Mo Bhai Ku Mo Bia Chateili ମୋ ଭାଇକୁ ମୋ ବିଆ ଚଟେଇଲି

ମୋ ଭାଇକୁ ମୋ ବିଆ ଚଟେଇଲି

Mo Bhai Ku Mo Bia Chateili

Mo Bhai Ku Mo Bia Chateili    ମୋ  ନାଁ ପାୟଲ ଆମ ଘରେ ମୁ ମୋ ମା ଆଉ ମୋ ଭାଇ ରହୁ | ବାପା ଜଣେ ଦୋକାନୀ  ଆମ ପାଖ ବଜାର ରେ ଆମ ଦୋକାନ | ମୋ ମା ଜଣେ ଗୃହିଣୀ   ସେ ଭଲ ରୋଷେଇ କରେ | ମୋ ଭାଇ ନାଁ ଅଜୀତୀ  | ତାର ବୟସ 18  ସେ ମୋ ଠାରୁ 2  ବର୍ଷ ସାନ ମାନେ ମୋର ଏବେ 20  ବର୍ଷ |

ମୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏକଥା ମୁ କହୁନି  ମୁ ଜନ୍ମ ହେବା  ଦିନରୁ ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି | ମୋ ଭାଇ  ବି ଦେଖିବାକୁ ଠିକ ଠାକ  | ତା ର ଏବେ  +2  ସରିଲା | ମୁ  +3  କରୁଛି  ହଉ ଏବେ ମୁ ଷ୍ଟୋରୀ  କୁ  ଆସୁଛି |

ମୁ college  ଗଲାବେଳେ ସବୁ ପିଲା line  ମାରନ୍ତି  ମୋତେ ଏସବୁ  tk tk  ଭଲ ଲାଗେ  ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ  ବି ଆଖି ପକାନ୍ତି |  ମୋ ସାଙ୍ଗ ଜୁଲି ମୋତେ ଥରେ  କହିଲା ତୁ  କେବେ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରୁନା  ମୁ ତାକୁ  କହିଲି ହଁ ବେଳେ ବେଳେ ଯେତେ ବେଳେ  ମୁ ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲା ବେଳେ କରେ  |

ଜୁଲି – ସତରେ ତୁ ବି ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖୁ

ମୁ – ହଁ ମୁ ଦେଖେ ତାହେଲେ ତୁ ବି ଦେଖୁ

ଜୁଲି – ତତେ kau  type  ର ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ  ଭଲ ଲାଗେ

ମୁ- ମୋତେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଵାଲା ଆଉ ମୋର  ଲେସବିଆନ ବି ପସନ୍ଦ ତୋର

ଜୁଲି – ମୁ ବି ଭାଇ ଭଉଣୀ ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ  ଦେଖେ ମୁ କେବେ ଲେସବିଆନ କରିନି

ମୁ – ତା ମାନେ ତୁ kn  ସେକ୍ସ କରିଛୁ  କାହା ସହ

ଜୁଲି – ମୋ ବଡ ଭାଇ ସହ ସେ ମୋତେ ଏବେ  Daily  ଗେଁହଉଛି | ମୋ ବିଆ ଚାଟୁଚି   ମୋ ଦୁଧ ଚୁଚୁମୁଚି  ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି

ମୁ – ତୁ ଏକଥା ମୋତେ ତ  କେବେ କହିନୁ

ଜୁଲି – ଏଇଟା କଣ  କହିବା କଥା ମୁ ତତେ   କହିବି

ମୁ – ତୋ ଭାଇ ର ବାଣ୍ଡ କେତେ ବଡ

ଜୁଲି – ମୋ ଭାଇ ର ବଡ ବାଣ୍ଡ

ମୁ – ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ବାଣ୍ଡ ଚୁସିଲା  ଭଳି  ତୁ ତୋ ଭାଇ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷୁନା

ଜୁଲି – ହଁ ପୁରା ମଲେଇ ଭଳି ଲାଗେ  ଓଃ  ସେ ମଲେଇ ର ଯଉ ରସ ପୁରା testy

ମୁ – ତୁ ପୁରା ବେଧେଈ  ଟେ ଲୋ ତୁ ପକା  ରାଣ୍ଡି | ତୋ ର ଏତେ କୁଣ୍ଡେଇ ହଉଚି ନ ଲୋ  ତୋ ବିଆ

ଜୁଲି – ତୋର କଣ ଇଛା ହଉନି ଆଉ ଯଦି  ହଉନି ତୁ ତାହେଲେ କାହିଁକି ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ  ଦେଖି  ବିଆ ଗଲୁ ମାରୁଛୁ  |

ମୁ – ମୋର ବି ଇଛା ଅଛି ହେଲେ କଣ  କରିବି  |  ଶୁଣ କାଲି  ଆମ ଘରେ ମୋ ବାପା  ମା ରହିବେନି ଗୋଟେ ବାହାଘରକୁ ଯିବେ  ତୁ  କାଲି  ଘରକୁ ଆସେ ମଜା କରିବା

ଜୁଲି – ତୋ ଭାଇ ପା ଘରେ ଥିବ  ମଜା କେମିତି  ହବ

ମୁ – ମୋ ଭାଇ କଥା ଛାଡ଼ ସେଟା  ଛୋଟ  ପିଲାଟା ସିଏ କିଛି ଜାଣିପାରିବନି

ଜୁଲି – ହଁ ତୋ ଭାଇ ଛୋଟ ପିଲା ତାର ନାହିଁ   ନାଗିଛି  | ତା ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଦେଲେ ଗିନେ  ବୀଜ ବାହାରିବା ତାକୁ ମୁ ପିଇବି |

ମୁ – ହଉ ତୁ ପିଉବୁ କିନ୍ତୁ ତୋ phone  ରେ  ବହୁତ brother  and  sister  ସେକ୍ସ ବିଡ଼ିଓସ  ଆଉ ଲେସବିଆନ ବିଡ଼ିଓସ  ଆଣିବୁ |

ଜୁଲି – ହଉ କାଲି  ଦେଖା ହବ ତମ ଘରେ ଦେଖିବା

କାହାର କେତେ ଦମ  ତୋର ନା  ତୋ ଭାଇ ର   ତା ପର ଦିନ ସକାଳ ୯ ta  ଜୁଲି door  ଖୋଲି ଘରକୁ ଆସିଲା ମୋ ଭାଇ ତାକୁ ଦେଖି ପଚାରିଲା  ଦିଦି ଏତେ ଦିନ ପରେ କେମିତି ଆସିବା ହେଲା

ଜୁଲି – ବାସ ଏମିତି ତୋ କଥା ମନେ  ପଡିଲା

ଅଜୀତୀ – ମିଛ କାହିଁକି କହୁଚ ଦିଦି ପାଖ କୁ  ଆସିଛ

ମୁ – ମୋ ରୁମ ରେ ଥା ମୁ ଯାଉଛି  ଜୁଲି  ମୋ  ରୁମ କୁ ଗଲା ମୋ ଭାଇ ବାଥରୁମ ଗଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁ ଦେଖିଲି ବାଥରୁମ କଣାଟା ପାଖରେ ଜୁଲି କଣ  ଦେଖିଚି ମୁ ତା ପାଖକୁ ଗଲି କଣ  ଦେଖୁଚି ବୋଲି ଦେଖିଲା  ବେଳକୁ ମୋ ଭାଇ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ତା ବଡ  ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲାଉଛି  |

ମୁ ଦେଖି ପୁରା କାବା ମୋ ଭାଇ ର ପୁଣି ଏତେ ବଡ | ମୁ ଭାବିଲି  ଆଜି ମୋ ଭାଇ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ହେଲେ ଚୁଷିବି  ମୁ ଜୁଲି କୁ କହିଲି ତୁ କହୁଥିଲୁନା ମୋ ଭାଇ  ର   ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ରସ ପିଉବୁ | ସେ କହିଲା ହଁ  ଦି ଜଣ ମୋ ରୁମ କୁ ଗଲୁ ମୁ କହିଲି ମୋ ଲାପଟପ  ରେ sex ଭିଡ଼ିଓ ଚଲା  |

ସେଥିରେ ଗୋଟେ ଭାଇ  ତା ଭଉଣୀ କୁ ବାଥରୁମ ରେ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖୁଚି  ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ ଖୋଲି halauchi  | ଏଇ ସମୟରେ ତା ଭଉଣୀ ଦେଖି ଦେଲା ଆଉ ତାକୁ  ଜୋରେ ପାଟି କଲା | ତା ପରେ ତା ଭଉଣୀ  ତା ଭାଇ ରୁମ କୁ ଗଲା ପଚାରିଲା ତୁ କଣ  ଦେଖୁଥୁଲୁ ତା ଭାଇ କହିଲା ତୋ ଦୁଧ ଆଉ ତୋ  ତୋ ବିଆ କେତେ ସୁନ୍ଦର ହେଇଚି |

ତା ଭଉଣୀ  କହିଲା ତତେ ଖରାପ ଲାଗୁନି ତୋ ଭଉଣୀ  ଦୁଧ ଦେଖୁଚୁ | ତା ଭାଇ କହିଲା ତୁ ଲଙ୍ଗଳ ହେଇ  ବାଥରୁମ ରେ ଗାଧଉଚୁ ପୁଣି door  ଖୋଲା  କରି ମୋର କଣ  ଭୁଲ | ସେଠୁ ତା ଭଉଣୀ  କହିଲା ମୋ ଦୁଧ ବିଆ ତୋର ଭାରି ପସନ୍ଦ  ନ ନେ ଖା kahi ତା dress  ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ  ସେମାନେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସେକ୍ସ କଲେ ଏସବୁ ଦେଖି ମୁ ଆଉ ରହି ପାରିଲିନି |

Mo Bhai Ku Mo Bia Chateili

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

14 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *