Mausi Ku Gehi Badala Neli ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁ ବଦଲା ନେଲି – SexKahanni.COM

Mausi Ku Gehi Badala Neli ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁ ବଦଲା ନେଲି

Mausi Ku Gehi Badala Neli

ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁ ବଦଲା ନେଲି

Mausi Ku Gehi Badala Neli    ଗୋଟେ ଦିନ ମୋ ମାଉସୀ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲା । ମୋ ମାଉସୀର ନାମ ରଚନା । ମଉସା ପାଖା ପାକହି ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲା କୁଏତ ରେ ଅଛନ୍ତି । ମାଉସୀର ବୟସ ଏବେ ଅତି ବେଶୀରେ ୩୫ ବର୍ଷ ଭିତରେ ହେବ । ମାଉସୀ ମୋର ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ସେ ତାଙ୍କ ଗାଁରେ ଗୋଟେ ବିଯୁଟି ପାର୍ଲର ଚଲାଉଛି । ମୋ ମାର ଓ ମାଉସୀର ଭାରି ଭଲ ପଡେ । ମୋ ନାଁ ସିଲୁ । ମୁଁ ସ୍କୁଲରେ ପଢିବା ବେଳେ ଆମ ସାର କୁହନ୍ତି ଯେତେ ସିଲୁ ସେତେ ଦୁଷ୍ଟ ।

ମା ମାଉସୀ କୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ ଆଉ ମାଉସୀ ବି ମା କୁ ତେଣୁ ମାଉସୀ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଆମ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସେ । ମାଉସୀ ଓ ମା ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ରୁହନ୍ତି । ସେଦିନ ମୋତେ ରାତି ଦୁଇଟାରେ ଏକ ଲାଗିବାରୁ ମୁଁ ଉଠିକରି ବାର୍ଥରୁମ ଗଲି । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମରୁ ପରିଶ୍ରା କରି ଆସିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ଶୁଣିଲି ମା ର ରୁମରୁ କାମୁକ ସ୍ଵର ଶୁଭୁଚି ।

ମୁଁ ପାଦକୁ ଚାପି ଚାପି ଯାଇ କବାଟ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲି ଆଉ ତାଙ୍କର ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ମୋ ମା ର କଥା ଶୁଣିଲି – ଆଃ ଆଃ ଆଃ ରଚନା ଏବେ ମୋର ବିଆକୁ ଛାଡି ଦେ । ଦୁଇ ଥର ରସ ବାହାରି ସାରିଲାଣି ।

ରଚନା ମାଉସୀ – ନା ଦିଦି ଆଉ ଗୋଟେ ଥର ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଦେ, କେତେ ମଜା ଆସୁଛି । ତୁ ବି ତ ମୋ ବିଆରୁ ଦୁଇ ଥର ରସ ବାହାର କରି ପିଇଛୁ ।

ମା – ଦେଖ ଆଉ ଆଗ ଭଲି କଥା ନାହିଁ, ଏବେ ଜଳଦୀ ଥକି ଯାଉଛି ।

ମାଉସୀ – କଣ ପାଇଁ ଦିଦି ଭାଇ( ମୋ ବାପା )  ବି ତ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଆସି ନାହାନ୍ତି । ଏଇ ଦିନ ଭିତରେ ତୋତେ ତ କେହି ଗେହିଁ ନଥିବେ । ତ ଫୁଣି କେମିତି ଥକି ଯାଉଛୁ ? ମୁଁ ବି ତ ୪ ମାସ ହେଲା କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରି ନାହିଁ । ଭାଇ ଥିଲେ କେତେ ମଜା ଆସେ । ତୋର ମନେ ଅଛି ଜୁନ ମାସରେ ମୁଁ ଯେବେ ଆସିଥିଲି ତ ଭାଇ ଥିଲେ ।  ଭାଇ କେତେ ମଜାରେ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗେହିଁଥିଲେ ।

ମା – ଆରେ ତା ଠୁ ତ ଆହୁରି ମଜା ସେବେ ଆସିଥିଲା ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଯେବେ ତୁ, ମୁଁ ଓ ମା ସ୍ଵାମୀ ମାନେ ଗାଁକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠି ଆମେ ଚାରି ଜଣ ଗୋଟେ ରୁମରେ ରହିଥିଲେ । ଆଉ ମୁଁ ତୋ ଆଗରେ ତୋ ସ୍ଵାମୀ ସହ ଗେହିଁ ହୋଇଥିଲି । ଆଉ ତୁ ମୋ ଆଗରେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ସହ ସେକ୍ସ କରିଥିଲୁ ।

ମାଉସୀ – ହଁ ମଜା ତ ବହୁତ ଆସିଥିଲା । ସେଇ ସାତ ଦିନର ମସ୍ତିକୁ ମୋର ସବୁଦିନ ମନେ ପଡେ । ମୋର ଭଲରେ ମନେ ଅଛି କେମିତି ମୋର ସ୍ଵାମୀ ରାକେଶ ତୋର ଗାଣ୍ଡି ମାରିଥିଲେ । ଆଉ ତା ଆଗ ରୁ କେବେ ଭାଇ ତୋର ଗାଣ୍ଡି ମାରି ନଥିଲେ । ଗୋଟେ ଅର୍ଥରେ କହିଲେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ରାକେଶ ତୋ ଗାଣ୍ଡିର ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ ।

ମା – ହଁ ରେ, ପ୍ରଥମ ଦିନତ ବହୁତ ଡର ଲାଗୁଥିଲା । ତୋ ସ୍ଵାମୀ ରାକେଶ ଯେତେବେଳେ ଜବରଦସ୍ତି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲେ ପ୍ରଥମେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟିଯିବ କିନ୍ତୁ ଧିରେ ଧିରେ ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ପୁରା ଚକିତ । ମୁଁ ବୁଝି ଯାଇଥିଲି ଯେ ସେମାନେ ଏବେ ଜଣେ ଜଣଙ୍କର ବିଆ କୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ସ୍ମୃତିକୁ ମନେ ପକେଇ ଖୁସି ହେଉଥିଲେ । ମୋତେ ମୋର ମା ଓ ମାଉସୀ ଉପରେ ଭାରି ରାଗ ଲାଗୁଥିଲା । ଯେଉଁ ମା କୁ ମୁଁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ଭାବୁଥିଲି ସେ ତାର ଛୋଟ ଭଉଣୀର ସ୍ଵାମୀ ସହ ଗେହିଁ ହୋଇ ସାରିଛି ।

ମୋତେ ମୋର ମଉସା ରାକେଶ ଉପରେ ବି ଭାରି ରାଗ ଲାଗୁଥିଲା । ଏଇ କାହାଣୀ ଆପଣ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଫୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇଜଣଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମାଉସୀ – ଦିଦି ଭାଇନା ତ ଏବେ ଏଠି ରହୁନାହାନ୍ତି ଆଉ କାହା ସହ କାମ ଚଳେଇ ଦେଉଛୁ କି ?

ମା – ଧେତ ପାଗେଳି , ମୁଁ କଣ ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି କି, ଯିଏ କି ଏଠି ସେଠି ମୁହଁ ମାରିବ । ବାସ ଆଙ୍ଗୁଳି କରି କାମ ଚଳେଇ ଦେଉଛି । ତୋ ସ୍ଵାମୀ ରାକେଶ ବି ତ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି ତୁ ଆଉ ବାହାରେ କାହା ସହ କାମ ଚଳେଇ ଦଉଣୁ ତ ?

ମାଉସୀ – କଣ କରିବି ଦିଦି ଘରେ ତ ଆଉ କେହି ସଦସ୍ୟ ନାହାନ୍ତି  । ବୁଢୀ ଶାଶୁ ମୋର ଦିନ ସାରା ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି  । ନଚେତ କିଛି ନା କିଛି ବ୍ୟବସ୍ଥା ନିଶ୍ଚୟ କରି ନିଅନ୍ତି ।

ମା – ଆଃ ଆଃ, ମୋ ବିଆରେ ଜମା ଦାନ୍ତ ଲାଗା ନାହିଁ, ମୋର ମାଲ ଫୁଣିଥରେ ବାହରିବ, ଏଇ ଥର ଲାଷ୍ଟ ହେଲା ?

ମାଉସୀ – ଓକେ ଦିଦି, ମା ଜୋରେ ଜୋରେ ଶିତ୍ସକର କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ଯାହାକି ମା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବା ସମୟରେ ଚିଲାଉଥିଲା । ଆଉ ସେପଟେ ମା ର ସାନ ଭଉଣୀ ତାର ବିଆକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ତାର ବିଆ ରସକୁ ପିଇ ଚାଲିଥିଲା । ଏସବୁ କଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମାଉସୀର ସାଉଣ୍ଡ ଆସିଲା । ଦିଦି ମଜା ଆସିଗଲା ମୁଁ ପରିଶ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ବାର୍ଥରୁମ ଯାଉଛି ।

ମା – ହଉ ଯା,

ମାଉସୀ ବିନା କିଛି ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିବାକୁ ବସିଥିଲା ମା ତାକୁ ରୋକିଲା ଆଉ କହିଲା – ଆରେ ଏ କଣ ଲଙ୍ଗଲା ହୋଇଯିବୁ ? କମ ସେ କମ ନାଇଟ ତା ପିନ୍ଧିଦେ ।

ମାଉସୀ – କଣ ଯେ ଦିଦି, କିଏ ମୋତେ ଦେଖିବ ଏହି ସମୟରେ ? ଆପଣ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।  ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ବିନା କିଛି କପଡା ପିନ୍ଧିବି ଏଠି ସେଠି ଘର ଭିତରେ ବୁଲି ମଜା ଉଠେଇ ପାରିବି ।

ମା – ଆରେ ଏବେ ମୋ ପୁଅ ଘରେ ଅଛି, ଯଦି ସେ ଦେଖି ଦେବ ତ କଣ ହେବ

ମାଉସୀ – ଆରେ ଦିଦି ସେ ବିଚାର ଏବେ ସୋଇଥିବ, ଆଉ ଯଦି ଦେଖି ନେବ ତ କଣ ହେବ ? ଯବାନ ଟୋକା, ତାର ଯବାନ ମାଉସୀ କୁ ଉଲଗ୍ନ ଦେହକୁ ଦେଖିବ ନାହିଁ ତ ଆଉ କଣ ଦେଖିବ ?

ମା – ଧେତ ପାଗେଳି, ହଉ ଠିକ ଅଛି ଯା, ଯେମିତି ତୋର ଇଚ୍ଛା

ମାଉସୀ ରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ମୁଁ ତୁରନ୍ତ କାନ୍ଥ ଆଡୁଆଲରେ ଲୁଚି ଗଲି । ମୋର ମାଉସୀ ପୁରା ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲା ଓ ହଲ ଲାଇଟ ଜଳେଇ ଦେଲା । ସେ ଭାବୁଥିଲା ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ସୋଇଥିବି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋର ମାଉସୀକୁ ପୁରା ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖୁଥିଲି । ମୋ ମାଉସୀର ଉଲଗ୍ନ ଚେହେରା ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେବା ପାଇଁ କାଫି ଥିଲା । Mausi Ku Gehi Badala Neli

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

341623cookie-checkMausi Ku Gehi Badala Neli ମାଉସୀକୁ ଗେହିଁ ବଦଲା ନେଲି
4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!