Mo Jiban Ra Abhula Kahani ମୋ ଜୀବନରଅଭୁଲା କାହାଣୀ – ବାପା ବୋଉଙ୍କ ସେକ୍ସ ଦେଖିଲି

Mo Jiban Ra Abhula Kahani

ମୋ ଜୀବନରଅଭୁଲା କାହାଣୀ – ବାପା ବୋଉଙ୍କ ସେକ୍ସ ଦେଖିଲି

Mo Jiban Ra Abhula Kahani  ମୋ ଜୀବନରଅଭୁଲା କାହାଣୀ – ବାପା ବୋଉଙ୍କ ସେକ୍ସ ଦେଖିଲି  ମୋ ନାଁ ସୋନାଲି, ମୁଁ ମୋ ପରିବାର ସହ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରୁହେ।ମୋ ବଡ଼ ଭାଇ, ମୋ ମାମା ଆଉ ବାପା ମିଶି ରହୁ। ମୋ ବାପା ଭୁବେଶ୍ବରରେ ରେ ଛୋଟ ଚାକିରି କରିଛନ୍ତି। ମୋ ମାମା ଜଣେ ହାଉସ ୱାଇଫ। ମାମା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର । ଗୋରା ରଙ୍ଗ, ଗୋଲ ମୁହଁ, ସବୁବେଳେ ସେ ନିଜକୁ ସଜେଇ ରଖେ।

ମୁଁ ସେତେବଳେକୁ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ରେ ପାଠ ପଢୁଥାଏ। ଭାଇ, ମୁଁ ବସି ଟିଭିଦେଖୁଥିଲୁ, ବାପା ମାର୍କେଟ ରୁ ଆସିଲେ। ମାମା ରୋଷେଇ ଘରେ ରୋଷେଇ କରୁଥାନ୍ତି। ବାପା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍, ସାର୍ଟ ବାହାର୍ କରି , ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟେ ପିନ୍ଧି ମାମା ପାଖକୁ ଗଲେ। ମୋତେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଶବ୍ଦ ହେଲା। ବାପା ବୋଧେ ଆଜି ମୁଡ୍ ରେ ଥିଲେ। ତାପରେ ବାପା ରୋଷେଇ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଲେ। ଆମେ ସବୁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଲୁ। ବାପା ଆଉ ଭାଇ ଗୋଟେ ରୁମ୍ ରେ ଶୁଅନ୍ତି। ମୁଁ ଆଉ ମାମା ଅଲଗା ରୁମ୍ ରେ ଶୋଇ ପଡ଼ୁ।

ବେଳେ ବେଳେ ବାପା ମାମା ବସି କଥା ହୁଅନ୍ତି, ମୋତେ ନିଦ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ସୋଇପଡେ଼। ସେଦିନ ରାତି ଅଧ ରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ଆଖି ଟିକେ ଖୋଲି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ବାପା ମାମକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଛନ୍ତି।ମୁଁ ଶୋଇ ରହି ବାର ଅଭିନୟ କରି ସବୁ ଦେଖିଥିଲି। ବାପା ମାମା ଓଠକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ି ଥାନ୍ତି। ମାମା ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହଉଥାଏ। ମାମା ବାପାଙ୍କୁ କହୁଥାଏ ଶବ୍ଦ କରନା , ଝିଅ ଉଠି ପଡ଼ିବ।

ମୋ ମାମା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର, ୩୬ ବ୍ରା ସେ ପିନ୍ଧେ।ଆମ କଲୋନୀ ଅଙ୍କଲ ମନେ ମାମାକୁ ବୁଲି ବୁଲି ଦେଖନ୍ତି। ମାମା ଲାଲ ସାରୀ, ବ୍ରାଉନ ବ୍ଲାଉଜ ଟେ ପିନ୍ଧଥଲା। ବାପା ମାମା ର ବ୍ଲାଉଜ ଟାକୁ କାଢି ଦେଲେ। ମାମା ର ଦୁଧ ଛେନା ଭଳି ପୁଲିକି ରହିଥାଏ। ବାପା ସେ ବ୍ରା ଉପରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଦେଇ ଚିପୁ ଥିଲେ। ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି ବାପା ଙ୍କ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ତ ପୁରା ଠିଆ ହେଇ ରହିଛି। ବାପା ମାମାର ବ୍ରା ଟାକୁ ଖୋଲିଦେଲେ ମାମା ଖାଲି ଛାଡ଼ ଛାଡ଼ ହଉଥାଏ। ବାପା ମାମର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ହାତରେ ଚିପିଲେ।ମାମା ଖାଲି ସସ୍ ସ ସ ସ ହଉଥାଏ। ବାପା ତାଙ୍କ ଜିଭ ରେ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ସଲ ସଲ କରି ମାମାକୁ ବ୍ୟସ୍ତ କରି ପକେଇଲା।

ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବାପା ତାଙ୍କ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟା ବାହାର କରିଦେଲେ। ବାପାଙ୍କ ୬ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ଟା ଝୁଲିକି ରହିଥଲା। ସେତେବେଳ ମୋ ଦେହ ଉତେଜନାରେ ଗରମ ହେଇଗଲା। ମାମା ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ଧରି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ହଲେଇଲା। ବାପା ତା ସାରୀ ଆଉ ସାୟା ଜଙ୍ଗ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଲେ। ମାମା ର ଗୋରା ଗୋରା ଜଙ୍ଘ ଯୋଡ଼ାକ ଲାଲ୍ ପଡିଗଲାଣି।

ମାମା ଟିକେ ବୁଲି ପଡ଼ିବାରୁ ବାପା ମୋ ଦେହକୁ ଲାଗିଗଲେ, ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ହାତରେ ବାଜିଗଲା, ମୋ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା। ଗୋରା ବାଣ୍ଡ ଟା ବହୁତ୍ ଟାଣ ହେଇଥାଏ। ବାଣ୍ଡ ଚାରିପଟେ କଳା ବାଳ ବଲ ବଲ ହେଇଥାଏ। ମୁଁ ଭାବୁଥାଏ ବାପା ମୋତେ ବି ସେମିତି କରାନ୍ତେକି। ସେତେବେଳ କୁ ମୋ ଵିଆ ରେ ପାଣି ବାହାରି ଗଲାଣି। ବାପା ମାମା ର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଟା ବାହାର୍ କରି ଦେଲେ। ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡର ଅଭଦ୍ର ବାସ୍ନା ମୋ ନାକରେ ବାଜୁଥାଏ।

ମୁଁ ବାହାନା କରି ନିଦରେ ମୋ ହାତକୁ ମାମା ଦେହରେ ପକେଇଦେଲି।ମୋ ହାତ ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଛୋଡ଼ି ରେ ବାଜିଗଲା , ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଟାଣ ହେଇଗଲା। ମାମା ମୋତେ ସାଏଡ କୁ ପେଲିଦେଲା।ଏବେ ବାପା ମାମଙ୍କ ବୀଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ।ମାମା କାଲି ଶସ୍ ଶସ ସାସ୍ ,ଉ ଉଁ ଉଁ ହଉଥାଏ। ବାପା ଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମାମା ହାତରେ ଧରି ହଲଉଥଏ।ମାମା କହୁଥାଏ ଜଲଦି କର ଝିଅ ଉଠି ପଡ଼ିବ। ମୁଁ ବାହାନା କରି ଶୋଇ ରହି ଥାଏ।ମୁଁ ଭାବୁଥାଏ ବାପା ବି ସେମିତି ମୋ ବିଅରେ ତାଙ୍କ ମୁସୂଳ ବାଣ୍ଡ ଟାକୁ ପୁରେଇ ମୋତେ ଶାନ୍ତି ଦିଏନ୍ତେକି।

ଏବେ ବାପା ତାଙ୍କ ଜିଭ ନେଇ ମାମା ର ଵୀଆ ରେ ଚାଟିଲେ। ମାମା ଖାଲି ଛଟ ପଟ ହେଉଥିଲା। ମାମା ର ଗାଣ୍ଡୀ ପୁରା ଓଦା ସରସର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ବାପା ଆଉ ଡେରି ନକରିତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମାମା ର ବିଆ ରେ ଗେଂଜି ଦେଲେ। ମାମା ମରି ଗଲି କହି ଚିଲେଲିଲ।। ବାପା ଧିରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଉପର ତଳ କରୁଥିଲେ।

ମାମା ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲା। ଏହି ସମୟ ରେ ବାପା ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁଲେ।ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲି। ବାପା ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ମାରିଲେ।ମୋରୋ ଦୁଧ ପୁରା ଟାଣ ହେଇଗଲା ମୋ ଛାତି ଖାଲି ଧଡ ଧଡ୍ ହେଲା। ତା ପରେ ବାପା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଟାକୁ ଟିକିଏ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଇ ହାତ ବୁଲାଇଲେ। ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଗଲା।ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା ହେଇଗଲା। ବାପା ମାମା କୁ ଡରି ଆଉ କିଛି କଲେନି।

Mo Jiban Ra Abhula Kahani

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

18 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *