Mamu Blackmail Kari Maa Ku Gehile – SexKahanni.COM

Mamu Blackmail Kari Maa Ku Gehile

Mamu Blackmail Kari Maa Ku Gehile  ମାମୁଁ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ମାକୁ ଗେହିଁଲେ

Mamu Blackmail Kari Maa Ku Gehile – Odia Sex Story, Odia Jouna Gapa, Odia sex Kahani, Odia Bhai Bhauni Sex Story, Bou Ku Mamu Gehuthile, Bou Giha Khauthibar Dekhili  ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଜଗନ । ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଏକ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଥିବା ସତ ଘଟଣା କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି, ଯାହା ମୋର ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାମୁଁ ଓ ମୋ ବୋଉ ମଧ୍ୟରେ ଘଟିଥିଲା । ଏହି କାହାଣୀ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖିବା ବେଳେ ମୋତେ ଲାଜ୍ୟାବି ଲାଗୁଛି ଓ ମଜାବି ଆସୁଛି ।

ଘଟଣାଟି ସେତେବେଳର ଯେତେବେଳେ ମୋର ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ରେଭେନସା କଲେଜରେ ହେବାର ଥିଲା ତେଣୁ ଆମେ କଟକ ଯାଇଥିଲୁ । ଆମେ ସବୁ ଜଗତସିଂପୁରରେ ରହୁ । କଟକରେ ଆମର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାମୁଁ ରହୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ନାଁ ସଂଗ୍ରାମ । ମୋ ସହ ମୋ ବୋଉ କଟକ ଆସିଥିଲା । ମୋ ବାପାଙ୍କର କିଛି କାମ ଥିଲା ତେଣୁ ସେ ଜଗତସିଂପୁରରେ ରହିଗଲେ ।

ମୁଁ ଓ ମା ସଂଗ୍ରାମ ମାମୁଁଙ୍କ ଘରେ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ରହିଗଲୁ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ହଷ୍ଟେଲ ନମିଳିଛି । ସଂଗ୍ରାମ ମାମୁଁ କଟକରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ଏକା ରହୁଥିଲେ । ମୋ ମା ରୀତା ବୟସ ୪୬ବର୍ଷ । ବୟସ ହେଇଯିବା ସ୍ଵତେବି ମୋ ମା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିଶନ୍ତି । ଗୋରା ଦେହ କୁ ଗୋଲଗୋଲ ଗାଲ ଓ ୫ଫୁଟ ୩ଇଞ୍ଚ ଉଚ୍ଚତା । ଆଉ ଦୁଧ ମସ୍ତ ଗୋଲ ଗୋଲ କିନ୍ତୁ ବେଶୀ ବଡ ନୁହେଁ । କୌଣସି ବି ପୁରୁଷ ହାତରେ ଆରମରେ ରହିଯିବ । ତାଙ୍କ ଦେହ କୌଣସି ବି ପୁରୁଷକୁ ମୋହିତ କରିବା ପାଇଁ କାଫି ଥିଲା ।

ମୋ ମାମୁଁଙ୍କ ବୟସ ବି ସେଇ ୪୦ ପାଖା ପାଖି ହେବ । ସେ ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ ଜବ କରନ୍ତି । ତେଣୁ ଘରୁ ସବୁଦିନ ଯିବା ଆସିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ତେଣୁ ସେ ଘର ଭଡା ନେଇ ଏକା ରୁହନ୍ତି । ଘରେ ବି ଅଜା ଆଇ ସମସ୍ତେ ଅଛନ୍ତି ତେଣୁ ମାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଆସି ପାରୁନାହାନ୍ତି । ମାମୁଁ ସବୁବେଳେ ନିଜକୁ ଫିଟ ରଖନ୍ତି । ସେ ସବୁବେଳେ ମର୍ନିଂ ୱାଲକ କରନ୍ତି । odia sex story

ମୋତେ ଓ ମା କୁ ମାମୁଁ ଘରେ ରହିବାର ୨ଦିନ ହୋଇଥିଲା । ମୋ ମା ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଇ  ପରି ଦେଖୁଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ନିଜ ଘର ଭାବି ଘରର ସବୁ କାମ କରିଯାଉଥିଲା । ଘର ଉଲେଇବାଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରୋଷେଇ କରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ମାମୁଁ ଙ୍କ ର ବ୍ୟବହାର ମା ପ୍ରତି କିଛି ଠିକ ଲାଗୁନଥିଲା । ସେ ଯେମିତି ମା କୁ ଦେଖୁଥିଲେ ଯେମିତି ବାଘ ତାର ଶିକାରକୁ ଦେଖେ । ମୁଁ ଏହି କଥାକୁ ବେଶୀ ଗୁରୁତ୍ଵ ଦେଲି ନାହିଁ ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମା ଗାଧେଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲା । ତାର ବାଳ ଖୋଲା ଥିଲା । ସେ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ଓ ନାଲି ରଙ୍ଗର ବ୍ଳାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ତାର ନାଭି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ସତ କହିଲେ ବୋଉ ସେଦିନ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଥିଲା ।

ସେ ପୂଜା କରିବା ପାଇଁ ଠାକୁର ଘରକୁ ଗଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି ମାମୁଁବି ପଛେ ପଛେ ଗଲେ । ମାମୁଁ ମା ପଛ ପଟୁ ଯାଇ ସିଧା ବୋଉର ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ନେଲେ । ମା ଡରିଗଲା ଓ ତାଙ୍କୁ ଜୋରେ ଧକା ଦେଲା । ମୁଁ ସେଠୁ ଚାଲିଗଳି ଯେମିତି ମୋତେ ମାମୁଁ ଓ ମା ଦେଖି ନପରାନ୍ତି । ନହଲେ ଏକଥା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଜ୍ୟାର କଥା ହୋଇଥାନ୍ତା ।

ମୁଁ ମାମୁଁଙ୍କ ନିୟତି ଜାଣି ସାରିଥିଲି । ସେ ମୋ ବୋଉ କୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୋ ମା କଣ ଚାହୁଁଥିଲା ମୋତେ ଜଣା ନଥିଲା । ସେଦିନ ଘରେ ପୁରା ଉଦାସ ମାହୋଲ ଥିଲା । ଆମେ କେହି କାହା ମୁହଁ କୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲୁ ।

ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ଜଳଦୀ ଶୋଇବାର ନାଟକ କରି ସୋଇଗଲି । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ନିଦ କେଉଁଠି ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ସକାଳୁ ମୋ ବୋଉକୁ କୌଣସି ପରପୁରୁଷ ବାହୁରେ ଦେଖି ମନ ଅଶାନ୍ତ ଥିଲା । ରାତି ପାଖା ପାଖି ୧ଟାରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ମାମୁଁ ମା ରୁମ ଆଡକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ସେ ଟିକେ ନିଶାରେ ବି ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବେଶୀ ନୁହେଁ ।

ମାମୁଁ ମା ର ରୁମକୁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ତାକୁ ଉଠେଇଲେ । ମା କହିଲା – ଏଇଠି କଣ କରୁଛ ଯାଏ ଏଠୁ । ତୁ ସକାଳେ ଯାହା କରିଛୁ ତୋ ମୁହଁ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ କେମିତି ଆସିଛୁ ।

ମାମୁଁ – ରୀତା ଦିଦି ମୁଁ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ଫିଲ କରୁଛି ଏଠି ରହି । ତୁମ ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ତୁମ ବିନା ରହିପାରିବି ନାହିଁ ।

ମା – ଯାହା ହେଇ ଯାଇଛି ହେଇ ଯାଇଛି, ଆଉ ମୋ ପୁଅ ଜଗନ ଯଦି ଏକଥା ଜାଣିବ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିବ । ମୁଁ ତୋତେ ମୋ ଭାଇ ମାନେ ସେଇ ବିଶ୍ଵାସରେ ଏଠିକି ଆସିଥିଲି । ଆଉ ଯଦି ମୋ ଘର ଲୋକ ଏକଥା ଜାଣିବେ ଏହା ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଜ୍ୟାର କଥା ହେବ ।

ମାମୁଁ – ତୁମକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ମୋ ପାଖରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି ।

ମା – “ ଦେଖ ମୋତେ ରଗାନି”, କଣ ଉପାୟ ତୋ ପାଖେ ଅଛି

ମାମୁଁ – ଯଦି ତୁମ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଏବେ ଫୋନରେ କହିବି ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ନୁହେଁ ଆମ ଭିତରେ ଆଉ କିଛି ଅଛି ଆଉ ସେ ଏଠିକି ମସ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ଆସିଛି! ସେ ତୁମ କଥା ଜମା ଶୁଣିବେ ନାହିଁ । ଆଉ ସକାଳେ ମୁଁ ଯାହା କରିଛି ସେ ଭିଡିଓବି ମୋ ପାଖରେ ଅଛି ତାକୁ ତୁମ ସ୍ଵାମୀ ପାଖକୁ ପଠେଇ ଦେବି ।

ମା – କେଉଁ ଜନ୍ମର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଉଛ ମୋ ଠାରୁ । odia sex stories

ମାମୁଁ – ପ୍ରତିଶୋଧ ନୁହେଁ ଏ ମୋ ପ୍ରେମ । ମୁଁ ଏବେ ତୁମ ପାଖରେ ଶୋଇବି ଚିଲେଇବ ନାହିଁ ନହେଲେ ଜଗନ ଉଠି ପଡିବ ।

ଏକଥା କହି ମା ପାଖରେ ମାମୁଁ ଯାଇ ଶୋଇଲେ ମା ତାଙ୍କୁ ଧକା ଦେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମା କୁ ସକାଳର ଭିଡିଓ ଦେଖେଇ ମାମୁଁ ମା କୁ ଚୁପ କରିଦେଲେ ।

ମାମୁଁ – ରୀତା ଦିଦି, ଆଜି ରାତିରେ ମୁଁ ତୁମ ସହ କିଛି କରିବି ନାହିଁ । କେବଳ କିଛି ମିଠା ମିଠା କଥା ତା ଛଡା ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ । ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଦେଖୁଛି । ତୁମକୁ ପାଇବାର ଇଚ୍ଛା ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଥିଲା । ଯଦି ତୁମେ ମୋ ସହ ସାଥ ଦେବ ଜଗନକୁ କଟକରେ ରହିବା ପାଇଁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ । ସେ ମୋ ଘରେ ରହି ପାରିବ । ମୁଁ ତୁମ ସ୍ଵାମୀକୁ କିଛି କହିବି ନାହିଁ ।

ମା – ମୋ ବୟସ ହେଇଗଲାଣି ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ଛାଡି ଦେ ।

ମାମୁ – ବୟସ ହେଲେ କଣ ହେଲା ସେ ବି ତୁମ ସୁନ୍ଦରାତା ଆଗରେ ଫିକା ପଡି ଯାଇଛି। ଆଉ ମଜା କରିବାର କୌଣସି ବୟସ ନଥାଏ ।ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଆଉ ଏବେ ତୁମର ପିଲା ଜନ୍ମ କରିବାର ବୟସ ବି ଯାଇ ନାହିଁ । ମୋ କଥା ମାନ ଏଥିରେ ତୁମର ହିଁ ଫାଇଦା ।

ମୁଁ ତୁମ ସହ ଜବରଦସ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ । ତୁମେ ଚିନ୍ତା କରି ଦେଖ ତାପରେ ଆମେ ମଜା କରିବି ।

ଏକଥା କହି ମାମୁଁ ରୁମରୁ ଚାଲିଗଲେ । ସକାଳୁ ମା ପୁରା ଡରି ସବୁ କାମ କରୁଥାଏ । ମୁଁ ସବୁ ଜାଣିଥିଲି କିନ୍ତୁ ଚୁପ ଥିଲି । ମୁଁ ସକାଳୁ କଲେଜ ଚାଲିଗଲି ଏବଂ ଯିବାବେଳେ ମା ରୁମରେ ମୋ ଛୋଟ ଫୋନକୁ ଲୁଚେଇ ଦେଇ କ୍ୟାମେରା ଅନ କରି ଦେଲି । ଆଉ ତାକୁ ମୋ ବଡ ଫୋନ ସହ ନେଟ ରେ କନେଟ କରିଦେଲି ଯାହାଅ ହବ ମୁଁ ଲାଇଭ ଟେଲି କାଷ୍ଟ ଦେଖି ପାରିବି । ଗଲା ବେଳେ ମା କୁ କହିଲି ଯଦି କିଛି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ମୋତେ ଫୋନ କରିବୁ ।

ମୁଁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ମା ଓ ମାମୁଁ ଘରେ ଏକେଲା । ମାମୁଁ କବାଟ ଦେଇ ମା ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମା ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଡରି ଗଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

24241cookie-checkMamu Blackmail Kari Maa Ku Gehile
4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!