Mina Ku Gehili Train Re ମିନାକୁ ଗେହିଲି ଟ୍ରେନରେ

ମିନାକୁ ଗେହିଲି ଟ୍ରେନରେ

Mina Ku Gehili Train Re

Mina Ku Gehili Train Re   ମୋର ପ୍ରିୟ ବେଧେଈ ଏବଂ ବେଧୁଆ ସାଙ୍ଗମାନେ ରେଡି ହେଇଯାନ୍ତୁ ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ଗପକୁ।ଏହି ଗପରେ କେବଳ ଚରିତ୍ର ମାନଙ୍କ ନାଁ ମିଛ କିନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରି ସତ।ଆଉ ଡେରି ନକରି ଆଗକୁ ବଢୁଛି।
ମୁଁ ଆଗରୁ ଯେମିତି କହିଥିଲି sexkahanni.com/nimapada-tokiku-gehili-ta-bhauni-ghare/ ମୁଁ ଟ୍ରେନରେ ସବୁବେଳେ ଅଫିସ ଯାଏ ପୁରୀରୁ ଭୁବନେଶ୍ବର।ଟ୍ରେନରେ ସବୁବେଳେ ଯିବା ଭିତରେ ପ୍ରାୟ ମୋ ବୟସର ପିଲାଙ୍କ ସଙ୍ଗେ ମୋର ସାଙ୍ଗ ହେଇଯାଇଥିଲା ଆମେ ସବୁ ଖଟି କରିକି ଯାଉ।ଏମିତି ଥରେ ମୁଁ ଟ୍ରେନରେ ବସି ଥାଏ

ଟ୍ରେନ ପୁରୀରୁ ଛାଡିଲା ଗୋଟେ ଝିଅ ଦଉଡି ଦଉଡି ଆସି ଟ୍ରେନରେ ଚଢି ଗଲା ଆଉ ଆସିକି ମୋ ଆଗରେ ବସି ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ଵାସ ନେଲା।ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଲାଗିଲା ସେ ଝିଅକୁ ମୁଁ କୋଉଠି ଦେଖିଛି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ କିଛି କହିଲିନି।ମୁଁ ଫୋନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା ମତେ ସେ ଝିଅ ଲକ୍ଷ କରୁଛି ବୋଲି।ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ଅନେଇଲି ସେ ପଚାରିଲା କଣ ଚିହ୍ନି ପାରୁନୁ କିରେ?

ମୁଁ କହିଲି ନା ଚିହ୍ନି ପାରିଲିନି ସେ କହିଲା କଣ ମତେ ଚିହ୍ନି ପାରୁନୁ ମୁଁ ମିନା କଣ ସ୍କୁଲ ପାଠ ପଢିଲା ପରେ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରୁନୁ।ତା କଥା ଶୁଣି ବିଶ୍ବାସ କରିପାରିଲି ସେ ସ୍କୁଲରେ ପୁରା ପାତଳି ଥିଲା ଏବେ ପୁରା ବମ ଦେଖା ଯାଉଛି ମିନା ବିଷୟରେ କହିଛି ,ଗୋରା ଡେଙ୍ଗି,ଦୁଧ ସାଇଜ ୩୪ ହବ ଗାଣ୍ଡୀ ମାପିନୀ ମୋର ଦୁଧ ଭାରି ପସନ୍ଦ।ସେ ଯାହା ହଉ ଆମେ ଗପିବାକୁ ଲାଗିଲୁ

ସେତିକି ବେଳେ ଟ୍ରେନ ଚନ୍ଦନପୁରରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଯିଏ ସବୁବେଳେ ଟ୍ରେନରେ ମୋ ସଙ୍ଗେ ଯାଏ ଟ୍ରେନରେ ଉଠିଲା ଆମେ ସବୁବେଳେ ୯ ନମ୍ବର ବଗିରେ ଯାଉ ସେଥିପାଇଁ ସେ ବଗିଜାକ ଖୋଜିକି ଆସିକି ମୋ ପାଖରେ ବସିବାକୁ ଲାଗିଲା।ତାପରେ ଆମେ ଗପିବାକୁ ଲାଗିଲୁ ,ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୁ କଣ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଜବ କରିଛୁ ସେ କହିଲା ହଁ ।

ମୁଁ କହିଲି ତତେ ମୁଁ ଦେଖିଣି ସେ କହିଲା ମୁଁ ଏବେ ସପ୍ତହେ ହବ ଯାଉଛି।ସେ ପଚାରିଲା ତୁ ?ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଏଇଥିରେ ଯାଉଛି ସେ କହିଲା ତାହେଲେ ଭଲ ହେଲା ମୁଁ ଟ୍ରେନରେ ଏକ ଯାଉଥିଲି ସବୁବେଳେ ବୋର ଲାଗୁଥିଲା ।ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତୁ ଏଇ ୯ ନମ୍ବର ବାଗୀକୁ ଆସିବୁ ସେ କହିଲା ହଉ।ଏମିତି ଆମେ ସବୁବେଳେ ଗପ ସପ ହେଇକି ଯାଉ।

ଥରେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରାଲି ଚାଲିଥିଲା ବିଧାନସଭା ସମୟରେ ଯେତେକ ରାଲିକି ଆସନ୍ତି ସମସ୍ତେ ପ୍ରାୟ ଟ୍ରେନରେ ପୁରୀ ଯାନ୍ତି ।ସେଦିନ ଶନିବାର ଥିଲା ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଆସି ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଟେଶନରେ ପହଞ୍ଚିଲି ସ୍ଟେଶନ ଫୁଲ ଭିଡ ଠିଆ ହବାକୁ ଜାଗା ନହିଁ।ମିନାକୁ କହିଲି ଏ ଭିଡରେ ତୁ କେମିତି ଯିବୁ ତୁ ବସରେ ଘରକୁ ପଳା ସେ ମନାକଲା କହିଲା ତୁ ଆଗ ଚଢିକି ଗୋଟେ ସିଟ ରଖିଦେ ସେଦିନ ବି ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆସିନଥିଲା।ଟ୍ରେନ ଆସି ସ୍ଟେଶନରେ ଲାଗିଲା

ମୁଁ ଠେଲିପେଲି ହେଇ ପଶିଗଳି ଆଉ ଗୋଟେ ସିଂଗଲ ସିଟ ଦେଖି ବସି ପଡିଲି କହିଙ୍କିନ ଯିଏ ଜୋଉଠି ପାଇଲା ବସିଗଲା।ସବୁ ରାଲି ଲୋକ ପଶିଗଲେ ମିନା ଆସି ପହଞ୍ଚିଲା ମୁଁ ତାକୁ ସିଟ ଦେଇକି ଠିଆ ହେଲି।ଟ୍ରେନ ଛାଡିଲା ଲୋକ ପୁରା ପ୍ୟାକ ମୁଁ ଠିଆ ହେଇକି ମିନା ସଙ୍ଗେ କଥା ହାଉଥାଏ।ରାଲିରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ବି ଆସିଥାନ୍ତି ତା ଭିତରୁ ଜଣେ ମିନାକୁ କହିଲା ଟିକେ ଜାଗାଦିଅ।

ମିନା ତାକୁ ମନାକଲା ମତେ କହିଲା ତୁ ଏଇଠି ମୋ ପାଖରେ ବସିପଡ।ଏମିତି ପ୍ରାୟ ପୁଅ ପୁଅ ନହେଲେ ଝିଅ ଝିଅ ସିଂଗଲ ସିଟରେ ଆଡଯଷ୍ଟ ହେଇକି ଯାନ୍ତି ଭିଡ ଟାଇମରେ ପୁଅ ଝିଅ ବସିବା କୋଚିତ।ତଥାପି ମୁଁ ବସିଲି ମୁଁ ଠିଆ ହେଇକି ରହିପାରୁ ନଥିଲି।ତାପରେ ଆମେ ଗପ ଚଲେଇଲୁ।ଟ୍ରେନ ଆସି ଜଟଣୀରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପୁଣି ଲୋକ ଚଢିଲେ ସେ ବଗି ଆହୁରି ପ୍ୟାକ ହେଇଗଲା

ମୁଁ  ଟିକେ ହଲି ଯିବାରୁ ମୋ ବାଁ ହାତ ତା ଦୁଧରେ ବାଜିଗଲା କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ କିଛି କହିଲାନି ତାପରେ ଟ୍ରେନ ଛାଡିଲା।ଆମ ଗପ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ପିଠିକୁ ଟିକେ ଆଉଜିକି ବସିଛି ମୁଁ ବି ମଜା ନେଲି ତାପରେ ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ଅନେଇବାରୁ ସେ ଟିକେ ହସିଦେଲା ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ହାତ ନେଇ ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି

ସେ ମୋ କାନରେ କହିଲା ଧୀରେ କାଟୁଛି ମୁଁ ତା କଥା ସୁନିଲିନି ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାରେ ଲାଗିଲି ପ୍ରାୟ ଅଧଘଣ୍ଟା ଦଳିଲା ପରେ ଡେଲାଙ୍ଗ ସ୍ଟେଶନ ଆସିଲା ସେଠି ସବୁବେଳେ ଟ୍ରେନ ପ୍ରାୟ ଅଧା ଖାଲି ହେଇଯାଏ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ  ଆଉ ଦୁଧ ଚିପିଳିନୀ ତା ଆଗ ସିଟ ଖାଲି ହେଇଯିବାରୁ ମୁଁ ବସିଲି ଆମେ ନର୍ମାଲ କଥା ହେଲୁ ଯେମିତି କିଛି ହେଇନି।ତାପରେ ପୁରୀରେ ଟ୍ରେନରୁ ଓଲ୍ହେଇ

ସେ ତା ଘରକୁ ଗଲା ମୁଁ ମୋ ଘରକୁ ଗଲି ତାପର ଦିନ ରବିବାର ଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଘରେ ଥିଲି। ସୋମବାର ଦିନ ସକାଳୁ ମୁଁ ଆସି ଟ୍ରେନରେ ବସିଥିଲି ଟ୍ରେନ ଫାଙ୍କା ଥିଲା ରାଲି ବାଲା ରବିବାର ବୋଧେ ପଳେଇଥିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମିନା ଆସି ବସିଲା ଆମେ କଥା ହେଲୁ ଟ୍ରେନରେ ପ୍ରାୟ ଲୋକ ନଥାନ୍ତି ମିନା କହିଲା ଯାହା ହଉ ଆଜି ରାଲି ବାଲା ନାହାନ୍ତି ମୁଁ କହିଲି ଥିଲେ ଭଲ ହେଇଥାନ୍ତା

ସେ କହିଲା କଣ ଭଲ ହେଇଥାନ୍ତା ମୁଁ କହିଲି ଛାଡ ସେ କଥା।ସେ ଖାଲି ହସୁଥାଏ ସେ ମୋ ମନ କଥା ଜାଣି ପାରୁଥିଲା ,ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୋଟେ ବୁଦ୍ଧି ଆସିଲା ମୁଁ ଟ୍ରେନ ଲାଟିନ ଭିତରକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ଟ୍ରେନ ପୁରା ସଫା ଅଛି ସ୍ମେଲ ବି ହାଉନି ମୁଁ ତାକୁ ମେସେଜ କଲି ମୁଁ ବାମ ପଟ ଲରଟିନରେ ଅଛି ତୁ ଆସେ ସେ କଲ କଲା ତୁ ପାଗଳ ନା କଣ ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଆସେ କେହି ଜାଣିବେନି କହିଲା କିଏ ଯଦି ଦେଝିଦେବ ମୁଁ କହିଲି କେହି ଜାଣି ପରିବେନି।

ସେ ଯେମିତି ଆସିଛି ମୁଁ ତାକୁ ଭିତରକୁ ଟାଣି ଆଣି କବାଟ ଲକ କରିଦେଲି ସେ କହିଲା ତୁ ପୁରା ପାଗଳ ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଦୁଧରେ।ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି,ସେ ବି ମତେ କିସ୍ସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ତାପରେ ମୁଁ ଟା ଦୁଧକୁ ବ୍ଳାଉଜ ଉପରୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି,ସେ ଫୁଲ ମୁଡରେ ଥାଏ।ତା ଅଫିସ କୁ ସେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିକି ଯାଏ।କିଛି ସମୟପରେ ମୁଁ ତା ବ୍ଳାଉଜ ବଟମ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମନା କଲା ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ତୋ ଦୁଧ ଖାଇବି ସେ ବି ପୁରା ହିଟରେ ଥାଏ ।

Mina Ku Gehili Train Re

 

 
ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *