ମା ମୋ ରକ୍ଷିତା ଓ ଭଉଣୀ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଲା – ୨

ମା ମୋ ରକ୍ଷିତା ଓ ଭଉଣୀ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଲା – ୨

Maa Mo Rkhita O Bhauni Mo Stree Hela – 2

ମୋର ସମସ୍ତ ପାଠକ ବନ୍ଧୁ ଓ ବାନ୍ଧବୀ ମାନେ ଭଲରେ ଥାନ୍ତୁ, ମୋର ଏହି ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ କାହାଣୀ ଟିର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ କହିଥିଲି ମୁଁ କେମିତି ମୋ ମା କୁ ଗେହିଁଥିଲି, ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରଥମ ଭାଗ ପଢି ନାହାନ୍ତି ଏହି ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ କରି ପଢି ପାରିବେ ମା ମୋ ରକ୍ଷିତା ଓ ଭଉଣୀ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଲା – ୧

ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବି କେମିତି ଭଉଣୀକୁ ଗେହିଁଲି, ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୁଁ କାହିଁକି ବିବାହ କରୁଛି । ସେଦିନ ରାତିରେ ମା କୁ ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ଆମ ମା ପୁଅ ଭିତରେ ଆଉ ଲାଜ ସରମ ନଥିଲା, ଦିନବେଳେ ବୋଉର ଦୁଧ ଚିପିଦଉଥିଲି ତ କେତେବେଳେ ଗାଣ୍ଡି, ଏହି ସବୁ ଭଉଣୀ ନଜର କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି କହୁନଥିଲା । ସେଦିନ ଭଉଣୀର ମାସିକ ଶେଷ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।

ତେଣୁ ସେ ଅନ୍ୟ ଦିନଗୁଡିକ ଭଲି ଆମ ପାଖରେ ରାତିରେ ଆସି ଶୋଇଲା । ସେ ଆଗ ବିଛଣା ପାରି ସୋଇପଡିଲା, ସେ ଶୋଇବାର ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ଓ ମା ଯାଇ ସୋଇଲୁ । ମୁଁ ମା କାନ ପାଖରେ ଧିରେ କରି କହିଲି ମା ଆଜି କାଲି ଭଳିଆ ମସ୍ତି ହବ ଟି, ମା ମୋ କାନ ପାଖରେ କହିଲା – ତୁ ଯୋଉ ସୁଖ କାଲି ଦେଇଛୁ ଆଜି ସେମିତିକା ସୁଖ ନପାଇଲେ କଣ ନିଦ ଲାଗିବ କିରେ, ହେଲେ ଟିକେ ଅପେକ୍ଷା କର ତୋ ଭଉଣୀ ସୋଇପଡୁ ଯାହା କରିବା କଥା କରିବୁ , ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିକେ ଥମି କି ରହ । ମୁଁ ମା ର ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଦେଇ କହିଲି ଉପର କାମ ଏମିତି କାଲେ ଚଳିବ । ମା କହିଲା ହଁ । ମୁଁ ମୋ ହାତ କୁ ବଢେଇ ମା ର ଦୁଧ ଚିପୁଥାଏ ଆଉ ମା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସୁ ଥାଏ ।

ଏମିତି  ହବା ୧୫ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ କହିଲି ମା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି, ମା କହିଲା ଦେଖ ତୋ ଭଉଣୀ ଶୋଇଲାଣି କି ନାହିଁ, ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ସୋଇ ପଡିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ଆମ କଥା ସବୁ ଶୁଣୁଥିଲା, ମୁଁ ମା କୁ କହିଲି ହଁ ସେ ସୋଇଗଲାଣି, ତାପରେ ମା କହିଲା ହଉ ତାହେଲେ ଆଗକୁ ବଢ ଆଉ ଡରିବାର ନାହିଁ । ମୁଁ ମା ଦେହର ଲୁଗା ତଳକୁ ପକେଇ ମାର ଦୁଧ ଚୁମିଲି ମା କହିଲା ମୋତେ କିଛି ଗୋଟେ କରିବା ପାଇଁ ଦେ ନହେଲେ ଭଲ ଲାଗିବ ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ ଭୁଲିପଡି ସୋଇଲି ମାନେ ଆମେ ୬୯ ପୋଜକୁ ଆସିଗଲୁ ।

ମା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲି ଆଉ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ମା ର ଦୁଧକୁ ଦଲୁଥିଲି, ହଠାତ ମୋ ଭଉଣୀ ଉଠି ଲାଇଟ ଅନ କରିଦେଲା, ମା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ଅଧା ଲଙ୍ଗଲା କରିଦେଇଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ମାର ଛାତିରୁ ଲୁଗା କାଢି ଦେଇ ଥିଲି,  ସେ ଯେତେବେଳେ ଲାଇଟ ଅନ କରିଛି ମା ତାର ଲୁଗା କୁ ସଜାଡିବାକୁ ଦେଲା କିନ୍ତୁ ତାର ଗୋଟିଏ ଦୁଧ ବାହାରକୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା, ଆଉ ମୁଁ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରକୁ ଟେକି ପାରିଲିନାହିଁ ଯାହା ଫଳରେ ମା ଓ ମୁଁ ଧରା ପଡିଗଲୁ । ମୋ ମା ଭଉଣୀ ପାଖକୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଯାଇ ବୁଝେଇ କହିଲା ଦେଖ ତୋ ବାପା ଚାଲିଯିବାର ବହୁତ ଦିନ ହେଲାନି, ମୁଁ ସେବେଠୁ ସେକ୍ସ କରି ନାହିଁ, ଦେହରେ କାମନା ନିଆଁ ଟା ହୁତୁ ହୁତୁ ହେଇ ଜଳୁଥିଲା ତେଣୁ ଏ ଭୁଲ ହେଇଗଲା ।

ମୁଁ ବି ତାକୁ କହିଲି ଦେଖ ମୋତେ ୨୨ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଗୋଟେ ନୁହେଁ ଦୁଇଟା ତିନିଟା ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ବଦଳେଇ ସାରିଲେଣି, ହେଲେ ମୁଁ ତୋ ପାଇଁ ଆଉ ଘର ପାଇଁ କେଉଁ ଝିଅ ପଛରେ ପଡିନାହିଁ, ତେଣୁ ମୁଁ ବି ନାରୀ ଦେହର ଛୁଆଁ ପାଇବା ପାଇଁ ଆତୁର ଥିଲି ଦେଖ ଆମେ ଯାହା ଭୁଲ କରିଛୁ ଏହା ସ୍ଵାଭାବିକ, ତୁ କ୍ଷମା ଆମକୁ କରିଦେ । ସେ କହିଲା ମୁଁ ତୁମ ମାନଙ୍କ କାମରେ ବାଧା ଦେବି ନାହିଁ, ହେଲେ ମୋର ବି ଗୋଟେ ସର୍ତ୍ତ ଅଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କଣ ସେ କହିଲା ତମେ ମାନେ ଯେମିତି କାମନା ର ନିଆଁ ରେ ଜଲୁଚ ମୁଁ ସେମିତି ଜଳୁଛି, ଆମ ଗାଁ ରେ ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ଗୋଟେକି ଦୁଇଟା ଛୁଆ ର ମା ହେଲେଣି ଆଉ ମୁଁ ଯଦି ବାହା ହେଇଥାନ୍ତି ମୁଁ ବି ମା ହେଇ ସାରନ୍ତିନୀ । ତେଣୁ ତମେ ମାନେ ମୋତେ ତୁମର ଏହି ପୂଣ୍ୟ କାମରେ ମୋତେ ବି ସାମିଲ କରାଅ ମୁଁ ଟିକେ ଥଣ୍ଡା ହେଇଯାଏ ମା ଭଲି ।

ମୁଁ ମାର ମୁହଁ କୁ ଅନେଇଲି ମା ତାକୁ କହିଲା ଦେଖ ଝିଅ ମୁଁ ବିବାହିତା ହେଲେ ତୁ ବାହା ହେଇନୁ ଯଦି କିଏ ଜାଣିବ ଆମର ତ ଯାହା ହବ ତୁ ବି ଅବାଡୁଅ ହେଇ ରହିଯିବୁ ସାରାଜୀବନ । ଭଉଣୀ ମା କୁ କହିଲା ଆମ ତିନି ଜଣଙ୍କ ଭିତରେ କଥା ରହିବ କିଏ କଣ ପାଇଁ ଜାଣିବ? ତାପରେ ବୋଉ କହିଲା ହଉ ମା ର ଦେହ ଭୋକ ଯେମିତି ଦୂରେଇଥିଲୁ ଭଉଣୀ ର ବି ସେମିତି ଦୂରେଇ ଦେ । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ହଉ ଆଗ ମା ର କାମ ଅଧା ଅଛି ତାର ସରି ଯାଉ ତାପରେ ତୋତେ କରିବି ମୁଁ କହିଲା ରୁ ସେ କହିଲା ମା କାଲି ଭରପୁର ଗିହାଁ ଖାଇଛି ଆଗ ତୁ ମୋତେ କର, ମା ତା କଥା ଶୁଣି ଲାଜେଇ ଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତାମାନେ ତୁ କାଲି ସବୁ ଜାଣିଛୁ, ସେ କହିଲା ହଁ ମୁଁ କାଲି ରାତି ୧୧ ଟା ବେଳକୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ତମେ କାଥା ହଉଥିବାର ଶୁଣିଲି ତାପରେ କବାଟ ଫାଙ୍କରେ ସବୁ ଦେଖିଛି, ଆଉ ଆଜି ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋଇନଥିଲି, ଭାବିଥିଲି ମା ର ସରିଲା ପରେ ମୁଁ କହିଥାନ୍ତି ହେଲେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ।

ତାପରେ ସେ ନିଜେ ନିଜେ ତା ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଲା ସେ ଖାଲି ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ଥିଲା, ସେ ଆଣ୍ଠୁ ମାଡି ବସିପଡିଲା ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଚୁଚୁମିଳା, କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିଳା ପରେ ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ପାଟିରେ ଛାଡି ଦେଲି । ତାପରେ ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଏବଂ ତା ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଲି , ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମା ର ଦୁଧ ଠୁ ସାମାନ୍ୟ ଛୋଟ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପୁରା କ୍ଷୀର ପରିକା ଧଳା ସାଙ୍ଗକୁ ଗୋଲମରିଚ ସାଇଜ ର ଦୁଇ ଖଇରିଆ ରଙ୍ଗର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ତାର ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗୁଥିଲା  । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତାର ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି ଆଉ ସେପଟେ ଆମ ଖେଳ ଦେଖି ମା ହିଟ ହେଇ ବିଆ କୁ ରଗଡି ଚାଲିଥାଏ । ଏହା ଦେଖି ମୋ ଭଉଣୀ ମା କୁ କହିଲା ଆଉ ତୁ ସେଇଠି ଏକା ଏକା କଣ ପାଇଁ କରୁଛୁ ଆସେ ମୁଁ ତୋ ବିଆ ରଗଡି ଦେବି ।

ମା ତାକୁ କହିଲା ମୋ ଘଇତା କୁ ମୋ ଛଡେଇ ନେଇଛୁ ଆଉ କଣ କରିବି, ସେଠୁ ମୋ ଭଉଣୀ କହିଲା ଆଲୋ ରାଣ୍ଡୀ ଏ ମୋ ଗେରସ୍ତ ଆଉ ତୁ ତା ରକ୍ଷିତା, ମା କହିଲା ହଉଲୋ ରାଣ୍ଡୀ ତୁ ଏଇନା ଯବାନ ଅଛୁ ରଖ ତାକୁ , ମୁଁ ରଖିଲେ ଆଉ କେଉଠିକୁ ଛାଡି କି ନହେଲେ ପଳେଇବ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଆହୁରି ହିଟ ହେଇ ଭଉଣୀର ଦୁଧ କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପୁଥାଏ । ଏବଂ ତା ଦେହ ସାର ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ଚାଲିଥାଏ । ତାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ବିଆ ପୁରା

କିଲ୍ନ ସେଭ, ମୁଁ ତାକୁକହିଲି କଣ ତୁ ଏମିତି ସବୁ ବେଳେ ବିଆ ସଫା ରଖୁ, ସେ କହିଲା ତୁ କାଲି ମା କୁ କହିଲା ବେଳେ ମୁଁ ଶୁଣିଥିଲି ସେଇଥି ପାଇଁ ଆଜି ତୋ ରେଜର ନେଇ ସଫା କରିଦେଇଛି । ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଯେମିତି ମୋ ଜିଭ ଟା କୁ ନେଇ ତା ବିଆ ରେ ଲଗେଇଛି ତା ଦେହ ଥରି ଉଠିଲା, ମୁଁ ବିଆ ରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିଲି, ସେ ଆଉ ଅସମ୍ଭାଳ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାଏ ଭାଇ ସଲ ସଲ ଲାଗୁଛି ଛାଡି ଦେ, ସେଠୁ ମା ତା ବିଆ କୁ ଆଣି ତା ମୁହଁ ରେ ମାଡି ଦେଇ କହିଲା ନେ ଚାଟ ତୋ ମା ବିଆ କୁ । ତାପରେ ସେ ମା ର ବିଆ କୁ ଚଟୁଥାଏ, ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ବିଆ ଚାଟୁଥାଏ । ଏମିତି ବିଆ ଚଟା ଚଟି କିଛି ସମୟ ଚାଲିଲା । ଦୁହେଁ ମା ଝିଅ ମିଶି ଏକା ଥରକେ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲେ ଯେ ଶେଯ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲୁ ମା କହିଲା ତୋ ବାଣ୍ଡ ଟା ଶୁଖି ଯାଇଛି ମୁଁ ଟିକେ ଚୁଚୁମି ନାଲୁଆ କରିଦିଏ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ସୁବିଧା ହବ । ମା ସେଠୁ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଝିରେ ବସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିଳା ଆଉ ଠିଆ ହେଇ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ କିସ କରି ଚାଲିଲୁ । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ହେବା ପରେ ମୁଁ ଭଉଣୀ କୁ ଶୁଆଇ ଦେଲି, ତା ଗୋଡ ଦୁଇଟା ମେଳା କରି ଧରି ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ରେ ସେଟ କଲି, ବାଣ୍ଡ କୁ ଧକା ମାରି ବିଆ ରେ ପୂରେଇବା ଜମା ପସିଲା ନାହିଁ । ସେଠୁ ମା କିଛି ରାଶି ତେଲ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ମାରି ଦେଲା ଏବଂ ହାଲକା ଭାବରେ ତା ବିଆ ଚାରିପାଖେ କିଛି ମାରିଦେଲା । ତାପରେ ସେ ତା ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ତକିଆ ଦେଇ ମୋତେ କହିଲା ପୁରେଇବା । ଦୁଇ ଚାରି ଧକା ମାରିବା ରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ଟା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ।

ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ମରିଗଳି ଲୋ…. ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲା । ତାପରେ ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଅଟକି ଗଲି, ମା ଭଉଣୀ ର ଦୁଧ କୁ ଆଉଁସି କହିଲା ଟିକେ କଷ୍ଟ ହବ ସହିଯିବୁ ତାପରେ ମଜା ଖାଲି ମଜା ଆସିବ । ମା ନଇଁ ପଡି ତା ଦୁଧ କୁ ଦେଖେଇ ତାକୁ କହିଲା ନେ ଟିକେ ଚୁଚୁମିଦେ ମା ର ଦୁଧ ପିଲା ବେଳ ମାଜା ଟିକେ ନେଇଯା , ତାପରେ ସେ ମା ଦୁଧ ୨ ମିନିଟ ଚୁଚୁମିଛି ମା ମୋତେ ଆଖି ଠାର ଦେଇ କହିଲା ଧକା ମାରିବା କୁ ମୁଁ ଆଉ କାଳ ବିଳମ୍ବ ନକରି ଦୁଇ ତିନି ଧକା ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି ଭିତରକୁ, ପାଖା ପାଖି ୩ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ପସିଯାଇଥିଲା । ଯେମିତି ପଶିଛି ବାଣ୍ଡ ତା ମୁହଁରୁ ଆଇ ଉଈ ଆଇ ଉଈମା ଉଇମା ଆଃ ଉଃ ଯେତେସବୁ କାମ ଉଦୀପକ ଶବ୍ଦ ସବୁ ବାହାରି ଆସିଲା । ଏହି କାହାଣୀ ଆପଣ ମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।

ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିଁଲି, ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟ ହଉଥାଏ, ଏପଟେ କୁଆଁରୀ ବିଆ କୁ ବାଣ୍ଡରେ ରାଶି ତେଲ ଅଠା ହେଇଥାଏ, ଫୁଲ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ । ୧୦ ମିନିଟ ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ଦୁଇ ଧକା ଜୋରେ ମାରିଲି ଦେଲି ଯେ ଫୁଲ ବାଣ୍ଡ ଟା ମୋର ଭିତରକୁ ପସିଗଲା  । ବିଆ ରୁ ରକ୍ତ ବୋହି ବେଡସିଟରେ ପଡିଲା, ଭଉଣୀର କୁଆଁରୀ ପରଦା ଫିଟିଲା । ମୋତେ ବି ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଥାଏ ମୁଁ ଗୋଟେ କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି ବୋଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ଚାଲିଲି, ସେ ପଟେ ମା ଝିଅ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପା ଚିପି ହେଇ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ହଉଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୋର ଜୋସ ବଢି ଯାଉଥାଏ । ଠିକ ଏତିକି ବେଳେ ଭଉଣୀ ତାର ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେମିତି ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ, ଘର ସାରା ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଉ ବିଆ ରୁ ପଚ ପଚ ପଚ ଶବ୍ଦ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗେଇ ଦଉଥାଏ । ଏମିତି ୨୦ ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୁଁ ମୋର ସବୁ ମାଲ ଭଉଣୀ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି  । ସେ ବି ତାର ଆଉଥରେ ପାଣି ଛାଡିଲା । ମୁଁ ତା ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ସୋଇପଡିଲି । ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ଦେଖେତ ମା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ରଡ ଭଳିଆ କରି ସାରିଲାଣି ଆଉ ଭଉଣୀ ମୋ ଛତି ଉପରେ କିସ କରୁଥାଏ । ତାପରେ ମୁଁ ମା କୁ ଗେହିଁଲି । ସେଦିନ ରାତିରେ ଦୁଇ ଥର ମା କୁ ଏବଂ ଦୁଇ ଥର ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିଁ ସୋଇପଡିଲୁ । ମୋର ଛୁଟି ଦିନ ଯାକ ମା ଓ ଭଉଣୀ କୁ ଗେହିଁଲି । ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏକାଥରେ ଗେହିଁବାର ମଜା କିଛି ଅଲଗା ଯେ ପାଇଛି ସେ ଜାଣିଛି ।

ତାପର ମାସରେ ବି ଦୁଇ ଦିନ ଛୁଟିରେ ଆସି ମା ଓ ଭଉଣୀ ଙ୍କୁ ଗେହିଁଥିଲି । ତୃତୀୟ ମାସ ବେଳକୁ ଭଉଣୀର ମାସିକ ବନ୍ଦ ହେଇଗଲା ସମସ୍ତେ ଟେନସନରେ ମୁଁ ଯାଇ ତାକୁ ପ୍ରେଗନାସି ଟେଷ୍ଟ କିଟ ଦେଲି ସେ ଚେକ କରି ଦେଖିଲା ଆଉ ଆମ ସନ୍ଧେହ ସତ ହେଲା । ସେ ମା ହବା କୁ ଯାଉଛି ମୋ ପିଲାର । ତାକୁ ମୁଁ ଆଉ ମା ବହୁତ ବୁଝେଇଲୁ ପିଲା ଟା ନଷ୍ଟ କରୀଦବାକୁ କିନ୍ତୁ ସେ ତାର ପ୍ରଥମ ପିଲା କୁ ନଷ୍ଟ ନକରିବା ପାଇଁ ଜିଦ ଧରି ବସିଲା । ତାପରେ ମା କହିଲା ତୁ ତୋ ଭଉଣୀ କୁ ବାହା ହେଇଯା ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେଇଯିବା ।

ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଲୋକ ଲାଜ୍ୟା କଥା କହିଲି ମା କହିଲା ଏ ଗାଁ ଛାଡି ପଳେଇବା । ତାପରେ ଆମେ ସେଠୁ ଆମର ସବୁ ଘର ବାଡି ବିକ୍ରି କରି ଗଜପତି ଚାଲିଆସିଲୁ । ମୁଁ ଭଉଣୀ କୁ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରି ଭଡା ଘରେ ରହିଲୁ । ଏବେ ମୋର କଟକ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହେଇଯାଇଛି ଆଉ କଟକ ରେ ଘର କରି ରହିଛୁ । ସେବେଠୁ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ମାନେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ବି ଗେହୁଁଛି ଆଉ ବେଳେ ମା କୁ ବି । ଏଇ ଥିଲା ମୋ କାହାଣୀ ମା ମୋ ରକ୍ଷିତା ଓ ଭଉଣୀ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ । ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନେ ମୁଁ କିଛି ଭୁଲ କରିଛି କି ମୋ ଭଉଣୀ କୁ ବାହା ହେଇ ? କମେଣ୍ଟ ପ୍ଳିଜ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!