Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -2

ମୋ ସାଙ୍ଗର ସତୀ, ଧାର୍ମିକ ମା ଓ ତା ବିଆର ଉଗ୍ର କାମ ଜ୍ଜାଳା-୨ Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -2

ମୋ ସାଙ୍ଗର ସତୀ, ଧାର୍ମିକ ମା ଓ ତା ବିଆର ଉଗ୍ର କାମ ଜ୍ଜାଳା-୨

Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -2

Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -2  ତା ପରଦିନ ମୁଁ ସକାଳ ୮ଟା ରେ ଉଠିଲି,ସମିତା ଆଣି ଚା ଦେଇ,ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା,କହିଲା କାଲି ରାତିରେ କେତେବେଳେ ଶୋଇଲୁ କି?ମୁଁ କହିଲି ରାତି ୧୧ଟା୩୦ ରେ,ତମେ ତ ଶୋଇ ଘୁଙ୍ଗୁଡି ମାରୁଥିଲ।ସେ କହିଲା ଜାଣିଛୁ,ତୁ ଶୋଇଲା ପରେ ନା ଭୁତ ଆସିଥିଲା, ମୋ ସହିତ ସେକ୍ସ କରି କେତେବେଳେ ଚାଲି ଯାଇଛି।ମୁଁ କହିଲି ତମେ ମୋତେ କାହିଁ ଡାକିଲନି?ସେ କହିଲା ମୋ ପାଟିରୁ କଥା ବାହାରିଲାନି,କିନ୍ତୁ ସକାଳେ ମୋର ସେଠି ପୁଳାଏ ନାଳ ଲାଗିଥିଲା।ମୁଁ କହିଲି ସେ ନାଳ ଭଲ କି ସଫା କଲ ତ,ପେଟରେ ରହିଗଲେ ଭୁତଛୁଆ ଜନ୍ମ ହେବ, ଆଛା ହଉ ମୁଁ ଆଜି ରାତିରେ ଜଗିବି,ଶଳା ଭୁତକୁ କୁ ପାନେ ଦେବି,ତମେ ଡରନା।

ସରିତା ଗାଧେଇ ଶାରି ବ୍ରେକ୍ଫାଷ୍ଟ ବନେଇଲା,ମୁଁ ତା ପାଖରେ ନଟର ପଟର ହେଇ, ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଘସାଘସି କରି ଗାଧେଇ ଆସି ମିଶିକି ବ୍ରେକଫାଷ୍ଟ କଲୁ।ମୁଁ ଯାଇ ରାଜୁ ବେଡ୍ ରେ ଆଉଜି ବସି ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢିଲି,ସରିତା ଘରକାମ ଶାରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା,ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ଥାଏ,ସେ ଦେଖି କହିଲା ତୋର କଣ ସବୁବେଳେ ଉଠିକି ରହୁଛି?ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ଉଠିକି ରହୁଛି?ସେ କହିଲା ଯାଣିନୁ କଣ,ତୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଦେଖୁନୁ,ତୁ ଆଉ ଚଡି ପିନ୍ଧୁନୁ କି?

ମୁଁ କହିଲି ଘରେ କଣ ଚଡି ପିନ୍ଧିବି,ଟିକେ ଫ୍ରି ରେ ହାଓ୍ୟା ଖାଉ।ହଁ ହାଓ୍ୟା ଖାଇ ଫୁଲିଗଲାଣି।ମୁଁ କହିଲି କଣ ଟା ଫୁଲିଯିବ,ଟିକେ ଖୋଲିକି କହୁନ।ସେ କହିଲା ତୁ ଯେମିତି ଦୁଷ୍ଟ ହଉଛୁ,ତୋର ସେଇଟା ବି ବହୁତ ଦୁଷ୍ଟ ହେଲାଣି,ତାକୁ ସାବାଡ କରିବାକୁ ପଡିବ।ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ତ ତୁମ ଘରେ ରହୁଛି ତୁମେ ଯେମିତି ସାବାଡ କରିବା କଥା କର,ମୁଁ କଣ କାହାକୁ କହୁଛି।ସରିତା ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ଲାଗିକି ବସି ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ଦେହରେ ଲଗେଇ, ମୋ ହାତକୁ ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ରଖି ଆଙ୍ଗୁଠି ଚିପିଲା।

ମୁଁ ପଚାରିଲି ଆଣ୍ଟି ଆଜି କଣ ଖାଇବା କରୁଛ,ବୁଧବାର ଅଛି ଚିକେନ୍ କି ମଟନ୍ କଣ ଆଣିବି?ସେ କହିଲା କାହିଁ ଖରାଟାରେ ଯିବୁ,ଘରେ ଅଣ୍ଡା ଅଛି ଖାଇଦେବା,ମୁଁ କେବେଠୁ ମଟନ୍ ଖାଇନି ଯେ,ଥାଉ ପରେ ଆଣିବୁ।ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ମୁଁ ଯାଉଛି ମଟନ୍ ଆଣି ଆସିବି,ତୁମ ପାଇଁ ଆଉ କିଛି ଆଣିବିକି?ସେ କହିଲା ନାଁ କିଛି ଆଣିବୁନି।ମୁଁ ବିଗ୍ ବଜାର ଯାଇ ସରିତା ପାଇଁ ୨ଟା ହଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଦୁଇଟା ଡିପ ଭି ନେକ୍ ଗଂଜି ଆଣି ,ମଟନ୍ ୧ କିଲୋ ଆଣି ଆସିଲି।

ସରିତା କୁ ମଟନ୍ ଦେଲି, ଗଂଜି ଆଉ ହଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପ୍ୟାକେଟ୍ ଟା ଧରି ରାଜୁ ରୁମ୍ କୁ ଯାଇ ଖାଲି ସର୍ଟସ ଟା ପିନ୍ଧିଲି,ସରିତା କହିଲା ତୋ ପାଇଁ କଣ ଡ୍ରେସ୍ ଆଣିଲୁ କି?ମୁଁ କହିଲି ନାଁ ଆଣ୍ଟି ତୁମ ପାଇଁ ବଢିଆ ଡ୍ରେସ ୨ଟା ଆଣିଛି,ସେ ମଟନ୍ କୁ ରଖିଦେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଦୌଡି ଆସି କହିଲା ଦେଖେଇଲୁ କେମିତିଆ ଡ୍ରେସ୍,ଟେବୁଲ ଉପରୁ ପ୍ୟାକେଟ୍ ଟା ଟାଣିନେଇ ଖୁସିରେ ଖୋଲି ଦେଖିଲା,କହିଲା ତୁ ପାଗଳ ହେଲୁ ନା କଣ,ଏଗୁଡା ମୁଁ ପିନ୍ଧିବି?

ମୋର ଆଉ ବୟସ ଅଛି,ଛି ଲୋକେ ଦେଖିଲେ କଣ କହିବେ?ମୁଁ କହିଲି ଏ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଲେ ତମେ ପୁରା ଟୋକିଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯିବ,ଏଠି ଆଉ କିଏ ଅଛିଯେ ଲାଜ କରୁଛ?ସେ କହିଲା ନାଁ ମୁଁ ପିନ୍ଧିବିନି,ମୁଁ କହିଲି ତମେ ନିଜେ ନ ପିନ୍ଧିଲେ ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତି ତୁମକୁ ପିନ୍ଧେଇଦେବି,ମୁଁ ତା ଶାଢି ଟାଣିଲି,ସେ ହସିକି ନାଇଁ ନାଇଁ କହି ମୋ ପାଖରୁ ଖସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରି ମୋ ଦେହରେ ଘସି ହେଲା,ମୁଁ ତାକୁ ମାଡିବସି ତା ଶାଢି ଖୋଲିଦେଲି,ଖୋଲିବା ବେଳେ ସେ ଭିଡି ମୋଡି ହଉଥିଲା,

ମୁଁ ଯାଣି ଯାଣି ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରେ ତା ଦୁଧ ଧରି ଚିପିଦେଲି,ମୋ ଟେଙ୍ଗା ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଗାଣ୍ଡି,ଜଙ୍ଘ ରେ ଘସିଲି।ସେ ସ୍ଥିର ହେଇ,କହିଲା ହଉ ଛାଡ୍, ମୋ ରୁମ୍ ଯାଇ ପିନ୍ଧିକି ଆସୁଛି।ମୁଁ କହିଲି ନାଁ ତୁମେ ବାହାନା କରି ଖସିଯିବ,ତୁମେ ଏଇଠି ପିନ୍ଧ।ସେ କହିଲା ତୋ ଆଗରେ କଣ ଲଙ୍ଗଳା ହେବି ହଉ,ତୁ ସେ ପଟକୁ ମୁହଁ କର।ମୁଁ ଅଧା ବୁଲି ଆଖିରେ ହାତ ରଖି କଣେଇ କଣେଇ ଦେଖୁଥାଏ,

ସେ ତା ଶାୟା ଖୋଲି ନାଲି ନେଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ହଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଲା,ବ୍ଲାଉଜ୍ ଖୋଲି ଗଂଜି ଟା ପିନ୍ଧିଲା (ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନଥିଲା)।ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଗଂଜି ୨ ଟା ଯାକ ଟାଇଟ୍ ହଉଥିଲା,କହିଲା ଛୋଟ ସାଇଜ୍ ର ଆଣିଛୁ,ଏଗୁଡା ମୋତେ ଟାଇଟ୍ ହେଉଛି।ମୁଁ ଆଖିରୁ ହାତ କଢି ତା ଗଂଜି ଉପରେ ତା ଫ୍ଲାଟ ପେଟରେ ହାତମାରିଲି ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ତା ଜଙ୍ଘ ଓ ଗାଣ୍ଡି ପିଚାରେ ହାତ ମାରି କହିଲି ମସ୍ତ ଫିଟିଙ୍ଗ୍ ହେଉଛି ତ,

ଏସବୁ ଡ୍ରେସ୍ ଟାଇଟ୍ ହି ପିନ୍ଧନ୍ତି,ତୁମ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲ ନିଜେ ମିରର୍ ରେ ଦେଖିବ ହିରୋଇନ୍ ପରି ଲାଗୁଛ,ମୁଁ ତାକୁ ଉଠେଇ ତା ରୁମ୍ କୁ ଟେକି ନେଲି,ସେ ମୋ ବାହୁରେ ଥିଲାବେଳେ ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ଗୋଟେ ହାତ ଝୁଲେଇ ମୋ ଟେଙ୍ଗା ବାଣ୍ଡରେ ବଜଉ ଥିଲା।

ମିରର ଆଗରେ ଠିଆହେଲା ପରେ ସେ ତା ସେକ୍ସି ଫିଗର କୁ ନୁଆ ରୁପରେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲା,ମୁଁ ତା କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖି,ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ମାଡି କହିଲି କଣ ମ୍ୟାଡାମ୍ ଆପଣଙ୍କର କିଏ bf ଅଛି ନାଁ ମୁଁ ପ୍ରପୋଜ କରିବି?ସେ କହିଲା ହଁ ମୋର ଅଛି,ମୋ ପଛରେ ପରା ଠିଆ ହେଇଛି,ମୁଁ ତାକୁ ଟେକିନେଇ ବେଡ୍ ଉପରେ ପକେଇଦେଇ ତା ଉପରେ ଶୋଇଗଲି,

ଆମେ ପ୍ରାୟ ୫ମିନିଟ୍ ଯାଏ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ କିସ୍ କରି ଗଡା ଗଡି ହେଲୁ,ସରିତା କହିଲା ଚାଲ ଯିବା ରୋସେଇ ଲେଟ୍ ହେବ,ସେଇଟି ଗପିବା।ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ନାଳ ଗଡି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓଦାହେଇ ଯାଇଥାଏ,ସରିତା ର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟା ଏତେ ଟାଇଟ୍ ହେଉଥିଲା ଯେ,ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିକି ମଧ୍ୟ ତା ବିଆର ଆକାର ଟା ବାହାରକୁ କ୍ଲିଅର ଜଣାପଡୁଥିଲା।ସରିତା କହିଲା ଏଇ କେଇଦିନ ଭିତରେ ତୁ ମୋତେ ପାଗେଳି କରି ଦେଲୁଣି,

ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରୁନି,ତୁ ମୋତେ ଆଜି ଶାନ୍ତି କରିଦେବୁ,ଆଉ ସେଠି ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିବାକୁ ପଡିବନି,ତୋ ଯନ୍ତ୍ର ପୁରେଇ କରିବୁ।ମୁଁ ପୁରା ବୋକାଙ୍କ ପରି କହିଲି ମୁଁ କିଛି ବୁଝିପାରୁନି କଣ କହୁଛ।ସେ କହିଲା ଯାଣି ସିଆଣିଆ ହୁଅନା,ହଉ ଶୁଣୁ,ମୋ କାନରେ ଫୁସ୍ ଫୁସ୍ କରି କହିଲା ମୋ ବିଆରେ ତୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ମୋ ଗଲୁ ମାରିଦେବୁ।ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତ ମୁଷଳ ନୁହଁ। Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -2

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!