Maausi Kahila Mun Achi Na ମାଉସୀ କହିଲା ମୁଁ ଅଛି ନା

Maausi Kahila Mun Achi Na ମାଉସୀ କହିଲା ମୁଁ ଅଛି ନା

Maausi Kahila Mun Achi Na – ଆମ ଘରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ ଥାଏ, ସମସ୍ତେ ବାହାଘର କୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ବାହାଘରକୁ ନେଇ ଖୁସି ନଥାଏ କାରଣ ମୋ ବାପା ମୋର ଜବରଦସ୍ତି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଝିଅ ସହ ମୋ ବାହାଘର କରୁଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆଉ କାହାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି । ବାପା ମା ମୋ ବାହାଘର ତା ସହ କରେଇ ଦେଲେ ନାହିଁ । କାରଣ ସେ ଝିଅ ଘର ଆମ ଜାତିର ନୁହେଁ, ଆଉ ସେ ଝିଅ ବି ମୋ ସହ ପଳେଇଯିବା ପାଇଁ ବି ରାଜି ହେଲା ନାହିଁ । ମୋତେ ସମସ୍ତେ ଧୋକା ଦେଲେ ପ୍ରେମିକା ବି ସାଥ ଦେଲା ନାହିଁ ଆଉ ଏପଟେ ବାପା ମା, ମୁଁ ଏସବୁ କଥା ଭାବି ମନ ଦୁଃଖରେ ଘରେ ମୋ ରୁମରେ ବସିଥାଏ । mausi ku gehili

ସେହି ସମୟରେ ମୋ ମାଉସୀ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ କହିଲା ଆରେ ସମସ୍ତେ ବାହାରେ ସମସ୍ତେ ଏତେ ଖୁସି ବାସୀରେ ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ଆଉ ତୁ ଏଠି ଏମିତି ଉଦାସ ହୋଇ ବସିଛୁ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ କୁହ ମାଉସୀ ମୋ କଣ କରିବି? ମାଉସୀ କହିଲେ ତୁ ଚାଲେ ଆମ ସହ ମିଶି ଖଟି କରିବୁ, ଆରେ ତୋ ବାହାଘର ହେଉଛି ଆଉ ତୁ ଏମତି ଘର ଭିତରେ ଚୁପଚାପ ହୋଇ ବସିଛୁ । ତୁ ଏହା ଜମାବି ଠିକ କରୁ ନାହୁଁ । ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ କହିଲି ଏ ବାହାଘର ତ ଜବରଦସ୍ତି ହେଉଛି ମୁଁ ପୁର୍ଣିମା କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁନଥିଲି । କିନ୍ତୁ ବାପାଙ୍କର ଜିଦ ପାଇଁ ମୁଁ ବାହା ହେଉଛି । odia sex story

ମୋ ମାଉସୀ ଖୋଲା ମନ ମଣିଷ ଟିଏ, ତା ନାଁ ହେଉଛି ରମା । ମାଉସୀ ମୋତେ କହିଲେ ଆରେ ତୁ ମୋତେ ଏକଥା ଆଗରୁ କହି ପାରିଥାନ୍ତୁ, ଆଗରୁ କହିଥିଲେ ହୁଏତ ମୁଁ ତୋ ବିବାହଘର କୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିଥାନ୍ତି । ମୁଁ ମାଉସୀ ଙ୍କୁ କହିଲି ବାପା ତ ଏ ବାହାଘର ଆଗରୁ ଠିକ କରି ରଖିଥିଲେ ଆଉ ତୁମେ ତ ଜାଣିଛ ଘରେ ତାଙ୍କ କଥା ନରଖିଲେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବହାର କେମିତି ହେଇଯାଏ । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ମୁଁ ଭଲଭାବେ ଜାଣିଛି ଭାଇ ବହୁତ ରାଗି ଲୋକ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ଟା ଏତେ କଠୋର ନୁହେଁ, କେଜାଣି ତୁ ଯଦି ତାଙ୍କୁ ଆଗରୁ କହିଥାନ୍ତୁ ହୁଏତ ସେ ତୋ ବାହାଘର ପୁର୍ଣିମା ସହ କରିନଥାନ୍ତେ ।

ମୁଁ ମାଉସୀକୁ କହିଲି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଗରୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲି, ଆଉ ଯାହାକୁ ଭଲପାଉଥିଲି ତା ବିଷୟରେ ବି ମୁଁ ବାପା ବୋଉଙ୍କୁ କହିଥିଲି । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଯେମିତି ମୋ ଶତ୍ରୁ ସେମାନେ ବିଲକୁଲବି ମୋ ବାହାଘର ବିନ୍ଦୁ ସହ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ନଥିଲେ । ମୋ ମାଉସୀ ମୋତେ ପଚାରିଲା ବିନ୍ଦୁ କିଏ ? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା କଥା କହିଲି କେମିତି ମୋର ଦେଖା ହୋଇଥିଲା ବିନ୍ଦୁ ସହ ।

ମୁଁ ମାଉସୀକୁ କହିଲି ମୁଁ ବିନ୍ଦୁକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବସ ଷ୍ଟପରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲା। ମୁଁ ବି ନୂଆ ନୂଆ ଅଫିସ ବସରେ ସେତେବେଳେ ଯାଉଥିଲି, ଆଉ ସେ ସେଇ ବସରେ ସବୁଦିନ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲା । ଧିରେ ଧିରେ ଆମେ କଥା ହେଲୁ ଆଉ ତାପରେ ଦୋସ୍ତି ହେଲା । ଯେତେବେଳେ ସେ ତାର ପରିବାର ବିଷୟରେ ମୋତେ କହିଲା ମୋତେ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା, ତାର ବାପାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ବହୁତ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ହୋଇଯାଥିଲା । ସେବେଠାରୁ ତା ମା ପରିବାର ର ସବୁ ଖର୍ଚ କରୁଥିଲେ, ଆଉ ଏବେ ବିନ୍ଦୁ ଚାକିରି କରିଛି । ତାର ଦରମା ବହୁତ କମ ସେଇଥିରେ ତାର ଘର ଖର୍ଚ ଚଳିବା ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଇଯାଏ ।

ମୋ କଥା ଶୁଣି ମାଉସୀ କହିଲା ଏଥିରେ ତୋ ବାହାଘର ପାଇଁ ଅସୁବିଧା କେଉଁଠି ରହିଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବାପା ବୋଉକୁ ବିନ୍ଧୁ କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ କହିଲି ବାପା ସିଧା ସିଧା ମନା କରିଦେଇ କହିଲେ ପ୍ରଥମେ ସେ ଆମ ଜାତିର ନୁହେଁ ଦ୍ଵିତୀୟରେ ତୁ ଯଦି ତାକୁ ବାହା ହବୁ ବାହାଘର ପରେ ତା ମାର ଖର୍ଚ ବି ତୋତେ ଉଠେଇବାକୁ ପଡିବ ତେଣୁ ତୋର ସେଠି ବାହାଘର ହେଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ବାପା ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁକୁ କଥା ଦେଇଥିଲେ ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କର କଥା କୁ ରଖିବା ପାଇଁ ମୋ ବାହାଘର ପୁର୍ଣିମା ସହ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଗଲେ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ପୁର୍ଣିମା କୁ ଦେଖିଲି ମୁଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲି କିନ୍ତୁ ବାପା ଙ୍କୁ ଏକଥା ମଞ୍ଜୁର ନଥିଲା ସେ ମୋର ନିର୍ବନ୍ଧ ପୁର୍ଣିମା ସହ ଜବରଦସ୍ତି କରିଦେଲେ । Maausi Kahila Mun Achi Na

ତାପରେ ମାଉସୀ ମୋତେ ବୁଝାଇବାକୁ ଯାଇ କହିଲା ଦେଖେ ପୁଅ ସବୁ ମା ବାପା ଚାହାନ୍ତି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସୁଥିବା ବୋହୂ  ସେ ଭଲ ହେଇଥାଉ ଆଉ ତାର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେଇଥାଉ । ଆପଣ ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଭାବିଲେ ପୁର୍ଣିମା ଭଲ ଝିଅ ତେଣୁ ତୁ ଖୁସିରେ ରହିବୁ । ଆଉ ତୁ ତ ଜାଣିଛୁ ତୋ ବାପା ଯାହା ଥରେ କହିଦିଅନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କ କଥାରେ କେବେବି ବଦଳନ୍ତି ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ପୁର୍ଣିମା ବାପାଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା କଥାକୁ ରଖିବା ପାଇଁ ତୋ ସହ ବିନ୍ଦୁ ବିବାହ କଲେ ନାହିଁ ।

ମୁଁ ରମା ମାଉସୀକୁ କହିଲି ମୁଁ କିନ୍ତୁ ପୁର୍ଣିମାକୁ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ଜମା ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ । ତାକୁ ଦେଖିଲେ ମୋତେ ଲାଗେ ମୁଁ ତା ସହିତ ମୋ ଜୀବନ ବିତେଇ ପାରିବି ନାହିଁ । ମାଉସୀ ମୋତେ କହିଲା ଦେଖେ ଏସବୁ ଦିନେ ଦୁଇ ଦିନର ଚାନ୍ଦିନୀ ଅଟେ, ତାପରେ ତୋତେ ସବୁ ଭଲ ଲାଗିବ । ମୁଁ ତା କଥାର ଅର୍ଥ ବୁଝିପାରିଲି ନାହିଁ । ସେ ସେଠୁ କହିଲା ଏସବୁ କେବଳ ଶାରୀରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ।

ଯେତେବେଳେ ତୁ ପୁର୍ଣିମା ସହ ସେକ୍ସ କରିବୁ ତୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିବ । ମୁଁ ମାଉସୀକୁ କହିଲି ତୁମେ କି ପ୍ରକାର କଥା କହୁଛ ତା ପ୍ରତି ମୋର ସେମିତି କୌଣସି ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସ ନାହିଁ । ରମା ମାଉସୀ ମୋତେ କହିଲା କଣ ତୁ ବିନ୍ଦୁ ସହ ସେକ୍ସ କରିଥିଲୁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ତା ସହ ତିନିଥର ସେକ୍ସ କରିଛି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ସେଥିପାଇଁ ତୋର ମନ ତା ପାଖରେ ଅଟକିଛି, ଯଦି ତୁ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବୁ ତୋର ମନ ମୋ ଆଡକୁ ହେଇଯିବ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ ।

ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ଘରର କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ଓ ତାର ସବୁ କପଡା ଖୋଲିଦେଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ପିଂକ କଲର ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ଦେଖିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ  ଏକଦମ ଟାଣ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ଗାତ ଭିତରେ ପସିଗଲା।

ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଏତେ ତରଳ ପଦାର୍ଥ ବାହାରୁଥିଲା ଯେ ମୋତେ ତାଙ୍କୁ ଧକା ଦେବାରେ ବେସ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଲଗାତାର ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଗେହିଁଚାଲୁଥିଲି । ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡବି ପୁରା ଭିଜି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି, ତାଙ୍କର ଗରମ ଗରମ ଓଠକୁ ବି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି । ଯେମିତି ଯେମିତି ଆମ ଦେହର ଗରମ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା ମାଉସୀର ବିଆ ସେତେ ଓଦା ହେଇ ଚାଲୁଥିଲା, ମାଉସୀ ମୋତେ କହିଲା ଆରେ ତୋର ବାଣ୍ଡ ତ ବହୁତ ମୋଟା, ମୋତେ ଏମିତିକା ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଅଟେ ।

ମୁଁ ମାଉସୀକୁ ପଚାରିଲି ମାଉସୀ ମୋ ପୂର୍ବରୁ କେତେ ବାଣ୍ଡ ତୁମ ବିଆରେ ପସିଛି । ସେ କହିଲା ୟା ପୂର୍ବରୁ କେତେ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପଶିଛି । ଆମ ପଡିଶା ଘର ପାଖ ଟୋକା ମୋ ବିଆର ଚଟଣି ବନେଇଦେଇଥିଲା । ସେ ମୋତେ କୁତି ପରି ଗେହୁଁଥିଲା । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସୁଥିଲା ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏବେ ତା ସହ ସେକ୍ସ କରି ଥକି ସାରିଲିଣି ତେଣୁ ମୋତେ ନୂଆ ବାଣ୍ଡ ଦରକାର ଥିଲା ।

ତୋ ବାଣ୍ଡ ବି ବହୁତ ବଡ ଓ ମୋତେ ଏମିତିକା ବାଣ୍ଡ ମୋ ଯୋନିରେ ପୁରେଇଲେ ମୋତେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ମିଲେ । ତୁ ଯେମିତି ଗେହୁଁଛୁ ମୁଁ ଅନ୍ଦାଜ ଲାଗେଇ ପାରୁଛି ପୁର୍ଣିମା ତୋ ସହ ବହୁତ ଖୁସିରେ ରହିବ । ସେ ଯେତେବେଳେ ତୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆରେ ନେବ ସେ ତୋ କଥା ଛଡା ଆଉ କାହା କଥା ଭାବିବ ନାହିଁ ତେଣୁ ତୁ ବିନ୍ଦୁ କଥା ତୋ ମୁଣ୍ଡରୁ ବାହାର କରିଦେ । ମୁଁ ମାଉସୀକୁ କହିଲି ଏବେ ମୁଁ ବିନ୍ଦୁ କଥା ପୁରା ଭୁଲି ସାରିଛି ଏବେ ତୁମ ସହ ସେକ୍ସ କରି ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି । ତୁମେ ଯେମିତି ମୋ ସହ ତାଳ ମିଳେଇ ଗେହିଁ ହେଉଛ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଛି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କର ଗୋଡକୁ ମୋ କାନ୍ଦରେ ରଖି ଜୋରେ ପ୍ରହାର କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋତେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଧକା ମାରିବାରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ମୋ ଦେହ ବହୁତ ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା ଆଉ ମାଉସୀ ବିଆରୁ ପାଣି । ମୁଁ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ଢାଳିଦେଲି । Maausi Kahila Mun Achi Na

ଶେଷରେ ମାଉସୀ ମୋତେ କହିଲା ତୋର ଯେବେ ଇଛା ମୋତେ କହିବୁ ତୋ ପାଇଁ ତୋର ଏ ମାଉସୀ ଅଛି । ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ ଜଣେଇବେ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!