବାପାଙ୍କ କାନକୁ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ତ ଆମ ଘରର ଏକୋଇର ବଳା ବିଶିକେଶନ, ସେଇଥିପାଇଁ ତ ଏତେ ଉତୁପାତିଆ । କିନ୍ତୁ ବାପା ଏସବୁ ଜାଣିଲା ପରେ ରାଗିକି ମତେ ହରିଦ୍ୱ।ର ଗୁରୁକୂଳ ଆଶ୍ରମରେ ନେଇ ଛାଡିଆସିଲେ ।

ସେଇଠି ଆଗରୁ ଆମ ଗାଆଁର ଆଉ ଦି’ଜଣ ଥିଲେ । ସେଇଠି ଚାରିବର୍ଷ ଖଣ୍ଡେ ରହିଲା ପରେ ମୁଁ ନିଜକୁ ଏକଦମ୍ ବଦଳେଇ ଦେଇଥିଲି । ଗୁରୁକୂଳ ଆଶ୍ରମ କଥା ତ ଜାଣୁଥିବେ ଆଉ କଣ କହିବି । ମଦମାଂସ ସହ ଆହୁରି ସବୁ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଛାଡ଼ି ମୁଣ୍ଡରେ ଚୁଟି ଧରି ଏକଦମ୍ ସାଧୁ । ସକାଳୁ ଯୋଗ ପ୍ରାଣାୟାମ ସହ ଗାଧେଇ ପାଧେଇ ମନ୍ତ୍ର ଉଚ୍ଚାରଣ ଇତ୍ୟାଦି ।

ମାନେ ମୋଟାମୋଟି କହିବାକୁ ଗଲେ ମୁଁ ଯେମିତି ଏକ ପ୍ରକାରର ସନ୍ନ୍ୟାସୀ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିଲି । ବାପା strictly ମନା କରିଥିଲେ, ପାଠଶାଠ ନ ସରିଲେ ଗାଆଁକୁ ନ ଆସିବାକୁ । କିନ୍ତୁ ଏଇ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ହେବାରୁ ଆଶ୍ରମ ଖାଲି କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ସରକାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ତେଣୁ ଦୀର୍ଘ ଚାରିବର୍ଷ ପରେ ଗାଆଁକୁ ଫେରିବାର ଖୁସିରେ ନାଚି ପକଉଥିଲି ।

ଟ୍ରେନ୍ ଆମ ଗାଆଁ ଯାଏ ଆସେ ନି । ଗାଆଁଠୁ ଷାଠିଏ କିଲୋମିଟର ଦୂର ଏକ ସହରରେ ଓହ୍ଲାଇ ଗାଆଁକୁ ବସ୍ ରେ ଆସିବାକୁ ପଡେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେଇଠି ଓହ୍ଲାଇ ଜାଣିଲି, ଗାଡିମଟର ସବୁ ବନ୍ଦ । ଘରକୁ ଫୋନ୍ ଫାନ୍ କରି ଜାଣିଲି, ପଡୋଶୀ କାକାଙ୍କ ଝିଅ ସେହି ସହରର ସରକାରୀ ହସପିଟାଲରେ ନର୍ସ ଅଛି । ତା କ୍ୱାଟରରେ ରାତି କଟେଇ ଯେନତେଣ ପ୍ରକାରେ ସକାଳୁ ଗାଆଁକୁ ଯିବି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେଇ ନର୍ସ ଦିଦି କଲ୍ କରି ତା ଆଡ୍ରେସ୍ ଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ସେଠାକୁ ଗଲି । ସରକାରୀ କ୍ବାର୍ଟର । ବୋଧହୁଏ ସେଇଠି ତା ଛଡ଼ା ଆଉ କେତେଜଣ ବି ରହୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗଲାବେଳକୁ ଦିଦି ଏକା ଥିଲା ।

ଦୁଇଟା ରୁମ୍, ଉଭୟ ରୁମରେ ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଖଟ, ଖଟ ତ ନୁହେଁ ହସପିଟାଲ ର ବେଡ୍, ବେଡ୍ ତଳେ ପୁଣି ବିଛଣା । ଲେଟ୍ରିନ୍ ବାଥରୁମ ଏଟେଚ୍ । ଘରଟା ସାରା ଲେଡିଜ୍ ଡ୍ରେସ୍, ଚଡି, ବ୍ରା ସେମିଜ୍ ଇତ୍ୟାଦି ବିଛେଇ ହେଇ ପଡିଛି । ଦେଖି କି ମତେ ଭାରି ଅସନା ଲାଗିଲା ତଥାପି କଣ କରିବି ? ସବୁ ଭାଗ୍ୟର ଖେଳ ।

ଦିଦି କହିଲା, ଯା ଫଟାଫଟ୍ ଫ୍ରେଶ୍ ହେଇକି ଖିଆପିଆ କରି ଦେ, ମୁଁ ଡ୍ୟୁଟି ଯିବି । ମୁଁ ଖାଇସାରିବାରୁ ଦିଦି ବାସନ ଧୋଇଦେଇ ଡ୍ୟୁଟି ପଳେଇଲା, ତାର ନାଇଟ୍ ସିଫ୍ଟ୍ । ମୁଁ ଭିତରୁ ଲକ୍ କରି ଶୋଇଗଲି ।

ଦି ଦିନରୁ ଟ୍ରେନରେ ଵସି ଭଲରେ ଶୋଇ ନ ଥିଲି ତ, ବେଡ୍ ଉପରେ ପଡୁ ପଡୁ ଆଖି ଲାଖିଗଲା । ରାତି କେତେଟା ହେବ କେଜାଣି, ବାହାର ପଟୁ ଖଟ୍ ଖଟ୍ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ଚମକି ଉଠି ଆଖି ମଲି ମଲି କବାଟ ଖୋଲିଲି । ଜଣେ ନର୍ସ୍ ଭିତରକୁ ପସିଆସି ପୁଣି ଗେଟ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ।

ମୁଁ ତ ନିଦରେ ଆଉଟୁ ପାଉଟୁ, କିଏ କଣ ଆଉ କିଏ ଦେଖୁଛି । ସେମିତି ଆଖି ମଲି ମଲି ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ ମୁତାମୁତି କରି ପୁଣି ଯାଇ ଗଡି ପଡିଲି । କିଛି ସମୟ ଯାଇଛି ନା ନାହିଁ କେଜାଣି, ମୋ ଦେହ ଉପରେ ଯେମିତି କାହାର କୋମଳ ସ୍ପର୍ଶ ଅନୁଭୂତ ହେଲା ।

ତଥାପି ନିଦ ମାଡି ଆସୁଥିବାରୁ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରି ପାରିଲିନି । ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ କେହି ଯେମିତି ମୋ ଉପରେ ତା ଗୋଡହାତ ଲଦିଦେଲା ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇକି । ତଥାପି ମୋ ନିଦ ଟା ଭାଙ୍ଗୁ ନ ଥାଏ । ଶେଷରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ସିଧା ମୋ ଉପରେ ଚଢିକି ଲଦିହେଲା, ମୁଁ ଚଡମଡେଇ ଉଠିଗଲି ।

ରୁମ୍ ଟା ପୁରା କିଟିକିଟି ଅନ୍ଧାର । ତଥାପି ଅନୁଭବ କଲି ମୋ ଉପରେ କେହି ଜଣେ ଝିଅପିଲା ଶୋଇଛି । ଓଜନ ଷାଠିଏ କିଲୋ ପାଖାପାଖି ହେବ । ସୁବିଶାଳ ବକ୍ଷୋଜ, ମୋ ଛାତିକୁ ଲଦବଦେଇ ପକାଉଛି ଆଉ ସେମିତି ଏକା ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଶୋଇ ତା ମୁହଁକୁ ମୋ ବେକତଳେ ଜାକିଦେଇ ତା ନାକରୁ ଗରମ ଗରମ ପ୍ରଶ୍ୱ।ସ ଛାଡୁଛି ।

ମୁଁ ହଠାତ୍ ଡରିଯାଇ ତାକୁ ଠେଲିଦେଇ ଉଠି ଯିବାକୁ କରୁ କରୁ ସେ ପୁଣିଥରେ ସେମିତି ମତେ ତଳେ ଜାକି ରଖି ମୋ କାନ ପାଖରେ ତା ମୁହଁର ଗରମ ଗରମ ପବନ ଛାଡ଼ି ଓଠ ଚାପି ଚାପି କହିଲା, “ଚୁପଚାପ ଏମିତି ଶୋଇରହ, ଯଦି କିଛି ହୁସିଆରି କର, ମତେ ଏକାପାଇ ମୋର ରେପ୍ କରୁଛି କହି ଚିଲ୍ଲେଇବି, ତାପରେ ଯାହା ହେବ ତମେ ଜାଣିବ ।

“ ମୁଁ ଆଉ କରେଁ କଣ ? ଗାଈକୁ ମାଇଲେ ମଲି, ଗାଈ ମାଇଲେ ମଲି । ଗାଆଁରେ ଥିଲାବେଳେ ଯୋଉସବୁ କାଣ୍ଡକରି ନାଆଁ କମେଇଛି, ଏ କଥା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ବିଶ୍ୱାସ କରିଯିବେ । ମୋର ଚାରିବର୍ଷର ସନ୍ନ୍ୟାସୀ ଜୀବନ ବୃଥାରେ ଚାଲିଯିବ । କଣ କରିବି କଣ ନାହିଁ କିଛି ଭାବି ନ ପାରି ସେମିତି ଚୁପଚାପ ତଳେ ପଡିରହିଥାଏଁ ।

ସେ ସେମିତି ମୋ ଉପରେ ଲଦିହେଇ ମତେ ଜାବୁଡିକି ଧରିଥାଏ, କାଳେ ମୁଁ ଛଟପଟେଇ ଉଠି ପଡିବି । କିନ୍ତୁ ତା କଥା ଶୁଣି, ମୁଁ ଏକଦମ୍ ଡରି ଯାଇଥିଲି । ସତକୁ ସତ ଯଦି ଚିଲ୍ଲେଇବ ତ ମୋ କଥା କିଏ ସତ କରିବ ? ଚୁଟି ପଛେ କଟୁ କିନ୍ତୁ ମୋ ଚାରିବର୍ଷର ତପସ୍ୟା ନ ଭାଙ୍ଗୁ । ଘରେ ପହଞ୍ଚୁ ନ ପହଞ୍ଚୁ, ଦୁର୍ନାମ; ବାପାଙ୍କ ଆଗରେ କଣ କହିବି ? Lock Dwon Re Gan Ku Aasi Bedhua Heli

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

8 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *