କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

ବୋଉ ବିଆ,କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story,bou saha sex,pua gehila maa bia,bou bia phati gala,new odia sex story,odia sex story new,maa pua giha guhi gapa

କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

Kuwari Maa Ra Bibaha O Chauthi Rati Pua Saha

ମୋର ସମସ୍ତ ଭାଇ ଭାଉଜ ଓ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର । ଏହାମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ଅଟେ ଯାହା ମୁଁ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କ ଆଗରେ ରଖିବି । ଏହା ମୋ ଜୀବନର ଏକ ସତ ଘଟଣା ଯାହା ମୋ ଜୀବନ ର ସବୁ ସ୍ଵପ୍ନ ପୁରା କରିଦେଲା ଏବଂ ଆଜି ମୁଁ ଗୋଟେ ସୁଖୀ ଜୀବନ ବିତଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେକ୍ସ ଓ ମସ୍ତି ଭରପୁର ଅଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ନା ଦୀପକ ମୋ ଘର ଭଦ୍ରକ । ମୋ ଉଚ୍ଚତା ୫ ଫୁଟ ୧୦ ଇଞ୍ଚ ମୋର ରଙ୍ଗ ସାବେନା ଏବଂ ଫିଗର ମସ୍ତ ଅଟେ । ଏ କାହାଣୀ ମୋର ଏବଂ ମୋ କୁଆଁରୀ ମାର ।

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିବେ ମୁଁ ମୋ ମା କୁ କଣ ପାଇଁ କୁଆଁରୀ କହୁଛି । ଏ କଥାର ରହସ୍ୟ ଆପଣ ମାନେ ଆଗକୁ କାହାଣୀ ପଢିଲେ ପାଇଯିବେ । ମୋ ବୟସ ୨୫ବର୍ଷ ଏବଂ ମୋ ମାର ବୟସ ୩୬ବର୍ଷ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ମା ରୀତା ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ଚେହେରା ର ମାଲିକାଣୀ ଅଟେ । ତାର ଉଚ୍ଚତା ୫ ଫୁଟ ୨ ଇଞ୍ଚ, ମୁଁ ମୋ ବାପା ଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ । ମୋ ବାପାଙ୍କର ଆମ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସମ୍ପତି ରଖିଛନ୍ତି ।

ମୋର ଏଇ ଘଟନା ଟି ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବର, ଯେତେବେଳେ ମୋର ୨୩ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ଥିଲା । ଯେବେଠୁ ମୁଁ ସେକ୍ସ କଣ ଜାଣିଲି ସେତେବେଲଠୁ ମୁଁ ମା କୁ ମା ର ନଜର ରେ ଦେଖେ ନାହିଁ । ସେବେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ମୁଁ ସେକ୍ସ ସାଇଟ ରୁ ମା ପୁଅ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ମୋ ମନର ଇଚ୍ଛା ଆହୁରି ବଳବାନ ହେଇଗଲା ଏବଂ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମୋର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେଇଥିଲା । ଭଗବାନ ମୋତେ ଗୋଟେ ତାଜା ମାଳ ଯାହାର ବିଆ ଫାଟି ନଥିଲା ମୋ ମା କୁ ମୋସ୍ତ୍ରୀ ରୂପରେ ଦେଲେ । ମୁଁ ମୋ ୨୩ ତମ ଜନ୍ମ ଦିନରେ ଯେତେବେଳେ ମା ର ରୁମ ଗଲି ଦେଖିଲି ମା ତା ରୁମରେ ନାହିଁ ।

ତାର ଡାଏରୀ ବେଡ ଉପରେ ଖୋଲା ପଡିଥିଲା । ବୋଉ ମୋ ପାଇଁ ଗିଫ୍ଟ ଆଣିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଡାଏରୀ ପଢିଲି ଯାହାକୁ ପଢି ମୋ ହୋସ ଉଡିଗଲା, ସେ ଡାଏରୀ ରୁ ମୁଁ ଜାଣିବା କୁ ପାଇଲି ମୁଁ ମୋ ବାପା ମାଙ୍କର ରକ୍ତ ସନ୍ତାନ ନୁହେଁ, ସେମାନେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଅନାଥ ଆଶ୍ରମ ରୁ ଆଣିଥିଲି  ।

ମୋ ବୋଉ ବାପ ଘର ବହୁତ ଗରିବ ପରିବାର, ଯେବେ ସେ କଢରୁ ଫୁଲ ମାନେ ତାର ୧୪ କି ୧୫ ବର୍ଷ ବୟସ ରେ ତା ବାପା ମୋ ବାପା ଙ୍କ ଧନ ସମ୍ପତି କୁ ଦେଖି ବିବାହ କରି ଦେଇଥିଲେ । ମୋ ବୋଉ ତାର ଚଉଠି ରାତିରେ ଜାଣିଲା କି ମୋ ବାପା ଜଣେ ନଂପୁସକ ବୋଲି । ବାପା ଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ଉଠେ ନହିଁ ତାଙ୍କର ହଲେଇଲେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରେ ନାହିଁ ଯାହା ମୁଁ ମାର ଡାଏରୀ ପଢି ଜାଣିଲି । ମୋ ଅଜା ଏକଥା ଜାଣିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୋ ଅଜା ଙ୍କର ମୋ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ପାଖରେ ବହୁତ କରଜ ଥିଲା ତେଣୁ ସେ ମୋ ବୋଉକୁ ମୋ ବ୍ବାପା ଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବା ବାଧ୍ୟ ହେଲେ ।

ମୋ ବୋଉ ଅଜା ଓ ଜେଜେ ବାପା ଙ୍କ  ଚକ୍ରବ୍ୟୁହ ରେ ପସିଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତେଣୁ ସେ ଚାହିଁ ବି କିଛି କରି ପାରୁନଥିଲେ । ମୋ ବାପା ବୋଉ ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ଅନାଥ ଆଶ୍ରମରୁ ଯେବେ ଆଣିଲେ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ୨ ବର୍ଷ ର ହେଇଥିଲି ସେତେବେଳେ ମୋ କିଛି ଜ୍ଞାନ ନଥିଲା । ଏବେ ଆପଣ ମାନେ ବୁଝିପାରୁଥିବେ ମୁଁ କଣ ପାଇଁ କୁଆଁରୀ ଲେଖିଲି । ସମୟ ବୀତି ଅନୁସା ରେ ମୋ ଅଜା ଓ ଜେଜେ ବାପା ଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହେଇଗଲା ।

ଆମ ପରିବାରରେ ମୁଁ ମୋ ମା ଏବଂ ମୋ ବାପା ଥିଲେ । ବାପା ଏକା ତାଙ୍କ ବିଜେନ୍ସ କୁ ବୁଝୁଥିଲେ ତେଣୁ ସେ ବହୁତ ଚାପ ଗ୍ରସ୍ତ ରୁହନ୍ତି, ମୁଁ ସେହି ଡାଏରୀ ପଢୁଥିବା ସମୟ ରେ ବାପା ମୋତେ ଦେଖି ଦେଲେ ସେ ପଚାରିଲେ ତୁ କଣ ପଢୁଛୁ, ମୁଁ ବାପା ଙ୍କୁ ବହୁତ ଡରେ ତାଙ୍କୁ କିଛି କହିପାରିଲି ନାହିଁ ସେଇଠି ଡାଏରୀ କୁ ରଖି ଦେଇ ଆସିଲି । ତାର ୨ ଘଣ୍ଟା ପରେ ବାପାଙ୍କ ଅଫିସ ରୁ ଫୋନ ଆସିଲା ବାପା ସୁଇସାଇଡି କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମା ପୁରା ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିଲା । ୧୫ ୨୦ ଦିନ ପରେ ସବୁ ଧିରେ ଧିରେ ଠିକ ହେବା କୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବାପାଙ୍କ ଅଫିସ କୁ ଯାଇ ବିଜେନ୍ସ ର ଦେଖା ସୁନା କଲି । ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସେଠୁ ଗୋଟେ ଡାଏରୀ ପାଇଲି । କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖା ଥିଲା ତୋ ମାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବୁ, ତାର ଭଲ ମନ୍ଦ ବୁଝିବୁ । ଯାହା କୁ ପଢି ମୋ ସୋଇ ପଡିଥିବା ଇଛା ଫୁଣି ଜାଗ୍ରତ ହୋଇଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସି ମା କୁ କହିଲି ମା ଦାରିଙ୍ଗବାଡି ଯିବା ମୁଁ ଦୁଇଟା ଟିକେଟ କାଟି ଦେଇଛି ତୁ ବି ଚାଲେ ତୋ ମନ ଟିକେ ହଲକା ହେଇଯିବ । ଆଉ ମୋ ର କାମ ହେଇଯିବ । ଆମର କନ୍ଧମାଳ ରେ ଗୁଡାଏ ଜମି ସେଠି ହଳଦୀ ଚାଷ ହୁଏ । ସେଠି ଆମର ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ସେ ସବୁ ବୁଝନ୍ତି । ଆମ ବସ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥିଲା ଆମେ ଦାରିଙ୍ଗବାଡି ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଗଲୁ । ସେଠି ଆମର ଘର ଅଛି, ଆମର ସେଠିକୁ ଯିବା ଆସିବା ଲାଗି ରହିଥାଏ, ସେଠି ବି ଆମର ଜଣଲୋକ ରହି ସେ ଘର କଥା ବୁଝେ, ଯାହାର ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ।

ମୁଁ ତାକୁ ଫୋନରେ କହିଦେଲି କି ଆମେ ଯାଉଛୁ ବୋଲି, ଏକଥା ବି କହିଲି ସେଠିକୁ ଯାଇ ମୋତେ ମାର ବିବାହ କରିବାକୁ ହେବ ଏବଂ ଚଉଠି ରାତି ବି କରିବି । ସବୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରି ରଖି ଥିବା । ତାପରେ ଆମେ ରାତିରେ ଯାଇ ସେଠି ପହଞ୍ଚିଗଲୁ । ଖାଇବା ସରିବା ପରେ ଆମ ଚାକର ସ୍ତ୍ରୀ ଶିଲା କ୍ଷୀର ନେଇ ଆସିଲା । ମୁଁ ଶିଲା କୁ ଲିପ କିସ କଲି ଏବଂ ମାର କ୍ଷୀର ରେ ସେକ୍ସ ଟାବେଳଟ ଓ ନିଦ ବଟିକା ମିଶେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ସେ ଯାଇ ମା ର ରୁମକୁ ଯାଇ ମା କୁ କ୍ଷୀର ପିଇବାକୁ ଦେଲା ଏବଂ ସେଠି ଠିଆ ହେଇ ମା ସହିତ କିଛି କଥା ହେଲା ।

ମା କ୍ଷୀର ପିଇସାରିବା ପରେ ସେ ଚାଲି ଆସି ମୋତେ କହିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ନେ ଭିଡିଓ ଏ କ୍ୟାମେରା ମା କୁ ଲାଙ୍ଗଳା କରି ତାର ଗୋଟେ ଭିଡିଓ କରି ନେଇ ଆ । ତାପରେ ସେ ସେମିତି କରି ମୋତେ କ୍ୟାମେରା ଆଣି ଦେଇଦେଲା, ସକାଳୁ ଉଠି ମା ଦେଖିଲା ତା ଦେହରେ ଗୋଟେ ହେଲେ କପଡା ନାହିଁ । ସେ ତା ଲୁଗା ଖୋଜିପାଇଳା ନାହିଁ ଯେତେବେଳେ ସେ ସମ୍ମାନା କୁ ଦେଖିଲା ପୁରା ଆଚମ୍ବିତ ହେଇଗଲା, ତାର ଶାଢୀ,ଶୟା,ବ୍ଳାଉଜ,ବ୍ରା,ପ୍ୟାଣ୍ଟି ସବୁ ମୋ ହାତରେ ଥିଲା । ତାପରେ ସେ ଚିଲେଇ କହିଲା ଏ କଣ ସବୁ କରୁଛୁ?  ତାପରେ ସେ ଡାଏରୀ ଯାହା କୁ ମୁଁ ସାଙ୍ଗରେ ଆଣିଥିଲି ତାକୁ ଦେଖେଇ କହିଲି ଡାର୍ଲିଂ ମୁଁ ଜାଣିଛି ତୋର ଆଉ ମୋ ଭିତର ସମ୍ପର୍କ କଣ? ଏବଂ ମୁଁ ତୋତେ ଅସଲି ଚଉଠି ରାତିର ମଜା ଦେବା ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆଣିଛି । କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

ଏବେ ସେ ଜୋରେ ଜୋରେ କାନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲା, ଯାହା କୁ ଶୁଣି ଶିଲା ରୁମ ଭିତରକୁ ଚାଲିଆସିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଶିଲା କୁ କହିଲି ବୁଝେଇ ଦେ ମା କୁ ନହେଲେ ମୁଁ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିଛି ତାଙ୍କର ସେ ଭିଡିଓକୁ ମୁଁ ଇଣ୍ଟରନେଟ , ଫେସବୁକ ରେ ଛାଡିଦେବି । ଯଦି ସେ ମୋ କଥା ମାନେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେବ ନଚେତ ସାରା ଦୁନିଆ ପାଇଁ ରାଣ୍ଡୀ ହେଇଯିବ । ଏହି କଥା କହି ମୁଁ ସେ ଭିଡିଓରକପି ତା ଉପରକୁ ଫୋପାଡି ଦେଇ ସାଇଟ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲି ।

ପାଖା ପାଖି ୨ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋତେ ଶିଲା ର ଫୋନ ଆସିଲା କି ମା ରାଜି ହେଇଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଶିଲା କୁ କହିଲି କେମିତି ସବୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଅଛି, ସେ କହିଲା ତାର ସ୍ଵାମୀ ଗାଁ ର ପଣ୍ଡିତ ସହ କଥା ହେଇଛନ୍ତି ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଆମ ବିବାହ କରିଦେବେ ।

ତାପରେ ମୁଁ ଶିଲା କୁ କହିଲି ଏଇଠି ଯେଉଁଠି ବି ଭଲ ବିଯୁଟି  ପାର୍ଲର ଅଛି ସେଠାକୁ ନେଇଯା, ସେଇଠି କୁ ନେଇ ମହେନ୍ଦିରେ ଗୋଟେ ଲାମ୍ବାଓହୁଳ ଦୁଧ ଉପରେ, ପିଠିରେ ଦୁଇଟା ଫୁଲ,କାନ୍ଧରେ ଦୁଇଟା ଫୁଲ, ଜଙ୍ଘରେ ଗୋଟେ ଫୁଲ, ଏବଂ ହାତରେ ମେହେନ୍ଦି ଲଗେଇ ନେଇ ଆସିବୁ ଏବଂ ଯେମିତି ଦେହ ରେ କୌଣସି ବି ସ୍ଥାନରେ ଗୋଟେ ବାଳ ନରହିବ ସେଥି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ । ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଫୁଲ ବ୍ରାଇଡାଲ ମେକ ଅପ କରେଇ ଦେବୁ ଏବଂ ଲାଲ ରଙ୍ଗ ର ଗୋଟେ ଦାମୀ ଶାଢୀ ସହ ଜାଲି ବାଲା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓ ରଙ୍ଗୀନ ବ୍ରା ବି କିଣିଆଣିବୁ । ଯେମିତି ମୋ ମା ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ବୋହୂ ଲାଗିବା ଦରକାର । ତୁମ ଦୁଇଜଣ ଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଁ ଗାଡି ପଠେଇ ଦେଉଛି ।

ତାପରେ ମୁଁ ଶିଲା ର ସ୍ଵାମୀ କୁ ବେଡ ରୁମ କୁ ଚଉଠି ରାତି ପାଇଁ ସଜେଇ ଦେବାକୁ କହିଲି । ତାପରେ ଠିକ ୬ଟା ରେ ସେ ବେଡ ରୁମ ସଜେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା, ତାପରେ ମୁଁ ଏବଂ ଶିଲାର ସ୍ଵାମୀ ମନ୍ଦିର ଚାଲିଲୁ, ଶିଲା ଓ ମା ସେମାନେ ଦୁଇ ଜଣ ଗାଡି ରେ ମନ୍ଦିରରେ ୭ଟାରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଗଲେ । ଏବେ ବ୍ରାମହ୍ଣ ସବୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସାରି ଦେଇ ଥିଲୁ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ରିଙ୍ଗ ମାଗିଲେ ମୁଁ ରିଙ୍ଗ ଦେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ସେ କିଛି ମନ୍ତ୍ର ପଢିବା ପରେ ମା କୁ ଡାକିଲେ । ତାପରେ ମା ଗୋଟେ ଲାମ୍ବା ଓଢଣୀ ପକେଇ ଆସିଲେ, ସେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମା କୁ ଦେଲେ ଯେଉଁଥିରେ ମୋ ନାଁ ଲେଖା ଥିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ରିଙ୍ଗ ମୋତେ ଦେଇ କହିଲେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପିନ୍ଧେଇ ଦିଅ, ତାପରେ ଆମ ବାରମାଳା ପକେଇଲୁ ଜଣେ ଜଣଙ୍କର ଉପରେ ।

ପଣ୍ଡିତ କହିଲେ ଏବେ ତୁମେ ଦୁଇ ଜଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଗଲ, ତାପରେ ମୁଁ ମା ର ମଥାରେ ସିନ୍ଧୁର ଦେଲି, ଯେତେବେଳେ ମାର ମଥା କୁ ଦେଖିଲି ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା,ତାପରେ ମୁଁ ମା ର ବେକ ରେ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ପଣ୍ଡିତ କହିଲେ ଏବେ ଆପଣ ଦୁଇଜଣ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଗଲ । ତାପରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ପଣ୍ଡିତ ଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରିଲୁ  । ତାପରେ ଶିଲା ମା କୁ ଚଉଠିରାତି ପାଇଁ ସଜା ହେଇଥିବା ରୁମ ରେ ଛାଡି ଦେଇ ଚାଲିଗଲା । ଅଧଘଣ୍ଟା ପରେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବେଡ ରୁମ କୁ ଗଲି ବେଡ ରୁମ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ସଜା ହେଇଥିଲା । ମା ବେଡ ଉପରେ ଓଢଣା ଟାଣି ବସିଥାଏ । ଘର ସାରା ଗୋଲାପ ଓ ରଜନୀ ଗନ୍ଦା ରେ ବାସ୍ନା ରେ କମ୍ପୁଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ମା ପାଖରେ ଆସି ବସିଗଲି । କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ମାର ହାତ ଧରିଲି ମା ଲାଜେ ଗଲା, ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ କରି ମା ର ଓଢଣା ଉଠେଇ ଦେଲି । କଣ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ମା, ମାର ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ପକେଟରୁ ମା ପାଇଁ ଆଣିଥିବା ହୀରା ମୁଦି ବାହାର କରି ମା ଆଡକୁ ବଢେଇ ଦେଲି ଏବଂ କହିଲିଏଇଟା ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁ ଦେଖା ଉପହାର, ତାପରେ ମୁଁ କ୍ଷୀର ଗ୍ଳାସ ଉଠେଇ ମୁଁ ଟିକେ ପିଇ ମା କୁ କହିଲି ଏବେ ତୁମେ ପିଅ, ମା କ୍ଷୀର ପିଇ ଦେଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆଜି ଠୁ ତୁମେ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ, ମାର ଆଖିରୁ ଲୁହ ଧାର ଧାର ହୋଇ ବୋହି ଆସିଲା, ତାପରେ ମୁଁ ମା ରମୁଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ଲଗେଇ ଦେଇ କହିଲି ରୀତା ଏବେ ତୁମର ବିବାହ ବୟସ ଆଉ ତୁମର ବିବାହ ହେଇଗଲା । କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

ତାପରେ ମା ଧିରେ କହିଲା ତୁମେ ଠିଆ ହେଇଯାଅ, ତାପରେ ମା ବେଡ ରୁ ଉଠି ଆସି ମୋ ପାଦ ଛୁଇଁ କହିଲା ତୁମେ ମୋ ନିଜରକରି ଏ ଅଭଗିନୀ ଉପରେ ତୁମେ କୃପା କଲ । ମୋତେ ଆର୍ଶୀବାଦ କର, ଆଜିଠୁ ମୁଁ ତୁମର, ତାପରେ ମୁଁ ମାର କାନ୍ଧକୁ ଧରି ଉଠେଇ କହିଲି ଆର୍ଶୀବାଦ ଦେଉଛି ତୁମେ ୧୨ଟି ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କର । ତାପରେ ମା ମୁହଁ ହସ ଆସିଗଲା ଏବଂ କହିଲା ଆଗ ଗୋଟେ କି ଦୁଇଟା ଦିଅ ତାପରେ ଦେଖା ଅଛି । ତାପରେ ମୁଁ ମା କୁକହିଲି ହିସାବ କରି ରଖ ମୁଁ ତୁମକୁ କେତେଟା ଛୁଆ ଦେଉଛି । ଏହି କଥା କହି ମୁଁ ରୀତାର ଗାଲ ଉପରେ ଗୋଟେ କିସ କରି ଦେଲି । ସେ ଲାଜେ ଗଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ରୀତା କୁ ମୋ ହାତ ରେ ଟେକି ନେଇ ବେଡ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲି । ଯେମିତି ମୁଁ ରୀତା ମା ର ଦୁଧ କୁ ଛୁଇଁଛି ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସ୍ଵର୍ଗ ପାଇଗଲି । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ପେଟ ଉପରେ ମୋ ହାତକୁ ବୁଲେଇ ତାଙ୍କ ଆଖିକୁ ହଲକା କିସ ଦେଲି । ରୀତା ର ନିଶ୍ଵାସ ଗରମ ହେଇଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଓଠକୁ ତା ଓଠରେ ରଖିଦେଲି । ତାର ଗୋଲାପି ଓଠକୁ ମୋ ଓଠରେ ଘସିଲି । ଏବେ ମା ବି ମୋତେ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

ମୁଁ ତାର ଲାମ୍ବା ବେଣୀକୁ ଖୋଲିଦେଲି,ତା ଓଢଣାକୁ ଖୋଲି ଦେଲି, ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଲି, ମାର ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା, ତାପରେ ମୁଁ ବୋଉ ବିଆ ଉପରେ ହାତ ରଖି କହିଲି ଏ ମୋ ଧନ ଆଜିଠୁ ତାପରେ ମୁଁ ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତ ରେ ଧରିଲି କହିଲି କିନ୍ତୁ ଏଇଟା ମୋର, ମା କହିଲା ନା, ତୁମର ଆଉ ସବୁକିନ୍ତୁ ଏ ବଡ ଓ ମୋଟ ବାଣ୍ଡ କେବଳ ମୋର । ତାପରେ ମୁଁ ମାର କଥା ଶୁଣି ମୋ ହସ କୁ ରୋକି ପାରିଲି ନାହିଁ ।

ମା ର ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଲି । ଜାଲି ବାଲା ବ୍ରା ଉପରୁ ମା ର ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ମାର ଅଣ୍ଟା ଉପରକୁ ଲାଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଏବଂ ତାର ପ୍ରତି ଟି ଅଙ୍ଗକୁ ଚୁଚୁମିଲି । ଏବେ ମା ଶିହରଣ ରେ ଥରି ଉଠୁଥିଲା । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ କରି ମାର ସବୁ କପଡା ଖୋଲିଦେଲି ଏବଂ ତାକୁ ପୁଅର ନିବସ୍ତ୍ର କରିଦେଲି । ମାର ପାଉଁଜି ଝୁଣୁ ଝୁଣୁ ଶବ୍ଦ ଶୁଭୁଥିଲା। ବିଯୁଟି ପାର୍ଲର ବାଲା ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରି ମାର ଦୁଧ ଓ ବିଆ କୁ ମେହେନ୍ଦି ରେ ସଜେଇ ଦେଇଥିଲେ ।

ମୁଁ ମା ର ଗୋରା ଗୋରା ବିଆ କୁ ହାତରେ ଆଉଁସି ଦେଲି । ମା ମୋ ଆଖି କୁ ଦେଖି ଗଭୀର ନିଶ୍ଵାସ ନେଉଥାଏ । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଜିଭ ମା ବିଆ ରେ ରଖି ଦେଲି । ତ ମା ଥରି ଉଠିଲା । ମୁଁ ମା କୁ ପଚାରିଲି କଣହେଲା ମା କହିଲା ଜାଣି ନାହିଁ ମୋ ପ୍ରଥମ ଥର ନା । ମୁଁ ଫୁଣି କହିଲି କଣ? ସେ କହିଲା ମୁଁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୁଆଁରୀ ଅଛି । କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ଏ ପୁଅ ତାର କୁଆଁରୀ ମା ର ବିଆ ଫଟେଇ ଦେବ । ସେ କହିଲେ ହଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଦେବତା ଙ୍କର ଯାହା ଇଛା, ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ କରି ପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆଜି ତୁମର ସ୍ଵାମୀ ହିସାବ ରେ ନୁହେଁ ମୋ ପୁଅ ହିସାବରେ ତୁମ ବାଣ୍ଡର ଦର୍ଶନ କରିବା କୁ ଚାହୁଞ୍ଛି । ମା କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୋର ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ଦେଲି । ମୋ ମା ସ୍ତ୍ରୀ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହା ସହ ସଂଭୋଗ କରି ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ୮ ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ୩ଇଞ୍ଚ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ହାତ ରେ ଧରି ରୀତାର ହାତ ରେ ଧରେଇ ଦେଲି । ସେ ଚାମିକି ଉଠି କହିଲେ ତୁମେ ମୋ ବିଆ କୁ ଏଇଥିରେ ଫଟେଇବ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଜି ଏହିଥିରେ କୁଆଁରୀ ଝିଅ ରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ କରିଦେବୀ, ତୁମ ସିଲ ଫଟେଇ ଦେବି ସେ ଡରି ଗଲା ।

ମୁଁ କହିଲି ଡର ନାହିଁ ଏ ତୁମର ଅଟେ । ତାପରେ ସେ କହିଲେ ୟାକୁ ତକେହି ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି କଣ? ସେ କହିଲେ ଏତେ ମୋଟା ଓ ଲାମ୍ବା ହେଇଛି ତୁମ ବାଣ୍ଡ, ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୋ ଗେଲୁ ଟା ଜମା ଡର ନାହିଁ, ୟା ପାଇଁ ଶିଲା ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଜା । ତୁମେ ପାଟିରେ ଚୁଚୁମି ଦେଖ ବହୁତ ମଜା ଆସିବା, ସେ ମନା କଲେ ।

ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ମୁଁ ତୁମର ମାଲିକ, ତୁମ ଦେହର ପ୍ରତି ଟି ଅଙ୍ଗ ମୋର ଅଟେ, ମୋର ଯେମିତି ଇଚ୍ଛା ସେମିତି କରିବି, ଆରମ୍ଭ କରିଦେ, ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତା ଆଖିରୁ ଲୁହ ବୁନ୍ଦା ବୁନ୍ଦା ହୋଇ ବୋହି ପଡିଲା ଏବଂ ସେ ନିଶ୍ଵାସ ନେବା ରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କଲା । ତାପରେ ମୁଁ ୬୯ ପୋଜିସନ ରେ ଆସି ତାର ବିଆ ଚାଟିଲି ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ମୁହଁରେ ପୁରେଇ ଭିତର ବାହାର କଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ୧୦ ମିନିଟପରେ ମୁଁ ମୋର ବୀର୍ଯ୍ୟ କୁ ତା ପାଟି  ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି ।

ତା ପାଟି ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ରେ ଭର୍ତି ହେଇଗଲା । ମୁଁ କହିଲି ଏ ସ୍ଵାମୀର ଅମୃତ ପିଯା ୟାକୁ ବଳ ଆସିବ କାରଣ ମୁଁ ପୁରା ୪ ଘଣ୍ଟା ଗେହିଁବି ତୋ କୋଳ ଭାରିଦେବି, ତୋତେ ମୋ ଛୁଆ ର ମା ବନେଇ ଦେବି । ସେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ରେ ମୋର ସବୁ ମାଳ ପିଇ ଦେଲା । ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ତାପରେ ସେ ତାର ଜିଭରେ ମୋର ସମ୍ପୂର୍ଣ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିଲା । ମୁଁ ତା ବିଆ ଚାଟି ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି । ମୁଁ ତା ବିଆ ପାଣି ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଓଦା କରି ତାର ଗୋଡ ଦୁଇଟା କୁ ମେଲେଇ ଦେଲି ।

ଏବେ ମାର ସୁନ୍ଦର ବିଆ ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ଉପରେ ରଖି ବାଣ୍ଡରେ ବିଆ କୁ ମନ୍ଥିଳି । ସେ ଏବେ ପୁରା ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଲାଲ ପଡି ଯାଇଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆକୁ ଚିରି ମାତ୍ର ୨ ଇଞ୍ଚ ଭିତରକୁ ଯାଇ ପାରିଲା । ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହେଇ ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠ ରଖି ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଲି । ୨ ଧକା ମାରିବା ପରେ ୬ ଇଞ୍ଚର ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

ଏବେ ସେ ବେହୋସ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଫାଟି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ମଉକା ର ଫାଇଦା ଉଠେଇ ଜୋରେ ଜୋରେ ଆଉ ୫-୭ ଧକା ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ବିଆ କୁ ପୁରା ମେଲେଇ ଦେଲା ପରେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଫଟେଇ ଦେଲି । ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରା ପସିଯାଇଥିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ସିଧା କରି ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତା ମୁହଁରେ ପାଣି ମାରିବା ରୁ ସେ ହୋସ ରେ ଆସିଗଲା । ଏବଂ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିଲେଇବା ରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଆଉ କୁଆଁରୀ ହେଇ ନାହିଁ କାହିଁ ଚିଲେଉଛ,ମୁଁ ତୁମର ସବୁ ଅଙ୍ଗ ରେ ମୋ ମୋହର ଲାଗେଇ ସାରିଲିଣି । ତୁମ ଗାଣ୍ଡି ଓ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେଇଛି । ଏମିତି ସୋଇ ରହି ମଜା ଉଠାଅ । କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

୧୫ ମିନିଟ ପରେ ସେ ଶାନ୍ତା ପଡିଗଲା, ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଦେଲି । ଏବେ ତାର ଯନ୍ତ୍ରଣା କମି ଯାଇଥିଲା , ମୁଁ ପୁରା ଜୋସ ର ସହ ତା ବିଆ ମାରୁଥିଲି । ସେ ବି ପୁରା ଜୋସ ର ସହ ଗେହିଁ ହଉଥିଲେ । ମୋ ଜଙ୍ଗ ଓ ତା ଜଙ୍ଗ ଏମିତି ବାଜୁଥିଲା ସତେ ଯେମିତି ତବଲା ବାଜୁଛି ।  ସେ ପୁରା ୬ଥର ପାଣି ଛାଡିଲା ଏଇ ଭିତରେ ପୁରା ୩ ଘଣ୍ଟା ବୀତି ଯାଇଥିଲା ।

ସେ ବହୁତ ଥକି ପଡିଥିଲା, ସେ କିଛି ସମୟ ରେସ୍ଟ ନେଲା । ମୁଁ ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ କୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଇ ସୋଇ ପଡିଲୁ । କିଛି ସମୟ ପରେ କବାଟ ଠକ ଠକ ହେଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲିଲି ଦେଖିଲି ଶିଲା ଚା ଧରି ଠିଆ ହେଇଥାଏ । ତାପରେ ସେ ଭିତରକୁ ଆସିଲା, ସେ ରୁମକୁ ଆସି ଚମକି ପଡିଲା, ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଲା? ସେ କହିଲା ଏ ତ ତୁମ ମା ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ଏତେ ରକ୍ତ କେମିତି ଆସିଲା,ତାଙ୍କର ଆଗରୁ ବିଆ ଫାଟିଥିବ ନା … କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

ମୁଁ ହସି ତାକୁ କହିଲି ଶିଲା ଡାର୍ଲିଂ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୁଆଁରୀ ଥିଲେ । ମୁଁ ଚଉଠି ରାତିରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେଲି, ଏବେ ଏ ମା ହେବ । ଶିଲା କହିଲା ତେଲ ମାଲିସ କରିଦାବା,ମୁଁ କହିଲି ଏ ତୋ ପରି ରାଣ୍ଡୀ ନୁହେଁ ଏ ମୋ ଘରଣୀ । ଘରଣୀ ର ବିଆ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ତେଲ ଲଗା ହୁଏ ନାହିଁ । ପଚାର ତେଲ ଲଗେଇବି ୟା ଶୁଖିଲା ଗେହିଁବି, ମୋ ମା ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ଶୁଖିଲା ଗିହଁ, ଏବେ ତ ମଜା ଆସିଛି , ମୋ ଶିଲା କୁ କହିଲା ତୁମେ ଏବେ ଏଠୁ ଯାଏ, ସେ ଏବେ ପୁରା ୧ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବେଳ ମୋତେ ଗେହିଁବ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ନ ହେଇଛି ।

ତାପରେ ଶିଲା ତୁ ଓ ମୁଁ ମିଶିକରି ଅଭି ସହ ଗେହିଁ ହବା, କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏ କେବଳ ମୋ ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବ, ଏ ମୋ ପୁଅ ମୋ ସ୍ଵାମୀ, ମୋ ପ୍ରେମିକ,ମୋର ସବୁ କିଛି । ଚାଳିଆ ପୁଅ ତୋ ମା ବିଆରେ ତୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଢାଳି ଦେ ଏବଂ ମୋତେ ଗର୍ଭବତୀ କରିଦେ । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମୋତେ ତୁମ ପିଲା ର ମା ହେବାର ଅଛି । ତା ପରେ ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଫୁଣି ଗେହିଁଲି । ତାପରେ ଗୋଟେ ମାସ ପରେ ଜଣାପଡିଲା କି ଏ ମୋ ମା ମୋ ପିଲାକୁ ତା ଗର୍ଭରେ ଧରିଛି ।  ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ କାମାଲ କରିଦେଲା । ଏବେ ସେ ପିଲା ର ମା ହେଇଛି ।

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏହି କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରି  ଜାଣନ୍ତୁ

କୁଆଁରୀ ମା ର ବିବାହ ଓ ଚଉଠିରାତି ପୁଅ ସହ Maa Pua Sex Story

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!