Mo Bou Dudha Chuchumili ମୋ ବୋଉ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲି

ମୋ ବୋଉ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲି

Mo Bou Dudha Chuchumili

Mo Bou Dudha Chuchumili   ନମସ୍କାର, ମୁଁ ରାଜୁ, ଆପଣ ମାନେ ମୋ କାହାଣୀ ‘ବୋଉକୁ ବଳିଆ ମାମୁଁ ଗେହିଁଲେ ‘ଆଉ ‘ବୋଉକୁ ବଳିଆ ମାମୁଁ ଓ ତା ସାଙ୍ଗ ମିଶି ଗେହିଁଲେ ‘ପଢ଼ିଥିବେ ନିଶ୍ଚୟ,, ଏ କାହାଣୀ ମୋ +3 ବେଳର, ବୋଉ ୟା ଭିତରେ ANM ରୁ ସୁପରଭାଇଜର ହେଇସାରିଛି, ବାଲେଶ୍ୱର ଟାଉନ ରେ ବୋଉ ମୁଁ ରହୁଛୁ,, ସାନଭାଇ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ରହୁଛି,

ବାପା ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ,, ମାସ କୁ ଥରେ ଆସନ୍ତି,, ବୋଉ ସବୁଆଡେ ଯେମିତି ହେଉ ନିଜ  ପାଇଁ ଯାହାକୁ ହେଲେ ଯୋଗାଡ଼ କରି ନିଜ ଶାରୀରିକ ଭୋକ ମେଂଟାଏ,, ମୁଁ ବୋଉକୁ bike ରେ ଡିଉଟି ନେବା ଆଣିବା କରେ, କଲେଜ ବି କରେ,, ଦିନେ କଲେଜ strike ଥିବାରୁ ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଫେରିଆସିଲି,, bike ରଖି ଆସିବା ବେଳକୁ ଝରକା ପାଖରୁ ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା,,

ଏ ତ ବୋଉର ପାଟି,, ଆଉ ମୁଁ ଭଲଭାବେ ଜାଣେ ବୋଉ ଗିହା ଖାଇବା ବେଳେ ଏମିତି ଶବ୍ଦ କରେ, ମୁଁ ଭାବିବାକୁ ଲାଗିଲି ଏତେ କମ ଦିନ ହେଲା ଆମେ ଏଠାକୁ ଆସି ରହୁଛେ, ଏତେ କମ ଦିନରେ ବୋଉ କାହାଠୁ ଗିହା ଖାଉଛି? ତେଣୁ ମୁଁ ଝରକା ବାଟେ ଦେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି, ଆରେ ଏତେ ଆମ ପଡିଶା ଘର ବାପୁ ଭାଇ, ମୋଠୁ 3/4 ବର୍ଷ ବଡ ହେବ,

ସେ ବୋଉର ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ତା ଦୁଧ ପିଉଛି,, ତା ହାବ ଭାବ ରୁ ଜଣାପଡୁଥିଲା ସେ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ବୋଧ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଯାଉଛି,, କାରଣ ଦୁଇ ତିନି ମିନିଟ ବୋଉ ର ଦୁଧକୁ ଖାଇବା ପରେ ସେ ବୋଉକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ସିଧା ତା ଶାଢ଼ୀ କୁ ଅଣ୍ଟା ଯାଏ ଟେକି ଦେଲା, ତା ପରେ ତା ପେଣ୍ଟ ବୋତାମ ଖୋଲି ତା ବାଣ୍ଡକୁ କାଢିଲା,,

ବୋଉ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଚାହିଁଥାଏ, ଅତି ବେଶୀରେ ସେଟା ଚାରି ଇଞ୍ଚ ହେବ, ବୋଉ ର ମୁହଁ ସୁଖୀ ଗଲା, କାରଣ ତାର ତ ମୋଟା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ର ଗିହା ଖାଇବାର ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି,, ବାପୁ ଭାଇ ସିଧା ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଏକାଥରେ ବୋଉ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଇ, ଦୁଇ ତିନି ମିନିଟ ଗେହିଛି କି ନାହିଁ ସ ସ ହେଇ ବୋଉ ଉପରେ ପଡ଼ିଗଲା, ଦୁଇ ତିନ ମିନିଟ ପରେ ବୋଉ ଉପରୁ ଉଠି ଯିବାକୁ ଲାଗିଲା,

ବୋଉ ତାକୁ ଜାବୁଡି ଧରି ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେବି ସେ ଚାଲିଗଲା,, ବୋଉର ମନ ମରିଗଲା, ବୋଉ ମୁହଁ ରୁ ଲାଗିଲା ତା ବିଆ ର ଗଲୁ ମରିନି,, ସେ ମନେ ମନେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେଲା, ହେଲେ ବୋଉର ବଡ ବଡ ଦୁଧ, ତା ଗୋରା ମୋଟା ମୋଟା ଜଙ୍ଘ, ଚିକଣିଆ ବିଆ ଦେଖି  ମୋର କାହିଁକି ବୋଉ ପ୍ରତି ଦୁର୍ବଳତା ଜାତ ହେଲା,, ମୁଁ ବି ଭାବିଲି ମୋ ମୋଟା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡରେ ବୋଉର ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତ କରିବି, ସେଇଦିନଠୁ ମୁଁ ସେ ଚେଷ୍ଟା ରେ ଲାଗିଗଲି,

ବୋଉ ଯେତେବେଳେ ବାଥରୁମ  ରୁ ତା ସାୟା କୁ ତା ଛାତି ରେ ବାନ୍ଧି ବାହାରେ ମୁଁ ତାକୁ ଜାଣି ଜାଣି ଅନାଇ ରହେ,, ସେ ମୋତେ ପଚାରେ ଆରେ ରାଜୁ କଣ ଦେଖୁଛୁ ? ମୁଁ ବି କହି ପକାଏ ବୋଉ ସତରେ ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ବୋଉ ବି କହେ :ଯା ତୁ ବହୁତ ଦୁଷ୍ଟ ହେଇଗଲୁଣି,, ବୋଉ ଯେତେବେଳେ ରେଡି ହେଇ ମୋ ସହ ବାହାରେ ମୁଁ ବୋଉ କୁ,, ବହୁତ ପ୍ରସଙ୍ଗସା କରେ,

ବୋଉ ବି ଜାଣି ଜାଣି ମୋତେ ପଚାରେ କେମିତି ଦିଶୁଛି,, ମୁଁ ବି ବେଳେ ବେଳେ କହେ ତା ସଜବାଜ ବିଷୟରେ, ତାକୁ dip କଲର ଲିପ ଷ୍ଟିକ use କରିବାକୁ କହେ,, bike ରେ ଗଲାବେଳେ ଜାଣୀଯାଣି ବ୍ରେକ ମାରେ, ସେବି ମୋ ପିଠିରେ ତା ବଡ ବଡ ଦୂଧ କୁ ଚାପି ଦିଏ, ଏଇମିତି ବୋଉ ସହ ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ free ହେବାରେ ଲାଗିଲି,,

କେତେବେଳେ ବୋଉକୁ ମୁଁ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛୁ, ପୁଣି କେତେବେଳେ ବୋଉ ତୁ ବହୁତ sexy ଦିଶୁଛୁ, ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ କହେ ବୋଉ ତୁ ଆଜି ବହୁତ hot ଲାଗୂଛୁ,, ବୋଉ ବି ଖୁସି ହୁଏ,, ହେଲେ ବି ବୋଉକୁ direct ଗେହିଁବାର ଇଛା ତା ସାମ୍ନାରେ ପରିପ୍ରକାଶ କରିପାରେନି,,

ବୋଉ ର ଆଗକୁ birth day ଆସୁଥିଲା,, ମୁଁ ଜାଣେ ସେତେବେଳେ ବି ବାପା ଆସିବେ ନାହିଁ,, ମୁଁ ଆଉ ବୋଉ ଏକା ଥିବୁ, ତେଣୁ ସେ ଦିନକୁ ମୁଁ କିପରି plan କରି ବୋଉକୁ ମୋ ନିଜର କରିବି ମୁଁ ସେଇଥିରେ ଲାଗିଗଲି,,, ବୋଉ birth day ଦିନ ସକାଳୁ ବୋଉ ଯେମିତି ଉଠିଲା ମୁଁ ତାକୁ birth day wish କଲି,,,

ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା,, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ବୋଉ ତୁ ଯଦି permission ଦେବୁ ମୁଁ ତାହାଲେ ତୋ ପାଇଁ କିଛି ସ୍ପେସିଆଲ କରିବି,,, ବୋଉ କହିଲା କାହାକୁ ଡାକିବୁ ନା କଣ? ମୁଁ ଚାହୁଁନି ବେଶୀ ହାଲ୍ଲା ଚୁଲ୍ଲା,, ମୁଁ ବି କହିଲି ନାଇଁ ବୋଉ ଖାଲି ତୁ ଆଉ ମୁଁ ରହିବା,,, ବୋଉ ରାଜିହେଲା,, ମୁଁ ତାକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ରେଡ୍ଡୀ ରହିବାକୁ କହି ମାର୍କେଟ ଗଲି,,

ପ୍ରଥମେ ବୋଉ ପାଇଁ ଗୋଟେ ଚକୋଲାଟେ କେକ୍ oder ଦେଲି,, ତା ପରେ ତା ପାଇଁ ଗୋଟେ ନାଲି siphone ଶାଢ଼ୀ କିଣିଲି, ତା ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ସାୟା, blouse,, ବ୍ରା, ପେଣ୍ଟି,, ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ଚୁଡ଼ି,, ଲିପ ଷ୍ଟିକ, nail polise, ନାଲି ଲମ୍ବା ବିନ୍ଦି, ମୁଣ୍ଡ ଖୋସା ପାଇଁ ଗୋଟେ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ band,,temtetion ର ଗୋଟେ ladis purfume,,  କହିବାକୁ ଗଲେ ମୋର ସବୁ saving packet money ମୁଁ ବୋଉ ପାଇଁ ସେଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଦେଲି,, ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ପହଂଚି ବୋଉ ହାତକୁ ସବୁ ବଢ଼େଇ ଦେଇ କହିଲି ”

ମୁଁ -ବୋଉ ଏ ସବୁ ନେ ରେଡ୍ଡୀ ହେଇଯା, ମୁଁ ବାକି ସବୁ ଠିକ କରୁଛି,, ବୋଉ ମୋ ହାତରୁ ସବୁ ନେଇ ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଚାଲିଗଲା,, ସେତେବେଳେ ସମୟ 7:ଟା ହେବ, ମୁଁ ଯାଇ gate lock କରି ଆସିଲି,, ବୋଉ ସବୁ ଜିନିଷ ଦେଖିବା ପରେ ବେଡ଼ ରୁମ ରେ ଥାଇ ମୋତେ କହିଲା

Mo Bou Dudha Chuchumili

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

19 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *