Mo Sexy Bhauja Priya ମୋ ସେକ୍ସି ଭାଉଜ ପ୍ରିୟା

Mo Sexy Bhauja Priya ମୋ ସେକ୍ସି ଭାଉଜ ପ୍ରିୟା

Mo Sexy Bhauja Priya – ମୁଁ ଆଶିଷ,  ବୟସ 19, ଉଚ୍ଚତା 5’8″ .  ମୋ ଭାଇ ର ନାମ ଦେବାଶିଷ,  ବୟସ 25,   ସେ ନୂଆ ନୂଆ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତି.  ପ୍ରିୟା, ମୋ ଭାଉଜ, ବୟସ 22, ଉଚ୍ଚତା 5’2″  . Desi Odia Sex Story ମୁଁ  କଲେଜରେ graduation କରୁଥାଏ. ମୋର 1st yr. ମୋ ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ସେଇ କଲେଜରେ graduation କରନ୍ତି. ତାଙ୍କର ଫାଇନାଲ ଇଅର. ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର.  Odia Porn Story ଆମ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଅଭଦ୍ର କଥା କଥା ବାର୍ତା ହୁଅନ୍ତି. Diara Bhauja ପ୍ରିୟ ଭାଉଜଙ୍କ ସୁନ୍ଦର, ଗୋରା ଦେହ,  ତାଙ୍କ ଫିଗର ଦେଖିଲେ ଯେକୌଣସି ମର୍ଦ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ ପାଗଳ ହୋଇଯିବ. ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁ ବହୁ ଥର ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଛି.

ଆମ ଘରେ ମୋ ବାପା, ମା,  ଭାଇ, ଭାଉଜ ଆଉ ମୁ , ଆମେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ସଦସ୍ୟ.  ଭାଇ ଆର୍ମି ଚାକିରୀ କରିଥିଲେ, ସେ ଘର ଠାରୁ ସବୁବେଳେ ଦୂରରେ ରହନ୍ତି  ଓ ବେଳେବେଳେ ଆସନ୍ତି. ମୁଁ ବହୁଥର ପ୍ରିୟ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଟେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ସହଜରେ ପଟିବା  ଲୋକ ନୁହନ୍ତି. ମୁଁ ଲୁଚି ଲୁଚି ତାଙ୍କ ରୁମ ରେ ପଶି ତାଙ୍କ ଚଡି  ଓ ବ୍ରା ସୂଂଘେ.  ସବୁବେଳେ ରାତିରେ ଶୋଇବା ବେଳେ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଏ.

ଦିନେ ପ୍ରିୟା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗାଧେଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ମୁ ତାଙ୍କ ରୁମ ରେ ପଶି ତାଙ୍କ ଚଡି କୁ ଶୁଙ୍ଘି ଶୁଙ୍ଘି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କୁ ଆଉଁସୁ ଥାଏ ଓ ଧୀରେ ଧୀରେ କହୁଥାଏ, “oh! My darling priya, Mo Sexy Bhauja Priya ତତେ ମୁ ଗେହିଁବାକୁ ଚାହେଁ “. ଏହିପରି ସମୟରେ ପ୍ରିୟ ଭାଉଜ ଆସି ମୋ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଥାନ୍ତି. ମୁଁ ନିଜ ଆଖିରେ ଖୋଲିଲା ବେଳକୁ ସେ ମୋ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଥାନ୍ତି ଓ ମୋ ଆଡକୁ ରାଗିକି ଚାହିଁ ଥାନ୍ତି. ମୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଚମକି ପଡିଲି ଓ ଲାଜରେ ଓ ଭୟରେ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରି ଠିଆ ହେଲି. ମୋ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଂଗେଇ ହୋଇଥାଏ ଓ ବାହାରକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡୁଥାଏ.

“ଛି,  ତମେ ଏଡ଼େ ଅଭଦ୍ର ” ପ୍ରିୟା ଭାଉଜଙ୍କୁ ରାଗିକରି କହିଲେ, ” ନିଜ ଭାଉଜ ବିଷୟରେ ଏମିତି ତମେ ଭାବୁଛ, ଛି ”

“ଭାଉଜ, ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦିଅ,  ମୁ ଆଉ ଏମିତି କେବେ  କରିବିନି,  please, ମୋ ଉପରେ ରାଗନି, please.” ମୁ କାକୁତି ମିନତି ହୋଇ ହାତରେ ଯୋଡି କହିଲି “ଏକଥା please କାହାକୁ କହିବନି ”

ଭାଉଜ ମୋ ଆଡକୁ ରାଗି କରି ଚାହିଁ  କହିଲେ, “ବାହାରି ଯାଅ ମୋ ରୁମ ରୁ,  i hate you” Odia Bedha Gapa.

ଏମିତି ଦିନ ସାରା ଭାଉଜଙ୍କୁ ମୋ ସହ କଥା ହେଲେନି.  ମୁ ଯେତେ ତାଙ୍କୁ ବୁଝେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ,  ସେ ମୋତେ ରାଗି ଗାଳି  କରୁଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ କାହାକୁ ଏ ବିଷୟରେ କହିନଥାନ୍ତି.

ରାତି ରେ dinner ସାରି ସମସ୍ତେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲେ,  ଭାଉଜଙ୍କୁ ବସି ତାଙ୍କା bed room ରେ ଟିଭି ଦେଖୁଥାନ୍ତି,  ମୁ ତାଙ୍କୁ ଯାଇ ହାତ ଯୋଡି କ୍ଷମା ମାଗିଲି.

“ଯାଅ ତମକୁ କ୍ଷମା କାଲି,  ହେଲେ ତମକୁ କିଛି ସର୍ତ ମାନିବାକୁ ହବ “ଭାଉଜ କହିଲେ.

ମୁ କହିଲି,  ” କି ସର୍ତ !” Mo Sexy Bhauja Priya

ଭାଉଜ କହିଲେ, ” ଯେତେ ବେଳେ ତମ ଭାଇ ଘରେ ନାହାନ୍ତି, ତମେ ମୋତେ satisfy କରିବ “.

ଏକଥା ଶୁଣି ମୋ ମାନଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ନାଚି ଉଠିଲା. ମୁ ଉତ୍ସାହି ହେଇ ପଚାରିଲି “କେମିତି satisfy କରିବି. ”

ଭାଉଜ  କହିଲେ, ” ମୋତେ ତମେ ସବୁବେଳେ ରାତି ରେ ଗେହିଁବ.”

ମୋ ମାନଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ନାଚିବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି, ” ତମକୁ ମୁ ସବୁବେଳେ ରାତି ରେ ଗେହିଁବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି. ”

“ହଉ ମୋ ପାଖରେ ବସ,  ଏବେଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ” ଭାଉଜ କହିଲେ.  ମୁ ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରି ହଁ ମାରିଲି.

ତାପରେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପେଣ୍ଟ ଉପରେ  ଆଉଁସି କରି କହିଲେ, ” ତମ ବାଣ୍ଡଟା ବହୁତ ମୋଟା ଆଉ ବଡ, ତମ ଭାଇଙ୍କ ଠାରୁ ଭି ବଡ,  ତମ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ବହୁତ ମଜ଼ା ଲାଗିବ “.

Mo Sexy Bhauja PriyaMo Sexy Bhauja Priya

ମୁ କହିଲି, “ଆଜି ମୁ ତୁମକୁ ସ୍ୱର୍ଗର ସୁଖ ଦେବି, ମୋ ଭାଉଜ ”

ଭାଉଜ କହିଲେ, ” ମୋତେ ପ୍ରିୟା ବୋଲି ଡାକ.  ମୋତେ ମଝିରେ ମଝିରେ ଗାଳି ମଧ୍ୟ ଦିଅ,  ମୁ ଉତ୍ତେଜିତ ହେବି. ”

ମୁ କହିଲି, ” ତମେ ଯାହା କହିବ, ମୋ ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରିୟା. ” Mo Sexy Bhauja Priya,

ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପେଣ୍ଟ ଭିତରୁ କାଢି ଦେଲେ ଓ ବଡ ବଡ ଆଖିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କୁ ଚାହିଁ କହିଲେ, ” ଓଃ ! କେଡେ ବଡ ବାଣ୍ଡକୁ ତମର,  Mo Sexy Bhauja Priya blue film ରେ ମୁ ଏମିତିକା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖିଥିଲି. ”

ମୁ -ତମେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଛ.

ଭାଉଜ -ହଁ ବହୁତ ଦେଖିଛି.

ମୁ – ମୁ ତ  ତମକୁ ବହୁତ ସରଳ ଓ ନିରୀହ ଭାବିଥିଲି,  ତମେ ତ ସବୁବେଳେ ଜାଣିଛ. ଆଜି ପୁରା ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ରେ ସେକ୍ସ କଲା ଭଳି ଆମେ ସେକ୍ସ କରିବା.

ଭାଉଜ – ହଁ,  ବହୁତ ମଜା ଲାଗିବ.

ତାପରେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ପୁଳେ ଛେପ ପକେଇ ହଲେଇ ହଲେଇ ପଚାରିଲେ, ” ଆଶିଷ,  ତମେ କେବେ କେଉଁ ଟୋକି କୁ ପୂର୍ବରୁ ଗେହିଁଛ.?”

ମୁ – ନାଁ,  ମୁ କାହାକୁ ପୂର୍ବରୁ ଗେହିଁନି.

ଭାଉଜ – ତାହାଲେ ତମେ virgin.

ମୁ – ହଁ.

ଭାଉଜ – ହଉ କହିଲ, ତମକୁ  କଲେଜରେ କେଉଁ ଟୋକି ଭଲ ଲାଗେ.?

ମୁ – ମୋତେ କଲେଜରେ ପ୍ରାୟ ସବୁ ଟୋକି ଭଲ ଲାଗନ୍ତି.  ମୁ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଭାବି ରାତିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଏ.

ଭାଉଜ – naughty boy. ହଉ କହିଲ, ମୋ ବିଷୟରେ ତମ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କଣ ସବୁ କଥା ହୁଅନ୍ତି.

ମୁ -ସେମାନେ ବହୁତ ଅଭଦ୍ର କଥା କହନ୍ତି.

ଭାଉଜ – କଣ କହନ୍ତି କୁହ,  ମୁ ଶୁଣିବି.

ମୁ – ସେମାନେ ତମକୁ ମାଲ ବୋଲି କହନ୍ତି. ତମକୁ ସେକ୍ସି କହନ୍ତି. କେହି କେହି ତମ ଗାଣ୍ଡି ବିଷୟ ରେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତି. ସେମାନେ ତମକୁ ଗେହିଁବାକୁ ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି

ପ୍ରିୟା ଭାଉଜ ଏହି ସମୟରେ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେଲେ. ମୁ ତାଙ୍କୁ ଜାବୁଡି ଧରି ଚୁମି ବାରେ ଲାଗିଲି. ଏବେ ପ୍ରିୟା ଭାଉଜ ମୋତେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଲଙ୍ଗଳା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ସମ୍ପୂର୍ଣ  ଲଙ୍ଗଳା କରି ଠିଆ କରି ଦେଲେ. ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଟେଂଗେଇ ହୀ ରହିଥାଏ. ତାପରେ ସେ ନିଜର ବାଳ ମୁକୁଳା କଲେ.  ଆଃ ! କି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ସେ. ପୁରା ହେରୋଇନ ପରି ଦେଖା ଯାଉଥାନ୍ତି. Mo Sexy Bhauja Priya

ମୁ କହିଲି, ” ପ୍ରିୟା ଭାଉଜ ପୁରା ହେରୋଇନ ପରି ଦେଖା ଯାଉଛ.

ପ୍ରିୟା ଭାଉଜ ଥଟ୍ଟା କରିବ ଛଳ ରେ କହିଲେ, “ତମେ ଆଜି ଗୋଟେ ହିରୋଇନ କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଯାଉଛ “.ଏହା କହି ସେ ନିଜର ସମସ୍ତ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ନିଜକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଲେ.  ଏବେ ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ଆଗରେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇ ଥାଉ. ପ୍ରିୟା  ଭାଉଜଙ୍କ ନଗ୍ନ ଦେହ ଦେଖି ମୁ ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଉଠିଲି ଓ ଟଙ୍କା ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି. ଭାଉଜ ବି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଚୁମା ଦେଲେ. ତାପରେ ମୁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ଖାତା ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ଦୁଇଟା କୁ ଧରି ଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଲି. ତାଙ୍କ ଗାଲ ଓ ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲି.  ଭାଉଜ ଆଖିରେ ମୁଜି ମଜା ନେଉଥିଲେ.

ତାପରେ ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ନାଭି କୁ ସଲ ସଲ କାଲି.  ଭାଉଜଙ୍କ ପାଟି ମେଳା ହୋଇଗଲା ଓ ସେଥିରୁ ଧୀର ସ୍ୱର ରେ ଶବ୍ଦ ବାହାରିଲା, ” ଆଃ “. ତାଙ୍କ ସେକ୍ସି ପାଟି ଓ ଓଠ ଦେଖି ମୋ ଦେହ ରେ ଉତ୍ତେଜନା ଖେଳିଗଲା.  ମୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ନିଜର ୨ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରାଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଜିଭ ସହ ଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଲି. ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ସାରା ଟଙ୍କା ଲାଳ ଲାଗିଥାଏ.  ତାଙ୍କ ସେଇ ଲାଳ କୁ ମୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି. ତାପରେ ମୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ମୋ ଜିଭ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ଜିଭ ସହ ଖେଳିଲି. ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ଏହିପରି କିଛି ସମୟ ଖେଳିଲା ପରେ, ମୁ ପ୍ରିୟ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରେ ହାତରେ ମାରିଲି.  ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଓ ଲାଳୁଆ ଲାଗୁଥାଏ. ମୁ ମୋ ଜିଭରେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି.

ମୁ – ପ୍ରିୟା,  ତମ ବିଆ ବହୁତ tasty Mo Sexy Bhauja Priya.

ଭାଉଜ -ମୋତେ ବି ମୋ ବିଆ ରସ ଚଖାଅ.

ମୁ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ,  ସେଇ ଆଙ୍ଗୁଠି କୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ତାଙ୍କୁ ଚାଟିବାକୁ କହିଲି. ସେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ଚାଟିବା ରେ ଲାଗିଲେ. କିଛି ସମୟ ଏହିପରି ଚାଲିଲା  ତାପରେ ମୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି, ” ଏବେ ତମେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନିଜ ପାଟିରେ ପୁରାଓ. ”

ମୁ ଠିଆ ହେଲି ଓ ଭାଉଜ ମୋ ଆଗରେ ଆଣ୍ଠୁଆ ବସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁସି ବାରେ ଲାଗିଲେ. ମୁ ଭାଉଜଙ୍କ ବାଳକୁ ହାତରେ ଧରି ତାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣୁ  ଥାଏ ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ତଣ୍ଟି ପର୍ଯନ୍ତ ପୁରେଇ ମଜ଼ା ନେଉଥାଏ. ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭାଉଜଙ୍କ ଲାଳ ରେ ଭିଜି ଯାଇଥାଏ. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଦେହ ଥରି ଗଲା ଓ ଭାଉଜଙ୍କ ପାଟିରୁ ଭିତରେ ସବୁବେଳେ ବାଣ୍ଡ ରସ ଝଡି ଗଲା. ଭାଉଜ ସବୁବେଳେ ବୀର୍ଯ ଢ଼ୋକି ଦେଲେ. ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ.

ତାପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଗୋଟେ ବଟିକା ଆଣି ଦେଲେ ଓ ଖାଇବାକୁ କହିଲେ, ମୁ ପଚାରିବାରୁ,  ସେ kahile,” କିଛି ପଚାରନି ଖାଇ ଦିଅ “.

ମୁ ବଟିକା ଖାଇବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁଣି ଟେଂଗେଇ ଗଲା.

ଭାଉଜ କହିଲେ, ” ଏହିପରି ବଟିକା ର ପ୍ରଭାବ ବହୁତ ସମୟ ରହିବ,  ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯନ୍ତ ଗେହିଁ ପାରିବ. ”

ମୁ – ଆଜି ମୁ ତମକୁ ମାନଙ୍କୁ ଭାରି ଗେହିଁବି,  ଗିହାଁ ଖାଇ ବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇ ଯା , ପ୍ରିୟା. odia bia banda story

ତାପରେ ମୁ ଭାଉଜ କୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଓ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଦୁଇଟା ମେଲେଇ ଦେଲି.  ଏବେ ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି. ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ.

ଭାଉଜ – ମୋ ବିଆ କୁ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଗେହିଁବି ପକାଅ,  ଆହଃହଃ  ଆଃ.

ମୁ – ମୋ ରାଣ୍ଡି ଭାଉଜ, ଆଜି ତୋ ବିଆ କୁ ମୁ ଫଟେଇ ଦେବି, ରହ.

ଏମିତି କହି ମୁ ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି.  ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ ଟିକେ କାଟୁଥିଲା.

ମୁ – ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କାଟୁଛି.

ଭାଉଜ – ଚିନ୍ତା କରନି, ପ୍ରଥମ ଥର ତ.  ସେଇଠି ପାଇଁ କାଟୁଚି, ପରେ ମଜ଼ା ଲାଗିବ.

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେହିଁବା  ପରେ,  ମୁ,  ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି, ” ଏବେ ମୁ ଶୋଉଚି, ଆଉ ତମେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଉପରେ ବସ.” ଭାଉଜ ହଁ କହିଲେ. ତାପରେ ମୁ ସୋଇଲି.  ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନିଜ ବିଆ ରେ ପୁରାଇ ଉପର ତଳ ହୋଇ ଗିହାଁ ଖାଇଲେ.  ଏହିପରି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଉପରେ ବସି କିଛି ସମୟ ଉପର ତଳ ହେଲେ.

ତାପରେ ମୁ Mo Sexy Bhauja Priya nku doggy style gehibaku କହିଲି. ସେ doggy style ରେ ମୋ ଆଗରେ ରହିଲେ.

ମୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ହାତରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ବାକୁ ଲାଗିଲି ଓ ଭାଉଜ ଧୀରେ ଧୀରେ moan କରୁଥାନ୍ତି ‘ଆଃ ଆଃ ‘.

ମୁ – ତମ ଗାଣ୍ଡିରୁ କେଡେ ସୁନ୍ଦର.  ମୁ ସବୁବେଳେ ତମ ଗାଣ୍ଡିରୁ କଥା ଭାବି ବହୁତ ହଲେଇଛି.  ଆଜି ମୁ ତମ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଗେହିଁବି. ତମେ ଆଗରୁ କେବେ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗିହାଁ ଖାଇଛ.?

ଭାଉଜ – ନାଁ

ମୁ – ମୁ ତମ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଗେହିଁପରେ କି.

ଭାଉଜ – ହଁ

ତାପରେ ମୁ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି. ଏହିପରି କିଛି ସମୟ ଗେହିଁବା ପରେ ମୁ ଭାଉଜ ଙ୍କ ମୁହଁ ରେ ମୋ ର ସବୁବେଳେ ବୀର୍ଯ ରସ ଢାଳି ଦେଲି. ସେଇ ଦିନ ଠାରୁ ସବୁଦିନ ରାତିରେ ମୁ ମୋ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗିହେଁ.  ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋର story କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ.

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!