ମୋ ବୋଉର ଯୌବନ ଭରା ଦେହଟାକୁ ଉପଭୋଗ କଲି

ମୋ ବୋଉର ଯୌବନ ଭରା ଦେହଟାକୁ ଉପଭୋଗ କଲି

Mo Bou Ra Jouban Bhara DehaTaKu Upabhoga Kali

ମୋ ବୋଉ ଯୌବନକୁ ଉପଭୋଗ କଲି – ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ମୁଁ ଦେବ,ଆଳି ରୁ ଆଜି ମୋର କାହାଣୀ ଲେଖୁଛି,ଆଜି ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ର ନାୟକ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ନାୟିକା ମୋ ନିଜ ବୋଉ,ଭଲ ଲାଗିବ ଆପଣମାନଙ୍କୁ,ଏହି କାହାଣୀ ପଢି,ତାହେଲେ ଆଉ ଡେରି ନକରି କାହାଣୀ କୁ ଆସୁଛି,ମୋର ବୟସ 24,ଆଳି ନିକଟ ଏକ ଗାଁ ରେ ଆମ ଘର,ଆମ ଘରେ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ବୋଉ କୁ ନେଇ ଆମ ପରିବାର,ମୋ ବାପା ଜୀବିତ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଉ ଜଣେ ନାରୀ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖି କେଉଁଆଡ଼େ ଚାଲିଗଲେ।

ମୋ ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ,ହୋଇଗଲୁ,ମୋ ଜେଜେ ମୋ ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଚଳିବା ପାଇଁ ଆମ ଗାଁ ର ପଛପାଖ କୁ ଲାଗି ଗୋଟେ ଜାଗା ଥିଲା ସେଠି ଆମକୁ ଘର କରି ରହିବାକୁ କହିଲେ,ଆଉ କିଛି ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟ କଲେ,ମୋ ଅଜା ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ସାହଯ୍ୟ କରି ବାରୁ ଆମେ ସେଠି ଘର କରି ରହିଗଲୁ,ଆମ ଦାଦା ଆଉ ବଡବାପା ଖୁଡି ବଡ଼ବୋଉ ସମସ୍ତେ ମୂଳ ଘରେ ରହିଲେ,ମୋ ବାପା ମୋ ବୋଉ କୁ ଛାଡି ଚାଲିଯିବା ପାଈଁ ସମସ୍ତେ ଘରେ ମୋ ବୋଉ କୁ ଦୋଷ ଦେଉଥିଲେ,ତେଣୁ ଜେଜେ ସେଥିପାଇଁ ଆମ କୁ ଅଲଗା ରହିବା କୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଦେଲେ ।

ଏବେ ଆସିବା ମୋ ବୋଉ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜାଣିବା, ମୋ ବୋଉ ନାଁ ପଦ୍ମା,(ଛଦମ ନାମ)ବୟସ ୪୦, ଦେଖିବାକୁ ତୋଫା ଗୋରା ଆଉ ସୁନ୍ଦର,ମାଧ୍ୟମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ତା ର ଶରୀର ହେଲା36-34-38, ଭାରି ସେକ୍ସି ଦେଖିବାକୁ,ପିଲା ଦିନୁ ମତେ ପାଳି ପୋଷି ମଣିଷ କଲା,ମୁ ଯେତେବେଳେ ବଡ଼ ହେଲି ମୋର ସେକ୍ସ କାମନା ବଢ଼ିଲା ମୁ ପର ଝିଅ ବୋହୁ ମାଇକିନିଆ ଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରି ବା ଆରମ୍ଭ କଲି,ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଆଉ ସେକ୍ସ ବହି ପଢି ମୋର ସେକ୍ସ ଭୋକ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା,ସେଥିରେ ମାଇକିନିଆ ମାନଙ୍କ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ହାଲିଆ ଚାଲି ମୋତେ ଭାରି ପାଗଳ କରିଦିଏ,ମୋ ବୋଉ ଦିନେ ଘର ପଛପଟେ ଏକ ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ମୁଁ ଲକ୍ଷ କଲି ଗୋଟେ ଟୋକା ମୋ ବୋଉ କୁ ଲୁଚି କରି ଦେଖୁଛି।

ମୋ ବୋଉ  ସେତେବେଳେ କୁ ଦେହରେ ଖାଲି ଲୁଗା ଟାକୁ ଟେକି ତା ଗୋରା ଜଙ୍ଘ କୁ କପଡ଼ା ରେ ଘଷୁଛି,ଦେହରେ ବ୍ଲାଉଜ କିମ୍ବା ସାୟା ନାହିଁ ଗୋରା ଦକଡ଼କ ପୁଙ୍ଗୁଳା ପିଠି,ତା ଗୋରା ଚିକିଣିଆ ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିଶୁଥିଲା, ସେ ଟୋକା ବୋଉ କୁ ଲୁଚିକରି ଦେଖୁଥିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇ ମୁଠିମାରୁଥିଲା,ମୁ ପ୍ରଥମେ ରଗିଯାଇ ତାକୁ ବାଡ଼େଇବାକୁ ଭାବିଲି,କିଂତୁ ମୋ ବୋଉର ଏହି ଗାଧୁଆ ଦୃଶ୍ୟ କୁ ଦେଖି ମୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ କୁ ଆୟତ୍ତ କରିପାରିଲି ନାହିଁ,ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଉଠି ସଲସଲ ହେଲା, ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ନ ପାରି ଘରକୁ ଚାଲି ଆସି ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ମୁଠି ମାରି ଦେଲି।

ତା ପରେ ବୋଉ ଘର କୁ ଆସି ଦୁଆର ଆଉଜାଇ ଲୁଗା ପାଲ ଟି ଵା ବେଳକୁ ମୁଁ ଲୁଚିରହି ତା ଲଂଗଳା ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ଦେଖି ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଉଠିଲି, କିନ୍ତୁ ପରେ ନିଜକୁ ଆୟତ୍ତ ରେ ରଖିଲି,ସେହି ଦିନୁ ବୋଉ ପ୍ରତି ମୋର ନଜ଼ର ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା,ଏମିତି ମୋ ବୋଉ ପ୍ରତି ସମସ୍ତେ ଖରାପ କଥା କୁହନ୍ତି,ତାହାର କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ବୋଲି ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ମୁଁ କେବେ ଦେଖିନାହିଁ,କିନ୍ତୁ ବୋଉ କୁ କରିବାକୁ ମୋର ଯୌନ ଲାଳସା ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା,କିନ୍ତୁ ସିଧାସଳଖ ମୁ ଆଗେଇ ପାରୁ ନଥିଲି, ସାହସ ମଧ୍ୟ ହଉନଥିଲା,ଘରେ ଶୋଇଲା ବେଳେ ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ,କିନ୍ତୁ ମନରେ ଡର,ଭୟ ବୋଉ ପ୍ରତି ଥାଏ,ଦିନେ ମୋର ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମର ଦୃଶ୍ୟ କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା,ଯୋଉଥିରେ ବିଲିଆନ ଗୋଟେ ହେରାଇନ କୁ ନିଶା ଦେଇ ରେପ କରୁଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ।

ମୁଁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଭାବି ମୋ ବୋଉ ପ୍ରତି ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତାକଲି,ସେଦିନ ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ଦେବୁ ଟିକେ ବଜ଼ାର ଯାଇ ମୋର ଗୋଟେ ଔଷଧ ଆଣିଦେବୁ,ପେଟ ଗ୍ୟାସ ହୋଇ ଯାଇଛି,ମୁକହିଲି ବୋଉ ଔଷଧ ଖାଇବା ଦରକାର ନାହିଁ ଗୋଟେ ଥମସପ ପିଦେ ଗ୍ୟାସ କଟିଦେଵ,ବୋଉ କହିଲା ତାହେଲେ ମୋତେ ଆଣିଦେ। ମୁଁ ଛକ ଉପରୁ ଗୋଟେ ଦୋକାନ ରୁ ଥମସପ ଆଉ ତା ସହ କିଛି ଭାଙ୍ଗ ଆଣି ଆସି ବାଟରେ ଥଣ୍ଡା ସହ ଭାଙ୍ଗ କୁ ମିଶାଇ ଗୋଳାଇ ଦେଲି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ କୁ ଆଣି ଦେଲି,କହିଲି ବୋଉ ରାତିରେ ଖାଇସାରି ଏହାକୁ ପିଇ ଦେଇ ସୋଇପଡ଼ିବୁ ।

ତୋର ଖାଦ୍ୟ ପୁରା ହଜମ ହୋଇଯିବ,ବୋଉ ମୋ କଥା ମାନି ରାତିରେ ଖାଇଦେଇ ଆଉ ମୋତେ ଖାଇବାକୁ ଦେଇ କୋଲଡ୍ରିଂକ୍ସ ପିଇଦେଲା,ସେ ଜାଣି ନଥିଲା ଯେ ସେଥିରେ ଭାଙ୍ଗ ମିଶିଛି,ଅଧଘଣ୍ଟା ପରେ ତାକୁ ନିଶା ଧରିଦେଲା,ତା ପରେ ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ଦେବୁ ମୋତେ ଖାଲି ନିଦ ଆସୁଛି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଖାଲି ଝାଂକୁଛି ମୁ ଟିକେ ସୋଇପଡୁଛି,କହି ତା ଶୋଇଲା ଘରକୁ ଯାଇ ଖଟ ଉପରେ ସୋଇପଡ଼ିଲା,ମୋତେ ଏହା ଗୋଟେ ସୁଵର୍ଣ ସୁଯୋଗ,ଆସିଗଲା,ମୁ ଯେପରି ଗୋଟେ ଗଡ଼ ଜିତିଗଲି,ଆଜି ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବାର ସୁଯୋଗ ଜାଣ ଆସିଗଲା, ମୁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ଦୁଆର ଘର ବନ୍ଦ କରି ଚାଲି ଆସିଲି ବୋଉ ପାଖକୁ, ବୋଉ ପୁରା ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ସୋଇଥାଏ,ଆଃ କି ଯୌବନ ମୋ ବୋଉର,ତା ଗୋରା ମୁଂହ ତା ଦୁଧ ତା ଅଣ୍ଟା ତା ଗୋରା ଚଉଡା କଖାରୁ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଥିଲା।

ମୁଁ ଯାଇ ତା ଦେହକୁ ପ୍ରଥମେ ଆଉଁସି ଦେଲି,ତା ମୁଂହ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ତା ଗୋଲାପୀ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଦେଲି,ଭାରି ମିଠା ତା ଓଠ,ତା ପରେ ତା ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦଲିଲି,ଓଃ ପୁରା ଗୁଳା ରୁଟି ପରି,ବୋଉର ଦୁଧ,ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହାର୍ଡ ହୋଇ ଉଠିଲା, ମୁ ଏଥର ବୋଉର ବ୍ଲାଉଜ ବୋତାମ ଖୋଲି ତା ଲଂଗଳା ଦୁଧକୁ ଦଳି ତା କଳା ଭୁଣ୍ଡି କୁ କାମୁଡି ଦାନ୍ତରେ ରଗଡି ଦେଲି,ବୋଉ ନିଶାରେ ଖାଲି ଆଃହଃ ଆଃହଃ ହେଲା,ତା ପରେ ତା ଗୋରା ଚିକ୍କଣ ପେଟ କୁ ଚିପି ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି,କି ନରମ ଲାଗୁଥିଲା ।

ତା ପରେ ବୋଉର ଲୁଗା କୁ ଟେକି ତା ଗୋରାମୋଟା ଜଙ୍ଗ କୁ ନାକ ରେ ଘଷି ଚାଟିଲି,ବୋଉ ଆଃହଃ ଆଃହଃ ଆଃହଃ ହେଉଥିଲା, ମୁଁ ତା ପରେ ତା ଜଂଗଲ ପରି ବାଳୁଆ ବିଆ କୁ ଖୋଜି ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରି ସଲ ସଲ କଲା ରୁ ତା ବିଆ ଭିତର ପୁରା ନାଳ ହୋଇଗଲା, ଆଃ ବୋଉର କି ବିଆ,ମୁଁ ଆଉ ଆୟତ୍ତ ରେ ନଥାଏ, ମୁଁ ତା ଦେହରୁ ବ୍ଲାଉଜ କାଢି ଦେଲି,ଆଉ ଲୁଗା କୁ ଫିଟାଇ ଖୋଲି ଦେଲି,ବୋଉ ର ସାୟା କୁ ଖୋଲି ଦେଇ ତାକୁ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ବାହାର କରି ଦେଲି, ବୋଉ ପୁରା ଇପସତ ଲଂଗଳା, ଓଃ କି ଦୃଶ୍ୟ ବୋଉର ଲଂଗଳା ଦେହ,କି ଯୌବନ ମୋ ବୋଉର। ତା ର କି ଚିକିଣିଆ ମସ୍ତ ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି,ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଦଳି ଲି,ପୁରା ସ୍ପଞ୍ଜ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି ମୋ ବୋଉର!

ତା ପରେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଚାଟି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡି ଦେଲି,ବୋଉ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ହେଉଥିଲା,,ମୁଆଉ ରହି ନ ନ ପାରି ନିଜେ ଲଂଗଳା ହୋଇ ପଡିଲି,ଆଉ ଚଢ଼ିଗଲି ବୋଉ ଉପରେ,ମୋବାଣ୍ଡପୁରା ଲୁହା ଛଡ଼ ଭଳି ଟାଣ ହୋଇଥିଲା ,ସିଧା ବୋଉର ବିଆରେ ମାଡି ଦାବିଦେଲି,ଆଉ ତା ମୁଂହ ସାରା ଖାଲି ଚୁମ୍ବନ ଦେଇଗଲି, ଗୋଟେ କାମୁକ ପୁରୁଷ ଭଳି,ବୋଉ ଖାଲି ନିଶା ରେ ମୁଂହକୁ ବୁଲାଉ ଥାଏ,ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଚିପି ବାରେ ଲାଗିଥାଏ,ଆଉ ତା ଓଠ କାନ ମୂଳ କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଈ ମଜ଼ା ନେଉଥାଏ,ଆଉ ବାଣ୍ଡ ମୋର ବୋଉ ବିଆ ଭିତରେ ନାଳ ହୋଇ ଭସ ଭସ ହୋଇ ପଶୁଥିଲା,ଆଉ ବାହାରୁଥିଲା,କି ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଥିଲା ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବାରେ ।

ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନଥାଏ,ଆଉ ବୋଉ ଖାଲି ଆଃହଃ ଆଃ ଆଃହଃ ହୋଇ ପାଟିକୁ ଚିପି ହଉଥାଏ,ମୁଁ ତାର ଲଂଗଳା ପିଠିତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ତା ଓଠକୁ କାମୁଡି ତା ମୁଂହ ରେ ମୋ ନାକ ଘସିଫୁଲ ଦମ ରେ ଗେଁହି ଚାଲିଥାଏ, କି ମଜ଼ା ଲାଗୁଥିଲା ମୋତେ,ବୋଉ ନିଶା ଅବସ୍ଥା ରେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଥାଏ,ପ୍ରାୟ 15 ମିନିଟ ରେ ମୋର ଗରମ ବିର୍ୟ ବୋଉର ବିଆରେ ଭସ ଭସ ହୋଇ ବାହାରି ଗଲା,ବୋଉର ସେତ ବେଳକୁ କେତେ ରସ ବହାରିସାରିଲାଣି,ମୁ ଆଉ ଆୟତ୍ତ ରେ ନ ରହି ତା ଚିକିଣିଆ ଗୋରା ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକାଇଲି,ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଗେଲ କଲି,ରାତି ସାରା ବୋଉକୁ ଲଂଗଳା ଅବସ୍ଥାରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତା ବିଆ କୁ ସଲସଲ କରି ତା ମୁହଁ କୁ ଚୁମା ମାରୀ ମଜ଼ା ନେଉଥାଏ।

ରାତିରେ ବୋଉ କୁ ଆଉଥରେ ଗେଁହିପକାଇଲି,ତାପରେ ଭୋର ହେଲା,ବୋଉର ଦେହରେ ସାୟା କୁ ପିନ୍ଧାଇ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧାଇ ଲୁଗା କୁ ପିନ୍ଧାଇ ମୁ ନିଜେ ଶୋଇପଡ଼ିଲି,ବୋଉର ସକାଳୁ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା, ପ୍ରବଳ ଭାଙ୍ଗ ନିଶା ରେ ତା ମୁଣ୍ଡ ଟିକେ ବିନ୍ଧା ହଉଥିଲା,  କିନ୍ତୁ ସେ ଉଠି ତା ଲୁଗା କୁ ଭଲ କରି ପିନ୍ଧିପକାଇଲା,ଆଉ ଗାଧେଇବା କୁ ଗଲା,ମୁ ସୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ସବୁ ଜାଣୁ ଥାଏ,ତାପରେ ବୋଉ କୁଭାରୀ ଅବଗିଆ ଲାଗିଲା, ସେ ରାତି ର ଘଟିଥିବା ଘଟଣା କୁ ଅନୁଭବ କଲା,ଆଉ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ଡାକିଲା, ଆଉ ମୋତେ ଗତକାଲି ରାତି ରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ପଚାରିଲା, ମୁଁ ପ୍ରଥମେ କିଛି ଜାଣିନାହିଁ ବୋଲି କହିଲି,କିନ୍ତୁ ବୋଉ ତା ରାଣ ନିୟମ କଲା ରୁ ମୁଁ ତାକୁ ସତ କଥା କହି ଦେଲି,କିପରି ଭାଙ୍ଗ କଲଡ୍ରିଙ୍କ ରେ ମିଶାଇ ତାକୁ ପିଆଇ ତାର ଇଜ଼ତ ଲୁଟିନେଲି ସବୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କଲି ।

ବୋଉ ରାଗରେ ମୋତେ ଗୋଟେ ସକ୍ତ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲା,କହିଲା ଆଉ କାହା ସହ ତୋର ହେଲାଣି,ତୋ ନିଜ ବୋଉ କୁ ଶେଷରେ ପାଇଲୁ,ବୋଉର ସର୍ବସ୍ୱ ଲୂଟିନେଲୁ,ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି କହିଲି ବୋଉ ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦେବୁ,ତୋରେ ରୂପ ଯୌବନ  ଭରା ଦେହ ମୋତେ ପାଗଳ କରିପକାଏ, ଏମିତ ତୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ବୟସ ରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଉଛୁ,ତୋ କଥା ଗାଁ ସାରା ଆଲୋଚନା ହଉଛି,ତୋର କେତେ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ତାହା ଆଲୋଚନା ହେଉଛି,ତୁ ପୋଖରୀ ତୁଠ ରେ ଗାଧେଇବା ସମୟ ରେ ଅନେକ ଯୁବକ ତୋତେ ଭୋକିଲା ନୟନ ରେ ଚାହିଁ ମୁଠି ମାରୁଛନ୍ତି ।

ତୁ ମଧ୍ୟ ସେହିଭଳି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଲୋଭନୀୟ ସୁଯୋଗ ଦେଉଛୁ,ଆଜି ତୋ ପୁଅ କଥା ତୋତେ ଖରାପ ଲାଗିଲା,କହି ମୁଁ ଚାଲି ଆସିଲି,ଦିନ ସାରା ଘରକୁ ନ ଯାଇ ରାତି ରେ ବହୁ ଡେରି ରେ ଘର କୁ ଗଲି,ବୋଉ ମୋତେ ଦେଖି ଖାଇବା କୁ ଡାକିଲା,ମୁ କି ତୁ ମନା କଲି,ବୋଉ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଲା,ଆଉ ମୋତେ ଆଉଁସି ଦେଇ କହିଲା ମୋ ଧନ ତୁ ଠିକ କହିଲୁ,ଏହି ବୟସ ରେ ତୋର ଗୋଟେ ମନ ଅଛି, ମୁଁ ତୋ ମନ କଥା ବୁଝିପାରି ଲି ନାହି, ବାସ୍ତବରେ ମୋର ଦେହ  ର ଭୋକ ଗତ କାଲି ରାତିରେ ତୁ ମେଂଟେଇ ଦେଲୁ,ସତରେ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା,।ମୁଁ ଏହା ଶୁଣି ବୋଉକୁ ଚାହିଁଲି । ଇତି ସମାପ୍ତ ।

 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

 

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!