Mamata O Prema ମମତା ଓ ପ୍ରେମ

ମମତା ଓ ପ୍ରେମ

Mamata O Prema

Mamata O Prema ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ଟିଟୁ , ଆଜି ଅପଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛି ଗୋଟିଏ ଭିନ୍ନ ଧାରଣ ର ସେକ୍ସ ଗପ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନ କୁ ଅଥୟ କରିବାକୁ କିଛିଟା ଚେଷ୍ଟା କରିବା l କହାଣିଟିରେ ଆପଣ ଜାଣିବାକୁ ପାଇବେ ଯେ ମୁଁ କେମିତି ମା ର ମମତା ପାଇଲି l

କାହାଣୀଟି ର ନାୟିକା ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ମୋ ନିଜ ବୋଉ l ବୋଉ ର ଉଚ୍ଚତା ମାତ୍ର 5.2″ ,ରଙ୍ଗ ଶ୍ୟାମଳ, ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ସାଇଜ୍ ଜାଣିନି କାରଣ ବୋଉ ମୋଟି ତ ସେଥିପାଇଁ ମୋର ମାପ ବିଷୟରେ ସେତେଟା ଧାରଣା ନାହିଁ l  l ଆଉ ମୋର ଉଚ୍ଚତା ମାତ୍ର 5.3″ l +3 ପଢୁଛି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯେହେତୁ ଗେଡା ସେଥିପାଇଁ ଚୋର ପିଲା ଭଳି ଦେଖାଯାଏ l ଏଥିପାଇଁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଛୋଟ ପିଲା ଭଳି ହେଲା ଆଦର କରନ୍ତି l

ବାପା ଓ ଭାଇ ତାମିଲନାଡୁ ରେ ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀ ରେ ସୁପରଭାଇଜିଂ କାମ କରନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଚାରି ମାସ ପାଞ୍ଚ ମାସରେ ଥରେ ଆସନ୍ତି l ଘରେ ବୋଉର ମୋର ଏକୁଟିଆ ରହୁ l ଚଳିବା ପାଇଁ ପଇସା ପତ୍ର ରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ l

ବୋଉ ମୋତେ ବହୁତ ହେଲା ରେ ପଳିଛି ସାନ ପୁଅ ବୋଲି l ସେଥିପାଇଁ ମୋର କୋଉ ଜିନିଷରେ ଅଭାବ ହୁଏନି l ମନ ମୁତାବକ ସବୁ ଆଶା ପୂରଣ ହେଇଯାଏ l

 

ମୁଁ ଜାଣିବାର ହେବା ଦିନଠୁ ଆଜିପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୋଉ ମୋତେ କୋଳେଇ କି ଶୁଏ l କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଯୌବନ ରେ ପହଞ୍ଚିଲି ତଥାପି ବୋଉ ମୋତେ ସେମିତି କୋଲେଇକି ଶୁଏ l ମୋତେ କିନ୍ତୁ ଏଥର ଟିକେ ଅସହଜ ମନ ହେଲା l ବୋଉ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ କି ଶୁଏ ମୋ ଦେହ କେମିତି ହୋଇଯାଏ l ବାଣ୍ଡ ଆପେଆପେ ଟେଙ୍ଗେଇ ଯାଏ l

ବେଳେବେଳେ ତ ବାଣ୍ଡରୁ ତାର୍ ସେ ଗୀଜ ବୋହିପଡେ l ସେତେବେଳେ ମୁଁ ବୋଉ କୁ ଜୋରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରେ l ଆଉ ମନକୁ ଭାରି ଶାନ୍ତି ଲାଗେ l ଏସବୁ ରେ ବୋଉର ଟିକେ ବି ବିରୋଧ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେନାହିଁ l ଓଲଟା ସେ ମୋତେ ତା ଆଡକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରୁଥିଲା l ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋ ମନ ସେକ୍ସ ଆଡକୁ ଗଲା l

ସେଠୁ ମୁଁ ମୋବାଇଲ୍ ରେ ମାଆ ପୁଅ ସେକ୍ସ ଉପରେ ସର୍ଚ୍ କଲି l ମୋତେ ଗୋଟେ ଭିଡିଓ ଟେ ମିଳିଲା ଯୋଉଥିରେ ଶୋଇଲା ବେଳେ ପୁଅ ମାଆ ର ଲୁଗା କୁ ଆସ୍ତେ କି ଟେକିକି ଗେହିଁ ଚାଲିଲା l ମୋ ମନ ରେ ମନସ୍ଥ କଲି ଯେ ବୋଉ କୁ ଯେମିତି ହେଲେ ଗେହିଁବି l

ତାପର ଦିନ ଠୁ ବୋଉ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ କଲେଇକି ଶୋଇଲା ମୁଁ ବୋଉ କୁ ଜୋରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇଲି l ମୁଁ ନିଜ କୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରିନଥାଏ l ବୋଉ କହିଲା ଆରେ ଏମିତି କଣ ହଉଛୁ l ମୁଁ କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲିନି l ସେମିତି ଶୋଇଲି l ଧୀରେ ଧୀରେ ଯେତେବେଳେ ପୁରା ରାତି ହେଲା ଦେଖିଲି ବୋଉ ଜୋର୍ ନିଦରେ ସୋଇଛି ସେତେବେଳେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ବୋଉ ର ଲୁଗା କୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇଲି l

ବୋଉ ର କି ମୋଟା ମୋଟା ଜଙ୍ଘ ହେଇଛି l ଓ ହୋ ,,,, l ତାପରେ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢିକି ବୋଉର ତିନି କଣିଆ ଜାଗା ପାଖରେ ରଗଡ଼ିଲି l ବୋଉ ତ ମୋଟି ତା ବିଆ ଜଙ୍ଘ ଭିତରେ ଚାପି ହେଇଥାଏ l ତେଣୁ ବିଆ ରେ ଲଗେଇବା ଅସମ୍ଭବ l ସେଥିପାଇଁ ତା ଜଙ୍ଘ ଇସାରିକି ବାଣ୍ଡ କୁ ରଖିଲି l ବାଣ୍ଡ ବୋଉ ବିଆ ରେ ଲାଗିକି ତା ଦି ଜଙ୍ଘ ରେ ଚାପି ହେଇକି ରହିଲା l ଓ ,,, କି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ,,, କହିହେବନାହିଁ,, ଯିଏ ଅନୁଭବ କରିଛି ସେ ଜାଣିବା l

ସେମିତି ସେଇ ଅବସ୍ଥାରେ ବୋଉ କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଗେହିଁଲି l ଦଶ ମିନିଟ ପରେ ମୋର ବାହାରି ପଡ଼ିଲା l ସେତିକିବେଳେ ବୋଉ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା l ମୁଁ ପୂର୍ବପରି ଶୋଇପଡ଼ିଲି l ତାପରେ ବୋଉ ତା ହାତ କୁ ବିଆ ପାଖକୁ ନେଇ ଦରାଣ୍ଡିଲା ଆଉ ଲୁଗାରେ ପୋଛିଦେଲା l ମୋ ଅନୁମାନ ଯାହା ବୋଉ ବୋଧେ ଭାବିଲା ସ୍ବପ୍ନ ଦୋଷ ରୁ ତ ବିଆ ରୁ ଗିଜ ବାହାରିଛି l

ତାପରେ ବୋଉ ମୋ ଆଡେ ଗାଣ୍ଡୀ କରକି ଶୋଇଲା l ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉଥରେ ଟେଙ୍ଗେବାକୁ ଲାଗିଲା l ପୂର୍ବପରି ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରୁ ଲୁଗା କାଢ଼ିନେଲି l ମୋର ଥରେ ମାନଥିଲା ବାପା ବୋଉ ବୋଉ କୁ ପଛପଟୁ ଗେହୁଥିଲେ ଆଉ ବୋଉ ନଇଁ କି ଥିଲା l ଏତିକି ବେଳେ ଏ ଦୃଶ୍ୟ ଟା କାମରେ ଆସିଲା l ବାଣ୍ଡରେ ଛେପ ମାରିକି ବୋଉର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଓସାରିକି ପୁରେଇଲି l

ଏତେ ଜୋର ପୁରେଇଲି ଯେ ଯାହା ଭାବିନଥିଲି ସେୟା ହେଲା l ବାଣ୍ଡ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା l କିନ୍ତୁ ବୋଉ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା l ବୋଉ ମୋତେ ପାଟିକଲା l ରାଘହେଲା l କହିଲା ଇରାକ କୋଉ ଦିନଠରୁ ସିଖିଲୁନି l ଏମିତି କହିକି ଶୋଇପଡ଼ିଲା l ତାପର ଦିନ ଠୁ ମୁଁ ବୋଉ କୁ ଠିକସେ କଥା କହିଲିନି କି ତା ମୁହଁ ଚାହିଁଲିଦେଖିଲି ନି l ରାତିରେ ଶୋଇଲା ବେଳେ କିନ୍ତୁ ବୋଉ ଠିକ୍ ସେମିତି କୋଳେଇ ଶୋଇଲା l ପ୍ରକୃତି ନୈବ ମୁଚ୍ୟାତେ l

Mamata O Prema

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

7 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *