ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର ଯୌବନର ମଜା ଲୂଟିନେଲି

ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର ଯୌବନର ମଜା ଲୂଟିନେଲି

Mo Main NkaRa JoubanRa Maja LutiNeli

ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର ଯୌବନର ମଜା ଲୂଟିନେଲି – ହାଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ,ମୁ ସୁବ୍ରତ,ଗରଦପୁର, କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରୁ ମୋ କାହାଣୀ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛି,ଆଜି ମୁଁ ମୋ ଜୀଵନ ରେ ଘଟିଥିବା ଯୌନ କାମନା କୁ କିପରି ଚରିତାର୍ଥ କଲି ତାହା ଲେଖୁଛି,ଯଦି କିଛି ତ୍ରୁଟି ଥାଏ ତେବେ ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦେବେ,ଭାବୁଛି କାହାଣୀ ଟି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭଲ ଲାଗିବ,ତାହେଲେ ଆଉ ଡେରି ନ କରି କାହାଣୀ କୁ ଆସିବା, ମୁଁ ସୁବ୍ରତ ମୋତେ ସୁବୁ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି,ବୟସ 26,ମୁଁ ପାଠପଢ଼ା ସାରି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛି ।

ମୋର ଘରେ ମୋ ବାପା ବୋଉ ଆଉ 3 ଭଉଣୀ ଙ୍କୁ ନେଇ ଆମ ପରିବାର,ମୋ ଜୀବନ ରେ ମୁଁ ଅନେକ ଟୋକି ଙ୍କ ସହ ରୋମାଂସ କରିଛି, କିନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସେକ୍ସ କରିପାରିନାହିଁ,ସେଥିପାଇଁ ମୋ ମନ ରେ ଭାରି ଅବସସ ରହିଥାଏ,କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ କୁ ମୋ ଅବସୋସ ପୂର୍ଣ ହେଲା,ମୋ ଜୀବନରେ ମୋ ନାୟିକା ଭାବେ ଆସିଲେ ମୋ ମାଇଁ, ତାଙ୍କ ନାମ ସୁରେଖା,ସେ  ମୋର ଲେଖା ଜୋକା ମାଇଁ,ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ନହେଲେ ମଧ୍ୟ ଅସୁନ୍ଦର ନୁହନ୍ତି,ବୟସ ତାଙ୍କୁ 43,ରଙ୍ଗ ଶ୍ୟାମଳ, ମୋଟୀ ଆଉ ମାଧ୍ୟମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ତାଙ୍କର ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଭାରି ଲୋଭନୀୟ, ତାଙ୍କର ଦୁଧ 38 କୁ ଗାଣ୍ଡି 42 ସାଇଜ଼,ବିଶାଳ କାୟ ଗାଣ୍ଡି ।

ସେ ଦେଖିବାକୁ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ଭଳି, ମୁଁ ରାତିରେ ଶୋଇଲା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଅନେକ ଥର ମୁଠିମାରି କାମ ଚଳାଇଦିଏ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ କିପରି କରିବି ଭାରି ଚିନ୍ତା, ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ,ସେ ଆମ ଘର କୁ ପ୍ରାୟ ବେଳେ ମୋ ବୋଉ କୁ ଘର କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି, ମୋ ବୋଉ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ, ମାମୁଁ ମୋର ଭୀର୍ଣ୍ଣକ୍ଷ୍ମମ ମଣିଷ,ମାମୁଁ ଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ, ମାଇଁ ଙ୍କର ସବୁବେଳେ ଚିନ୍ତା,କିପରି ତାଙ୍କୁ ସବୁ ବାହା କରିବେ, ମାମୁଙ୍କ ର ବହୁତ ସମ୍ପତି ,କିନ୍ତୁ ମାଇଁ ଙ୍କର ଘର ଗରିବ, ତେଣୁ ସେଥିପାଇଁ ମାଇଁ ଙ୍କ ସହ ମାମୁଙ୍କ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା । ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର ଯୌବନର ମଜା ଲୂଟିନେଲି

ମାଇଁ ତାଙ୍କ ର ଘର ଜମିବାଡ଼ି ବୁଝା ବୁଝି କରନ୍ତି,ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆମର ସାହଯ୍ୟ ନିଅନ୍ତି, ମୋର ମାଇଁ ଙ୍କ ପ୍ରତି ଲୋଭ ଥାଏ,ତାଙ୍କର ଦୁଧ ଆଉ ଲୋଭନୀୟ ଗାଣ୍ଡି ହାଲିଆ ଚାଲି ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଥାଏ,ଦିନେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଯାଇଥିଲି, ମାମୁଁ ମୋତେ ଡାକିଥିଲେ, ମୁଁ ଦେଖିଲି ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଘର ଅଗଣା ରେ କୂଅ ମୂଳେ ବସି ଗାଧୋଉ ଛନ୍ତି,ଓଦା ଦେହ ରେ ପାଣି ବାଜି ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଫାଳ ହୋଇ ଲୁଗା ଭିତରକୁ ପଶି ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିଶୁଥାଏ, ଆଉ ଦେହରେ ଲୁଗା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ନ ଥାଏ, ଖାଲି ସାୟା,ମୁଁ ସବୁ ଦେଖୁଥାଏ,ମାଇଁ ମୋତେ ଦେଖି ଗାଧୁଆ ବନ୍ଦ କରି ଓଦା ଦେହରେ ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଗଲେ,ଆଉ କବାଟ ଦେଇଦେଲେ ।

ମୁଁ ମାମୁଁ ଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ଘରକୁ ଚାଲିଆସିଲି, ସେଦିନ ରାତି ସାରା ମାଇଁ ଙ୍କ କଥା ଭାବି ସୋଇ ପାରିଲି ନାହିଁ, ତାର କିଛିଦିନ ପରେ ମାଇଁ ଆମ ଘରକୁ ଆସି ମୋତେ କହିଲେ ସୁବୁ ଆଜି ମୋତେ ଟିକେ ବ୍ୟାଙ୍କ କୁ ନେଇ ଯିବ, ମୋର କିଛି ଟଙ୍କା ଉଠାଇବି, ମୁଁ ହଁ ଭରିଲି, ଖାଇ ସାରି ଆମେ ଦୁହେଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଗଲୁ, ଆମ ଘର ଠାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ 4 କିଲୋମିଟର, ଦୁହେଁ ବସି ବାଇକ ରେ ଗପିଗପି ଯାଉଥିଲୁ, ମୁଁ ବାଟରେ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଗାଡି ମିରର ରେ ଦେଖୁଥାଏ, ମାଇଁ ମୋତେ ଚାହିଁ କହିଲେ ସୁବୁ କଣ ଦେଖୁଛ, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ମାଇଁ ଙ୍କୁ ମୋ ମନ କଥା କହିଦେଲି ।

ମାଇଁ ମୋତେ କହିଲେ ନାଁ ନାଁ ଏଗୁଡା ଠିକ କଥା ନୁହେଁ, ତୁମ ମାମୁ ଜାଣିଲେ କଣ ଭାବିବେ, ତୁମ ବୟସ ଆଉ ମୋ ବୟସ କେତେ ଫରକ ଜାଣିପାରୁଛ, ମୁଁ ତୁମ ମା ସମାନ,ଏଗୁଡା ଭୁଲିଯାଆ, ମୁଁ ମାଇଁ ଙ୍କୁ କହିଲି ମାଇଁ ସବୁ ମାଇପି ଙ୍କର ଗୋଟିଏ କଥା, ଭିତରେ ହଁ ବାହାରେ ନାହିଁ, ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଭାରି ଖୋଲା, ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଦେଖିବା ଠାରୁ ତମ ପ୍ରତି ଲୋଭ ଅଛି, ରାତିରେ ଶୋଇଲା ବେଳେ ମୁଁ ତୁମ କଥା ଭାବି ତକିଆ ଧରି ମୁଠି ମାରୁଛି, ଆଉ ତୁମେ ମୋତେ ମାଆ ପୁଅ କଥା କହୁଛ, ମାଇଁ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ହେ ଭଗବାନ ତୁମେ ଏମିତି କିଏ ଟୋକା ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ତୁମେ ଭାରି ଅଭଦ୍ର….. ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର ଯୌବନର ମଜା ଲୂଟିନେଲି

ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଏବେତ ଜାଣିଲ ,ଏବେ କଣ ମୋ କଥା ଟିକେ ବୁଝିବ ନା ମୋତେ ହନ୍ତସନ୍ତ କରିବ, ମାଇଁ ନାଂହି ନାହିଁ ହଉଥାନ୍ତି, ମୁଁ ବହୁ ରାଣ ନିୟମ ପକାଇବାରୁ ସେସେରେ ରାଜି ହେଲେ,କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଶପଥ କଲୁ ଯେ ଆମ ଭିତରେ ଏ କଥା ଗୁପ୍ତ ରହିବ,ଆଉ ବାହାର କୁ ଯେପରି କେହି ସନ୍ଦେହ ନକରନ୍ତି, ସେଇୟା ହେଲା,ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ନେଇ ଛାଡି ବାକୁ ଗଲି, ମାମୁଁ କବାଟ ଖୋଲିଲେ, ତାପରେ ଆମେ ସବୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ବସି ଗପସପ ହେଲୁ, ଇତି ମଧ୍ୟରେ ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଲୁଗାପଟା ବଦଳେଇ ବାକୁ ତାଙ୍କ ଶୋଇଲା ଘର କୁ ଗଲେ ।

ମାମୁଁ ଅଗଣା ରେ ଖଟିଆ ପକାଇ ଗଡ଼ ପଡ଼ ହଉ ଥାନ୍ତି, ମୁଁ କହିଲି ମାମୁ ମୁ ଯାଉଛି ଘରକୁ, କହି ଦେଖିଲି ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଶୋଇଲା ଘର କବାଟ ଆଉଜେଇ ଲୁଗା ବଦଳୁଛନ୍ତି, ମୁଁ ଆସ୍ତେ କିନା କବାଟ ଖୋଲି ତାଙ୍କ ରୁମ ରେ ପଶିଗଲି, ମାଇଁ ମୋତେ ଦେଖି ଚମକି ପଡିଲେ, ଆଉ ଆସ୍ତେ କିନା କହିଲେ ସୁବୁ ତୁମେ, ଯାଅ… ମାମୁ ଅଛନ୍ତି, ଏହା କହି ସେ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଲୁଗା ଘୋଡେଇ ଦେଲେ, ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ ମୁଁ ଏଠୁ ଚାଲିଯିବି, କିନ୍ତୁ ତମେ ମୋତେ କୁହ କେବେ ମୋତେ ଦେବ,ମାଇଁ କହିଲେ ମୁଁ ସମୟ ସୁବିଧା ଦେଖି ଦେବୀ, ତୁମେ ଏଠୁ ଯାଅ, ନହେଲେ ମାମୁ ଚାଲିଆସିବେ ।

ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର ଯୌବନର ମଜା ଲୂଟିନେଲି

ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ, ମୁଁ ଯିବିନାହିଁ, ତୁମେ ମୋତେ କଥା ଦିଅ ଆଜି ମୋତେ ଦେବ, ନହେଲେ ମୁଁ ଏଠାରେ ବସିରହିବି, ମାଇଁ ଉପାୟ ନ ପାଇ ମୋ ଜ଼ୀଦ ଆଗରେ ହାର ମାନି କହିଲେ ହଉ ଆଜି ରାତିରେ 11 ତା ବେଳ କୁ ଆସ, ମୁଁ ବାଡ଼ି ଦୁଆର କବାଟ ଖୋଲା ରଖିଥିବି, ତାପରେ ଯାଉକଥା, ଏବେ ତୁମେ ଯାଅ, ମୁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦୁଧକୁ ଚିପିଦେଲି, ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି ଦଲିଲି, ଆଉ ଦୁଇ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେଲି,ଆଉ ସେ ଛାଟି ପିଟି ହେଲେ, ମୁ ତାଙ୍କୁ ଚୁମା ମାଗିଲି, ସେ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ଚୁମା ଦେଲେ,ମୁ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଲି। ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର ଯୌବନର ମଜା ଲୂଟିନେଲି

ସଂଜ ଯାଇ ରାତି ହେଲା,ମୁଁ ଶୀଘ୍ର କାମ ସାରି ଘଣ୍ଟା କୁ ନଜ଼ର କରୁଥାଏ,ରାତି 11 ଟା ବାଜିଲା, ମୁଁ ଘରୁ କହିଲି ଯେ ମୁଁ ଟିକେ ଦାଣ୍ଡ ରେ ଅଛି,ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ,30 ମିନିଟ ପରେ ଆସିବି, ତାପରେ ମୁଁ ଗଲି, ମାମୁଙ୍କ ଘର ପାଖେ ପାଇଁତରା ମାରି ତାଙ୍କ ବାଡ଼ି ପଟ କୁ ଗଲି, ଦେଖିଲି ମାଇଁ ବାଡ଼ି ପଟ କବାଟ ଖୋଲି ନାହାନ୍ତି, ମୋତେ ରାଗ ମାଡ଼ିଲା,ଶଳା ମାଇକିନିଆ ମୋତେ ଭଣ୍ଡେଇ ଦେଲା, କଣ କରିବି, ଉପାୟ ଦିଶୁ ନଥିଲା ।

ମୁଁ ଶେଷରେ ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଗୋଟେ ଚାଖୁଣ୍ଡା ଗଛ ଛୋଟିଆ ଥିଲା,ତା ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲି, ଆଉ ପାଚିରି ବାଟେ ତାଙ୍କ ଘର ଅଗଣା କୁ ପଶିଗଲି,ତା ପରେ ବାଡ଼ି ପଟ କବାଟ ଆସ୍ତେ କିନା ଖୋଲିଦେଲି,ତା ପରେ ମୁ ପାଦ ଚିପି ଦେଖିଲି ମାମୁ ସୋଇଛନ୍ତି, ଆଉ  ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅ ସୋଇଯାଇଛନ୍ତି,ମାଇଁ ରୋଷେଇ ଘରେ ବାସନ ଥୋଇ କରି ଶୋଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ମୁ ଯାଇ ପଛ ପଟୁ ତାଙ୍କୁ ଆସ୍ତେ କିନା ଧରିଲି, ମାଇଁ ମୋତେ ଦେଖି ଚମକି ପଡିଲେ, ଆଉ ଡରିଗଲେ, ତାଙ୍କ ପାଟି ଖନୀ ମରିଗଲା ।

ସେ କହିଲେ ସୁବୁ ,ତୁମେ ଏତେ ରାତିରେ କୋଉ ବାଟେ ଘରକୁ ପସିଲ, ମାମୁ ସୋଇଛନ୍ତି, ତୁମେ ଯାଅ, ମୁଁ କହଲି,ମୁ ଏତେ କଷ୍ଟ ରେ ଆସିଛି କିଛି ନ ପାଇ ଚାଲି ଯିବି ହବନି, ତୁମେ ମୋତେ କଥା ଦେଇଥିଲା ଭୁଲିଗଲ, ମାଇଁ କହିଲେ ସୁବୁ ଏଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ନୁହେଁ,ପାପ କଥା ତୁମେ ଯାଅ, କିଏ ଦେଖିଲେ କଣ ହାବ ଭାବିପରୁଛ,ମୁଁ କହିଲି ମୁ କିଛି ଶୁଣିବି ନାହିଁ,ଏହା କହି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଟେକି କାନ୍ଧ ରେ ପକାଇ ବାଡ଼ି କବାଟ ଖୋଲି ପଛ ପଟେ ଗୋଟେ ଭଙ୍ଗା ଗୁହାଳ ଥିଲା,ସେଠିକି ନେଇଗଲି,ମାଇଁ ଖାଲି ସୁବୁ ସୁବୁ ଛାଡ଼ ମୋତେ କଣ କରୁଛ,ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ତାଙ୍କ ମୁହଁ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମିଲି .ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର ଯୌବନର ମଜା ଲୂଟିନେଲି

ତାପରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କାନି ଖସେଇ ଦେଲି,ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ସମୟ ନ ଥିଲା,ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ର ବୋତାମ କୁ ଭିଡି ଛିଣ୍ଡେଇ ଦେଲି,ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଚିରିଗଲା,ମାଇଁ ଙ୍କର ପାଚିଲାଭଣ୍ଡା ଭଳି ପାକେଳିଆ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି, ଆଉ ଦଳିଦେଲି,ତାଙ୍କ କଳା ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ଦେଲାରୁ ମାଇଁ ଙ୍କର ଦେହ ରେ ବିଜୁଳୀ ଖେଳି ଗଲା, ତାଂକ ର ମୁଂହ କୁ ଚୁମା ଦେଲି,ତାପରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଟେକି ଦେଲି,ମାଇଁ ଖାଲୀ ନାଇଁ ନାଇଁ ହଉଥାନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ଦେବାରୁ ତାଙ୍କ ପାକେଳିଆ ବିଆ ଟା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିଶିଲା,ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୋଟା ଜଙ୍ଗ ରେ ମୁଂହ ଘଷି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି, ମାଇଁ ଆଃହଃ ଆଃହଃ ଆଃହଃ ହେଉଥାନ୍ତି,ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ନାଳ ହେଇଗଲା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଜିଭ ଲଗାଇ ଚାଟି ବାରୁ ସବୁ ନାଳ ମୋ ପାଟି ରେ ପଡିଗଲା,ମାଇଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥାନ୍ତି,ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥାନ୍ତି,ଆଉ ସଁ ସଁ ହଉଥାନ୍ତି, ମୁ ତାଙ୍କ ଲଂଗଳା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ସ୍ପଞ୍ଜ ଭଳି ଦଲିଲି, ଓଃ ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳି ବିଶାଳ କାୟ ଗାଣ୍ଡି, ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ କାମୁଡି ଚାଟି ଦେଇଗଲି, ମାଇଁ ପୁରା ଗରମ, ସେ ଖାଲି ଆଃହଃ ଓହଃ ଓହଃ ଉମଃ ହଉଥାନ୍ତି, ତା ପରେ ମୁ ପ୍ୟାଂଟ ର ଚେନ ଖୋଲି ମୋ ଲୁହା ଛଡ଼ ଭଳି ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢି ତାଙ୍କ ହାତର ଧରାଇ ଦେଲି, ମାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି କହିଲେ ହେ ଭଗବାନ, ତୁମର ଏଇଟା ଭାରି ଗରମ ଲାଗୁଛି,ଆଉ କେଡ ବଡ଼ ହୋଇଛି । ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର ଯୌବନର ମଜା ଲୂଟିନେଲି

ମୁଁ ସିଧାସଳଖ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାଡିଦେଲି,ଟିକେ କଷ୍ଟ ଅବଶ୍ୟ ହେଲା,କିନ୍ତୁ ତାପରେ ଠିକ ଆସିଗଲା,ମୁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ତାଙ୍କ ଲଂଗଳା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଚିପି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରାଇ ଭର୍ତ୍ତି କଲି ଆଉ ବାହାର କଲି,ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରା ନାଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା,ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦେଉଥାଏ,ସେ ଖାଲି ମୁଂହକୁ ବୁଲେଇ ଦେଉଥାନ୍ତି, ଆଉ ମୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ ।

ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥାନ୍ତି,ଏମିତି ଆମର ଖେଳ ଚାଲିଥାଏ, ଖାଲି ଉଭୟ ସଁ ସଁ ଆଃ ହଃ ଉଃ ଉଃ ହେଉଥାଉ,କେତେ ବିଆ ରସ ବୋହି ଯାଉଥାଏ, ମାଇଁ ଙ୍କର, ମାଇଁ କାଁଥ କୁ ଚିପି ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି,ମୁ ନିର୍ଘାତ ଗେଁହି ଚାଲିଥାଏ,ସେସରେ ମୋର ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ୟ ଭସ ଭସ ହୋଇ ବାହାରିଗଲା,ଆଉ ସବୁ ମାଇଁ ଙ୍କ ବିଆ ରେ ବୋହିଗଲା, ମୁଂ ସଂଭଳି ନ ପାରି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦେଇ ଗଲି,ମାଇଁ ମୋତେ ଠେଲି  ଦେଲେ, କହିଲେ ଏବେ ଯାଅ, ନହେଲେ ଅସୁବିଧା ହେବ,ମୁଁ ପଳାଇ ଆସିବାକୁ ବାହାରିଲି,ମାଇଁ କହିଲେ ରୁହ। ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର ଯୌବନର ମଜା ଲୂଟିନେଲି

ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କାନି ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୋଛି ଦେଲେ,କହିଲେ କାଳେ ତୁମେ ଧରା ପଡିଯିବ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁମା ଟିଏ ଦେଲି,ଆଉ ତାଙ୍କ ଦେହସାରା ହାତ ମାରି ଚୁମା ପୁଣି ଦେଲି,ମାଇଁ କହିଲେ ସେତିକି ଥାଉ, ଏବେ ଯାଅ, ତାପରେ ମୁଁ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଲି,ଆଉ ମାଇଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଶୋଇବାକୁ ଗଲେ,ସତରେ ମୋତେ ଭାରି ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଥିଲା, ପୁଣି କଣ ହେଲା ମୁ ପରେ ଜଣା ଇବି,ରହିଲି,ସୁଭରାତ୍ରୀ .

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!