Maa O Bhauni Ku Eka Sange Gehile Trainre – Page 2 of 2 – SexKahanni.COM

Maa O Bhauni Ku Eka Sange Gehile Trainre

Maa O Bhauni Ku Eka Sange Gehile Trainre  ଭଉଣୀ ମନାଲିସା ତାର ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ଏବେ ସେ କିଛି କରିପାରୁନଥାଏ।  ତାର ଗାଣ୍ଡି ଏବେ ପୋଲା ହେବାରେ ଥାଏ । ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ବେଶୀ ଡେରି ନକରି ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଗାଣ୍ଡିରେ ପେଲିଦେଲା । ମୁହଁରେ ବାଣ୍ଡ ଥିବା ସ୍ଵତେ ଭଉଣୀ ମନାଲିସା ଚିଲେଇ ଉଠିଲା । ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିନଥାଏ କିନ୍ତୁ ତାର ଜୀବନ ଚାଲିଯିବା ଅବସ୍ଥା ଥାଏ ।

ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାକୁ ଟିକେ ଆରମ ଦେଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ଜୋର ଦାର ଧକା ମାରି ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେଲା । ଭଉଣୀ ମନାଲିସା ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଥରି ଉଠିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ପୂର୍ବଥର ଭଲି ଏତେ ଜୋରେ ଚିଲେଇଲା ନାହିଁ । ଏପଟେ ମୋ ମା ଶିବାନୀ ପେଲା ଖାଇ ଚାଲିଥାଏ । ତାର ଗୋଡ ଦୁଇଟା ଉପରକୁ ଥିଲା ଆଉ ସେ ଲୋକଟା ତାକୁ ମସ୍ତ କରି ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ । ମା ର ଦୁଧ ମଜାରେ ତଳ ଉପର ହେଇ ହାଲୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମା ବିଆ ଓ ଭଉଣୀ ଗାଣ୍ଡି ପେଲି ଚାଲିଥିଲେ ସେମାନେ । ଭଉଣୀ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଖରାପଥାଏ ।

ପାଖା ପାଖି 20-25 ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ତୃତୀୟ ଲୋକଟା ଭଉଣୀ ମନାଲିସା ଗାଣ୍ଡୀରେ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା । ସେ ଭଉଣୀ ମନାଲିସା କୁ ଗୋଟେ ପଟେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାର ରକ୍ତ ଓ ପାଣି ଲାଗିଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ମା ପାଟିରେ ପୁରେଇଦେଲା । ମା ବଡ ମଜାର ସହ ତାକୁ ଚଟିଲା ଏବଂ ଚୁଚୁମିଳା । ଭଉଣୀ ମନାଲିସା ଦେହରେ ଜମାରୁ ବି ତାକତ ନଥିଲା । ସେ ଉଠି ନିଜକୁ ସଫା କରି ତାର କପଡା ପିନ୍ଧି ଦେଲା । ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟ ପଟ ହୋଇ ସିଟରେ ସୋଇଗଲା ।

ଏବେ ମୋ ମା ର ବଜା ବାଜିବା ବାକି ଥିଲା, ସେ ବି ଜାଣି ଗଲା ଯେ ତାର ଏବେ ପୁରା ବଳତ୍କାର ଟାଇପର ଗିହାଁ ହେବ । ଏବେ ତାକୁ ସେମାନେ ଘୋଡୀ ବନେଦେଲେ ଦ୍ଵିତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ତାର ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁବା ରେ ଲାଗିଲା, ଆଉ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିର ବାଣ୍ଡ ସେ ଚୁଚୁମୁଥିଲା । ସାଇଡରେ ବସିଥିବା ଲୋକଟା ପୋଜିସନ ନେଇ ମା ର ଗାଣ୍ଡି ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା ।

କିଛି ସମୟ ଗାଣ୍ଡୀ ଚଟିବା ପରେ ସେ ତା ବାଣ୍ଡ ଛେପ ପକେଇ ଦେଇ ମା ର ଗାଣ୍ଡୀରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲା । ମା କୁ ଅଚାନକ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଲା ତାର ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଗଲା । ଯନ୍ତ୍ରଣା କିଛି ଅଧିକ ଥିଲା ତେଣୁ ସେ କାନ୍ଧୁଥିଲା । ଗାଣ୍ଡୀ ଟିକେ ମେଳା ଥିବାରୁ ସେ ଲୋକଟା ର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା । କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ମୋଟା ଓ ବଡ ହେବାର କାରଣ ତାର ଗାଣ୍ଡୀ ଫାଟିଯାଇଥିଲା । ଦୃଶ୍ୟ ଏମିତି ଥିଲା ମାର ମୁହଁରେ ଗୋଟେ ବାଣ୍ଡ, ଗାଣ୍ଡୀରେ ଗୋଟେ ଓ ବିଆ ରେ ଗୋଟେ ବାଣ୍ଡ ଥିଲା । ତିନିଆଡୁ ପେଲା ଚାଲିଥାଏ ।

କିଛି ସମୟ ଆଗ ପଛ ହେବା ରେ ଜଣକ ପରେ ଜଣେ ମା ମୁହଁ , ଗାଣ୍ଡୀ ଓ ବିଆ ରେ ତାଙ୍କ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲେ । ମୋ ମା ର ଅବସ୍ଥା ସୁଧାର ଅବସ୍ଥା ପରି ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେ ବହୁତ ଥକା ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ବର୍ଥରେ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ ଚାଲୁ ରଖି ସବୁ ମଜା ଦେଖୁଥାଏ । ମା ଶୀଵାନୀ ଓ ଭଉଣୀ ମନାଲିସା 30 ମିନିଟ ପରେ ଉଠି ନିଜକୁ ସଫା କଲେ ଓ ମା ତାର ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଲା । ଏହି ଭିତରେ ମୋ ଭଉଣୀ ଓ ମା 5-6 ଥର ଝଡି ସାରିଥିବେ । ସମୟ ୩ ଟା ବାଜିଥିଲା ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଗୋଟେ ଷ୍ଟେସନରେ ଓଲେଈ ପଡିଲେ ।

ମୁଁ ନିଦ ରେ ଥାଇ ଡାକିଲା ପରି ତାକୁ ରାତି ୪ଟାରେ ଉଠେଇଲି ଏବଂ ଆମେ ଚା ପିଇଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଏ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି କଣ ହେଇଛି ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ମୋତେ କିଛି କହିଲେନି  । ମୋତେ ବି ଜଣା ଥିଲା କଣହେଇଛି । ସକାଳ ହେଇଯାଇଥିଲା ଲୋକ ଗହଳି ଆରମ୍ଭ ହେଇଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ । ଏଇ ଥିଲା ମୋର ଆଜିର କାହାଣୀ ଆଗାମୀ କାହାଣୀରେ କହିବି କେମିତି ସେମାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ସତ କଥା ବାହର କଲି ଏବଂ ମା ଓ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଗେହିଁଲି ।

ଆମ ସହ  Telegarm ଯୋଡି ହୁଅନ୍ତୁ ନାମ ଠିକଣା ଫୋନ ନମ୍ବର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଗୋପନ ରହିବ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

348522cookie-checkMaa O Bhauni Ku Eka Sange Gehile Trainre
4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!