Mayabini Mousumi Bia Phatila ମୌସୁମୀ ବିଆ ଫାଟିଲା – Page 2 of 2 – SexKahanni.COM

Mayabini Mousumi Bia Phatila ମୌସୁମୀ ବିଆ ଫାଟିଲା

Mayabini Mousumi Bia Phatila  ଆମର ସେକ୍ସ ଆଡକୁ କଥା ହେଲା । ଏମିତିକି ଦିନ ଆସିଲା ଆମ ଦିନେ ଦିନେ କେବଳ ସେକ୍ସ କଥା ହେଉ । ସେ ମୋତେ ପଚାରେତୁମର କେତେ ବଡ ? ଦିନ କୁ କେତେ ଥର ହାଳାଉଛ ? ମୁଁ ବି ସେମିତି ତୁମ ସାଇଜ କେତେ, ତୁମ ବିଆରେ ବାଳ ଉଠିଛି କି ନାଇଁ । ଏମିତି ଖାଲି ଗିହାଁ ଗେହିଁ କଥା ହେଉ । ଏକା କଣ କହିବି ଆପଣମାନେ ସବୁ ଜାଣିଥିବେ  ।

ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ମୌସୁମୀ କିଛି ଦିନ ପରେ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଆସିବ ବୋଲି । ସେ ଯେବେ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଆସିଲା ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳ ଦେଖିଲି ତାର ଚେହେରାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ ମୁଁ ତାକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ଦେଲି ।

ମୌସୁମୀ ଦେଖିବା ପୁରା ସେକ୍ସି ସତେକେ ଆମ ଓଡିଆ ହିରୋଇନି ପକୃତି ମିଶ୍ର । ଦୁଧ ତାର ୩୬ ସରୁ ନହୁଲି ଅଣ୍ଟା । ଆଖି ଦୁଇଟା ପୁରା କରିସ୍ମା କପୁର ଆଖି ପରିକା ଲାଗୁଥିଲା । ତାର ଫିଗର ସାଇଜ ୩୬-୨୮-୩୬ ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୌସୁମୀକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଲି ତା ଭିତରେ ଉତ୍ତେଜନା ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ କହିଲା କି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଚାଲ କେଉଁଠିକୁ ଯିବା ଯେଉଁଠି ଆମେ ଏକା ଥିବା । ସେଦିନ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଘରକୁ ନେଇ ଆସିଲି । ମୁଁ ମୋ ମା ସହ ବି ତାକୁ ଦେଖା କରେଇଥିଲି । ଯେବେ ମୁଁ ମୋ ମା ସହ ତାର ପରିଚୟ କରେଇଲି ମା ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲା।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ରୁମକୁ ନେଇ ଆସିଲି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାର ଗୋଲାପି ଓଠକୁ ଛୁଇଁଲି ମୋତେ ଲାଗିଲାଅ ମୋର ଅନେକ ବର୍ଷର ଇଚ୍ଛା ଆଜି ପୂରଣ ହେଲା । ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତାଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି କୁଆଁରୀ ଦୁଧ ହୋଇଥିବାରୁ ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା । Odia Sex Story

ମୌସୁମୀବି ନିଜକୁ ନିଜେ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ବି ଚେଷ୍ଟା କଲା ନାହିଁ ଆଉ ସେ ବି ମୋ ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲା । ଏବେ ମୁଁ ତାର ଟି ସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ଗୋଟେ ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ଡିଜାଇନ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା । ତାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାର ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ମୁଁ ତାର ପୁରା ଶରୀରକୁ କିସ କଲି ଏବଂ ତାକୁ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା ।

ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ଡ୍ରେସ ଓ ଅଣ୍ଡରଓୟାର ଖୋଲି ଦେଲି ତାପରେ ତାକୁ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ କହିଲି । ପ୍ରଥମେ ସେ ମନା କରିବାରେ ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ଜିଦ କରିବାରୁ ମାନି ଗଲା । ଏବେ ସେ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବାରେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ସେ ବି ମସ୍ତ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥିଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ମୋତେ କାମୁକ କରିଦେଇଥିଲା ।

ସେ ପ୍ରାୟ ୧୦ ମିନିଟ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛାଡି ଦେଲା । ମୁଁ ତା ଗୋଡ ପାଖରେ ବସି ତାର ଦୁଇ ଗୋଡ ମେଲେଇ ଦେଇ ତା ବିଆ କୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି ଏବଂ ପରେ ତା ବିଆକୁ ଚଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋ ଜିଭ ଯେମିତି ତା ବିଆରେ ଟଚ ହେଇଛି ତା ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଖେଳିଗଲା ଆଉ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଜୋରେ ତା ବିଆରେ ଚାପି ରଖିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଜିଭକୁ ବୁଲେଇ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି । ଏବେ ମୁଁ ତାକୁ ଘୋଡୀ ବନିବା ପାଇଁ କହିଲି । ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଘୋଡୀ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଆସିଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି ଜାନୁ?

ସେ କହିଲା ମୋ ପ୍ରାୟ ସାଙ୍ଗମାନେ ସେମାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ସେକ୍ସ କରି ସାରିଲେଣି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବିବାହ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି ଆଉ ଆଜି ମୋତେ ଖୁସି ଲାଗୁଛି  ମୋ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ମୋ ଭାବି ସ୍ଵାମୀ ବା ପ୍ରେମିକ ସହ ସେକ୍ସ କରୁଛି । ହଁ ବିବାହ ପରେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଯେବେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାନ ସେକ୍ସ କରନ୍ତି ତାକୁ କହନ୍ତି ଚଉଠି ରାତି ହେଲେ ତୁମେ ଏହାକୁ ଚଉଠି ରାତି ନକହି ଚଉଠି ଦିନ କହିପାର ସେଥିରେ ମୋତେ କିଛି ଫରକ ନାହିଁ ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ଏବେ ମୁଁ ତୁମ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଆରମ୍ଭରୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ଲାଗିବ ତୁମେ ତାକୁ ସହିଯିବ ପରେ ବହୁତ ମଜା ଆସିବ । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ଟାଇଟ ନେଇ ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶୁଥିଲା ଆଉ ତାକୁ ଟିକେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ଲାଗୁଥିଲା ।

ସେ ମୋତେ ଜୋର କରି କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ନେଲା ଆଉ ମୁଁ ଗୋଟେ ଜୋର ଦାର ଧକା ମାରିଲି । ସେଠୁ ମୋର ଅଧା ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଆଉ ସେ ବହୁତ ଜୋରେ ଚିହିକି ଉଠିଲା । ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ କରି ଚିତ୍କାର କରୁଥାଏ । ଆଉ ବାଣ୍ଡବି ବିଆ ଭିତରୁ ଖସି ବାହାରକୁ ବାହରି ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ବହୁତ ଡରି ଗଲି ।

ସେଠୁ ମୁଁଗୋଟେ ହାତରେ ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି । ସେ ଟିକେ ଟିକେ ଶାନ୍ତ ପଡିବାରୁ ମୁଁ ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଏବଂ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ରଖି ତା ପାଟିକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ସେଠୁ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଫୁଣିଥରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଧକା ମାରିଲି ସେ ଚିଲେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାକଲା କିନ୍ତୁ ଚିଲେଇ ପାରିଲା ନାହିଁ ।

ସେଠୁ ମୁଁ ତାର ଚିନ୍ତା ନକରି ୧୦ -୧୫ ଧକା ମାରିଲି । ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆରମ ରେ ବାହର ଭିତର ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ମୌସୁମୀ ବିଆରେ ଦରଜ ଟିକେ କମ ହେଇଗଲା । ଆଉ ତାକୁବି ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ ୧୦-୧୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିନା ରହି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ଆଉ ସେ ଏଥର ପ୍ରତି ଟି ଧକାରେ କହିବାରେ ଲାଗିଲା ଜୋରେ ଆହୁରି ଜୋରେ କର, ଆଜି ଫଟେଇ ଦିଅ ମୋ ବିଆ କୁ କିଛି କହିବି ନାହିଁ । ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଜଣ ଜଣ କରି ଝଡିଗଲୁ । କିଛି ସମୟ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୂହିଁଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ସୋଇରହିଲୁ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କଲି ଦେଖିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଟିକେ ରକ୍ତ ଲାଗିଥିଲା । ମୁଁ ବି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲି ଗୋଟେ କୁଆଁରୀ ଝିଅ ଗେହିଁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି ।

ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଉଠେଇ କହିଲା ତୁମେ ଆଜି ମୋତେ ସେକ୍ସର ଭରପୁର ମଜା ଦେଲ । ମୁଁ କହିଲି ନିଶ୍ଚୟ ଆଉ ୟାଠୁ ବହୁତ ଭଲରେ ଗେହିଁବି । ଆଜି ତୁମର ଏହା ପ୍ରଥମ ଦିନ ତେଣୁ ଆଜି ଏତିକି ବହୁତ ଅଟେ । ତାପରେ ସେ ଉଠିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା କିନ୍ତୁ ଉଠି ପାରିଲା ନାହିଁ । ସତରେ ମୌସୁମୀ ମାୟାବିନୀ ଥିଲା । ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଏମିତି ସେକ୍ସ ହେବ ମୁଁ ଆଶା କରି ନଥିଲି ।

ସେଦିନ ମୋର ସବୁ କରାନାମା ବୋଉ ଜାଣିଥିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । କାରଣ ମୁଁ ତାର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ ଆଉ ଏବେ ଘର ମୁଁ ଚଲାଉଛି । ଆଗାମୀ ମୋ କାହାଣୀରେ କହିବି ମୌସୁମୀର ବିରହ ନିଆଁରେ ଜଳି ମୁଁ କେମିତି ମୋ ବୋଉ ସହ ସେକ୍ସ କଲି । Mayabini Mousumi Bia Phatila

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

25112cookie-checkMayabini Mousumi Bia Phatila ମୌସୁମୀ ବିଆ ଫାଟିଲା
4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!