ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା Maa Deha Dana Kala

Mo Pain School Sir Nku Maa Deha Dana Kala

ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା – ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଥିବା ମୋର ସବୁ ବନ୍ଧୁ ଓ ବାନ୍ଧବି ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଜୁହାର । ମୁଁ ଦୀପନ, ଡାକ ନାଁ ଦିପୁ, ଏହି ଘଟନା ମୋର ତିନି ବର୍ଷ ତଳର, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢୁଥିଲି, ଏବେ ତ ମୁଁ ଗ୍ରାଜୁଏସନ କରୁଛି । ମୋର ଦଶମ କ୍ଳାସ ଟେଷ୍ଟ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ମୋର ସାରଙ୍କର ଫୋନ ମୋ ମା ପାଖକୁ ଆସିଲା । ସାର ବୋଧେ ମୋ ପଢା ବିଷୟରେ ମୋ ମା ସହ କିଛି କଥା ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।

ମୋ ମାର ବୟସ ସେତେବେଳେ ଥିଲା ୩୫-୩୮ ବର୍ଷ ଭିତରେ । ସାର ମୋ ମା କୁ କହିଲେ ଆଜି ତୁମେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬.୩୦ ରେ ତୁମ ପୁଅକୁ ଧରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବ । ମା ସାରଙ୍କୁ କାରଣ ପଚାରିବାରୁ ସାର ମୋର ଦୁର୍ବଳ ପାଠ ପଢା ବିଷୟରେ କହିଲେ  । ମୋ ସାରଙ୍କୁ ପଟେଇବାକୁ ଯାଇ କହିଲା ପ୍ଳିଜ ସାର ଆପଣ ମୋ ପୁଅକୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ଦଶମ ଟା ପାସ କରେଇ ଦିଅନ୍ତୁ ତୁମର ବଡ ଉପକାର ହେବ ।

ସାର କହିଲେ – ଆପଣ ଆସନ୍ତୁ ତାପରେ ଦେଖିବା କଣ କରିହେବ । ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମା କହିଲା – ହଁ, ଆପଣ ସବୁ କିଛି ଦେଖି ପାରିବେ,ମୁଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି

ସାର କହିଲେ – ମାନେ ଜାଣିପାରିଲିଣି?

ମା କହିଲା – ଆପଣ ଯଦି ବୁଝିପାରୁନାହାନ୍ତି… ମୁଁ ତୁମକୁ ସବୁ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ରାଜି ଅଛି

ସାର ଏଥର ବୁଝିଗଲେ ଆଉ କହିଲେ – ଠିକ ଅଛି, ଆପଣଙ୍କର ଏକଥା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାଇଦା ହେବ

ସାରଙ୍କ ରହି କଥାରେ ମୋ ମା ଗରମ ହେଇଗଲା, ବୋଧେ ହୁଏ ତାକୁ ଯୌନ କ୍ରୀଡା କରିବାରେ ବହୁତ ଆଗ୍ରହ । ଏହାପରେ ମୋ ମା ସାରଙ୍କ ସହ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ହେଲା ଆଉ କଥା ହେବା ଭିତରେ ମା ସାରଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ଟକ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ସେ ଦୁଇଜଣ ନିଜ ନିଜକୁ ବହୁତ ଗରମ କଲେ । ମୁଁ ଓ ମା ଠିକ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬.୩୦ ରେ ସାରଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ । ମୁଁ ମା ଚେହେରାରେ ତାର ଦେହର ଗରମକୁ ଦେଖିପାରୁଥିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ଆମ ସାରଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ସାର ଆମକୁ ଭିତରକୁ ଡାକିଲେ । ତାପରେ ମା ସାରଙ୍କ ସହ ପାଖା ପାଖି ୪-୫ ମିନିଟ ଆଖିରେ ଆଖିରେ କଥା ହେଲା । ଏହା ଦ୍ଵାରା ବି ସାର ବହୁତ ଗରମ ହେଇଗଲେ । ସେଦିନ ମା ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା । ସାର ଅନ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପାଠ ପଢଉଥିଲେ ସାର ସେମାନଙ୍କୁ ଛୁଟି କରିଦେଇ ତାକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଦେଲେ । ଫୁଣି ସାର ମୋତେ ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ବସିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମୁଁ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ବସିଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ମନ ଅଧୀର ହେଲା କି ସାର ଓ ମା କଣ କରୁଛନ୍ତି ଦେଖିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ସେ ରୁମର କବାଟ ପାଖରେ ଯାଇ ଠିଆ ହେଇଗଲି । ମୁଁ କବାଟ କଣାରେ ଦେଖିଲି ସାର ମୋ ମା କୁ ଧିରେ ଧିରେ କିସ କରୁଥିଲେ ।  ସାର ଯେଉଁ ଭଡା ଘର ନେଇ ଟ୍ୟୁସନ କରୁଥିଲେ ସେ ଘର ବହୁତ ପୁରୁଣା ତେଣୁ କବଟା ରେ ବହୁତ ଫାଙ୍ଖ ଥିଲା । ମୋ ମା ତାର ବ୍ଳାଉଜ ଖୋଲିଦେଇଥିଲା । ମୋ ମା ଗୋଟେ ଆଇଟ ବମ ପରି ମସ୍ତ ମାଲ ଲାଗୁଥିଲା । ତାପରେ ସାର ମାର ଦୁଧ କୁ ଧରି ନେଲେ ଓ ତାର ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୋ ମା ବି ବଡ ମସ୍ତିରେ ସାରଙ୍କୁ ଦୁଧ ପିଆଉଥିଲା । ଏବେ ମୋ ମା ପୁରା ଉଲଗ୍ନ ହେଇଗଲା । ମା ସେମିତି ଉଲଗ୍ନ ହେଇ ବିଛଣା ରେ ସୋଇଗଲା (ସାର ସେଠି ବେଳେ ରାତିରେ ରୁହନ୍ତି ତେଣୁ ସେଠି ଗୋଟେ ଖଟିଆ ରଖିଥିଲେ ) । ତାପରେ ସାର ମା କୁ ଆଉ ଟିକେ ଗରମ କରିବା ପାଇଁ ମାର ପାଦରୁ ମୁଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମା ଆହୁରି ଗରମ ହେବା କୁ ଲାଗିଲା । ମାର ମୁହଁ ରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଇସ ଇସ ଇସ ଇସ କାମୁକତା ଭରା ଶବ୍ଦ ବାହାରି ଆସୁଥିଲା । ସାର ମାର ନାଭିକୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ମା କାମନାରେ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଉଥିଲା ।

ସାର ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଆଣି ମାର ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ଦୁଧକୁ ମାଲିସ କଲେ । ମା ଉତ୍ତେଜନା ରେ ଏକଦମ ତାର ଦେହକୁ ବୋଡା ସାପ ପରି ଭିଡି ମୋଡି ହେଇ ଲେଉଟାଣି ଦେଉଥାଏ । ମା କୁ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ସାର ମାର ନାଭିରେ ତାଙ୍କ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିଲେ । ଏବେ ମା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥାଏ । ମା ଡଗି ଷ୍ଟାଇଲରେ ଆସି ସାରଏନକେ ବାଣ୍ଡକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା। ସାରଙ୍କ ହାତ ମାର ଗାଣ୍ଡିଉପରେ ବୁଲାଉଥାନ୍ତି । ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମା ସିଧା ହେବାରୁ ସାର ପ୍ରେମର ସହ ମା ର ନାଭିକୁ କିସ ଉପରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମା ବି ସାରଙ୍କୁ ଗରମ କିସ ଦେଇ ଚାଲିଥାଏ । ଏବେ ମା ସାରଙ୍କର ଏହି ହରକତ ପାଇଁ ପାଗଳ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ । ମାକୁ ବି ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ଏହି କାମନା ବାସନାର ଖେଳ ଭିତରେ ମା ମୋ ପାଇଁ କିଛି କହିବା କୁ ସେ କଥା ଭୁଲିଯାଇଥିଲା । ଫୁଣିଥରେ ସାର ମା କୁ ଡଗି ଷ୍ଟାଇଲରେ ବସେଇ ଦେଇ ପଛ ପଟୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ପଶେଇବା ଚେଷ୍ଟା କଲେ ।

ମା ବହୁତ ଜୋରେ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଁ ଆଁ ଆଁ ଆଁ ହେଇ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା । କାରଣ ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ ଥିଲା। ମୋ ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବୋଧେ ଛୋଟ ଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମା ର ବିଆ ବେଶୀ ମେଳା ହେଇନଥିଲା । ଏକଥା ବି ହେଇପାରେ ମୋ ମା ବିଆ ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଇପାରେ ନାହିଁ । ଯେଉଁଥିପାନ ସେ ସାର ଙ୍କ ସହ ଗେହିଁହବା ପାଇଁ ଠିକ ମନେ କଲା । ସାର ଙ୍କ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମାର ବିଆକୁ ଫାଡିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମୋ ମା କୁଆଁରୀ ଝିଅଙ୍କ ପରିକା ଚିଲାଉଥାଏ ସତେ ଯେମିତି ତାର ବିଆ ସିଲ ଖୋଳୁଛି ।  ସାର ବର୍ବରତା ସାହ ମା ର ଛୋଟ ବିଆ କୁ ଘୋଡୀ କରି ଗେହିଁ ଚାଲୁଥାନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ମା ବିଆ ସାରଙ୍କ ପୁରା ବାଣ୍ଡ କୁ ଗିଳି ଦେଲା । ବିଆ ରସ ମା ର ପୀଡାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଦେଲା । ଏବେ ମା ବି ଭଲସେ ବାଣ୍ଡକୁ ନେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋ ମା ବହୁତ ଚଞ୍ଚଳା, ମାକୁ ଏବେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗିହାଁ ଖାଇବାରେ ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ ।

ସାର ମା କୁ ଗେହିଁବାର ୨୦ ମିନିଟ ପରେ ସାର ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମା ବିଆ ତାଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟକୁ ଛାଡି ଦେଲେ । ଏହା ପରେ କିଛି ସମୟ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ପଡିରହିଲେ ତାପରେ ମା ସାର ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ସାର ଙ୍କୁ ଫୁଣି ଥରେ ଗରମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ବୋଧେ ହୁଏ ମା ର ବିଆ ଏବେ ବି ବାଣ୍ଡ ଖୋରାକ ଦରକାର । ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ମା ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଦ୍ଵାରା ତା ବିଆ ତିନି ଥର ପାଣି ଛାଡିଛି । ଦୁହେଁ ଦୂହିଁଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ସୋଇଗଲେ ।

ଏହା ଭିତରେ ଯୌନ ଲୀଳାର ମଧୁର କାମୁକ ମାଦକ ସଙ୍ଗୀତ ଘର ବାହାରୁ ଶୁଭା ଯାଉଥିଲା । ଏହା ପରେ ମା ଶାଢୀ ଏବଂ ବାକି କପଡା ପିନ୍ଧି ବାହରକୁ ଚାଲିଆସିଲା । ଆଉ ମୁଁ ଅନ୍ୟ ରୁମକୁ ଯାଇ କିଛି ନଜାଣିଲା ଭଳି ବହି ଧରି ବସିଗଲି । ସାର ମୋତେ ଆଜି ସେତିକି ପଢ କାଲି ଆସିବୁ । ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ସାର କହିବେ ଆଜିର ଯୌନକ୍ରିଡା ସାରିଲା ଏବେ ତୋ ମା କୁ ନେଇ ଯା କାଲି ଫୁଣିଆସିବୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *