Mamu Jhia Patire Jabardast Banda Purei Deli ମାମୁଁ ଝିଅ ପାଟିରେ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି

ମାମୁଁ ଝିଅ ପାଟିରେ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି

Mamu Jhia Patire Jabardast Banda Purei Deli

Mamu Jhia Patire Jabardast Banda Purei Deli   ହାଏ ମୁଁ ବିକାଶ sexkahani.com ର second ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ମୋର କଚା କାଚ ଭରା ସ୍ୱାଗତ ଏ କାହାଣୀ ରେ ମୁ ଆଶା କରୁଛି  ମୋ ଗିହାଳିଆ ଭାଇ ମାନଙ୍କ ମୋଟା ଏବଂ ଲମ୍ବା  ବାଣ୍ଡ ରୁ ରସ ବାହାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବି ଏବଂ ମୋ ଗିହାଁଖାଇ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କ ରସୁଆଳ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତି କରିବି,, ଯେଉଁମାନେ ମୋ ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି ନାହାଁନ୍ତି ନିଶ୍ଚିତ ପଢନ୍ତୁ ଖୁବ ମଜା ଲାଗିବ ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରୀ ନାମ :- (ଗୋଟିଏ ଅଭୁଲା ରାତି ନିଜ ଝିଆରୀ ସହ )

ଚାଲନ୍ତୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା କିନ୍ତୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କହି ରଖୁଛି ଏ କାହାଣୀ ଟିକେ ବଡ଼ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହ ପଢ଼ିବେ ନିଶ୍ଚିତ ତୁମ କୁ sex ର felings ମିଳିବ ଏବଂ ଏ କାହାଣୀ ଟି ମୋ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବା ଏକ ସତ କାହାଣୀ

ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳର କଥା  i mean year of 2019 ଜୁଲାଇ ମାସ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ରେ ଏକ privet company ରେ job କରୁଥିଲି ଭଲ salary ବି ମିଳୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ହଟାତ ମୋ ଦେହ ଖରାପ ହବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା acutaly ବର୍ଷା ଦିନ ଥିଲା ତ ସବୁଦିନ ରାତି ରେ duty ରୁ ଫେରିଲା ଟାଇମ ରେ ଓଦା ହୋଇକି ରୁମ୍ କୁ ଆସେ ସେଥିପାଇଁ ମୋ ଦେହ ବୋହୁତ ଖରାପ ହୋଇଗଲା

ଘର ଲୋକ ଏ ସବୁ ଜାଣି ବୋହୁତ ମନ ଦୁଃଖ କଲେ ମୁଁ ବି ମୁମ୍ବାଇ  ୩ ବର୍ଷ ହବ ଆସିଲିନି ଘର ଲୋକେ ମତେ ବହୁତ request କଲେ ଗାଁ କୁ ଆସିବାକୁ ମୁଁ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ବୋହୁତ miss କରୁଥିଲି ଯିବା ପାଇଁ  ରାଜି ହୋଇଗଲି ଭାବିଲି ଏତେ ଦିନ ହେଲାଣି ଆସିଲିନି ଗାଁରୁ ଦେହ ଟିକେ ଭଲ ହୋଇଗଲେ ଗାଁ କୁ ଯିବି ,,,,,,,,,, ଏବେ ମୋ ମାମୁଁ ଝିଅ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଜାଣନ୍ତୁ ,,,,,

ମାମୁ ଝିଅ ଯାହାର ନାମ – ( ଶିଖା )ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଟା ବାକି ସବୁ କଣ କହିବି ଦୁଇ ଦୁଧ ରେ କଳାଯାଇ ଅଛି ପୁରା ଦୁଧର ମଝିଆ ମଝିରେ ୩୪ size ର ଦୁଧ ପୁରା ଟାଇଟ ଅଛି ଭଲ ଡ଼ାଇଟିଂ କରୁଥିବାରୁ body masurment ଖୁବ ମସ୍ତ ରଖିଛି ଛୋଟ ବେଳୁ 10th ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀ ରେ ରହି ପଢୁଥିଲା ହେଲେ ଏବେ just ଦୁଇ ବର୍ଷ ହବ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ପଢ଼ୁଛି

କାରଣ ତା ବାପା ଜଣେ govt ଚାକିରିଆ ପୋଷ୍ଟାଲ ରେ ଚାକିରୀ  ତାଙ୍କର ଓଡ଼ିଶାର କଉ ଆଦିବାସୀ ଏରିଆ କୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହେଲା ସେ ତାଙ୍କର ଅଲି ଅଳି ଝିଅ କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ +2 ପଢ଼େଇଲେ ତାଙ୍କର ଆଉ ଗୋଟେ ଛୋଟ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି ତା ବାପା ମମି ଆଉ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ପୁଅ ସେ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହୋଇଥିବା ଜାଗା ରେ ରହିଲେ ଶିଖା ଏଠି hostel ଏକା ଏକା ବୋରିଙ୍ଗ ହଉଥାଏ ହଟାତ ଦିନେ ମୋ number କୁ ଗୋଟେ unknown number ରେ call ଆସିଲା ମୁଁ recieve କଲି

ଶିଖା : Hello ଭାଇ ନମସ୍କାର

ମୁଁ : ଝିଅ ଟି voice ଶୁଣି ଟିକେ ଧୀର ସ୍ୱର ରେ ହଁ ନମସ୍କାର କିଏ ଜାଣିପାରିଲିଣି…??? କିଏ କହୁଛନ୍ତି

ଶିଖା : ଭାଇ ମୁଁ ଶିଖା କହୁଛି କଣ ଜାଣିପାରୁନ

ମୁଁ : ଆରେ ଶିଖା ତମେ ଏତେ ଦିନ ପରେ ଭାଇ କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା ହଁ କୁହ କଣ ..??

ଶିଖା : ସେ ମତେ ତା ବାପାଙ୍କ ଟ୍ରାନ୍ସଫର କଥା ପାଖରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ରୁ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବା କଥା ସବୁ କହିଲା ମୁଁ ବି ଶୁଣି ଖୁସି ହେଲି ଯାହା ହଉ ଏତେ ଦିନ ପରେ ଓଡିଶା କୁ ଫେରିଲ ଏମିତି ବହୁତ ସମୟ କଥା ହେଲୁ ସତରେ ମୋର ଶିଖା ପ୍ରତି ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟି ଜମା ବି ନଥିଲା ସୁଣନ୍ତୁ ଆଗ କୁ କଣ ଘଟିଲା ସେଦିନ normal କଥା ହୋଇ ରଖିଦେଲୁ next morning ରେ ଶିଖା ର good Morning massage whatsaap ରେ ଆସିଲା dp କୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି କିଏ ବୋଲି ଦେଖିକି ନିଜ ଆଖି କୁ ବିଶ୍ଵାସ କରିପାରିଲିଣି କେତେ ସୁନ୍ଦରୀ ଟା ଶିଖା ବୋଲି

ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଆଉ ତାକୁ very good morning ଲେଖିବା ସହ nice dp ଲେଖିଲି ସେ thanks କହିଲା ଏମିତି ବହୁତ ଦିନ କଥା ହେଲୁ ତା ଭିତରେ ଶିଖା ସହ ମୁଁ ପୁରା close ହୋଇଯାଇଥିଲି ସେ ମତେ ତା problem ଜଣେଇଲା କହିଲା hostel ରୁମ ରେ କେହି ଭଲ friend ମିଳୁନହାନ୍ତି

ମୋ ଗାଁ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଏଇ ପାଖରେ ରୁମ ଭଡ଼ା ରେ ରହୁଛନ୍ତି ମୁ ବି ରହିବି ତାଙ୍କ ସହ  please ଭାଇ ତମେ ଟିକେ ବାବା କୁଂ କହି ରାଜ଼ୀ କରେଇଦିଅ please ଭାଇ ମୁଁ ଏ କଥା ଶୁଣି ତାକୁ କହିଲି କି ତମ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ କହୁନ କି ସେ hostel ରେ join କରିନେବେ ବୋଲି hele ସେ କହିଲା କି ତାର ଜଉ ଗାଁ friend ସେମାନେ ଏଠି ପଢୁନାହାନ୍ତି

ସେ part time job କରୁଛନ୍ତି ମୁଁ ଏ କଥା ଶୁଣି ହଉ ଠିକ ଅଛି କାଲି ମାମୁଁ କୁ ପଚାରି କହିବି ବୋଲି , ସେ ମୋ ପାଖରୁ ଏ କଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲା …next ଦିନ ମାମୁଁ କଂ ସହ କଥା ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ରାଜ଼ୀ କଲି ସେ ମଧ୍ୟ ରାଜୀ ହୋଇଗଲେ ଆଉ ଶିଖା ତା friend ମାନଙ୍କ ସହ ରୁମ ରେ ରହିଲା

ମୁଁ ବି ଗାଁ କୁ ଯିବି ବୋଲି ଶିଖା ଜାଣିଥିଲା ଏବଂ ମତେ ବହୁତ request କରିଚି ତାକଂ ରୁମ୍ କୁ ଯିବାକୁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମନା କରିଥିଲି କାରଣ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ରେ ଶିଖା ଆଉ ତା 2 friend ରହୁଥିଲେ ହେଲେ ସେମାନେ ତାଙ୍କର ଏକ exam ଥିବାରୁ ସେ 3 ଦିନ ପାଇଁ ଗାଁ କୁ ଯାଇଛନ୍ତି

Mamu Jhia Patire Jabardast Banda Purei Deli

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

7 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *