ଲକ ଡାଉନରେ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବାର ସ୍ଵପ୍ନ ପୂରଣ ହେଲା

ଲକ ଡାଉନରେ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବାର ସ୍ଵପ୍ନ ପୂରଣ ହେଲା

Lock Dwonre Bouku Gehibar Swapan Purana Hela

Lock Dwonre Bouku Gehibar Swapan Purana Hela ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ବାପୁନ , ମୁଁ ଆଶା କରିବି କରୋନା ମହାମାରୀ କୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ନିଜେ ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ ଓ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ ନିଜର ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ଷ୍ଟୋରି ପଢନ୍ତୁ । ଆଜି ମୁଁ ନିଜ ଏକ ସେକ୍ସ ଅନୁଭବ ବିଷୟରେ ଆପଣବୋଉନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ଯାହା ମୋର ମୋ ବୋଉ ସହିତ ଘଟିଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ମୋ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ରଖୁଛି, ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ କଳା, କିନ୍ତୁ ଫିଗର ଠିକ ଠାକ ଅଛି, ପୁରା ମସ୍ତ ଫିଗର, ଜିମ ଯାଏ ନାହିଁ ତଥାପି ବି ଫିଗର ଠିକ ଅଛି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ୮ ଇଞ୍ଚ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ମହିଳା ହେଉ ବା ଝିଅକୁ ଶାନ୍ତି କରିବାରେ ପୁରା ସକ୍ଷମ ଅଟେ । ( ଏଠି ଯେଉଁ ନାମ ଗୁଡା ଦିଆଯାଇଛି ସେଗୁଡା ସବୁ କାଳ୍ପନିକ କିନ୍ତୁ କାହାଣୀ ପୁରା ସତ୍ୟ )

ଏବେ ମୁଁ ମୋ ବୋଉ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ରଖୁଛି, ମୋ ବୋଉ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗୋରା ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ କଳା ବି ନୁହେଁ, ତାର ବୟସ ୩୮ ବର୍ଷ କିନ୍ତୁ ସେ ଜଣା ପଡେ ନାହିଁ । ତାର ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬-୩୦-୩୬ । ତାର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ପାଇଁ ସାହିର ଅନେକ ଟୋକା ଓ ବୁଢାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପାଗଳ, ଆଉ ସେହି ଭିତରେ ମୋର ବି ବାଣ୍ଡ ସାମିଲ, ଯିଏ ଦିନେ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲା ଏଇ ଦୁଧକୁ କେମିତି ସ୍ପର୍ଶ କରିବ ବୋଲି ।

ମୋ ବୋଉକୁ ୩୮ ବର୍ଷ ହେଲାଣି କିନ୍ତୁ ତାର ଦୁଧ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜବୋଉରୁ ବି ନଇ ନାହିଁ । ସେଇଥି ପାଇଁ ତ ମୋ ବୋଉ ପାଇଁ ଏତେ ପୁରୁଷ ପାଗଳ, ଏହା ସହିତ ସେ ଗଲା ବେଳେ ତାର ଗାଣ୍ଡୀ ନହକା ଚାଲି ବାଣ୍ଡ ସୋଇଥିଲେ ବି ଠିଆ କରି ଦିଏ । ଆମର ପରିବାର କହିଲେ ମୁଁ, ମୋ ବୋଉ ଓ ମୋର ସାନ ଭଉଣୀ । ବାପାଙ୍କ ୫ ବର୍ଷ ହେଲା ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ବାପା ଯେତେବେଳେ ଚାଲିଗଲେ ମୋର ସେତେବେଳେ +୨ ସରିଥିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରିଲି ଓ ଏପଟେ ମୋର +୩ ମଧ୍ୟ ପଢା ଚାଲୁ ରଖିଲି, +୩ ସରିବା ପରେ ମୁଁ ସରକାରୀ ଚାକିରିପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ମୁଁ ଏଇ ଏକ ବର୍ଷ ହେଲା ଗୋଟେ ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଛି । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଘରେ ମୋ ପରିବାର ଓ ଅନ୍ୟ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ ବୋଉନେ ମୋ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ।

କିନ୍ତୁ ମୋ ବୋଉ ମୋ ଉପରେ ଆଗରୁ ବି ଖୁସି ଥିଲା କାରଣ ମୁଁ ବହୁତ କମ ବୟସରୁ ଘରର ସବୁ କଥା ବୁଝୁଛି, ଏବେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରିବା ପରେ ଆମର ଘର ପରିସ୍ଥିତି ଟିକେ ସୁଧୁରିଲାଣି । ମୋର ମୋ ବୋଉ ପ୍ରତି ସେମିତି ଧାରଣ ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଘଟଣା ଚକ୍ରରେ ଏମିତି ଧାରଣା ମୋର ଆସିଗଲା । ଥରେ ମୁଁ ଗାଁ ଖେଳ ପଡିଆରେ ଏକା ଏକା ବସିଥାଏ  ।

ଚାରି ଆଡେ ଅନ୍ଧାର, କିଛି ଯୁବକ ପିଲା ବୋଉନେ ବି ସେଠାରେ ବସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେବୋଉନେ ମୋତେ ଦେଖି ନଥିଲେ । କାରଣ ମୁଁ ଏମିତି ଏକା ବସିଥାଏ, ସେବୋଉନେ ଗାଁ ବୋଉଇପିଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଥାନ୍ତି ଯେତେ ସବୁ ଖରାପ କଥା ହେଉଥାନ୍ତି । ରାତି ସମୟ ହୋଇଥିବାରୁ ସେବୋଉଙ୍କ କଥା ମୋତେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଶୁଭୁଥିଲା । ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ସେବୋଉନେ ମୋ ବୋଉ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ।

ସେବୋଉନଙ୍କ କଥା ହେଉଥିଲେ କି ଭାଇ ବାପି ବୋଉର କଣ ମସ୍ତ ଦୁଧ, ଆଜି ବି ଜବୋଉରୁ ନଇଁ ନାହିଁ, ଆଉ ଜଣେ କହିଲା ସତ କହୁଛୁରେ ସାଙ୍ଗ ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଦେଖିଲେ ମୋର ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି ଭଲ କରି ମନ ଭରିଲା ଚିପିବା, ଏମିତିକା ବଡ ଓ ସୁନ୍ଦର ଦୁଧ ବୋଧେ ଆମ ଗାଁ ରେ ପାଇବୁନି । ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆମ ଘର ପାଖା ପାଖି ଜଣେ ଟୋକା ଥିଲା ସେ ମୋଠୁ ଟିକେ ବଡ ହେବ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦାଦା ବୋଲି ଡାକେ । ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।

ଜଣେ ଟୋକା ସେହି ଦାଦାଙ୍କୁ କହିଲା ଭାଇ ଏମିତି ବୋଉଲ ଘରେ ପାଖେ ଥାଇ ତୁମେ କେମିତି ହାତ ଛଡା କରୁଛ ? ସେ ଦାଦା କହିଲେ ସେ ଦେବେ ନି ବେ… ଅଯଥା ବଦନାମ ହେବା କଥା, ତାପରେ ଜଣେ ଟୋକା କହିଲା ଭାଇ ତାର ତ କୁଆଡେ କିଛି ଚକର ନାହିଁ ତାପରେ ଆରେ ବୋଉଈକିନା ର ଏବେ ସ୍ଵାମୀ ନାହିଁ ନିଶ୍ଚୟ ବାଣ୍ଡ ମନେ ମନେ ଖୋଜୁଥିବ  ଚେଷ୍ଟାକର ନିଶ୍ଚୟ ଦେବ ।

ଆରେ ସେ ତୋ ଭାଉଜ ହେବ ଟ୍ରାୟ ବୋଉରେ ହେଲେ ଖୁସି ନ ହେଲେ ନାଇ । ଏମିତି ଯେତେ ସବୁ ବେଧୂଆ କଥା ମୋ ବୋଉ ନାନ ରେ ହେଉ ଥାନ୍ତି । ବୋଉ ନାଁ ରେ ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଠିଆ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ସେଇ ଦିନ ଠୁ ମୋର ମୋ ବୋଉ ପ୍ରତି ଥିବା ନଜର ମୋର ବଦଳିବା ରେ ଲାଗିଲା  । ମୁଁ ମୋର ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ସେବୋଉନେ ଯାହା କହୁଛନ୍ତି ଗୋଟେ ପ୍ରକାର ଠିକ ।

ମୋର ବାପା ଚାଲିଯିବା ପରେ ମୋ ବୋଉ ନିଶ୍ଚୟ ସେକ୍ସର ଅଭାବ କୁ ଅନୁଭବ କରୁଥିବ, କଣ ବାହାର ଲୋକ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବେ ଏହାଠୁ ଭଲ ହେବ ମୁଁ ନିଜେ ୟାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବି ନେବା । ମୁଁ ବହୁତ ଥର ବହୁତ ପ୍ଳାନ କରିଛି କିନ୍ତୁ ସବୁବେଳେ ଅସଫଳ ହୋଇଛି । କାରଣ ମୋର ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ହେବା ଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲି ଏହା ସହ ମୋତେ ବେଳେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା କାଳେ ବୋଉ ରାଗିବ କି କଣ ଭାବିବ ମୋ ବିଷୟରେ ।

କିନ୍ତୁ ଏକଥା ବି ଜାଣିଥିଲି ବୋଉ ମୋ ଉପରେ ରାଗିଲେ ବହତୁ କମ ସମୟ ପାଇଁ, ଆଉ ମୁଁ ଯଦି ଟିକେ ଜିଦି କରେ ସେ ମୋତେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେବ । କାରଣ ମୁଁ ତାର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ ଥିଲି, ଆଉ ବାପା ଚାଲିଯିବା ପରେ ଘର କଥା ସବୁ ବୁଝେ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ବୋଉ ମୋର ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲା । ଆପଣ ବୋଉନେ ତ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ କରୋନା ଭୂତାଣୁର କାୟା ବିସ୍ତାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଭାରତ ସରକାର ୨୧ ଦିନ ପାଇଁ ଲକଡାଉନ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ ମୋର ବି ଅଫିସ ଛୁଟି ଥିଲା ଆଉ ସାନ ଭଉଣୀ ବି ତାର ପରୀକ୍ଷା ସରିବା ପର ଠାରୁ ବୋଉମୁଁ ଘରକୁ ଯାଇଛି । ଏହା ହେଉଛି ସବୁ ଠାରୁ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ । ଲକଡାଉନ ର ପ୍ରଥମ ଦିନ ମୁଁ ଏମିତି ବସି ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରୁ ବୋଉ ପୁଅ ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଥିଲି ମୋର ସେଦିନ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ଏଇ ଲକଡାଉନ ଭିତରେ କେମିତି କଣ କରି ନିଶ୍ଚୟ ବୋଉ କୁ ଥରେ ଗେହିଁବି।

ମୁଁ ଲକଡାଉନର ପ୍ରଥମ ଦିନ ସାରା ଭାବିଭାବି ଗୋଟେ ଉପାୟ ଚିନ୍ତା କରିଲି, ଆଉ ତାକୁ ଦ୍ଵିତୀୟ ଆପ୍ଳାଏ କରିଲି । ମୋର ପାଖରେ କିଛି ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ବହି ଥିଲା ମୁଁ କଣ କରିଲି ନା ସେ ବହି ଗୁଡାକୁ ମୋର ବେଡ ଉପରେ ରଖି ଦେଲି ଯେମିତି କେହି ଜଣେ ଲୁଚା ହୋଇଥିବାର ଦେଖି ପାରିବ । ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ରୁମରେ ଏମିତି ଜାଗାରେ ମୋବାଇଲର କ୍ୟାମେରାକୁ ଅନ କରି ରଖିଲି ଯେମିତି ସେ ବହିକୁ ବୋଉ ଦେଖୁଛି କି ନାହିଁ ଜାଣି ହେବ ରେକଡିଙ୍ଗ ରୁ ।

ସବୁ ଦିନ ବୋଉ ସେଦିନ ମୋର ରୁମକୁ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଆସିଲା ଘର ଓଳେଇବା ପାଇଁ, ଆଉ ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଲି ଆଉ ଲାଟିନ କୁଚାଲିଗଲି । ମୋ ଘର ଓଳେଇବା ସମୟରେ ତାର ନଜର ସେ ବହି ଉପରେ ପଡିଲା । ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରଥମେ ବହିକୁ ବେଡ ଉପରୁ ଉଠାଇଲା ଆଉ କିଛି ସମୟ ଦେଖିବା ପରେ, ସେ ଘର ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିଲା ଆଉ ଦେଖିଲା ମୁଁ କେଉଁଠି ଅଛି ।

ସେ ଯେତେବେଳେ ଜାଣିଲା ମୁଁ ଲାଟିନ ଯାଇଛି ସେ ସେଥିରୁ ଗୋଟେ ବହିକୁ ତାର ଲୁଗା କାନିରେ ଲୁଚାଇ ନେଇଗଲା । ମୁଁ ଲାଟିନରେ ବୋଉ କଥା ଭାବି ମୁଠି ବୋଉରି ଦେଇ ଆସିଲି, ଆସି ମୋବାଇଲରେ ସୁଟ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲି । ବୋଉ ସେ ବହିକୁ ନେବ ବୋଲି ମୁଁ ଭାବି ନଥଲି, ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ସେ ଦେଖି ପଢି ଦେଇ ଚାଲିଯିବ ।

ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଉ ଗୋଟେ ଆଇଡିଆ ଆସିଲା । ବୋଉ ସେ ବହିକୁ ନେଇ ତାର ରୁମରେ ରଖିଥିଲା । ଆଉ ମୁଁ ବୋଉ ସେ ବହିକୁ ପଢିବା ସମୟରେ ତାର ରିଆକ୍ସନକୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି । ମୁଁ କଣ କଲିନା ମୋର ଗୋଟେ ଛୋଟ ଫୋନ ଥିଲା ତାକୁ ଫୁଲ ଚାର୍ଜ କରି ସେଥିରେ ଗୋଟେ ମେମୋରି ପକାଇଲି । ଆଉ ବୋଉ ଯେତେବେଳେ ଘର କାମ ସାରି ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଗଲା ।

ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ ସେ ମୋବାଇଲକୁ ବୋଉ ରୁମରେ ଲୁଚେଇ ରଖି ଦେଲି । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ବୋଉ ସେ ବହିକୁ ଦ୍ଵିପ୍ରହରେ ପଢିବ କିମ୍ବା ରାତିରେ, ସକାଳେ ସେ ପଢି ପାରିବ ନାହିଁ କାରଣ ତାକୁ ଘରର କାମ କରିବାର ଅଛି । ସେ ଗାଧୋଇ ଆସିଲା ଆଉ ସେ ରୋଷେଇ ଶେଷ କରିଲା ଆଉ ଆମେ ଖାଇଲୁ । କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ ତାର ରୁମକୁ ବିଶ୍ରାମ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲା ।

ମୋର ମନ ଉଛନ୍ନ ହେଉଥାଏ କି ବୋଉ ଏବେ ଭିତରେ ସେ ବହି ପଢିଲା କି ନାହି, ହେଲେ ସେ କବାଟ ଦେଇଥିଲା କଣ କରିବି କିଛି ଦେଖି ହେଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ବି ମନ ବୋଉରି କେତେବେଳେ ନିଦ ହୋଇଗଲା ଜାଣି ପାରିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା 5ଟା ହେଲାଣି । ଯେମିତି ଉଠିଛି ବୋଉ ରୁମକୁ ଗଲି, ଦେଖିଲି ବୋଉ ତାର ରୁମ ରେ ନାହିଁ । Lock Dwonre Bouku Gehibar Swapan Purana Hela

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *