Malika Nka Rakhita Banigali ମାଲିକଙ୍କ ରକ୍ଷିତା ବନିଗଲି

Malika Nka Rakhita Banigali ମାଲିକଙ୍କ ରକ୍ଷିତା ବନିଗଲି

Malika Nka Rakhita Banigali – Odia Sex Stoy ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ମୁଁ ଜଣେ ଘରୋଇ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ମାନେ ମୁଁ ଗାଉଁଲି, ମୋ ବୟସ ୨୬ ବର୍ଷ, ମୋର ବିବାହକୁ ୨ବର୍ଷ ହେଇଗଲାଣି, ଆଉ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରନ୍ତି, ତାଙ୍କର ପ୍ରାୟ ସମୟ ଡ୍ୟୁଟି ନାଇଟ ସିଫ୍ଟ ପଡେ । ସେ ଜଣେ ମଦୁଆ, ଆଉ କମ୍ପାନୀକୁ ରାତିରେ ଗଲାବେଳେ ମଦପିଇକରି ଯାଆନ୍ତି, ସେ ସେଠି ମେସିନ ଅପରେଟର କାମ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କର ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କ ସହ ଭଲ ପଡେ । ସେ ବେଳେ ଆମ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ଆଉ ସେମାନେ ବସି ମଦ ପିଅନ୍ତି । chakarani ku gehili odia sex story ସେଇ ମାଲିକ ଜଣଙ୍କ ଯେବେବି ଆମ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ସେ ସବୁବେଳେ ମୋ ଦେହକୁ ଘୁରି ଘୁରି ଚାହାନ୍ତି, ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସମ୍ମାନାକୁ ଯେବେ ଯାଏ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ହାଲକା ସ୍ମାଇଲ ଗୋଟେ ଦେଇ ଚାଲିଆସେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ବି॰ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢିଛି, ତାପରେବି ମୁଁ କୌଣସି ଚାକିରି କରି ନଥିଲି । ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସେଇ ମାଲିକ ବନ୍ଧୁ ମୋତେ ସବୁବେଳେ କୁହନ୍ତି ଯଦି ତୁମେ ଚାହିଁବ ମୁଁ ତୁମକୁ ଚାକିରିରେ ରଖେଈ ଦେବି, କିନ୍ତୁ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ରାକେଶ ଚାହୁଁନଥିଲେ ମୁଁ ଚାକିରି କରେ ବୋଲି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ କୌଣସି ଚାକିରି ରେ ଯୋଗ ଦେଉନଥିଲି । Odia Bedha Gapa

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ଦେହର ରଙ୍ଗ ଖୁବ ଗୋରା ଓ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଓ ଦୁଧ ସାଇଜ ବହୁତ ବଡ । ଆଉ ମୋ ଚେହେରା ବି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର କେହି କେହି ମୋତେ କୁହନ୍ତି ମୁଁ କୁଆଡେ କଣ୍ଡେଇ ପରିକା ମାସୁମ ଦେଖାଯାଏ । ମୋ ଓଠ ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ଓ ମୋ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬-୩୦-୩୬ । ମୁଁ ଯେବେବି ରୋଷେଇ ଘରକୁ ମାଲିକଙ୍କ ପାଇଁ ଚା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଆଣି ତାଙ୍କୁ ଦିଏ ମାଲିକ ସବୁବେଳେ ମୋ ଦୁଧକୁ ନଜର କରନ୍ତି । ଆଉ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଚା ଦେଇ ଫେରି ଯାଏ ସେ ସବୁବେଳେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଥାପୁଡେଇ ଦିଅନ୍ତି, ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଏସବୁ ଦେଖନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି କୁହନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ସେ ଜାଣନ୍ତି ଯଦି ସେ ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କୁ କିଛି କହିବେ ତାଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ବାହାର କରିଦେବେ ।

ଗୋଟେ ଦିନର କଥା ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମଦ ପିଇ କରି କମ୍ପାନୀକୁ ଯାଉଥିଲେ ଆଉ ଯିବା ବାଟରେ ତାଙ୍କର କାହା ସହ ଝଗଡା ହେଇଗଲା, ଝଗଡା ତୀବ୍ର ହେବାରୁ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ସେ ଲୋକର କାର କାଚ ଭାଗିଦେଇ ଆସି ଘରେ ଲୁଚି ଗଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କର ଏ ହାଲତ ଦେଖି ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଡାକିଦେଲି । ମାଲିକ କହିଲେ ତୁମେ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଚାଲିଯାଏ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ସମ୍ଭାଳି ନେଉଛି, ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ସେ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ କିଛି ପଇସା ଦେଇ ଆମ ସହର ବାହାରେ ଥିବା ଏକ ଫାର୍ମ ହାଉସକୁ ପଠେଇ ଦେଲେ  । Malika Nka Rakhita Banigali

ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଯିବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ଯାହା ସହ ଝଗଡା ହେଇଥିଲା  ସେମାନେ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ବାଡେଇବା ପାଇଁ ଆସିଲେ । ମାଲିକ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝେଇଲେ ଓ ତାଙ୍କର କ୍ଷତି ପୂରଣ ପାଇଁ ୨୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଲେ ଏସବୁ ଦେଖି ମୁଁ କାନ୍ଦୁଥିଲି । ମାଲିକ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବୁଝେଇ ସୁଝେଇ ଦେଲେ ଆଉ ସେମାନେ ଚାଲିଗଲେ ସେମାନେ ଚାଲିଯିବା ପରେ ମୋ ଭିତରେ ଜୀବନ ପୁନଃ ଫେରି ଆସିଲା । ମାଲିକ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ମୋତେ କହିଲେ କିଛି କଥା ନାହିଁ ଏସବୁ ଏମିତି ହୁଏ ଆଉ ଫୁଣି ସମାଧାନ ହେଇଯାଏ ହେଲେ ତୁମେ କଣ ପାଇଁ ଡରୁଚ? ଏବେ ମୁଁ ଅଛି ତୁମର ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ପାଇଁ, କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଖିରୁ ଲୁହ ସେମିତି ଝରୁଥାଏ ଏସବୁ ଦେଖି ମାଲିକ ମୋ କାନ୍ଦ ଉପରେ ହାତ ରଖିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଆଖିରୁ ଲୁହ ପୋଛିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରେ ରଖିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ପିଠିକୁ ଆଉଁସିବା ରେ ଲାଗିଲେ । Odia Sex 

ମୋତେ ତାଙ୍କର ଏ ସହାନୁଭୁତି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ପିଠି ଉପରୁ ହାତ ଖସାଉଥାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ଯାଇ ଅଟକିଲା, ଆଉ ସେ ବହୁତ ପ୍ରେମର ସହ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଉଁସୁଥାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କର ହିଟ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ମାଲିକ ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଆଉ ମୁଁ ମଉକା ଦେଖି ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେଇଗଲି ଆଉ ପରିସ୍ଥିତି ଟିକେ ନର୍ମାଲ ହେଇଗଲା  । ସେ ତାଙ୍କ ପର୍ସରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ବାହାର କରି ମୋ ହାତରେ ଦେଇ କହିଲେ ଏ ଟଙ୍କା ତୁମେ ଘର ଖର୍ଚ ପାଇଁ ରଖ ଆଉ ଯଦି ତୁମର କିଛି ଦରକାର ଲାଜ ନକରି ମୋତେ କହିବ ।

ମୁଁ ଅନୁଭବ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ଏ ଲୋକଟା ମୋର ଏତେ ଉପକାର କରୁଛି, ଆଉ ବହୁତ ପଇସା ବାଲା ବି, ଆଉ ସେ ମୋତେ ତା ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି ମୁଁ ଭାବିଲି ତାର ଋଣ କୁ ସୁଝିବା ପାଇଁ ହେଲେ ତାକୁ ମୋ ବିଆର ମଜା ଦେବାକୁ ହେବ । ଆଉ ତାଙ୍କୁ ମୋ ବିଆର ଏତେ ମଜା ଦେବିକି ସେ ମୋ ବିଆପାଇଁ ଦିଵାନ ହେଇଯିବେ । ଆଉ ସେ ମୋ ବିନା ରହିପାରିବେ ନାହିଁ ଆଉ ଆମର ପଇସାର ଅଭାବ ଦୂର ହେଇଯିବ । ଆଉ ସ୍ଵାମୀ ଯେକି ମୋତେ ଭଲରେ ଗେହିଁ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ସେ ସମସ୍ୟା ବି ଦୂର ହେଇଯିବ ।

ତାପରେ ମୁଁ ମାଲିକଙ୍କୁ କହିଲି ଆପଣ ଆମର ଏତେ ଉପକାର କଲେ ଯାହାକୁ ଯେତେ କହିଲେବି କମ ହେଇଯିବ, ହେଲେ ତୁମର ଏ ଉପକାରର ଋଣ ମୁଁ କେମିତଇ ସୁଝିବି? ସେଠୁ ମାଲିକ କହିଲେ ଏଥିରେ ଉପକାର କଣ କଲି?  ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ତୁମକୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ମୋ କାମ ଥିଲା, ଆଉ ଏସବୁ କିଏ କରିଥାନ୍ତା? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆପଣ ଆମର ଏତେ ଉପକାର କଲେ ହେଲେ ମୋର ତୁମକୁ ଦେବା ପାଇଁ କିଛି ବି ପାଖରେ ନାହିଁ କେବଳ ଏଇ ଦେହଟା ଅଛି! ମୁଁ ଏତିକି କହି ମୋ ଶାଢୀର କାନି ଟିକେ ଖସେଇ ଦେଲି ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଯଦି ତୁମେ ଚାହିଁବ ମୁଁ ତୁମକୁ ଖୁସି କରିଦେବି । ମୋର ଏହି କଥା ଶୁଣି ମାଲିକ ବାବୁ ଆଉ ରହିପାରିଲେ ନାହିଁ ସେ କହିଲେ ମୋତେ ବି ତୁମେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ସେଥିପାଇଁ ତ ମୁଁ ତୁମକୁ ଏତେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି, ହେଲେ ଏଇ ଟିକେ କାନି ଖସେଇ ଦେଲେ ହେବ ନାହିଁ? ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ବିଲକୁଲ ବେଶରମ ହେଇଯାଇଥିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ମାଲିକଙ୍କୁ କହିଲି ସାର ମୋର କାନି ଖସେଇ ଥିଲା ଟ୍ରେଳର ତୁମେ ପୁରା ମୁଭି ଦେଖିବା ହେଲେ ବେଡ ରୁମକୁ ଚାଲନ୍ତୁ। ତାପରେ ଦେଖିବେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେମିତି ମୋର ସବୁ ବସ୍ତ୍ର ଖୋଲିଥୋଇ ଦେବି । ମୋର ଏଥତିକି କଥା ଶୁଣି ମାଲିକ ମୋତେ ଫଟାକ କିନା ଟେକି ନେଇ ମୋ ବେଡ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ, ଆଉ ତାପରେ ମୋର ଲୁଗା ଖୋଲିବା କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ।

ସେ ତୁରନ୍ତ ମୋ ଶାଢୀ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ଗୋଟେ କୋଣ କୁ ଫୋପାଡି ଦେଲେ । ତାପରେ ସେ ମୋ ବ୍ଳାଉଜକୁ ଜୋରଦାର ରେ ଭିଡି ଫାଡି ଦେଲେ । ମୋ ଶାୟାର ଡୋର ଖୋଲି ମୋ ଶାୟାକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ସେଇଟାକୁ ବି ଗୋଟେ କୋଣକୁ ଫୋପାଡି ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ବି ଗୋଟେ ମିନିଟରେ ବାହାର କରିଦେଲେ ।

ତାପରେ ମାଲିକ କହିଲେ ଅରୁଣା ତୁମେ ଏବେ ତୁମର ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ଦିଅ ମୁଁ ବି ଟିକେ ଦେଖେ ରାକେଶ ତୁମ ବିଆର ଯତ୍ନ ନେଉଛି କି ନାହିଁ ନା ତୁମ ବିଆ କୁ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତୁମ ବିଆକୁ ବଡ କରିଦେଇଛି । ମୁଁ ଏବେ ପୁରା ପୁରି ଉଲଗ୍ନ ଥିଲି ତାଙ୍କ ସମାନ୍ନାରେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି ଆଉ ଶେଷରେ ମୁଁ ମୋର ଦୁଇଟା ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ଦେଲି ।

ସେ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଜୋରେ ଜୋରେ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବିନା ପାଣିର ମାଛ ପରିକା ଛଟ ପଟ ହେବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ଉଁ ଉଁ ଆଁ ଆଁ ଉଁ ଉଁ ଆଁ ଆଁ ଉଁ ଉଁ ଆଁ ଆଁ ହେଇ ସିତସ୍କାର ମାରୁଥାଏ । ମୋତେ ତାଙ୍କର ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଜୋରେ ଜୋରେ ଆଗ ପଛ କରିବା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ମାଲିକ କହିଲେ ୱା ୱା କଣ ମସ୍ତ ଟାଇଟ ବିଆ ତୁମର ଲାଗୁଛି ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁ ଭଲଭାବେ ଗିହାଁ ଖାଇ ନାହୁଁ । ତୋ ସ୍ଵାମୀ ତୋ ବିଆ ପ୍ରତି ବେଶୀ ଧ୍ୟାନ ଦିଏ ନାହିଁ କି ତୋତେ ଭଲରେ ଗିହେଁ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆଜି ତୋ ବିଆ ବହୁତ ଭଲରେ ଗେହିଁବି ଆଉ ତୋତେ ସେକ୍ସର ପୁରା ମଜାବି ଚଖେଇବି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *