ମୋ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ର ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମନ ଭରି ଗେହିଁଲି Bia Banda Gapa – SexKahanni.COM

ମୋ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ର ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମନ ଭରି ଗେହିଁଲି Bia Banda Gapa

ମୋ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ର ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମନ ଭରି ଗେହିଁଲି

Mo Nija Sanga Ra Stree Ku Manabhari Gehinli

ନମସ୍କାର,ବନ୍ଧୁଗଣ।,ମୁ ଅଜୟ,ପୁରୀ ରୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଛି, ଆଜି ମୁ କିପରି ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମନ ଭରି ଗେହିଁଲି, ତାହା ଲେଖୁଛି।ଆଶା ଓ ବିଶ୍ୱାସ ଯେ ମୋ ର ଏହି ଲେଖା ପଢିଲେ  ଆପଣ ମାନକ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟେଂଗେଇ ଉଠିବ, ଆଉ ଆପଣ କୌଣସି ମାଇକିନିଆ କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ,ମୋ ସାଙ୍ଗ ନା ହେଲା ବିବେକ, ତା ସ୍ତ୍ରୀ ନା ସୁଷମା, ମୁଁ ବିବେକ କୁ ବିବେକ ଭାଇ ଆଉ ତା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସୁଷମା ଭାଉଜ ବୋଲି ଡାକେ।,ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଛୁଆ,,ଖୁବ ଛୋଟ, ଏହାକୁ ନେଇ ତାର ପରିବାର, ସୁଷମା ଭାଉଜ ଦେଖି ବାକୁ ଭାରି1ସେକ୍ସି, ତା ଙ୍କ ରଦେହ ର ରଙ୍ଗ ତୋଫା ଗୋରା। ବୟସ୪୫,ଦୁଧ ସାଇଜ଼୩୬ ଅଂଟା୩୪ଆଉ ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡି ସଇଜ଼ ୩୮,ଚାଲି ଲା ବେଳେ ଲୁଗା କାନି ଛାଟି ଦୁଧକୁ ଦୋହଲେଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ଚାଲିଲା ବେଳେ ବାଣ୍ଡ  ରୁ ବୀର୍ୟ ବୋହି ପଡେ ମୁ ସବୁ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦେଖି ରାତି ରେ ଶୋଇଲା ବେଳେ ମନେ ପକାଇ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଦିଏ, କିନ୍ତୁ କେବେ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିବି ସେକଥା  ଭାବି ମନ ଉଛନ ହୋଇ ଉଠେ, ବିବେକ ଭାଇ ଜଣେ ଆଜ୍ମା ରୋଗୀ । ସେ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଠିକ ଭାବାରେ ଗେହିଁ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ମୁଁ ଏକଥା ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଅଛି ।

ତେଣୁ ମୁଁ କିପରି ଏହାର ଫାଇଦା ନେବି, ତାହା ଚିନ୍ତା କରେ, ବିବେକ ଭାଇ ଆଉ ଭାଉଜ ସବୁବେଳେ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ପାଖ କୁ ଚେକପ ପାଇଁ ଯାନ୍ତି, ମୁ ସବୁବେଳେ ଏହା ଲକ୍ଷ କରେ । ଦିନେ ମୁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଏହା ର କାରଣ ପଚାରିବାରୁ ଭାଉଜ ମୋତେ ରାଗିକରି ଗାଳିଦେଲେ, ମୁଁ ତାକୁ କିଛି ନକହି ତାଙ୍କ ଘରୁ ଚାଲି ଆସିଲି.,5ଦିନ ପରେ ଦିନେ ଘରେ କେହି ନଥିବାରୁ ଭାଉଜ ମୋତେ ଫୋନ କରି ଘରକୁ ଡାକିଲେ, ମୁଁ ଗଲି,ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ମୁହଁ ଶୁଖାଇ ବସି ଛନ୍ତି, ମୋତେ ଆଗରୁ ସେ ବହୁତ ଥଟା ତାମସା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି କଣ ହୋଇଛି ବୋଲି ପଚାରି ଲି, ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଅଜୟ i am sorry,   ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଲା,ମୁହଁ କାହିଁକି ସୁଖାଇଛ.କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇଛି.ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ ତୁମକୁ ସେ ଦିନ ପ୍ରବଳ ଗାଳି କଲି.ସେଥି ପାଇଁ ମନ ଭଲ ନାହିଁ ।

ମୁଁ କହିଲି ଏହିକଥା.ଛାଡ ମୁ ଯମା ତୁମ ଉପରେ ରାଗିନାହିଁ ଏବେ କୁହ ମୋତେ କାହିଁକି ଡାକିଲେ.ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ମୋ ଦେହ ଖରାପ ବିଷୟ ରେ   ପଚାରୁଥଲ.ପ୍ରକୃତରେ ମୋ ଦେହ ଭଲ ନାହିଁ.ମୁଁ ଆଉ ବେଶି ଦିନ ନୁହେଁ.ମୁ କହିଲି କାହିଁକି କଣ ହୋଇଛି, କି,ସେ କହିଲେ, ତୁମେ ଯଦି କାହାକୁ କିଛି ନକହିବ ତେବେ ମୁ କହିବି.କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ଠାକୁର ଙ୍କ ରାଣ.ଏକଥା ତୁମ ମୋ ଛଡା କେହି ନଜାଣନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରାଣ ଦେଇ କହିବାରୁ ସେ ସତ କଥା କହିଲେ,ମୋର ସେକ୍ସ ଅଭାବ ରୁ ମୋତେ ଅଂଟା ବିନ୍ଧା ଦେହ ଦରଜ ପ୍ରଭୁତି ରୋଗ ହେଉଛି ।

ଡାକ୍ତର ମୋତେ ସବୁ ଜଣାଇଲେ ତୁମେତ ଜାଣ ତୁମ ଭାଇ ଜଣେ ଆଜ୍ମା ରୋଗୀ, ସେ  ମୋତେ କଣ ଦେହ ସୁଖ ଦେବେ, ତେଣୁ ମୁଁ ସେହି କଥା ଭାବି ମନ ଦୁଖ କରୁଛି । କେବଳ ମୋ ପିଲାମାନେ ମୁଁ ମରିଗଲେ କଣ କରିବେ, ଏହା କହି ସେ କାନ୍ଦି ବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତ ହେବାକୁ କହିଲି,ଭାଉଜମନ ଦୁଃଖ ଜମାରୁ କରନାହିଁ। ମୁଁ ଅଛି।ତୁମେ ଯଦି ମୋତେ ସୁଯୋଗ ଦେବ ତାହାଲେ ଭାଇ ଙ୍କ କାମ ମୁଁ କରିଦେବି, କେହି ବି ଜାଣିବେନି।ଏକଥା କହିବା ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଖାଲୀ ପଡିଲା ଉଠିଲା । ଭାଉଜ ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ କହିଲେ  ଅଜୟ ତୁମେ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ସତକହୁଚ ମୁଁ କହିଲି ସତ କହୁଛି। ଭାଉଜ କହିଲେ କିନ୍ତୁ ଭାରି ଖରାପ କଥା ଇଏ। ଯଦି କେହି ଜାଣେ ଇଜ଼ତ ମହତ ଆମର ରହିବନି।

ତୁମେ ମୋ ଦେହ ଛୁଆଁଇ ନିୟମ କର। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦେହ ଛୁଆଁଇ ନିୟମ କଲି। ସେ ବହୁତ ଖୁସୀ ହେଲେ, ତାଙ୍କ ମୁହଁ ହସରେ ଫୁଟି ଉଠିଲା। ସେ  ମୋତେ ଚାହା ପିବାକୁ କହି ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲେ। ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତ ବେଳକୁ ଉଠିଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇଲି। ସେ କହିଲେ ଆରେ ଏ କଣ କରୁଛ। ପିଲମାନେ ସ୍କୁଲ ରୁ ଆସୁଥିବେ, ବେଳ ହେଲାଣି। ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ,ମୁଁ ତୁମକୁ ଟିକେ ଚିପା ଚିପି କରିବି। ଏହା କହି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି। ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ହାତ ମାରିଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଚୁମା ମାରି ଦେଇ ଗଲି ଭାଉଜ ମୋତେ ଠେଲି ଦେଲେ କାରଣ ପିଲା ମାନେ ଆସି ବାର ଶବ୍ଦ ହେଲା ।

ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇ ପଳାଇ ଆସିଲି। କିଛି ଦିନ ପରେ ବିବେକ ଭାଇ ଙ୍କ ଏକ ଫୋନ ଆସିଲା।ତାଙ୍କ ଶଶୁର ଘରୁ। ଅର୍ଜେଂଟ କାମରେ ଯିବାକୁ ହେବ। ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ଏକୁଟିଆ ଯାଅ ମୁଁ ଯିବି ନାହିଁ, କାରଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ ହେବ ମୁଁ ଗଲେ। ଭାଇ କହିଲେ ଠିକ କଥା। ତେଣୁ ସେ ଏକୁଟିଆ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲେ। ଆଉ ଗଲାବେଳକକୁ ମୋତେ ଫୋନ ରେ ଜଣାଇ ଦେଲେ । ଯେ ମୁଁ ଅର୍ଜେଂଟ କାମରେ ଯାଉଛି। ତୁ ଟିକେ ମୋ ଘର କୁ ନଜ଼ର କରିବୁ। ପିଲାମାନେ ଏକୁଟିଆ ଅଛନ୍ତି। ଭାଉଜ ହଇରାଣ ହେବ,ମୁଁ କହିଲି କିଛି ହେବନି ତୁମେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନାହି,ମୁଁ ଅଛି।

ମୋ ମନ ଖାଲି ପଡିଲା ଉଠିଲା। ଦିନସାରା କାମ ସାରି ରାତି ରେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ପାଖ କୁ ଗଲି। ପିଲାମାନେ ପାଠ ପଢୁ ଥିଲେ,ଭାଉଜ ମତେ ଦେଖି ମୁଚୁକି ହସ ମାରିଦେଲେ। ଆଉ କହିଲେ ଅଜୟ ଆଜି ତୁମେ ଆମ ଘରେ ଖାଇବ ଆଉ ଏଠି ସୋଇପଡିବ ।କାରଣ ତୁମ ଭାଇ ଆଜି ଘରେ ନାହାନ୍ତି। ପିଲାଙ୍କୁ ଧରି ମୁଁ ଏକୁଟିଆ,ମୋତେ ଡର ମାଡିବ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ବୁଝିଗଲି । ରାତି ଖାଇ ସାରି ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ।ଭାଉଜ ମୋ ବେଡ଼ ସଜାଇ ଦେଇ ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ ଏଠି ଶୋଇପଡ। ମୁଁ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇବା କୁ ଯାଉଛି। ପିଲାମାନେ ସୋଇପଡିଲେ ମୁଁ ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିବି। ତୁମେ କବାଟ ଆଉଜେଇ ରଖିଥିବ ମୁଁ ଯାଇ ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଗଲି ଆଉ ଡୋର ଆଉ ଯାଇ ମୋବାଇଲ ରେ ସେକ୍ସ ମୁଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ପ୍ରାୟ 2ଘଂଟା ପରେ ଭାଉଜ ମୋ ରୁମ କୁ ଆସିଲେ। ଦେହ ରେ ତାଙ୍କର ଖାଲି ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ଥିଲେ । ସାୟା କିମ୍ବା ବ୍ଲାଉଜ କିଛି ନଥିଲା। ଅର୍ଥାତ ସେ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଆସିଥିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଉ ରହିପାରିଲି ନାହିଁ। ତାଙ୍କୁ ମୋ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି । ଆଉ ଗୋଟେ ମସ୍ତ ଚୁମା ତାଙ୍କ ଓଠ କୁ ଦେଇ କହିଲି, ମୋତେ ବହୁତ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରାଇଲ ଭାଉଜ ରାଣୀ। ଏବେ  ମୋ ର ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନାହିଁ । ଭାଉଜ ମୋତେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲେ ଏବେ ମୁଁ ଆସିଛି। ତୁମେ ମୋ ଦିହରେ ଯୋଉ ନିଆଁ ଲଗାଇଛ ତାକୁ ଲିଭାଇ ଦିଅ ମୋ ରାଜା। ଆଜି ମୁଁ ଏହି ରାତି ଟା ତୁମ ନା ରେ ଲେଖିବା କୁ ଚାହେଁ। ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଭାଇ ଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ତୁମେ କାହିଁକି ଗଲନାହିଁ। ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ଜାଣିନ ମୁଁ ଆଜି ତୁମ ସହ ରାତି ବିତାଇବାକୁ ଏହି ପ୍ଲାନ କରିଛି।

ମୋ ବୋଉ କୁ କହି ମିଛରେ ତୁମ ଭାଇଙ୍କୁ ଆମ ଘରକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି। ଆଉ ପିଲାଙ୍କ ପାଠ ପଢ଼ା ବ୍ୟାଘତ ନହେବା ପାଇଂ ମୁଁ ଯିବିନି ବୋଲି ମନା କରିଦେଲି। ମୁଁ ଏହା ଶୁଣି ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଖାଲି ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ତାଙ୍କ ଗୋରା ପିଠି ବେକ ଗାଲ  ଆଉ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ତାଙ୍କ ଲଂଗଳା ଚିକଣିଆ ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି ତାପରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଟିକେ ଆସ୍ତେ କିନା ଚାଟି କାମୁଡି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ଭାଉଜ ପୁରା ହିଟ୍ ହବାକୁ ଲାଗିଲେ। ତାଙ୍କ ଦେହ ପୁରା ଗରମ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ କାଢି ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଓଃ ଭାଉଜ ଲଂଗଳା ହୋଇ କଣ ଦେଖା ଯାଉଥାନ୍ତି କି ମସ୍ତ ଦୁଧ ! କି ମସ୍ତ ଗାଣ୍ଡି ! ମୁଁ ତାଙ୍କୁ  ଖଟ ଉପରେ ଗଡାଈ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ।ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଦୁଧ ର କଳା ଭୁଣ୍ଡି କୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି।

ଭାଉଜ ପୁରା ଗରମ ହବାକୁ ଲାଗିଲେ।। ମୁଁ ଆଉ ଆୟତ ରେ ନଥାଏ ମୁଁ ଡେରି ନକରି ନିଜେ ଲଂଗଳା ହୋଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲାଇଦେଲି। ସେତବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁର ହାଡ଼ ହୋଇ ରହିଥିଲା। ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କ  ପେଟ କୁ ଚୁମା ଦେଇ ଗେଲ କଲି ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଜଙ୍ଘ କୁ ନାକ  ରେ ଘସି ତାଙ୍କ ବୀଆ କୁ ଜିଭ ଲଗାଇ ଚାଟି ଦେଇଗଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ନାହି ନାହିଁ ହଉଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିଆ ସେତ ବେଳକୁ ନାଳ ହୋଇ ଗଲା । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସିଧା ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ମାଡି ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଦେଲିଭାଉଜ ଖାଲି ଆଃହ  ଆଃହଃହଃ ଉଃ ଉଃ  ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପିଠି ତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ତାଙ୍କୁ ଫୁଲ ଦାମରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦି ପଟ ଚିକଣ  ଗାଲ କୁ ଖାଲି କାମୁଡି ଦେଇ ଗଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ସଁ ସଁ ସଁ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଲ ରେ ନାକ ଘଷି ବାକୁ ଲାଗିଲି।

ଭାଉଜ ଖାଲି ମୁହଁ ବୁଲାଇ ଦେଉ ଥାନ୍ତି। କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମ ଘରେ ବଡ ଦୁଧ ବିଆ ଗାଣ୍ଡୀ କାହାର ଅଛି। ଭାଉଜ କହିଲେ ଧାକ ଏ କଣ କହୁଛ। ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ କୁହ ମୋର ଶୁଣି ବାକୁ ଇଛା ହଉଚି। ଭାଉଜ ହସି ଦେଇ କହି ଲେ ମୋ ମଝିଆ ଭାଉଜ ର ବଡ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଅଛି। ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀର ମଧ୍ୟ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି। ମୁ କହିଲି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିବି। ମୋତେ ତୁମେ ଟିକେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ? ସେ କହିଲେ ଆଗ ମୋତେ କରି ଖୁସି କର ତାପରେ ଯାଇ ଯୋଉ କଥା। ତାପରେ ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତୁମ ଘରେ କଣ କାହାର ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡୀ ନାହିଁ ।ତୁମ ବୋଉ ତ ମସ୍ତ ମାଲ ଖଣ୍ଡେ। ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଧ ତ ବହୁତ ବଡ଼। ଆଉ ତୁମ ଭଉଣି ଙ୍କର ତା ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିଲେ ଟୋକା ପାଗଳ ହୋଇଯିବ।

ମୁଁ ଏହା ଶୁଣି ପୁରା heat ହୋଇ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁ ବାକୁ ଲାଗିଲି। ପ୍ରାୟ ,୨୫ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ବେଳକୁ ମୋର ଗରମ ଗରମ ବୀର୍ୟ ଭାଉଜ ଙ୍କ ବିଆ ରେ ପିଚ କିନା ବୋହିଗଲା। ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କ ଗାଲ କୁ  ଆଉ ଓଠ କୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି। ଓଃ କି ସୁଖ ନାରୀ ଗେହିଁବାରେ। ରାତି ସାରା ଆମେ ଫୁଲ ଦମ ରେ ଗିଁହା ଗେହି ହେଲୁ। ଭାଉଜ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ  ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥାନ୍ତି। ସତରେ ଅଜୟ ତୁମେ ମୋତେ ଖୁବ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଲ। I love you.ବଂଧୁ ଗଣ ସେଦିନ ଠାରୁ ମୁ ମଉକା ଦେଖି ଅନେକ ଥର ଭାଉଜ ନକୁ ଗେହିଁଚି। ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ମୋ ଉପରେ ଭାରି ଖୁସି

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!