Mo Piusi Jhia Dekhi Chakita Heigala

ଆମେ ୧୫ ମିନଟ କିସ୍ସ କଲୁ ସେ ମୋ ଜିଭ ଚୁଷିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାର. ଆମ ଭିତରେ ସାଲାଇଭା ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ହେଲା. ମୁଁ ତ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦଳିଲି ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଉଠେଇଲି, ତାକୁ କିସ୍ସ କଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତା ଡ୍ରେସ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବଡିକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲୁ । ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଦେହର ସବୁ ଅଂଶକୁ କିସ୍ସ କରି ଚାଲିଲୁ, ତାର ବିଆକୁ ମୁଁ ଚାଟି ପକେଇଲି ଓଃ, ଦୀର୍ଘ ଦିନର ତୃଷ୍ନା ମୋର ପୁର୍ଣ ହେଲା। ମୁଁ ତାର ସୁନ୍ଦର ବୁବ୍ସ କୁ ଟଚ କଲି ଆଉ ଦଳିଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ଛାତିରେ ତାର ଦୁଧ କୁ ଲଗେଇ ତାକୁ ଚାପି ଧରିଲି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ନେଲା ଆଉ ଲଲିପପ ଭଳି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଷିଲେ ଓଃ, ସତରେ ସେତେବେଳର ଅନୁଭବ ମୋର ମାନେ ପଡିଗଲେ ମୋର ଲୋମ ତାଙ୍କରି ଉଠୁଛି ମୁ ଖାଲି ତାକୁ ଝୁରି ହଉଚି ।

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତଳେ ଝୁଲିଥିବା ଦୁଇ ବଲକୁ ମାସେଜ କଲା ଯାହା ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଥିଲା, ମୋର ୧୦ ମିନଟରେ ଲିକ ହବ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ବୀର୍ଯ ଚାଡ଼ିଦେଲି, ସେ ପୁରା ପି ଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ଛାଡିବାକୁ କହିଲି, ସେ କହିଲା ତୁମ ଯାହା ଇଛା କର ମୁଁ ଏବେ ତୁମର. ତାପରେ ମୁଁ ତାର ସୁନ୍ଦର ବିଆକୁ ମେଲା କଲି. ମୁଁ ବିଆ ର ପ୍ରଥମ ଥର ମଜା ନେଉଥିଲି, ଆଗରୁ କେବଳ ମୁଁ ଶୁଣିଥିଲି ସେତେବେଳେ ତା ମୁ କିଛି ଜାଣିନଥିଲି. ହେଲେ ଏବେର ଚାର୍ମ ଭାରି ମିଠା. ମୁଁ ତାର ଗୋଡ଼ ଫାରିଲି, ସେ ମୋ ଛୁଆଁରେ ତା ଦେହ ଦୁଲୁକି ଉଠିଲା ।

ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗର ଗରମ ନରମ ବିଆ କୁ ଚାଟୁଥିଲି । ତା ବିଆର ବାସ୍ନା ମୋତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ତା ବିଆର ଗୋଟେ ଗୋଟେ ବୁନ୍ଦା ଜୁସ ଚାଟିଲି । ସେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବାହାରେ ହେଇଗଲା । ସେ କହିଲା କମ ଅନ ବେବି ଫକ ମି.. ମୋ ପୁଷିରେ ତୋ ପେନିସ ପୁରେଇ ଦେ. ପୁଣି ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼କୁ ଆହୁରି ଫାରୀ ଦେଇ ତା ବିଆକୁ ମୋ ଭୋକିଲା ଓଠ ଚୁସିଲି। ତାପରେ ମୁ ମୋର ୬.୫ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଭତରେ ଗଳେଇଲି। ତା ବିଆ ଭିତରର ଗରମ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆହୁରି ହାର୍ଡ କରିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଧୀରେ ଧିରେ କରି ଗେହିଁଲି. ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପାଗଳ ପ୍ରେମୀ ଭଳି କିସ୍ସ କରିଚାଲିଥିଲୁ , ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ଆହୁରି ଆଗ୍ରହ ହୋଇ ତାକୁ ଜୋର ଜୋର ପେଲିଲି, ମୋର ବାଣ୍ଡ ତଳ ବଲ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାରମ୍ବାର ବାଜି ଫଡ ଫଡ ସାଉଣ୍ଡ ହଉଥିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଡଗି ଷ୍ଟାଇଲରେ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖେଇବାକୁ କହିଲି ଆଉ ତା ବିଆରେ ପଛ ଆଡୁ ପସେଇ ଜୋର ଜୋର ତାର ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି । ଶେଷରେ ମୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ହିଁ ଲିକ କରିଦେଲି । ଆମେ ଦୁହେଁ ଜୋର ଜୋର ନିଶ୍ୱାସ ନେଉଥିଲୁ ଆଉ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁକୁ କିସ୍ସ କରୁଥିଲୁ । ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ଼ରୁ ଉଠେଇ ଠିଆ କଲି ପୁଣି ତାକୁ ଟେକି ଧରି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଗଲେ ଠିଆ ଠିଆ ପେଲି ଚାଲିଲି, ଏମିତିରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା । ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ହଗ କରି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସୋଇଗଲୁ. ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଟାଣ ହେଲା ଆଉ ମୋତେ ପୁଣି ଗେହିଁବାକୁ ଇଛା ହେଲା.

ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ଦୁଇ ବୁବ୍ସ ଭିତରେ ଗଳେଇଲି, ମୋତେ ଆହୁରୀ ଆନନ୍ଦ ଲାଗିଲା. ଆମେ ୬୯ ନମ୍ବର ସେକ୍ସ ପୋଜିସନ ରେ ରହି ମୁଁ ତାର ବିଆ ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲୁ. ପୁରା ଆମେ କାମନାରେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲୁ । ଆଉ ସେ ଟୋକା ସେମିତି ବସି ଆମକୁ ଦେଖୁଥାଏ । ଏଇ ଭିତରେ ମୋ ଭଉଣୀ ଆସି ସେଠି ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା । ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଓକେ କହିଲି ସେ ଆଉ ସେ ଟୋକା ଏଥର ମୋ ଭଉଣୀକୁ ନେଇଚାଲିଗଲା । ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମଝିରେ କଣ୍ଟା ହେଲି ନାହିଁ ।

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ ଜଣେଇବେ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!