ମୋ ନିଜ ସାନମା ସହିତ ସେକ୍ସ Mo Nija Sana Maa Sahita Sex – SexKahanni.COM

ମୋ ନିଜ ସାନମା ସହିତ ସେକ୍ସ Mo Nija Sana Maa Sahita Sex

ମୋ ନିଜ ସାନମା ସହିତ ସେକ୍ସ

Mo Nija Sana Maa Sahita Sex

Mo Nija Sana Maa Sahita Sex   ମୋ ନାମ ବାବୁନା ଆମ ଘର ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ଆଜି ମୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଗୋଟେ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ମୁଁ କିପରି ମୋ ନିଜ ସାନମା ଙ୍କୁ ଗେଁହିଁ ଲି ସେହି ଉପରେ କହୁଚି।ମୋ ବୟସ ୨୭ ବର୍ଷ ମୋ ସାନମା ମୋଟା ହେଇକି ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଦୁଧ ର ସାଇଜ଼ ୩୬ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ଗୋରା। ( ଏଠାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ର ଗୁଡିକ କାଳ୍ପନିକ କିନ୍ତୁ କାହାଣୀ ସତ୍ୟ ଅଟେ )

ଆମର ଗୋଟେ ବଡ଼ ପରିବାର ମୋ ବାପା ଆଉ ମୋ ଦାଦା ଦୁଇ ଭାଇ ସମସ୍ତେ ଅଲଗା ଅଲଗା ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କ ଘର ଆମ ଘର କୁ ଲାଗିଛି ମୋ ଦାଦା  ଙ୍କର ଦୁଇ ଟି ଝିଅ ଆଉ ତିନୋଟି ପୁଅ ଦୁଇ ଜଣ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି ଆଉ ଜଣେ ଘରେ ରୁହେ ଦୁଇଟି ଝିଅ ବାହା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବଡ ଝିଅ ଏଇଠି ରୁହେ ତା ର ଗୋଟେ ପୁଅ ସିଏ ଏଠି ପIO ପଢୁ ଥିବାରୁ ସିଏ ଏଇଠି ରହୁଛି ମୁଁ ଏବେ ମୋ କାହାଣୀ କୁ ଆସୁଛି ।

ମୁଁ ଆଗରୁ ଥରେ ତା ସହିତ ସେକ୍ସ କରିଛି କିନ୍ତୁ ଏତେ କିଛି କରି ନାହିଁ ଖାଲି ତା ବଡ ବଡ ଦୁଧ କୁ ଘର ପଛ ପଟେ ଚିପିଛି ଆମ କୁ କେବେ ଗିଁହା ଗୁହିଁ ହବା କୁ ସୁଜଗ ମିଳି ନାହିଁ ମୋ ସନମା ର ବୟସ ୫୫ ବର୍ଷ ତଥାପି ତା ଦୁଧ ପୁରା ସତେଜ ଅଛି ଦିନେ ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ନ ଥାନ୍ତି ନାନି ତା ପୁଅ କୁ ନେଇ କି ତା ଶାଶୁ ଘର ଗାଁ କୁ ପଳେଇ ଥାଏ ଆଉ ଭାଇ ତା କାମରେ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଥାଏ ।

ସେହି ଦିନ ବର୍ଷା ଘଡଘଡି ଯୋରେ ହଉ ଥାଏ ଭାଇ ମୋତେ ଫୋନ କରି କହିଲା ଆଜି ଘରକୁ ଯାଇ ହେବ ନାହିଁ ଘରେ ମା ପାଖରେ କହିଦବୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଫୋନ ନଥିବାରୁ ମୋତେ କହିଲା । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଆଜି ସୁଯଗ ମିଳି ଗଲା ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଗଲି ସାନମା ରୋଷେଇ କରୁଥିଲେ ଦାଦା ଙ୍କ ଦେହ ଭଲ ନଥିବାରୁ ସିଏ ସୋଇ ଥିଲେ ମୁଁ ସାନମା ଙ୍କୁ କହିଲି ଭାଇ ଆଜି ଆସିବ ନାହିଁ ଆଜି ଆମେ ହବା ସାନମା କହିଲା କଣ ହେବା ମୁଁ କହିଲି କଣ ଜାଣି ପାରୁ ନାହିଁ କହିକି ତା ଦୁଧ କୁ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ଜୋରେ ଦଳିଦେଲି ସେ ଆଆଆ……ହେଲା ଆଉ ମୋତେ ରାଗିକି କହିଲା ଘରେ ତୋ ଦାଦା ସୋଇଛନ୍ତି  ଏମିତି କଣ ହଉଛୁ

ମୁଁ କହିଲି ରାଗେ ନା କହି କି ତା ଗାଲକୁ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ ଦେଲି ସିଏ ହସି ଦେଲା ମୁଁ କହିଲି କେତେ ବେଳେ ଆସିବି ସିଏ କହିଲା ସବୁ ସୋଇ ସାରିଲା ପରେ ଆସିବୁ ମୁଁ ହଁ କହି ଆମ ଘରକୁ ପଳାଇ ଆସିଲି। ମୁଁ ମନ ଖୁସିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦୁଇ ଥର ଅଣ୍ଡାଳି ଦେଲି ଆମ ଘରେ ସମସ୍ତେ ସୋଇ ସାରିଲା ପରେ ମୁଁ ଆସ୍ତେ କି ଆମ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ କୁ ଖୋଲି ସାନମା ଘରକୁ ଗଲି ସେ ତାଙ୍କ ଘରର ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ଖୋଲା ରଖି ଥିଲା

ମୁଁ  ଗଲା ବେଳକୁ ଦାଦା ଖାଇକି ସୋଇ ପଡିଥିଲେ ସେ ଚେୟାର୍ ଉପରେ ବସିକି ଟିଭି ଦେଖୁ ଥିଲା ସେ ମୋତେ ଦେଖିକି ହସି ଦେଲା ଆଉ ପଚାରିଲା ତୋ ମା ଆଜି କଣ ରୋଷେଇ କରିଥିଲା ମୁଁ କହିଲି ରୁଟି ଆଉ ଡାଲମା କରିଥିଲା ସେତେବେଳ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ବୋଲ ମାନୁ ନଥାଏ ମୁଁ ଚେୟାର ପଛ ପଟରେ ଛିଡା ହେଇକି ତା ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ଚିପିଲି ସେ କିଛି କହୁନଥାଏ

ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଦଳିଲି କିଛି ସମୟ ଦଳିଲା ପରେ ତା ବ୍ଲାଉଜ ରୁ ବଟମ କାଢି ଦେଲି ତା ଦୁଧ ଦେଖିକି ମୋ ହୋସ  ଉଡ଼ିଗଲା ବୁଢି ହେଲାଣି ତା ଦୁଧ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଓହଳି ନାଁହି ତା ଦୁଧ ପୁରା ଗୋରା ଦୁଧର ଅଧା ଭାଗ ହାଲକା କଳା ତା ଉପରେ ଗୋଟେ ବଡ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଦୁଧ ଆଉ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଦଳିଲି ତାପରେ ଚେୟାର ଆଗକୁ ଆସି ତା ଜିଭ କୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ତିନି ମିନିଟ୍ ଚୁସିଲି

ତାପରେ ତା ମୁଣ୍ଡ ଆଉ ଗାଲ କୁ ଚୁମା ଦେଲି ତାପରେ ଆଣ୍ଠେଇ କି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଗୋଟେ ହାତକୁ ନେଇ ଶାଢି ସହ ତା ବିଆକୁ ଦଳିଲି ତାପରେ ତାକୁ ପଚରିଲି ସାନମା ତୋ ବିଆରେ ପାଣି ଆସି ଲାଣି ନା ସିଏ କହିଲା ତୁ ନିଜେ ମୋ ସାୟା ଟେକି କି ଦେଖୁନୁ ପାଣି ଆସିଲାଣି କି ନାହିଁ ମୁଁ ତା ପାଖରୁ ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ମୋ ଦେହ ପୁରା ଶିତେଇ ଉଠିଲା

ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୁଁ ତା ଶାଢି ଶାୟା କୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦେଲି ମୋତେ ଖାଲି ତା ବିଆର ଘନ ବାଳ ଦୁଶିଲା ଆଉ କିଛି ଦୁଶିଲା ନାହିଁ ମୁଁ ତାକୁ ଟିକେ ଆଗକୁ ଟାଣି ଦେଲି ତାପରେ ତାର ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ଚେୟାର୍ ଦୁଇ ହାତ ଉପର କୁ ଟେକି ଦେଲି ଏବେ ତା ବିଆ ପୁରା ଦେଖାଗଲା ବିଆ ପୁରା ବାଳ ରେ ଭରପୁର ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୋ ବିଆ ବାଳ କେବେ କାଟିଛୁ ନା ନାହିଁ ସେ କହିଲା ଆମ ବେଳରେ କେହି କଟନ୍ତି ନାହିଁ ମୁଁ ସେଥିପାଇଁ ଛୁଆ ବେଳୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାଟି ନାହିଁ

ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ ବାଳୁଆ ବିଆ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ସିଏ ହସିଦେଲା ତା ବିଆ ପୁରା ଚାଖଣ୍ଡେ ଲମ୍ବ ହବ ମୁଁ ତା ବିଆ ପାଖକୁ ମୁଁହ ନେଲି ବିଆ ପୁରା ଝାଳୁଆ ଝାଳୁଆ ଅଧା ବାଟକୁ ବାସୁ ଥାଏ ମୁଁ ମୋଟେ ଚୁମା ବିଆ କୁ ଦେଲି ତାପରେ ତା ବିଆ କୁ ଫାଢି କି ଦେଖିଲି ବିଆ ଟିକିଏ ଟିକିଏ ଓଦା ହେଇଛି  ମୁଁ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଳି ବିଆ ଭିତର କୁ ପଶେଇ ଦେଲି ତା ଦେହରେ ପୁରା ଶିହରଣ ଖେଳି ଗଲା ସେ ଓହ ଓହ . . . କରିବାକୁ ଲାଗିଲା

ମୁଁ ସେଇ ଆଙ୍ଗୁଳି କୁ ଆଣି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାଟି ଦେଲି ଲୁଣିଆ ଲୁଣିଆ ଲାଗିଲା ତାପରେ ମୋ ଜିଭ କୁ ନେଇ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ଆଉ ହାତରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲି ସେ ଓହ ଆହା ମା ମରିଗଲିଲୋ ଛାଡେ ଛାଡେ ହୋଉ ଥାଏ ସାତ ଆଠ ମିନିଟ ଚାଟିଲା ପରେ ସେତା ପାଣି ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲା ମୁଁ ସବୁ ପାଣିକୁ ପିଇ ଦେଲି ତା ପରେ ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲି Mo Nija Sana Maa Sahita Sex

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!