Mo Dhana Lo Bou Nuhan Aajithu Bohurani ମୋ ଧନ ଲୋ ବୋଉ ନୁହଁ ଆଜିଠୁ ବୋହୁରାଣୀ

ମୋ ଧନ ଲୋ ବୋଉ ନୁହଁ ଆଜିଠୁ ବୋହୁରାଣୀ

Mo Dhana Lo Bou Nuhan Aajithu Bohurani

Mo Dhana Lo Bou Nuhan Aajithu Bohurani,   Sexkahanni.com ପାଠିକା ଓ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ବହୁତ୍ ଶୁଭେଛା l ସମସ୍ତେ ଷ୍ଟୋରି ପଢ଼ନ୍ତୁ ଆଉ ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତୁ l

ଭାଇ, ଦିଦି ମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପୁଣିଥରେ ନେଇ ଆସିଛି ଗୋଟେ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ଷ୍ଟୋରି, ମଜା ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛି l

ମୁଁ ଵିରୁ ବୟସ ୧୮/୧୯ ହେବ l ମୋ ବୋଉ “ସବିତା” ବୟସ ୪୫,ଉଚ୍ଚତା ୫.୩”  l ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ବ୍ଲାଉଜ୍ କୁ ବି ତଳକୁ ଓହୋଳେଇ ଦିଏ l ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ବାହାରିକି ଥାଏ l ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ମଲ୍ଲୁ ଆଣ୍ଟି ଭଳିଆ ମୋଟି କିନ୍ତୁ ଦେହର ରଙ୍ଗ କଳା l ବଡ଼ ଆକାରର ଥଲଥଲିଆ ପେଟ ସେଥିରେ ଗଭିରିଆ “ନାହି”,ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲେ ଇଞ୍ଚେ ପଶିଯିବ l

(ଥାଉ ଥାଉ ସେତିକି କହିବି ବୋଉ କଥା ନହେଲେ ଏତିକିରେ ହଲେଇଦେବ ଆଉ ଷ୍ଟୋରି ଶେଷ ଯାଏଁ ପଢିବନି, ସିଧା ଘଟଣା ଉପରକୁ ଯିବା)

ଦିନେ ଆମ ଖୁଡିଙ୍କ ପାଇ ଆକ୍ୱାଗାର୍ଡ ପାଣି ଆଣିବାକୁ ବଜାରକୁ ଯାଇଥିଲି ଗୋଟେ ବଡ଼ ବଟଲ ନେଇକି l ବଜାର ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ଯାଇକି ଦିକାନ ଘରେ କବାଟ ବାଦେଇଲି l କିଛି ସମୟପରେ ଗୋଟେ ମାଇକିନା କବାଟ ଖୋଲିଲା l ଓଃ ହୋ ମାଇକିନା ଟାକୁ ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟେଙ୍ଗେଇ ଗଲା l

ମାଇକିନାଟା ଯୋଉ ଭଳିଆ ହେଇଛି ନାଆ… ଗେହିଁଦେବାକୁ ପ୍ରବଳ ମନ ହଉଛି l ମାଇକିନା ଟାକୁ ମିଲ୍ଫ ମାଇକିନା କହିଲେ ଠିକ୍ ହବ l ହାଇଟ୍ ସେତେ ଅଧିକ ନୁହଁ ସେଇ ପାଞ୍ଚ ଫୁଟ୍ ହବ l କିନ୍ତୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ବାହାରକୁ ବାହାରି ଥାଏ , ନଙ୍ଘା ଗାଣ୍ଡି ଟେ ହେଇଛି l କିନ୍ତୁ ସବୁଠୁ ଗୋଟେ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ମୁଁ ଆକର୍ଷିତ ହେଇଥିଲି ,, ସେଇଟା ହେଲା ତା “””ନାଇଟି””” l

ଗୋଟେ ଭଲ ସେକ୍ସି ନାଇଟି ଟେ ଗଳେଇ ହେଇଛି l ଗୋଲାପି ଆଉ ଧଳା ରଙ୍ଗ ମିଶ୍ରଣ ର ନାଇଟି l ନାଇଟି ର ହାତ ଗୁଡ଼ାକ ଛୋଟ ଛୋଟ ଯୋଉଥିରେ ତା କଳା କାଖ ର ବାଳ ଦେଖା ଯାଉଛି l କଣ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ତାର ସେଇ କାଖ  ଓଃ ହୋ ପୁରା ସେକ୍ସି l ସେକ୍ସି ନାଇଟି ରେ ଏମିତି ଗୋଟେ ମୋଟି ମାଇକିନା କୁ ଦେଖିକି ଭାବନା ରାଇଜ ରେ ହଜିଗଲି l

ମନ ହଉଥିଲା ଶଳା ଯଦି ମୋ ପାଖରେ ମୋର ଗୋଟେ ମାଇକିନା ଥାଆନ୍ତା ନାଆ, ତାକୁ ମୁଁ ଏମିତି ସେକ୍ସି ନାଇଟି ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ଆଉ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ଗେହିଁ ପକାନ୍ତି l କିନ୍ତୁ ମୋର ତା ବାହାହବା ବୟସ ହେଇନି କଣ କରିବି, ଛାଡ଼ ବେକାର କଥା ଭାବୁଛି l      ସେଠୁ ପାଣି ନେଇକି ଆସିଲି ଘରକୁ l

ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଆସିଲି, ଦେଖିଲି ବୋଉ ନଇଁ କି ବାସନ ମାଜୁଛି l ସେଦିନ କାହିଁକି ବୋଉ କୁ ସେକ୍ସ ନଜରରେ ଦେଖିବାକୁ ମୋ ମନ ବାଧ୍ୟ କଲା l ମୋ ବୋଉ ର କି ଗାଣ୍ଡି ହେଇଛି l ମନ ହଉଥିଲା ତା ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ମୁଁହ ଭର୍ତ୍ତି କରିକି ରାହିଯାନ୍ତି କି l ସେତେବେଳେ ବୋଉ ଦେହରେ ସେଇ ମାଇକିନା ଟା ମୋ ନଜର କୁ ଆସିଲା l

ଠିକ୍ ତା ଭଳିଆ ମୋ ବୋଉ ମୋଟି, କିନ୍ତୁ ଗୋରା ନୁହଁ କଳା l ଯଦି ବୋଉ ନାଇଟି ପିନ୍ଧନ୍ତା ତାହେଲେ କେମିତି ଦେଖାଯାଆନ୍ତା ଓଃ ହୋ ମାଘିଆ ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା ଏଇଠି ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି ହଲେଇ ଦେବି l

ମୋ ବୋଉ ପୁରା ଗାଉଁଲି ମାଇକିନା ଟେ l ଶାଢ଼ୀ ଛାଡ଼ ଆଉ କିଛି ପିନ୍ଧେନି l କେତେବେଳେ କୁଣିଆ ଘର ଗଲେ ଚଡ଼ି,ଟେଏପ୍ ପିନ୍ଧେ ଘରେ କେତେବେଳେ ପିନ୍ଧେନି l କିନ୍ତୁ ମୋର ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା ବୋଉ ସଦାବେଳେ ଚଡ଼ି,ଟେଏପ୍ ପିନ୍ଧନ୍ତା ଆଉ ନାଇଟି ଟେ ଗଳେଇ ହେଇକି ଘରେ ବୁଲନ୍ତା ,ଆଉ ମୁଁ ବୋଉ କୁ ଦେଖିକି ବାଣ୍ଡ ହଲାନ୍ତି l

ଦିନେ ବୋଉ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲା l ମୁଁ ବୋଉ ପାଖରେ ଯାଇକି ବସିଲି l ମନ କହୁଥିଲା ବୋଉ କୁ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିବାକୁ l କିନ୍ତୁ ସାହସ କରିପାରିଲିନି l ସେଠୁ ଏମିତି ସେମିତି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଲି l ଶେଷରେ ସାହସ ଜୁଟେଇକି ବୋଉକୁ କହିଦେଲି, ବୋଉ ତୁ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିନୁ l ତାପରେ ବୋଉ ଯେମିତି ମୁଁହ କଲା ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି କଶ ଚଟକଣି ଖାଇବାଟା ଥୟ l

ହେଲେ ସେମିତି କିଛି ହେଲାନି l ବୋଉ କହିଲା, ମୋର ଆଉ କଣ ବୟସ ଅଛି ଯେ ମୁଁ ଏଇ ବୟସରେ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିବି l ମୁଁ ବି ବୋଉ କୁ କହିଲି,,,, ବୋଉ ତୁ କଣ ସଦାବେଳେ ଏମିତି ଗୋଟେ କହୁଛୁ ଯେଏ…. ପୁଅ ବହାହେଇନି କି ପିଲା ଜନ୍ମ କରିନି ଇଆଡ଼େ “ମା” କହୁଛି ମୁଁ “ବୁଢ଼ୀ” ହେଇଗଲିଣି l ତତେତ ମୋଟରୁ “୪୫” ବର୍ଷ,, ତୁ ବୁଢ଼ୀ କୁଆ ହେଇଗଲୁ l ଟାଉନ୍ ରେ ତ ବୁଢ଼ୀ ଗୁରା ନାଇଟି, ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିକି ସଜ ହେଇକି ବଜାରରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି l ଆଉ ତୁ ଗୋଟେ ବୁଢ଼ୀ ବୁଢ଼ୀ ଲଗେଇଛୁ l

ବୋଉ କହିଲା ଯାହା ହେଇନି ବାଲ୍ୟ କାଳେ ତାହା ପୁଣି ପାଚିଲା ବାଳେ ,,  ହିଃ ହିଃ ହିଃ ହୁଁ ହୁଁ ହୁଁ l ଶାଇପଡ଼ିଶା ଦେଖିଲେ କଣ କହିବେ l ଆଗରେ ପଛରେ ଟୁପୂର୍ ଟାପର୍ ହେବେ l ଆଉ ଏମିତି ରେ ବି ମତେ ଟିକେ ଲାଜ ଲାଗିବ l

ଆରେ ବୋଉ ତୁ କାହିଁକି ଦିନବେଳେ ପିନ୍ଧିବୁ କି ,ଦିନଯାକ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିବୁ ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଗଲେ ନାଇଟି ଟା ଗଳେଇ ହେଇପଡ଼ିବୁ l ସେଠୁ ମୋର ବହୁତ୍ ବାଧ୍ୟ ବାଧ କତାରେ ରାଜି ହେଲା l

Mo Dhana Lo Bou Nuhan Aajithu Bohurani

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

19 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *