Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -3

ମୋ ସାଙ୍ଗର ସତୀ, ଧାର୍ମିକ ମା ଓ ତା ବିଆ ର ଉଗ୍ର କାମ ଜ୍ଜାଳା-୩ Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -3

ମୋ ସାଙ୍ଗର ସତୀ, ଧାର୍ମିକ ମା ଓ ତା ବିଆ ର ଉଗ୍ର କାମ ଜ୍ଜାଳା-୩

Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -3

Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -3  Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -2  ତା ପରଦିନ ମୁଁ ବହୁତ ଲେଟ୍ ଯାଏ ଶୋଇ ରହିଲି,୮ଟା ୪୫ ବେଳକୁ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ଦେଖିଲି ସରିତା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମୁଛି।ମୁଁ କହିଲି ତୁ କଣ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉ ଛାଡିବୁନି କି?ସେ କହିଲା ଏବେ ତ ଟିକେ ଚୁଚୁମୁଛି,ମୁଁ ପରା ଫୁଲ ତୋଳି, ଗାଧେଇ, ଠାକୁର ପୁଜା କରିସାରିଲିଣି,କାଇଁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ କଣ ଘୋରିହେଇ ଯାଉଛି,

ମୁଁ ତ ଚୁଷିକି ତାକୁ ଆହୁରି ଶକ୍ତିଶାଳି କରୁଛି,ମୁଁ ରାଗିଯାଇ କହିଲି ତୋ କାଖ ବାଳ,ବିଆ ବାଳ କାଟିବୁ ବୋଲି କହିଥିଲୁ ପରା।ସେ କହିଲା ଚା ଟିକେ ପିଇ ଦେଇ ଚାଲୁନ,ମୁଁ ପୁଣି ଥରେ ଗାଧେଇବି,ଏଇ କଥାକୁ ଏତେ ରାଗ।ମୁଁ ଚା ପିଇ ଶାରି ସରିତା ର ଲୁଗା ପଟା ଖୋଲି ତାକୁ ଧରି ବାଥରୁମ୍ କୁ ଗଲି,ମୁଁ କମୋଟ୍ ଉପରେ ବସି ଝାଡା କଲି, ପରିସ୍ରା କଲା ବେଳେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ଦେହରେ ମୋ ମୁତକୁ ବୋଳିଲା,

ତା ବିଆ ମେଲେଇ ମୋ ମୁତ ର ଧାର କୁ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇଲା,ମୁଁ ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ଫୁଲି ଯାଇଛି।ତାପରେ ମୁଁ ତା କାଖରେ ଓ ବିଆରେ ସେଭିଙ୍ଗ କ୍ରିମ୍ ଲଗେଇ ବ୍ରସ୍ ରେ ଫେଣ କରିଦେଲି,ତା ଗାଣ୍ଡି କଣା ଚାରିପଟେ ବି ଫେଣ କଲି।ରେଜର ଧରି ତା ହାତ ଟେକି ତା କାଖ ବାଳ କାଟିଲି,ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୋଡି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ହଲଉ ଥିଲା,ତା ପରେ ତାକୁ ନଇଁବାକୁ କହି ତା ଗାଣ୍ଡ କଣା ଚାରିପଟେ ରେଜର ମାରିଲି,

ସେ କହିଲା ତୁମ ଗାଣ୍ଡି ଭଳି ମୋର ତ ବାଳ ଉଠିନି,କଣ କାଟୁଛ,ମୁଁ କହିଲି ୨-୪ ଥର ରେଜର ମାରିଲେ,ତୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବି ବାଳ ଉଠିଯିବ,ତୋତେ ଗାଣ୍ଡିମାରିଲା ବେଳେ ତୁ ସେକ୍ସି ଲାଗିବୁ।ତାପରେ ତାକୁ ତଳେ ସୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆ ବାଳ କାଟିଲି,ପାଣିମାରି ଧୋଇଲା ପରେ ଦେଖିଲି ତା ସେଣ୍ଟି(clitoris) ରେ ଅଳ୍ପ କିଛି ବାଳ ଅଛି,ତା ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ଫୁଲ ନାଳେଇ ଯାଇଥାଏ,

ମୁଁ ବିଆରେ ହାତ ପୁରେଇ,ତା ସେଣ୍ଟି ରୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରେ ବାଳ କାଟି ପୁରା ଚିକଣ କରିଦେଲି,ତାକୁ ସିଖେଇ ଦେଲି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଳ ଓ ପେଳ ରେ ଥିବା ବାଳକୁ କାଟିଲା,ମୋ ଗାଣ୍ଡି ବାଳ କାଟୁଥିଲା ମୁଁ ମନା କଲି।ମୁଁ ଲିକୁଇଡ୍ ସପ ଲଗେଇ ତା ବିଆକୁ ଫେଣେଇ ଦେଲି,ତା ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ କିଛି ଲିକୁଇଡ୍ ପୁରେଇ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ଫେଣ କଲି।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ମାରି ଫେଣ କରିଦେଲା,

ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବେକରେ ହାତ ଛନ୍ଦି ଧରିବାକୁ କହି ତାଗୋଟେ ଗୋଡ ଟେକି ଠିଆଁରେ ଫେଣୁଆ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି,ଅଧା ବାଣ୍ଡ ପସିଲା,ଫେଣ ଓ ନାଳ ମିଶି ଗେହିଲା ବେଳେ ଫଡ୍ ଫଡ୍ ସାଉଁଣ୍ଡ ହେଉଥାଏ,ଫେଣର ଫୋଟକା(bubbles) ହେଇ ଉଡୁଥାଏ,ମୁଁ ତାକୁ ନୁଆଁଇ ଦେଇ ପଛ ପଟୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି,ତା ଦୁଧ ଫେଣେଇ ଚିପିଲା ବେଳେ ମୋ ହାତ ସ୍ଲିପ୍ କରିଯାଉଥିଲା,ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପ୍ରଥମେ ଗୋଟାଏ ଓ ପରେ ଦୁଇଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ଭର୍ତିକରି କଚ୍ କଚ୍ କଲି।

ସରିତା କହିଲା ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ଭିତର କଣ ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଛି,ମୁଁ କହିଲି ହଁ ପିପରମେଣ୍ଟ ବାଲା ଷ୍ପେସାଲ ଲିକୁଇଡ୍ ସପ, ତୋ ବିଆ ଓ ଗାଣ୍ଡି ପାଇଁ ଆଣିଛି ପରା,ସେ କହିଲା,ଏମିତି ପୋଜ୍ ରେ ମୁଁ କେବେ ଗିହାଁ ଖାଇନଥିଲି, ଭାରି ବଢିଆ ଲାଗୁଛି ତ, ଟିକେ ଯୋର ରେ ଗେହୁଁନ,ମୁଁ ତା ଅଣ୍ଟା କୁ ଧରି ଧନା ଧନ୍ ନାଦି ଦେଇ ଗଲି,ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ମାଡ କଲାବେଳେ ସେ ମାଡ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ଆଗକୁ ଘୁଞ୍ଚି ଯାଉଥାଏ।

ନାଳୁଆ ନାଳୁଆ ଫେଣ ତଳେ ଟୋପା ଟୋପା ପଡୁଥାଏ,ମୁଁ ତା ପିଠିରେ ମୋ ଛାତିକୁ ଲଗେଇ ତା ବେକକୁ ଚିପିଧରି କୁଟିଦେଇ ଗଲି,ସେ ଓଃ,,,ମା,,ଆ,,,ଆ,,ଲୋ କି ଶଣ୍ଢ ଗିହଣା,ହଁ ଗେହିଁଦିଅ,ମୋ ବିଆକୁ ଫଟେଇ ଦିଅ,ଓଃ,,,କି ମଜ୍ଜା ବେ,ମାର,ମାର,ଓଃ,,, ମୋ ପାଣି ଖସିବ, ଆହୁରି ଯୋର ଉଃ,,,,ହୁଃ,,,,ଗଲା,,,ଗ,,,ଲା, ତା ବିଆରୁ ପୁଳାଏ ପାଣି ତଳେ ଗଦାହେଇ ବୋହିଗଲା,

ସେ ପାଣି ଛାଡିଲା ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଯାକି ଧରିଲା,ଟାଇଟ୍ ବିଆକୁ ଗରମ ପାଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଅସମ୍ଭାଳ,ମୁଁ ଧନା ଧନ୍ କୁଟି କୁଟି ପାଣି ଛାଡିଲା ବେଳକୁ ସେ ବୁଲିପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ମୋ ବିଜ ଥୋଡାଏ ପିଇଗଲା,ଥୋଡାଏ ତା ମୁହଁ,ଦୁଧ ରେ ଲାଗି ବୋହିଗଲା,ଓଃ ମଜ୍ଜା ଆସିଗଲା।

ଆମେ ଏକାଠି ବ୍ରେକ୍ଫାଷ୍ଟ କଲୁ,ମୋ ମମି କଥା ମନେ ପଡିଲା,ମୁଁ କହିଲି ଘରକୁ ଯିବି।ସରିତା କହିଲା ଶିଘ୍ର ପଳେଇ ଆସିବ,ନହେଲେ ମୋ ବିଆ ତୁମକୁ ଗାଳିଦେବ,ମୁଁ କହିଲି ତୋର କଣ ପୁଣି ବିଆ ଗଲୁ ହେଲାଣି କି?ସରିତା କହିଲା ତୁମ ଘୋଡାବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିହଁଣା ଖାଇ ମୋ ବିଆ ଶୁଳେଇ ହେଉଛି, ତୁମକୁ ଛାଡିବାକୁ ଇଛା ହଉନି।ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ଶିଘ୍ର ଆସିବାକୁ।

ମୁଁ ସ୍କୁଟି ବାହାର କଲାବେଳେ ସାମନା ଘର ସେକ୍ସି ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ବାଲକୋନିରେ ବସିଥିଲେ,ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ହସିଦେଲି,ସେ ବି ଖୋଟେ ସେକ୍ସି ହସ ଦେଲେ,କେମିତି ଲୋଭିଲା ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲେ,ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଜଣା ପଡୁଥିଲା ଯେମିତି ସେ ମୋଠାରୁ ସେକ୍ସ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ଘରେ ମୋତେ ମମି ଦେଖି ଖୁସିହେଲା,କହିଲା ତୁ କଣ ତୋ ଆଣ୍ଟିଘରେ ରହି ଆମକୁ ଭୁଲି ଗଲୁଣି।ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ମମି ମୁଁ GATE ଏକ୍ଜାମ ପାଇଁ ପଢାପଢି କରୁଛି(ଆପଣ ମାନେ ଯାଣିଛନ୍ତି ମୁଁ କି ପାଠ ପଢୁଛି)।ମମି ଇଆଡୁ ସିଆଡୁ ଗପିଲା,କହିଲା ରହ ଖାଇସାରି,ଖରା କମିଲେ ୪ଟା ବେଳକୁ ଯିବୁ,ମୁଁ କହିଲି ନାଁ ୨ଟା ୩୦ ରେ ଗୋଟେ ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ ଅଛି ଯିବାକୁ ପଡିବ(ମୋ ଲ୍ୟାପି ସରିତା ଘରେ ଥିଲା),

ଖାଇସାରି ମୁଁ ମୋର କିଛି ପୁରୁଣା ଟି ସାର୍ଟ, ସର୍ଟସ ଓ ମମିର କିଛି ପୁରୁଣା ଡ୍ରେସ ମୋ ବ୍ୟାଗରେ ରଖି ୨ଟା ରେ ଘରୁ ବାହାରିଲି,ବାଟରୁ,୨ଟା ଟିଚରସ୍ ହୁସ୍କି ବୋତଲ ନେଲି,ମେଡିସିନ୍ ଦୋକାନ ଯାଇ ସେକ୍ସ ପାଓ୍ବାର ବୁଷ୍ଟର ଟାବ୍ଲେଟ୍,ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇବା ପାଇଁ କ୍ରିମ୍,ଓ ବାଣ୍ଡରେ ମାଲିସ୍ ପାଇଁ ଅଏଲ ଓ ସରିତା ଦୁଧ ବଡ କରିବା ଅଏଲ ନେଲି।

ମୁଁ ୩ଟା ପୁର୍ବରୁ ସରିତା ଘର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲି,ମୋ ସ୍କୁଟି ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣି ସାମନା ଭାଉଜ ତରତର ରେ ତାଙ୍କ ବେଡରୁମ୍ ଝରକା ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ଅନେଇ ହସିଦେଲେ,ସରିତା ବି ଦଉଡି ଆସି ମେନ୍ଡୋର ଖୋଲିଲା,ସରିତା କୁ ଦେଖି ସେ ଭାଉଜ ଲୁଚିଗଲେ।ସରିତା ଡୋର ବନ୍ଦ କରି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଚୁମା ଦେଲା,ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ଚିପିଲା,ଭାଉଜ କୁ ଦେଖି ତ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଥିଲା,ତା ହାତ ବାଜି ପୁରା ଟେଙ୍ଗେଇ ଉଠିଲା। Mo Sangara Sati Dharmika Maa O Taa Biar Ugra Kam Jwala -3

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

7 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!