Mo Sanga Ra Bada Bhauni Rina Nani ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ବଡ ଭଉଣୀ ରୀନା ନାନୀ

ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ବଡ ଭଉଣୀ ରୀନା ନାନୀ

Mo Sanga Ra Bada Bhauni Rina Nani

Mo Sanga Ra Bada Bhauni Rina Nani  ନମସ୍କାର, ମୁଁ ରାଜୁ, ଆଶା ଆପଣ ମାନେ ମୋ ପୂର୍ଵ କାହାଣୀ ସବୁ enjoy କରିଥିବେ, ମୁଁ ପୁଣି ଆଜି ଆଉଗୋଟିଏ ନୂଆ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛି,, ଆଶା ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ,, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ କଲେଜ ରେ ପଢ଼ୁଥୁଲି, ଆଉ ବୋଉ ଉତ୍ତର ବାଲେଶ୍ୱର ରେ ଚାକିରୀ କଳାବେଳର କଥା,,

ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଫକୀର ମୋହନ କଲେଜ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି,, ସେତେବେଳେ ମଣ୍ଡଳ କମିଶ ଆଉ ରାମ ମନ୍ଦିର ପାଇଁ ପ୍ରାୟ srike ହେଉଥିଲା, ତେଣୁ ପ୍ରାୟ ମୁଁ ବୋଉ ପାଖରେ ରହେ,, ସେତେବେଳେ ସେଠି ଜଣେ ଡ଼କ୍ଟର ରହୁଥିଲେ,, ତାଙ୍କ ସାନ ଝିଅ ରିତା ମୋ ସହ ସେଠିକା ସ୍କୁଲ ରେ ବି ପଢୁଥିଲା, ସେମାନେ ତିନି ଭଉଣୀ, ବଡ ରୀନା, ମଝିଆ ମିନା, ଆଉ ସାନ ରିତା, ମଉସା ହେଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ଆଉ ମାଉସୀ ହେଉଛନ୍ତି ବଙ୍ଗାଳୀ, ମଉସା ମାଉସୀ love marrage କରିଥିଲେ,,

ଆମ କ୍ୱାଟର ଠୁ ତାଙ୍କ କ୍ୱାଟର ପ୍ରାୟ 500 ମିଟର ହେବ,, ମୁଁ ପ୍ରାୟ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାଆସିବା କରେ,, ମଝିଆ ନାନୀ +3 ପଢୁଥିଲା ବେଳେ ରୀନା ନାନୀ ରାଉରକେଲା ରେ politechnic କରୁଥିଲେ,, ଯେହେତୁ ମାଉସୀ ବଙ୍ଗାଳୀ ତିନି ଝିଅ ପୁରା ଖୁଲା ମିଜାଜ ର,, ପ୍ରାୟ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ସବୁବେଳେ ଯାଏ,, ମାଉସୀ ବି ବୋଉ ସହ ମିଶାମିଶି କରନ୍ତି,, ଏବେ ରୀନା ନାନୀ ବିଷୟରେ କହୁଛି,,

ସେତେବେଳେ ବୟସ ପାଖାପାଖି 21 ହେବ ସ୍ଲିମ ଟ୍ରିମ body, ଉଚତା 4’8″ ହେବ,, ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା,, ଥରେ ମାଉସୀ ଭାଇ ର ବାହାଘର ହେବାର ଥିଲା, ତେଣୁ ସମସ୍ତେ ବାହାରିଲେ ଯିବାପାଇଁ calcutta, ହେଲେ ରୀନା ନାନୀ ଗଲେ ନାହିଁ ତାଙ୍କର exam ଆଉ ପ୍ରୋଜେକଟ ଥିଲା,, ତେଣୁ ଗଲା ବେଳେ ମାଉସୀ ବୋଉ କହିଦେଇଗଲେ ରୀନା ନାନୀ କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆଉ ରାତିରେ ମୋତେ ତାଙ୍କ କ୍ୱାଟର ରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ,

ସେମାନେ ଗଲା ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାତଟା ପାଖାପାଖି ମୁଁ ଗଲି,, ଆଉ କବାଟ ଠକ ଠକ କଲି, ଭିତରେ ରହି ରୀନା ନାନୀ କିଏ ବୋଲି ପଚାରିଲା, ଆଉ ମୁଁ ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ କବାଟ ଖୋଲିଲା,,, ରୀନା ନାନୀ ସତରେ କଣ ଦେଖାଯାଉଥିଲା,, ଗୋଟେ ଚିପା froke ପିନ୍ଧିଥିଲା, ଯଉଟା କି ଠିକ ତା ଆଣ୍ଠୁ ଉପରକୁ ଥିଲା, ତା ଛାତି portion ଟା ଏତେ tight ଥିଲା ଯେମିତି ଦୂଧ ଦୁଇଟା ତାକୁ ଫଟେଇ ବାହାରି ଆସିବେ,, ମୋତେ ସେ ବସିବାକୁ କହିଲା,,

ଖଟ ଉପରେ ମୁଁ ବି ବସି TV ଦେଖିଲି,, ସେ ଖଟ ଉପରେ ସୋଇ ବୋଧେ ପଢୁଥିଲା,, ବହି ହେରି ଉଠାଇ ଖଟରେ ବସିଲା, ଖଟରେ ବସିବା ବେଳେ ତା froke ଟା ତା ଜଙ୍ଘ ରେ ହିଁ ରହୁଥିଲା,, ସେଥିରେ ତା ମସ୍ତ ଜଙ୍ଘ ଦେଖାଯାଉଥିଲା,, ରୀନା ନାନୀ ମୋତେ କହିଲା, ରାଜୁ ତୋ ପାଇବି ରୋଷଇ କରିସାରିଛି, ଦୁହେଁ ପରେ ଖାଇବା, କହି ଗପ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା,,

ରୀନା ନାନୀ :-ଆଉ ରାଜୁ ତୋ ପଢାପଢି କେମିତି ଚାଲିଛି, କଲେଜ strike କେବସରିବ?

ମୁଁ -ନାନୀ ପଢାପଢି ତ ଠିକ ଠାକ ଚାଲିଛି, କଲେଜ କେବେ ଖୋଲିବ ଜଣାନାହିଁ,,

ନାନୀ -ମୋର ବି ସେଇ ପରିସ୍ଥିତି,, ଆଉ କହ ସବୁ ଭଲତ?

ମୁଁ -ହଁ ନାନୀ, ସବୁ ଭଲ ଚାଲିଛି,

ନାନୀ -ଆଉ ବେବି (ମୋ girlfriend)ଖବର କଣ? ମୁଁ ଟିକେ ବେବି ନାଁ ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି,, କିଛି ନ କହି ତଳକୁ ମୁହଁ ପୋତି ବସିଲି,

ନାନୀ -କଣ ଏମିତି ଝିଅ ଙ୍କ ପରି ମୁହଁ ପୋତି ବସିଛୁ, କହୁନୁ,

ମୁଁ -ନାନୀ ମୋର ତା ସହ ଆଉ ପଟୁନି, ତା ଘରେ ବି ତା ପାଇଁ ବର ଖୋଜୁଛନ୍ତି,,

ନାନୀ -ଓଃ, ଯାହାପଛେ କହ ଭଲ ସାଇ ଜିଆ ଝିଅ ଟେ ଥିଲା,, କିଛି କରିଛୁ ବା ନାଇଁ, ମୁଁ ପୁଣି ନାନୀ ମୁହଁ କୁ ଚାହିଁ ରହିଲି, ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ନାନୀ କାହିଁକି ଏସବୁ ପଚାରୁଛି, ମୁଁ ବି ନଜାଣିଲା ଭଳି କହିଲି

ମୁଁ -ନାନୀ ତମେ କଉ କଥା କହୁଛ?

ନାନୀ -କଣ ବା କିଛି ବୁଝି ପାରୁନୁ, ମୁଁ ପଚାରିଲି ବେବି ସହ କିଛି କରିଛୁ ନା ନାହିଁ,

ମୁଁ -କଣ କାରବିଜେ?

ନାନୀ -ଆରେ ବୋକା ତା ସହ ସେକ୍ସ କରିଛୁ କି ନାହିଁ,, ମୁଁ ଏ କଥା ଶୁଣି ଲାଜରେ ତଳକୁ ମୁହଁ କରିଦେଲି,,

ନାନୀ -କଣ ଏମିତି ଲାଜ କରୁଛୁ, କହୁନୁ କରିଛୁ କି ନାହିଁ,, କହ ବା ମୋତେ କଣ ଲାଜ

ମୁଁ -ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ, ହଁ କରିଛି,

ନାନୀ -ଆଛା ତାମାନେ ତୋର କରିବାର ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ ଅଛି, କହି ନାନୀ ଟିକେ ମୁଚୁକି ହସିଦେଲା,, ହେଲେ ୟା ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟ ହେଇ ସାରିଥିଲା, ନାନୀ ପୁଣି ପଚାରିଲା

ନାନୀ -କେତେ ଥର କରିଛୁ,

ମୁଁ -ଅନେକ ଥର ନାନୀ, ମୁଁ ମନେ ମନେ ତା ଜଙ୍ଘ ଆଉ ଦୁଧ କୁ ଦେଖି ଭାବୁଥାଏ, ମୋତେ ତ ଥରେ ଗେହିଁବାକୁ ଦେ ବଳେ ଜାଣିବୁ ମୋ ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ କଣ

କିଛି ସମୟ ନୀରବତା ପରେ ମୁଁ ପୁଣି ନାନୀ କୁ ପଚାରିଲି,

ମୁଁ -ନାନୀ ତମକୁ ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି, ରାଗିବାନିତ

ନାନୀ -ଆରେ ପଚାର, ରାଗିବି କାହିଁକି?

ମୁଁ -ନାନୀ ତମର କେହି boyfriend?

ନାନୀ -ହଁ ରେ ରାଉରକେଲା ରେ ଥିଲାବେଳେ ଥିଲା, ତା ସହ ମୁଁ ବହୁତ ଏନଜ ବି କରିଛି,, ମାନେ ତା ସହ ବହୁତ ସେକ୍ସ କରିଛି,, ହେଲେ ଏବେ… ଏତିକି କହି ନାନୀ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ମାରିଲା

ମୁଁ -ଏବେ କଣ ନାନୀ,,,

ନାନୀ -ଏବେ ଭାରି କଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି ରହିବାକୁ

ମୁଁ -ଏବେ ତାହାଲେ କଣ କରୁଛ?

ନାନୀ -କଣ କରିବି କହ, କେତେବେଳେ ମୂଳା ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ କାକୁଡି ରେ ଚାଲିବାକୁ ପଡୁଛି, ହେଲେ ଯଉ ମଜା real ରେ ଅଛି ସେ ମଜା କଣ ଏଥିରେ ଆସୁଛି,, ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ନାନୀ ମସ୍ତ ବଡ଼ ପେଲେଇ,

Mo Sanga Ra Bada Bhauni Rina Nani

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *