Lock DwonRe Bedhei Bia Ku Shanti Kali -4

ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ବେଧେଈ ବିଆକୁ ଶାନ୍ତି କଲି -୪

Lock DwonRe Bedhei Bia Ku Shanti Kali -4

Lock DwonRe Bedhei Bia Ku Shanti Kali -4   Lock DwonRe Bedhei Bia Ku Shanti Kali -3   ପ୍ରିୟ ବେଧୁଆ ବେଧେଈଙ୍କୁ ମୁଁ ଗିହାକାର ମାନବ ସ୍ୱ।ଗତ ଜଣାଇ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ଏଇ ସିରିଜ୍ ର ଚତୁର୍ଥ ଅଧ୍ୟାୟକୁ ।

ସେଦିନ ଦି’ପହରେ ଏଲିକୁ ମନଭରି ଗେହିଁକି କେହି ନ ଜାଣିଲା ପରି ପୁଣି ଚୁପଚାପ ଆସି ଡ୍ରଇଂ ରୁମ୍ ରେ ଟିଭି ଦେଖିଲି । ସଂଧ୍ୟାରେ ଛାତ ଉପରକୁ ଚଢି ଟହଲ ମାରୁ ମାରୁ ଝିଲି ଉପରକୁ ଗଲା । ଆଉ କେହି ନାହିଁ ଖାଲି ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ।

ତେଣୁ ଲୋଭ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ତାକୁ ଧରି ପକେଇଲି । ସେ ବି କିଛି ପ୍ରତିବାଦ କଲା ନି, ଉତ୍ତେଜନାରେ ମତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଜାକିଦେଲା । ତା ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ଲଦବଦେଇ ଉଠିବାରୁ ମୁଁ ବି ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲି ନି, ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳି ପକେଇଲି ।

ସେ ବି ବେଧେଈ ମୁଁ ବି ବେଧୁଆ । ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ପାଖାପାଖି ପାଇଗଲେ ଜାଣୁଥିବେ, ନିଆଁ ପାଖରେ ଘିଅ ରହିଲା ପରି । ତେଣୁ କେହି କାହାକୁ ଆଉ ଛାଡିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାହିଁ । ଦଳାଚକଟା, ରାମ୍ପୁଡା କାମୁଡା ବହୁତ କିଛି ।

ଓପନ୍ ଏୟାର୍, ଭିତର କାମ ତ କିଛି ହେଇ ପାରିବ ନି, କିନ୍ତୁ ବାହାରୁ ଯେତିକି ହେବା କଥା, ଲାଗୁଥିଲା ତା ଠୁ ବହୁତ ଆଗକୁ ଆମେ ବଢି ଯାଉଥିଲୁ । ଶେଷରେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉ ନ ଥିଲା ।

ତେଣୁ ଆଗପଛ, ଭୂତ ଭବିଷ୍ୟତ ସବୁ ଭୁଲି ସବୁକିଛି କରି ଯିବାକୁ ଯେମିତି ମନ ହେଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଫଟାଫଟ୍ ତା ଉପର ଟପ୍ ଟା ଉପରକୁ ଟେକି ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଦେଲି । ସିଏ ବି ଏଥର ପାଗଳିନୀ ପରି ମୋ ମୁହଁରେ ତା ଦୁଧକୁ ଜାକି ମୋ ଉପରକୁ ଚଢିଗଲା ।

ସେମିତି ତାକୁ ଉପରେ କୋଳେଇ ଧରି ତା ଛାତିର ଦୁଧକୁ(ବ୍ରା ସହିତ) ଚୋବାଇ ଖାଉ ଖାଉ କିଏ ଗୋଟିଏ ଉପରକୁ ଚଢି ଆସିଲା ପରି ଲାଗିବାରୁ ତାକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଇ ଦୁହେଁ ପ୍ରକୃତିସ୍ଥ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲୁ । ସେଇଟା ଏଲି ଥିଲା । ସନ୍ଧ୍ୟା ଜଳଖିଆ ପାଇଁ ଡାକି ଆସିଥିଲା ।

ରାତିରେ ପୁଣି ସମସ୍ତେ ଖାଇପିଇ ଯେ ଯାହା ସ୍ଥାନରେ ଶୋଇଲୁ । ମୁଁ ଆଉ ଆଜି ମୋବାଇଲ୍ ଖେଳିବି କି ? ସୁଇଚ୍ ଅଫ୍ କରି ରଖିଦେଲି । ରାତି ପ୍ରାୟ ବାରଟା ପାଖାପାଖି ସମସ୍ତେ ନିଘୋଡ଼ ନିଦରେ ଶୋଇଗଲା ପରେ ଝିଲି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା ।

ମୁଁ ସେଦିନ ଆଉ ଜାଣିଶୁଣି ଟ୍ରାଉଜର ନ ପିନ୍ଧି କେବଳ ଗାମୁଛାଟିଏ ଗୁଡେଇ ହୋଇ ଚାଦରଟିଏ ଢାଙ୍କି ହେଇଥାଏଁ । ଅନ୍ଧାର ଭିତରେ ସିଏ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଉ ଶୋଉ ଚାଦର ଭିତରକୁ ତାକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ।

ସେ ବି ସେଦିନ ତାର ନାଇଟ୍ ସୁଟ୍ ନ ପିନ୍ଧି କେବଳ ନାଇଟି ଟିଏ ଗଳେଇ ହେଇଥିଲା । ଅଣ୍ଡାଳିକି ଜାଣିଲି ଭିତରେ ଆଉ କିଛି ନାହିଁ, ନା ବ୍ରା ନା ଚଡି । ଭିତରେ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା । ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୁଁ ବି ମୋ ଗାମୁଛାଟିକୁ ଖୋଲି ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ହେଇ ତା ନାଇଟୀ କୁ ଉପରକୁ ଟେକି ତା ଦେହ ଉପରକୁ ଚଢିଗଲି ।

ସେ ବି ମତେ ଭିଡିନେଲା । ଇସ୍ ତା ଗୁଦୁଲୁଗାଦୁଲୁ ନଙ୍ଗଳା ଦେହ ଉପରେ ଶୋଇକି ମସ୍ତ୍ ଲାଗିଲା ।  ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳି ଚକଟି ଖାଉ ଖାଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବିଆରେ ଘସି ଚାଲିଲା । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଦଳାଚକଟା ଘସାଘସି ପରେ ଆଉ ମନ ମାନିଲାନି ।

ସେ ତା ବିଆକୁ ମେଲେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ଜାକି ଦେବାରୁ ସଲସଲ ପଲପଲ ବାଣ୍ଡଟାକୁ ପେଲିଦେଲି ତା ବିଆ ଭିତରକୁ । ସାମାନ୍ୟ କୁନ୍ଥକୁନ୍ଥ ହେଉଥିଲେ ବି ସେ ମତେ ଭିଡି ଧରୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଅତି ଆରାମରେ ତା ଦୁଧକୁ ଖୁମ୍ପି ଖାଇ ଖାଇ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର ଭିତର ବାହାର ଭିତର କରି ଗେହି ଚାଲିଲି ।

ଆଜି କଣ ହେଲା କେଜାଣି ତା ମାଆଁ ପ୍ରାୟ ଦଶ ବାର ମିନିଟ୍ ରେ ବାରମ୍ବାର କଡ ଲେଉଟାଉ ଥାଆନ୍ତି ତେଣୁ ମନରେ ତାକୁ ଖଚାଖଚ୍ ଗେହିଁ ପକେଇବାର ଯେତିକି ଉତ୍କଣ୍ଠା ଥାଏ, କାଳେ ତା ମାଆଁ ଚେଇଁ ଥିବେ ଭାବି ଡର ବି ଲାଗୁଥାଏ ।

ତେଣୁ ମନକୁ ବୁଝେଇଲା ପରି ଖୁବ୍ ସ୍ପିଡରେ ଖଚାଖଚ୍ ତ ଗେହି ହଲାନି, ସେମିତି ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବିଆଭିତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘସିଘସି ତା ଦୁଧକୁ, ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇ ଚାଲିଲି ।

ବେଳେ ବେଳେ ପ୍ରବଳ ଉତ୍ତେଜନାରେ ସିଏ ମତେ ଧରି ରାମ୍ପୁଡି କାମୁଡି ପକେଇଲେ ମୁଁ ଜାଣିଯାଏଁ ଯେ ତାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ତେଣୁ ଆଗପଛ କିଛି ନ ଭାବି, ତା ଉପରେ ନଇଁପଡ଼ି ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜୋରରେ ଚିପି ଚିପି ଭସାଭସ୍ ଭସାଭସ୍ ବାଣ୍ଡକୁ ପେଲିଦିଏଁ,

ଆଉ ତାର ବାହାରି ପଡି ସେ ଶାନ୍ତି ହେଇଯାଏ କିନ୍ତୁ ମୋର ତେଣେ ଫୁଲ୍ ମୁଡରେ ଥିବାରୁ ସେମିତି କଣ୍ଟିନ୍ୟୁ ଗେହିବାକୁ କଲାବେଳେ ଖଚ୍ ଖାଚ୍ ପଚ୍ ପାଚ୍ ଶବ୍ଦ ହେବାରୁ ତା ମାଆଁ ପୁଣି କଡ ଲେଉଟାନ୍ତି, ତେଣୁ ସ୍ପିଡ୍ ଟା ଆପେଆପେ କମିଯାଏ ।

ସେ ବି କାଳେ ମାଆଁ ଉଠିଯିବ ଭାବି ଡରିକି ଉଠି ଚାଲିଯିବାକୁ କଲାବେଳେ ମୋ ମନ ଜମା ମାନେନି ତେଣୁ ପୁଣିଥରେ ତାକୁ ପାଖକୁ ଟାଣିଆଣି କଡ ଲେଉଟାଇ ବାଣ୍ଡକୁ ସାଇଡ୍ ରୁ ଜାକିଦିଏ ଆଉ ସେମିତି ଏକା ଦୁଧକୁ ଜୋର ଜୋରରେ ଚିପି ଚିପି ତା ପଛପଟୁ ଗିହାଏଁ ।

ଏମିତି ସେଦିନ ଭୋର୍ ହେବାଯାଏଁ ତାକୁ ନନ୍ ଷ୍ଟପ୍ ଆଗରୁ ପଛରୁ ସାଇଡ୍ ରୁ ଗେହିଁକି ତାର ଚାରିଥର ଝଡେଇଦେବାରୁ ଶେଷରେ ଭାରି ଦରଜ ହେଉଛି କହି ଉଠି ଚାଲିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ତାକୁ ବାଧ୍ୟ କଲି ନାହିଁ ।

ଚିରାଚରିତ ଭାବରେ ମୋ ନିଦଟା ସକାଳ ସାଢ଼େ ସାତଟା ବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ସେ ବି ଏତେବେଳ ଯାଏ ଶୋଇଛି । ଶୋଇବା ଘରେ କେବଳ ସେ ଆଉ ମୁଁ ଆଉ କେହି ନାହାନ୍ତି ।

ମୁଁ ଉଠି ଦୁଆର ଆଡୁ ଟିକିଏ କଣେଇଁ ଚାହିଁଲି, ବୋଧହୁଏ ବାହାରେ ସମସ୍ତେ ବସିକି ଗପ ମାରୁଛନ୍ତି । ମୋର ତ ସବୁଦିନେ ସକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ବାଣ୍ଡ ଟନାଟନ୍ ଥାଏ, ଆଉ ଆଜି ତାକୁ ଏମିତି ଶୋଇବା ଘରେ ଏକା ପାଇ ମନ ମାନିବ କି ? କବାଟକୁ ସାମାନ୍ୟ ଆଉଜେଇ ଦେଇ କୁଦି ପଡିଲି ତା ଉପରେ ।

ସେ ଚାଦରଟାଏ ଗୁଡେଇ ହେଇଥାଏ ଆଉ ଭିତରେ ତ କଣ ପିନ୍ଧିଛି ମତେ ଜଣା । ତେଣୁ ଚାଦରଟାକୁ ଆଡେଇ ଦେଖିଲି, ସେ ମୁହଁ ମାଡିକି ତା ବଡ଼ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଡେରି ଶୋଇଛି ।

ନାଇଟିଟା ଜଙ୍ଘ ଉପରଯାଏ ଟେକି ହେଇ ତା ପୁରିଲା ପୁରିଲା ନଙ୍ଗଳା ଜଙ୍ଘ ଭାରି ଲୋଭିଲା ଦେଖା ଯାଉଛି । ସହି ପାରିଲିନି, ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ବସିପଡି ନାଇଟିକୁ ଗାଣ୍ଡି ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଉ ଦେଉ ତା ହାଣ୍ଡି ହାଣ୍ଡି ପରି ଗୋରା ଗୋରା ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ । Lock DwonRe Bedhei Bia Ku Shanti Kali -4

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!