Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -1

ମୋ ସାଙ୍ଗର ସତୀ, ଧାର୍ମିକ ମା ଓ ତା ବିଆର ଉଗ୍ର କାମ ଜ୍ଜାଳା-୧ Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -1

ମୋ ସାଙ୍ଗର ସତୀ, ଧାର୍ମିକ ମା ଓ ତା ବିଆର ଉଗ୍ର କାମ ଜ୍ଜାଳା-୧

Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -1

 

Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -1    ମୁଁ ରାଜ ପଟ୍ଟନାୟକ(ରାଜା),ବୟସ ୧୯ ବର୍ଷ,୫’୭” ଉଚତା,ଗୋରା, ରାଜା ଛୁଆ ପରି ଚେହେରା।ମୁଁ ସେତେବେଳେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସାଇନ୍ସ ବ୍ରାଞ୍ଚ ରେ ଇଁଜିନିଅରିଂ ୨ୟ ବର୍ଷ ର ଛାତ୍ର।ରେଗୁଲାର ଜିମ୍ ଯାଇ 6 ପ୍ୟାକ୍ ବଡି,ଡାଡି ମମି ଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ବୋଲି ବହୁତ୍ ଗେହ୍ଲା, ଡାଡି ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଗଭର୍ନମେଣ୍ଟ ର ସିନିୟର ପୋଷ୍ଟ ରେ ,ଭଲ ଏକ୍ସଟ୍ରା ଇନକମ୍।

ମୁଁ ହାତ ଖୋଲି ପଇସା ଖର୍ଚ କରେ।ମୋର ଗୋଟେ ପିଲା ଦିନର ବହୁତ କ୍ଲୋଜ୍ ସାଙ୍ଗଅଛି,ତା ନାଁ ରାଜୁ(ଛଦ୍ମନାମ)।ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଭଲ ପାଠପଢୁ, ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ଗୋଟେ ନାମି ଇଜିଂନିଅରିଙ୍ଗ କଲେଜ୍ ରେ ଏକାଠି ପଢୁ,ରାଜୁ ର ସିଭିଲ୍ ବ୍ରାଞ୍ଚ,ସେ ଖାଲି ପାଠ ପଢା ବ୍ୟତିତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କଥାରେ ଭାଗ ନିଏନି,ମୁଁ କିନ୍ତୁ ପାଠ ସହିତ ଗେମସ୍ ଓ ଅନ୍ୟ ସବୁ ବିଷୟରେ ବି ଆଗରେ ଥାଏ।

ରାଜୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଆମ ଘରକୁ ଆସେ,ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ।ମୋ ମମି ସହିତ ରାଜୁ ମମି(ସମିତା -ଛଦ୍ମନାମ)) ଙ୍କର ବହୁତ୍ ଭଲ ସଂମ୍ପର୍କ।ତାଙ୍କ ଘର ଆମ ଘରଠାରୁ ୧.୫ କି.ମି ଦୁର।ରାଜୁ ର ବାପା ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍ ରେ ଗୋଟେ କମ୍ପାନି ରେ ଜବ୍ କରନ୍ତି,ଚଳିବା ଏତେଟା ଭଲ ନୁହେଁ,ମୋ ମମି ରାଜୁ ମମି ଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ପଇସା ପତ୍ର ରେ ହେଲ୍ପ କରନ୍ତି,ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଦରକାର ପଡିଲେ ରାଜୁ ଓ ତା ମମି ଙ୍କୁ ହେଲ୍ପ କରେ।

ସମିତା ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ନିଜ ପୁଅ ପରି ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସମିତା ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ବୟସ ୩୮ ବର୍ଷ,ଉଚତା୫’୪”,ସୁନ୍ଦର ଗୋଲ ମୁହଁ, ଚମ୍ପା ଫୁଲ ପରି ଗୋରା,ପତଳା ଚେହେରା,ସରୁ ଓଠ,ଆଖି ଓ ନାକ ବି ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର, +2 ପାସ କରିଛନ୍ତି।ସେ ବହୁତ ଧାର୍ମିକ ଶ୍ବଭାବର ମହିଳା,କାହା ସହିତ କିଛି ଲଫଡା ନାହିଁ,କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖି ବହୁତ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ପଟେଇବାକୁ ନିସ୍ଫଳ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ରାଜୁ ଡାଡି ଙ୍କ ବୟସ ୪୮ ବର୍ଷ, କଳା ରଙ୍ଖ, ଏତେ ସୁନ୍ଦର ନୁହନ୍ତି।ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି ଅଙ୍କଲ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ପାଇଁ ଫିଟ୍ ନୁହଁ।ଆଣ୍ଟି କିନ୍ତୁ କିଛି ମାଇଁଣ୍ଡ କରନ୍ତିନି,ତାଙ୍କ ପରିବାର କୁ ନେଇ ଖୁସିରେ ଚଳନ୍ତି।

ମୁଁ ଆମ କଜେଜ୍ ର ସବୁ ଆକ୍ଟଟିଭିଟି ରେ ଭାଗ ନିଏ,ଆନୁଆଲ ଫଙ୍କସନ୍,ଡ୍ୟାନସ୍ ପ୍ରୋଗାମ୍ ସବୁଥିରେ ଆକ୍ଟିଭ,ବହୁତ୍ ଝିଅ,ଏମିତିକି ମୋ ସିନିଅର ଦିଦି ମାନେ ବି ମୋ ଚେହେରା ଦେଖି,ମୋତେ ପଟେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି।ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଫ୍ରି ରେ ମିଶେ,କିନ୍ତୁ କାହା ସହିତ ପଟି ନଥିଲି,ମୋତେ ଟିକେ ଏଜେଡ୍ ମହିଳା ଭଲ ଲାଗନ୍ତି,ଅବଶ୍ୟ ଏଯାଏ ମୁଁ କାହା ସହିତ ସେକ୍ସ କରିନଥିଲି,କିନ୍ତୁ ସେକ୍ସ କାହାଣି ଡଟ୍ କମ୍ ରେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସ୍ ଷ୍ଟୋରି ପଢିଛି,ବିପି ମଧ୍ୟ ଦେଖେ,ସାଙ୍ଗ ମା ସହିତ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଓ ବିପି ମୋର ପସନ୍ଦ,ସାଙ୍ଗ ମା କୁ ସେଡୟୁସ୍ କରି, ଟର୍ଚର କରି ସେକ୍ସ କରିବା ମୋର ପସନ୍ଦ।

ସମିତା ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର କିଛି ଖରାପ ଭାବନା,ନଥିଲା,ଅବଶ୍ୟ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢିବା କିମ୍ବା ବିପି ଦେଖିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦେଖିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ଯାଏ। ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ପୁଅ ପରି ଦେଖନ୍ତି,ପିଲାବେଳୁ ମୋତେ ବହୁତ ଗେଲ କରନ୍ତି,ଏବେ ବି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ମୋ ଗାଲରେ ଓ ମଥାରେ କିସ୍ ଦିଅନ୍ତି,ଆଗରୁ ଏସବୁ ମୁଁ କିଛି ମାଇଁଣ୍ଡ କରୁ ନଥିଲି।କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏବେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରୁଛି ଆଣ୍ଟି ମୋତେ କିସ୍ କଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଖଉଛି,ମୋର ଇଛା ହେଉଛି ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଯୋର କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଟାଇଟ୍ ଦୁଧ କୁ ମୋ ଛାତିରେ ଚାପିବାକୁ,କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ଉଚା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିବାକୁ।

ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ସାଇଜ୍ ୩୪-୩୨-୩୬।ରାଜୁ ର ଏସବୁ ବିସୟରେ କିଛି ଆଇଡିଆ ନାହିଁ।ମୁଁ ଏବେ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ପଟେଇବାକୁ ଟ୍ରାଏ କଲି,ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ ମୋର ଇଛାହେଲା।ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କପାଇଁ ଟେଷ୍ଟି ଖାଇବା ନେଇ ଯାଏ, ରାଜୁ ଘରେ ନଥିବା ସମୟରେ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଆଖି,ନାକ,କାନ ଓ ଚେହେରା କୁ ତାରିଫ କରେ।ଆଣ୍ଟି ବି ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି,କୁହନ୍ତି ରାଜା ତୁ ବହୁତ୍ ଭଲ, ଆମକୁ ବହୁତ୍ ହେଲ୍ପ କରୁଛୁ।

ମୁଁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ଆପଣ ଏ କଣ କହୁଛନ୍ତି?ଆପଣଙ୍କର ଯାହା ଦରକାର ମୋତେ କହିବେ।ମୁଁ ଏବେ ଯାଣି ଯାଣି ରାଜୁ ନଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଅଧିକ ଯାଏ,ରାଜୁ ତା ରୁମ୍ ରେ ଥିଲା ବେଳେ ବି ମୁଁ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ରୁମ୍ କିମ୍ବା କିଚେନ୍ କୁ ଯାଇ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ସହିତ ଗପମାରେ,ରାଜୁ ଏସବୁ କିଛି ମାଇଁଣ୍ଡ କରେନି।

ମୁଁ ଥରେ ଦେଖିଲି ଆଣ୍ଟି ଗୋଟେ ଅଳ୍ପ ଚିରା ନାଟ୍ୟି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତ,ମୁଁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ଆପଣ କାହିଁ ଚିରା ନାଟ୍ୟି ପନ୍ଧିଛନ୍ତି? ତା ପରଦିନ ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ପାଇଁ ବଜାର ରୁ ୨ ଟା ସୁନ୍ଦର ଡିପ୍ ନେକ୍ ନାଟ୍ୟି ଆଣି ରାଜୁ ଠୁ ଲୁଚେଇ ଆଣ୍ଟି କୁ ଦେଲ,କହିଲି ଆପଣ ରାଜୁ କୁ କିଛି କହିବେ ନାହିଁ।ଆଣ୍ଟି ମୋତେ ହଗ୍ କରି କିସ୍ କଲାବେଳେ ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଭିଡି ଧରି ତାଙ୍କ ପିଠି ଓ ଗାଣ୍ଡି ପିଚାରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି।ଆଣ୍ଟି ମୋ ପ୍ରତି ଧିରେ ଧିରେ ଆକୃଷ୍ଟ ହେଲେ।ଥରେ ମୁଁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ଆପଣ ଯେମିତି ସୁନ୍ଦର ଅଙ୍କଲ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗକୁ ଫିଟ୍ ହେଲେନି,ଆଣ୍ଟି କହିଲେ ଛାଡ୍ ସେକଥା,ଆଉ କଣ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯିବ?କିନ୍ତୁ ଆଣ୍ଟି ମନଦୁଖ କଲେ।

ଗୋଟେଦିନ ରାଜୁ୍ କଲେଜ୍ ରେ ଥିଲା ବେଳେ,ମୁଁ ଯାଣି କି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି,ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ୨ଟା ନେଟେଡ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓ ୨ଟା ସେକ୍ସି ନେଟେଡ୍ ବ୍ରା ନେଇଥିଲି,ତାଙ୍କ ମେନ୍ ଡୋର୍ ଖୋଲା ଥିଲା,ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ୍ ଦେବି ବୋଲି ଭାବି ପାଦ ଚାପି ଚାପି ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଭିତରକୁ ଗଲି।ଆଣ୍ଟି ତାଙ୍କ ବେଡ୍ ରେ ଶୋଇ ନିଜେ ଦୁଧ ଚିପି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରଉ ଥିଲେ,ମୁଁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଦେଖିଲି।

ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ମସ୍ତ ଲମ୍ବା ବିଆରେ ଅଳ୍ପ ବାଳ, ବିଆ କ୍ଲଅର ଦେଖାଯାଉ ଥାଏ,ଏ ବୟସରେ ବି ବିଆ ଚିକଣ ଅଛି,ମାନେ ଛେଚରା ହେଇନି।ତାଙ୍କ ୩୪” ଦୁଧ ଦେଖି ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଗଲା,ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଓହଳି ପଡିଲେ ବି ତାଙ୍କ ବୟସ ତୁଳନାରେ ଭଲ ଟାଇଟ୍ ଅଛି,ଭୁଣ୍ଡି ୨ଟା ମିଡିଅମ ସାଇଜ୍ ର ଗୋଲ ଗୋଲ। ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସୁ ଥିଲି,ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ବିଆରୁ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ପାଣି ଖସିଲା।

ମୁଁ ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରିଲିନି ତାଙ୍କ ପରି ଧାର୍ମିକ ମହିଳା,ଏମିତି କାମ କରୁଛନ୍ତି।ମୁଁ ଯାଣିଗଲି ଅଙ୍କଲ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଗଲୁ ମାରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି,ଆଣ୍ଟି ଲୋକଲଜ୍ୟାକୁ ଡରି ଆଉ କାହାସହିତ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି,ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ପଟେଇ ପାରିବି।ମୁଁ ବାହାରକୁ ଆସି ନ ଯାଣିଲା ପରି ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଡାକି ପୁଣି ଭିତରକୁ ଗଲି। Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -1

 

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

16 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!